Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - January 2, 2018


מסר של Sheldan Nidle, מיום 2 בינואר 2018

שמחה וברכות מהפדרציה הגלקטית ומהמאסטרים הנעלים! הגענו לאחר עונת חגים נהדרת שהחלה בהתנעתם של השלבים הסופיים של מותה של הקנוניה. למרות שבמשך עשרות שנים הם כונו כ"הכוחות שיהיו", אנו מכנים אותם עכשיו כ"הכוחות שהיו". הסיבה מדוע אנו אומרים כי עונת החגים של סוף שנה הביאה מתנות רבות לחופש שלכם תתגלה יותר בשבועות הקרובים. אנו מבקשים להקל על תסכוליכם, כיוון שמסע זה היה ארוך ומבולבל. עכשיו, אם כן, אתם יכולים להציץ על האור בקצה המנהרה.

תארנו במשך זמן רב את הענקיות של השפע שממתין לכם. אנו מברכים את כול מי שבעבר, החזיק באופן כה מפואר את האנרגיות של האור מסביבנו כשעבדנו מאחורי הקלעים כדי להכניס בבטחה את המציאות החדשה שלכם. גיבורים רבים לא מוכרים הקדישו בעקשנות את חייהם לחלק זה של התוכנית האלוהית. לכן, אנו מברכים את הכול, ומודים לכם ולשמיים עבור העבודה האלוהית שנעשתה עד כה. אלה הם מאמצים נהדרים של הקולקטיב המבורך הזה שעכשיו נושאים פרי כשניתן ביטוי לפנינו לשפע שאין כמוהו.

אנו מתקרבים עכשיו כדי לאפשר לכם להבין טוב יותר מה בדיוק הגשמנו עד כה. לפני זמן רב, הקנוניה האפלה שלטה באופן עליון והיתה כה יהירה שהם חשבו שהם יכולים לא להיות מובסים. אנו פשוט מבקשים מכם, עם השחר של שנה חדשה זו, לברך ולהודות לכול האנשים שעבדו בחריצות ובאופן פרטי באור ולאפשר לנו לתת ביטוי לשפע שלכם המגיע ברחבי העולם. אנו שמחים לתוצאה של מה שלקח זמן כה רב לתת לה ביטוי.

היו אחד באור של האלוהות! אפשרו לרוח האלוהית לזרום דרך הכול ולאפשר לאלה באור שלהם להרגיש את ביטויה. אנו האור האחד של הבורא המבורך ביותר. אנו מגיעים ביחד בשמחה כדי להכריז על ניצחון נהדר זה על הקנוניה האפלה ועובדיה היהירים הרבים.  הביאו את השפע! אנו מגלים זאת כדי לעזור לנו להישאר מודעים לאינספור התרומות הנהדרות שבני ברית כה רבים עשו בשקט כדי לגרום לניצחונכם הסופי.

רבים מכם שאלו מתי יינתן ביטוי סוף סוף לשפע. המיקוד לא צריך להיות על "מתי". הרהרו במקום זאת על הנצח עכשיו ואיך זה מרגיש כאשר אתם שוב תושבים ריבוניים של העולם. כפי שאמרה הפדרציה הגלקטית, הקנוניה מחוסלת אחד אחר השני. האסטרטגיה של הפדרציה הגלקטית היא לנטרל את הקנוניה ולאפשר לחברה החדשה שלכם לפרוח. הגאוניות של אסטרטגיה זו היתה לא להתמודד בכך חזיתית אלא, במקום זאת להסיר חתיכות קטנות, בזה אחר זה. המפתח הוא להתנתק, לאפשר לכך להשיג לכאורה ניצחונות קטנים עד שאתם כולם יוצאים לחופשי.

האסטרטגיה בתנועה לכיוון התודעה התפתחה ומוכנה להביא שפע ולאפשר לפוטנציאל האישי שלכם להתממש.  היה ביניכם תסכול רב כיוון שתהליך זה לקח הרבה יותר זמן מהצפוי. אנו  התבלבלנו לעיתים קרובות מרתיעתם של בנות הברית על כדור הארץ לשחרר את שערוך המטבע ואת קרן המטבע הגלובלי. מערכות ההפצה היו במקום במרביתה של שנה זו. הזמן הוא עכשיו.  התודעה משתנה לטובתנו. שלום על כדור הארץ נמצא בתהליך של מימוש.

אנו מברכים את עובדי האור על אחיזתם בתודעה לשלום תחת  תנאים מעייפים ביותר שניתן להעלות על הדעת. דעו, יקרים, כי כוחה של הקנוניה  אבד את שיניה. הם אינם יכולים יותר להזיק לכם. אתם חיים בזמן של מעבר. חגגו את השנה המגיעה כזמן לשחרורכם.

היום, סקרנו כמה פרטים הדנים בחזרתכם למצב של חירות ושפע. זמן קסום זה של השנה הביא לנו שמחה רבה! בטוח כי הזמן המגיע יביא את כול הרצף המופלא של פלאים. זה גם זמן עבורכם להשתמש בחזונכם המדהים כדי לתת ביטוי לפלא האמיתי  שזו האנושות! דעו יקרים,  האספקה  העצומה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! והיו בשמחה!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge