Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - October 28, 2014

מסר של Sheldan Nidle, מיום 28 באוקטובר 2014

1 לוחם, 14 סמל של מאיה לאיזון אינטלקטואלי, 11 רוח

Selamat Jalwa! (היו בשמחה אינסופית!) אנו מגיעים אליכם בהרגשה שמחה! אירועים ממשיכים להתקדם. הזמן מגיע כדי לגרום להודעות המלוות את התחלתו של שפע גלובלי. כמה אומות המחויבות להביא לכם מערכת פיננסית חדשה מוכנות לעשות סדרות של הודעות חיוניות שעומדות לשנות לתמיד את האופן בו עולמכם משתמש במטבעותיו הרבים. בנוסף, עד עתה פיקדונות סודיים של זהב וכסף מוכנים להחזיר את כלכלתכם הגלובלית לתקן של מתכות יקרות ברחבי העולם. אירועים אלה עומדים לגרום לדפלציה זמנית ברגע שהמטבעות החדשים נמצאים במקום. מסחר הוגן גלובלי יכול להתחיל ברצינות. שינויים אלה ייצבו את הדרך לממשל חדש. השחיתות והמדיניות החד-צדדית של ממשלה עומדים להפסיק כשהעולם חוזר לתקן כללי של שיתוף פעולה ושלום עולמי. זהו הזמן לשנות את האופן בו עולמכם מנוהל ולהכין את כל אחד מכם להפוך למשתתף באופן בו פועלת הממשלה. זהו פשוט הצעד הראשון לתחומי האחריות הרבים החדשים שלכם.

העולם שעכשיו נחזה על ידי השמיים, עומד להיהפך למשתתף מלא. אתם תחונכו על ידי המאסטרים הנעלים שלכם ועל ידי המנהיגים הזמניים של הממשלות הלאומיות והמקומיות במספר מציאויות חדשות. נוסף על כך, החוק עומד להשתנות למשפט המקובל ולמעקב נאמן אחר הכוונה והניסוח של חוקתכם. תהליך זה עומד להיות גם פורה וגם מבלבל לרבים. תקופה חדשה זו עומדת להגיע לשיאה בהגעתנו ובהתמרתכם לישויות של אור מודעות במלואן. לכן ההווה הוא זמן קריטי בתהליך זה. העולם משתנה ממקום המנוהל בקשיחות באמצעות שורה של מאסטרי אופל לעולם בו אתם יכולים בחופשיות ובאחריות לבטא את עצמכם. עולם חדש זה הוא עולם בו אתם צריכים להבין טוב יותר את מה שמצופה מכם. לכן, זה נחוץ שתקופה של שבועות וחודשים ישמשו לסייע לכם בהעברה גדולה זו של כוח מהאופל אל האור ולכל אחד מכם.

אתם עומדים להיות מוכנים להיהפך לבוגרים, ישויות של אור מוכנות, אשר מקבלות בשמחה את כל מה שמצפים מכם. תהליך זה, כפי שציינו, מחייב אתכם ליטול על עצמכם מידה רבה של ידע חדש וללמוד איך להשתמש בו בצורה הטובה ביותר כדי לבצע את הנס של חוזה חייכם. עומדים לספק לכם ייעוץ אותו אתם צריכים כדי לבצע זאת בהצלחה. משמעות היקום היא הצלחה, שמחה ולכבד את מי שאתם. כל הצלחה מובילה לנוספת. אתם עומדים לבנות אמון שקט ולהבין איך תהליך זה פועל. אנרגיות אלה מובילות את החברות הגלקטיות הרבות שלנו. המידה של אהבה וכבוד הדדיים גדלה באופן קבוע. אנו יודעים איך כל אדם עובד כדי לספק את הגדולה ביותר. קולקטיב מקודש גדול זה מקיף את כל בני האדם ואת כל הישויות של אור. מתוכו מגיע שירות אלוהי בגלותו את התוכנית האלוהית לפיסיות. אנו מסורים עמוקות לכך, ומגיעים להחזירכם למצב האמיתי והטבעי שלכם.

שינוי זה בתודעה שלכם הוא רק ההתחלה. מצבכם הנוכחי של תודעה מוגבלת הפיל את גופכם ואת תדרי המיינד שלכם לרמה נמוכה מאוד. השמיים העלו אותה בהדרגה במשך 4 העשורים האחרונים. אם זאת, אתם עדיין הרבה פחות מהמינימום הנדרש. זו הסיבה מדוע אתם צריכים להשתמש בתא האור הקריסטלי כדי לרכוש מחדש תודעה מלאה. תודעה מלאה עושה אתכם בעלי ידע לגבי רוח והעולמות האינסופיים של השמיים. במהלך 3 הימים בפלא החיים הזה, אתם עומדים לגלות את מקורותיכם ולהתעניין בחוזי החיים הקודמים שלכם. אתם גם תלמדו על משפחת הנשמה שלכם ומדוע אתם הגרתם למערכת שמש זו. אתם נמצאים כאן כקולקטיב מיוחד, לטפל בגאיה ובעולמות האחיות הרבים שלה. ברגע שמערכת שמש זו משוקמת, אתם עומדים ללמוד על המגוון המדהים של החיים אשר קיימים לא רק בעולם זה, אלא גם בשאר עולמות המים במערכת שמש זו. הרבה נמצא לפניכם עבורכם ללמוד ולשלוט!

ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו מגיעים עם הרבה חדשות טובות! שותפינו עכשיו מסיימים מספר פרויקטים אשר עומדים להוביל לחלוקתם של כל הכספים. כעת, שליחי האופל האחרונים עושים כל שביכולתם כדי לחסום תהליך חיוני ומקודש זה. לא ניתן לעצור פעולה זו. האגרטנים ומשפחת החלל שלנו עסוקים בלהתערב ולחזור על הפעולות השפלות אשר הינם בשימושם של שליחים אלה כדי למנוע את המסירה הנכונה של ברכותיכם. יועצינו השמימיים העיקריים שבעי רצון מאוד על איך שהאירועים ממשיכים. דברים אלה גם יובילו לממשל חדש, המלווה במערכת פיננסית חדשה מונחית שפע. אירועים קרובים אלה עומדים לעזור לריפוי רחב של גאיה ושל החברות השונות שלכם. בקרוב אנו מרכיבים ולאחר מכן מציגים מספר שיעורים ספציפיים על המציאותיות החדשות. אלה יכשירו את הקרקע למספר אירועים עוקבים.

אירועים אלה יאפיינו גילוי גלובלי של לא רק על משפחת החלל המבורכת שלנו, אלא גם גילוי מלא על כדור הארץ הפנימי. מציאותיות חדשות אלה דורשות שאתם תפתחו את ליבכם ואת המיינד שלכם לתמונה לגמרי חדשה על הבית בו אתם חיים, גאיה. כדור הארץ הפנימי הוא ביתם של אגרטה ועיר בירתה שאמבאלה. חברות דתיות רבות ידעו זמן רב על אגרטה ואיך האנונאקי ועבדיהם הארציים החביאו מציאותיות אלה מכול האנושות על פני השטח. אוואטרים אלה נשלחו אליכם על ידי האגרטנים שסללו את הדרך לנו למצוא מקלט בטוח בארצות מאוד בעלות חסד אלה. ברגע שהיינו שם, גילינו ארץ של אנשים מבורכים אשר תמכו באופן עמוק במשימתנו לכם. כדי לסייע במשימה זו, האגרטנים שלחו ישויות מיוחדות כדי לחקור את המציאותיות של עולמכם ולסייע לנו בעת הצורך. אנו מאוד מוקירי תודה לפעולותיהם.

הזמן קדימה יהיה אחד בעל פעולות מיוחדות המיועדות להכינכם לתחילתו של עולם שופע ומכוון אור. עולם זה יחובר מחדש לאבותיו בכדור הארץ הפנימי וישקם מחדש את היחסים עם משפחות הרוחניות והחלל שלכם. זכרו, לבבות יקרים, הלילה האפל הארוך של הנשמה מסתיים. השמיים מספרים לכם שהזמן מתקרב לחזרה לתודעה מלאה. תהליך זה עומד להסתיים במספר צעדים פשוטים. הראשונים הם כעת בעיצומם. כאשר צעדים ראשונים אלה מסתיימים, אתם תישפטו מוכנים לקשר הראשוני. מדי יום, אנו מתרגלים תפילות וטקסים מיוחדים המיועדים לשנות הצלחות של צעדים ראשוניים אלה. כאן, אנו מבקשים מכם להתמקד בחסד על האנרגיות שלכם יחד עם שלנו כדי להשיג הצלחות אלוהיות אלה עבור עולם זה. אפשרו לנו כולנו להיות חופשיים ומלאי שפע בעולם זה ! הושענא! הושענא! הושענא!

היום, אנו המשכנו עם המסרים שלנו. אפשרו למסר זה להוביל לתפילה ולהתמקדות גדולה באמצעותכם כך שהקולקטיב הגלובלי של האנושות יצא לחופשי וישיג את המשאבים לבצע את גורלו הגדול. דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)

Website: Planetary Activation Organization
Translation: Gili


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge