Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - October 21, 2014

מסר של Sheldan Nidle, מיום 21 באוקטובר 2014

7 ירח, 7 סמל של מאיה לאיזון אינטלקטואלי, 11 רוח.

Selamat Balik! אנו מגיעים עם חדשות טובות מאוד. ההיבטים החוקיים של תוכניותיהם של בני בריתנו בכדור הארץ להביס את קנונית האופל משיגים אחיזה מוצלחת. גם בתי המשפט של המשפט המקובל וגם בתי המשפט החוקיים מסכימים שהממשלה הנוכחית בארצות הברית היא דה פקטו שקועה עמוק בחובות ולא יכולה להכריז על פשיטת רגל כדי להציל את שאר נכסיה. במקום זאת, "התאגיד" בארצות הברית ובעל בריתו העיקרי, הבנק הפדראלי, צריכים להכחיש את קיומם של נכסים כלשהם לנושיהם הגדולים ויותר ולהיכנס לכינוס נכסים מיוחד. פעולה זו תשים סוף בקרוב לשתי הישויות, אשר התחזו במשך זמן רב למוסדות פדרליים חוקיים. הסוף למערכת מעשי הקונדס האלה בסופו של דבר מאפשר לבעלי בריתנו להשתלט שליטה כללית על שני המוסדות. כתוצאה מהתפתחויות אלה, אנו מצפים למספר תוכניות שפע למימון, ושיקרו השיערוכים ואיפוס המטבע הגלובלי. בזמן הנכון, ניתן להכריז על NESARA, ביחד עם דחיית פירעון חובות מוחלטת של הממשלה בארצות הברית. אנו הסכמנו עם בני בריתנו באשר למי שיוביל את הממשלה האמריקאית הזמנית והמדיניות אותה הם צריכים לאכוף.

זה חיוני לכול הנוגע בדבר כי העוולות השונות שעכשיו בולעות את אפריקה, יובאו לסיום בטוח. באותה מידה זה הכרחי שאלה האחראים על אסונות אלה ייעצרו. ברגע שנבזים אלה מבודדים כיאות, אזי מערכת פוליטית וכלכלית חדשה יכולה להתבצע באופן מוצלח. היו לנו שיחות ארוכות עם בעלי בריתנו השונים לא רק על הבעיות המתרחשות באפריקה, אלא גם על אלה הקורות בכול האומות המתפתחות החדשות. הפרויקטים ההומניטריים מתוכננים להקל על הקשיים הנוכחיים ולאפשר למנהיגים המוכשרים ביותר להמשיך את הפרויקטים אשר יכולים להתחיל לפתור ולאפשר ביצירתיות הצלחה בכל התחומים. מים, תברואה, נושאי תעסוקה, ושורה שלמה של בעיות קשורות, צריכים להקל. טכנולוגיות קימות כדי לעזור לאומות אלה בבניית תשתית מורכבת ומודרנית. שפע הוא יותר מאשר כסף. במקום זאת, הוא מייצג את היכולת לסיים את מה שהקולוניאליזם בקושי התחילו.

החברות הגלובליות שלכם צריכות להיבנות מחדש. כל אומה דורשת מספיק תשתית לאוכלוסייתה ליהנות מקיום בר קיימא. לא רק האנושות סובלת, הצומח ועולם החי של גאיה מתמוטטים במהירות והמגוון שלהם נחלש. לא ניתן לסבול זאת. לפני זמן רב, הלכנו מעבר לזה וראינו כמה חיוני זה לבנות סביבות אשר מעודדות המשך ללא מאמץ של גם מגוון וגם מזון. משימתכם היא להיות שומריה של מערכת השמש. אנו חיים בהצנע כמה שאפשר באוטופיה בר קיימא וטכנולוגית. כאן, אנו מפקחים ומסייעים לאקולוגיה להישאר קיימת ומתוחזקת. אנו מבצעים טקסים רוחניים, ועושים את השינויים הדרושים ומבטיחים שלא יושמדו זנים. אנו מתייעצים עם האלמנתלים שמונו לכל זן. אנו מתמסרים כדי לראות את עולמות הבית שלנו נשארים שופעים, יפים וברי קיימא לכל הישויות המעורבות בכל מערכת אקולוגית, אשר עולם הבית מספק.

לכן, משימתנו כאן מתחלקת ל-3 חלקים; הראשון כמעט הסתיים. שהינו אספקת עולם אשר גרש את החשיכה שלו ומוכן להתכונן לתודעה מלאה. החלק השני הוא להשגיח על ממשל חדש ושפע גדל. ברגע הנכון, אנו עומדים לנחות ולהציג אתכם לחונכים הרבים שלכם. לאחר מכן, אתם עומדים להסתכל עמוק בתוך עצמכם ולהתכונן למה שתא האור הקריסטלי עומד לתת לכם, תודעה מלאה. השלב האחרון הוא העברה ממשית שלכם לנקודה שנקבעה לכם במספר רב של ערים קריסטליות. ברגע שאתם שם, אתם עומדים ללכת עם החונך שלכם, וכאשר מתאים, להיכנס לתוך התא שלכם ולהתחיל מסע התמרתי בן 3 ימים. כאשר אתם יוצאים, אתם עומדים להתנסות ב7-10 ימי אמונים, כדי להתחיל את חזרתכם לתודעה מלאה. לאחר מכן אתם, במהותכם, ישות מודעת במלואה. אתם צריכים ליישם באופן קולקטיבי את כישרונותיכם ולעצב גם חברה גלקטית חדשה וגם כוכב אומות חדש.

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו מגיעים היום עם כמה חדשות מבורכות מאוד! קנונית האופל, אשר היתה במשך זמן רב אחראית, היא סוף סוף בדרכה החוצה. שותפים אלה, אשר מייצגים את החברות המקודשות הרבות ואת המשפחות העתיקות, הגיעו לנקודה בה האופל לא יכול יותר לתמוך בהתנגדותו לאור. אנשים מבורכים אלה הם עכשיו משתמשים במספר החלטות מפתח חוקיות ולחצים פיננסים מתאימים כדי להכריח את האופל לפתוח צינורות פיננסיים אלה אשר הם חסמו לפני זמן רב. משמעות התפתחויות מבורכות אלה היא שמספר מהנאמנויות כסף ההומניטריות שלנו יכולות עכשיו להתחלק באופן גלובלי. בכוונתנו להורות לשותפינו השונים להמשיך עם אותם מימונים דרושים כדי להתחיל מספר פרויקטי מפתח של שפע. פרויקטים אלה הם רק ההתחלה של מה שעומד להמשיך. אנו מתכוונים באופן מלא להשתמש בכספים אלה כדי להתניע מערכת פיננסית חדשה עבור פלנטה זו.

המערכת הפיננסית החדשה עכשיו נוצרת. שותפינו סייעו למספר אומות ביצירת אמצעים פיננסים כדי לעצב כלכלה חדשה, ומערכת אשר מונעת את ההונאה ואי מוסריות אחרת אשר כה מקובלות ברחבי כוכב לכת מקודש מאוד זה. מערכת חדשה זו מיושרת עם השפע אשר רוזן סנט ג'רמן מוכן עכשיו להפיץ ברחבי העולם. שפע זה עומד לסיים את העוני, הרעב המגיפה והמלחמות אשר מאפיינות את אלף השנים אשר מנוהלות בצורה מופקרת על ידי האופל. אתם עכשיו עומדים להיכנס לזמן של תודעה עולה ומודעות צומחת של הצורך לדאוג לכל הפלנטה החייה אשר אתם כה בחסד חיים עליה. אתם צריכים לחזור באופן מלא לשמירתכם את גאיה ולברך מדי יום את השמיים עבור חייכם בפיסיות. אתם, ילדיי, עומדים לחזור בחסד לתודעה מלאה! הושענא! הושענא! הושענא!

אפשרו לנו להסתכל בעתידכם ולברך את נפלאות הבורא הקדוש. אתם מוכנים עכשיו להתחיל את הצעדים האחרונים של מסע אשר התחלנו אותו לראשונה לפני אלף שנים. אתם מתעוררים ומבינים את היכולות הגדולות שיש לכל אחד. כל יום ברכות אלוהיות מופגזות עליכם, מאפשרות לכם להגדיל את גופכם החדש והפחות דחוס. הרוח שלכם מתעוררת באמצעות מה שהשמיים ומשרתיה הגדולים השלימו. אתם בונים את היסודות הדרושים עבור הצ'קרות החדשות, ועבור אנרגיות חדשות גבוהות יותר שיזרמו באמצעותכם. קחו רגע כל יום ופשוט הודו ליקום עבור ברכותיכם. השמיים אוהבים שיברכו אותם בחזרה. זוהי אנרגיה אשר המלאכים יכולים להגדיל באופן קבוע. דעו זאת וקראו לנו לקחת את ברכותיכם ולהחזירם בתודות אלוהיות. זכרו שהכול הוא אהבה וכל האהבה רוויה באור אלוהי!

היום, אנו המשכנו עם המסרים שלנו! הזמן הגיע להופעתם של שינויים רבים. אתם עומדים לחוות אירועים אשר נחשבו בלתי אפשריים על ידי רבים. הממשל עומד להשתנות. השפע עומד להיות נפוץ. גילוי עומד לקרות. אתם עומדים להיות מותמרים לישויות מודעות במלואן של אור! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)

Website: Planetary Activation Organization
Translation: Gili


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge