Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - June 12, 2018


מסר של Sheldan Nidle, מיום 12 ביוני 2018

Selamat Balik! אנו מגיעים לדון אתכם עם חדשות מרגשות יותר. לאחר 13 אלפי שנים של שליטה שאין מתנגדים לה, הקנוניה מוצאת את עצמה נאבקת כדי להסתגל לנחשול פתאומי בצמיחתה של התודעה. יסוד חדש זה מפחיד אותם ובאמת משנה הכול. כפי שדיווחנו במסר קודם, קואליציית כוחות חדשה, שאליה אנו מתייחסים כ"ברית", התאחדה כקבוצה משכנעת ביותר שהתחלנו לכבד. הם ממשיכים להטעות את הקנוניה, נותנים ביטוי להרס שלהם בכול דרך אפשרית. הקנוניה נותרת אובדת עצות לסיבה מדוע מחסן הנשק של שיטות שנוסו והשתמשו בהן בעבר ועבדו היטב מתפוצצות בטרם עת  באופן מתמשך עליהם.

סייענו לברית במספר דרכים. ראשית, אנו משלימים את הכוחות שמונו להסרת ממשלארצות הברית הנוכחי. שנית, אנו מספקים את המשאבים הדרושים כדי לאפשר לברית להפעילם  למערכת מטבע  קשה מגובה בעולמכם. ולבסוף, אנו מרחיבים את אנשי הקשר והדיפלומטים כדי להיות מוכנים לספק את השירותים הדרושים למציאות הרמונית יותר בעולמכם. אירועים רבים עומדים להיחשף ולהפוך לידועים. קרנות השפע שלכם הוכנו. סדר הגודל של צעד זה עורר אותנו לשלוח פרט מיוחד של ספינות כדי לצפות כשתוכנית זו באה לידי ביטוי. לא נתקלו עד עתה בבעיות גדולות. עולמכם מתייצב  לחירות!

אנו שבעי רצון לדווח כי מציאותכם הישנה משתנה כיוון שהיא בסופו של דבר מובילה לגילוי, אשר מאפשר לנו לנוע מהר יותר לצעד הבא, קשר ראשון גלובלי חסר-תקדים אתכם. בשנים הקודמות, צפינו כשאנשי האופל דיכאו את זריחתו של ממשל חדש. למרות קשיים מוקדמים אלה, ידענו שאתם עומדים לנצח בסופו של דבר את האופל. האופל נמוג באיטיות לתוך השכחה ההיסטורית. אנו צפינו בסבלנות כשבני בריתנו הארציים וחברנו מהברית החדשה סבלו דרך כאבי הגדילה המוקדמים שלהם. הם ניערו מעליהם את שנאתם ובקשו רק לדחוף את הקנוניה מחוץ לכוחה. ממשל חדש עומד להקים את הבמה לצורך הגעתנו. במשך זמן רב מדי, האנושות על פני השטח הוגלתה ממקורותיה החוצניים.

אנו גם משגיחים כי השמש שלכם  הראתה פעילות חריגה. בחלקה, זה היה צריך להיות גידול מסיבי באנרגיות הבין-מימדיות הגועשות לכיוונה מליבת הגלקסיה. הן משפיעות על מערכת השמש שלכם, כול הגלקסיה ומעבר לה. אנרגיות אלה גורמות לעלייה בחורי האוזון הקוטביים ולדפוסי מזג אוויר חריגים מסביב לעולמכם. זה יכול להפריע בתקשורת הרדיו שלכם ולגנרטורי הכוח החשמלי הגדולים שלכם.

נמאסטה. אנו המאסטרים הנעלים שלכם. אנו מגיעים להיות החונכים הרוחניים שלכם ולהרגיע אתכם לגבי מה שעשוי להיראות כסדרות אירועים מוזרות ביותר. ממש עכשיו, מערכות מטבע חדשות מתממשות. אתן מגיעים צווים המוכרזים על ידי ממשל חדש, כולל גילויים לגבי טיוח של פרופורציות מדהימות באמת. כפי שאתם יכולים לדמיין היטב, הודעות אלה עומדות לשנות לנצח את מציאותכם, ואנו נמצאים כאן כדי להיות מדריככם האוהבים במהלך מעבר שאין שני לו.

מאז נפילתכם לתוך תודעה מוגבלת, היתה לכם גישה מוגבלת מאוד לתקשורות ישירות עם האני הגבוה שלכם, המאסטרים הנעלים והעולמות הרוחניים. זה עומד להשתנות לאלתר. אנו מעודדים אתכם  לחפש את הדרכתנו. אנו עשויים להגיע אליכם בזמן חלום, או במדיטציות שלכם. קבעו זמן בכול יום כדי להתחבר אתנו. דברו אלינו כאילו אתם מדברים עם חבר. האנרגיות הזמינות עכשיו על הפלנטה שלכם מעודדות תקשורת ברורה עם העולמות הרוחניים. שברו את הקשרים הממושכים של שתיקה והאמינו שאנו נמצאים כאן עבורכם.

אנו מבקשים לסיים מסר זה עם מילה לגבי טוב-לב. ההגדרה של טוב-לב היא "האיכות של להיות ידידותי, נדיב ומתחשב". מרגע זה, אולי כולנו נתחיל מערכת יחסים גדלה ומתפתחת המבססת כבוד, טוב-לב והבנה ותקשורת גלויה משותפת. הכירו ופעלו על הביטויים מעוררי ההשראה של צדקה וטוב-לב המתעוררים בלבכם. למדו לעמוד איתן עבור האמת בשעה, שבאותו זמן, הקרינו טוב-לב. היותכם נעימים הופך להיות המפתח: הוא קובע את הטון למה שאתם רואים או אומרים, ולאופן בו אתם מגיבים למציאות הלא-רגילה והנצחית שאתם יוצרים עבור עצמכם.

היום, דנו על האירועים שבאים לידי ביטוי מסביבכם. אירועים אלה בוראים מציאות חדשה בה, סוף סוף, אתם עומדים לראות את שיקומה של התודעה המלאה. אתה יינתן ביטוי לפוטנציאל שנותר של בריאה פיזית. דעו יקרים,  האספקה  העצומה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja(סירנים היו אחד! והיו בשמחה!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: Gili< previous message | next message >


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge