Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - November 4, 2014

מסר של Sheldan Nidle, מיום 4 בנובמבר 2014

8 לילה, 1 תינוק של יגואר, 11 רוח

Dratzo! אנו מגיעים! פני השטח של עולמכם נמצא עכשיו בכאב של המאבק הסופי בין קנונית האופל וכוחות האור. לכאורה זהו קרב שלא נגמר אף פעם שנמשך במשך עשורים ומאות שנה. לפני שנים רבות בימיה האחרונים של רומא, האנונאקי עשה מעבר חלק מקיסרים למלכים. הם נצלו את יכולותיהם למשול ולהשפיע על שליטים חדשים אלה ולשמור על מידה של מאבק משלהב יצרים ברחבי אירופה. דבר דומה נעשה באסיה, באמריקה ובאפריקה. מהומה זו היא האופן בו האופל פועל. הם שונאים שלום ומתעבים כל אחד אשר רוצה לשנות משחק נורא זה. בעלי בריתנו הארציים מבינים שהשפעתם של האופל נעלמה. מה שנשאר הם קבוצה של משרתים טיפשים, יהירים ועקשנים, אשר ממשיכים בתעלוליהם הילדותיים כיתרון היחיד שלהם. האופל יודעים דרכים רבות להתעסק בבעלי בריתנו הארציים. אף על פי כן, אסטרטגיה זו אינה ישימה יותר. כל מה שהיא עושה היא דוחקת את האופל לפינה ממנה הם לא יכולים להימלט. דילמה נוכחית זו היא אחת אשר דנה את האופל לכישלונו הבלתי נמנע.

אנו רואים כרגע את הסימנים של אבדון זה במשחק. לפני הברית עם אנצ'רה, קנונית האופל התכוונה לסלק את האנונאקי, כדי להשלים את התנגדותה לצווי השמיים באמצע שנת 1996. האנונאקי נעלמו כמו מנהיגיהם הכלליים. מה שהתרחש היתה מלחמה בינלאומית מסיבית שנלחמה עם כסף, חוצפה ותחבולות מכריעות. קודם לכן זה עבד נהדר, לאופל ניתנה אפשרות לעשות מניפולציה בכל מצב נתון. אבל אסטרטגיה זו החלה להיכשל בעשור השני של מאה זו. האור החל להבין כיצד אנו יכולים לאכוף על האופל כישלון אחר כישלון. האור השתמש בצעדים מוטעים אלה בשביל לזכות ביתרון עבורו וגילה ראיות אשר שימשו באופן חוקי כנגד האופל. בשנים האחרונות, זה הוביל את האופל לראות את קזינו הקפיטליזם מצטמצם במידת מה והכוח של ערך הדולר פיאט מתמוגג. נוסף על כך, אסטרטגיה זו גורמת לתוצאה לא רצויה כשהאמת מאחורי שקריה הרבים מתגלה והראיה למעצרם גוברת.

כתוצאה מכך, קנונית האופל נמצאת בצומת. שיטותיה הישנות המוצלחות לא עובדות יותר. האסטרטגיות הסופיות שלה נכשלות במהירות, וניסיונותיה הנמשכים לפתוח במלחמה במזרח התיכון אינם עובדים. בנוסף, אין הם יכולים לפוצץ מלחמה בגודל ניכר במקומות פוטנציאליים אחרים חמים בעולם. בנוסף גם ספקולציית היתר העצומה במתכות יקרים כשלה למנוע את עלייתן של מתכות יקרות גלובליות חדשות מבוססות מטבעות. הלחץ לשערך מחדש מספר מטבעות נעצר במשך זמן רב ככול האפשר. האור וסוכניו הרבים גורמים במהירות לאופל לאבד סכומים גדולים של תיקי המניות והסחורות הרב שלו. התוצאה של "קיבוע מחירים" מאפשרת לאור לאכוף מספר חקירות רציניות אשר מדאיגות מאוד את הקנוניה. אף על פי כן, זה הרע במיעוטו. שליחנו המתבססים על החוק הקימו את האמצעים להשפיל נבלים שפלים אלה. תגובתה המשוגעת של הקנוניה הינה פריחה פתאומית של "התאבדויות" מוזרות שבהן מעורבים חברי מפתח של הקנוניה הנשלטת על ידי תאגידי שירות ופיננסים גדולים.

פעולות אלה הן סימן חיצוני לפניקה הטהורה שלהם, אשר עכשיו גורמת להם לפגוע ולקוות שפעולותיהם יכולות לעכב את הבלתי נמנע. רשת שליטת המיינד הגלובלית על ממשלות העולם נופלת. אלמנטים בכוחות האור די מבהירים כי הדרכים הישנות לא עובדות יותר. משטרים דה פקטו רבים, נשלטו במשך זמן רב בידי שדים אלה, מתחילים לנטוש אותם. התכניות לשליטה עולמית קבועה חומקים לנצח. הזמן לכניעתם מתקרב. בעלי בריתנו הארציים מסיימים הסכמים שונים שהם על סף סיום ההגמוניה הארוכה ממנה נהנו אנשי האופל. כשממשלות מתכוננות לעזוב אותם, בנקים רב לאומיים גדולים רבים מתכוננים נואשות להיכנע על מנת להציל את עצמם מהמערכת הפיננסית החדשה המגיעה ומשקיפותה האינהרנטית. כפי שהמשטרה רגילה לומר לאנשים היחסית רעים, "היכנעו, החגיגה נגמרה!". הזמן לחגיגות הגדולות שלכם נע קרוב מאוד מאוד!

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו מגיעים לכאן עם יותר תובנות לתוך מה שעכשיו מתרחש. שותפינו השונים באסיה ובאירופה ממשיכים לעשות התקדמויות גדולות בהכנעת תוכניות קנונית האופל. שותפינו קרובים מאוד למספר פריצות דרך גדולות, אשר טומנות בחובן סוף מבורך למספר ניסיונות של האופל להתחיל מלחמות, להפיץ מחלות ולבצע באופן כללי הרס בעולם מקודש מאוד זה. פעולות אלה מכוונות להשפיל את שרידי המפתח האחרונים של קנוניה זו ולאפשר לאור לבצע סדרות של פרויקטים חשובים. התפתחויות אלה עומדות להתיר לאור לאפשר את המימון של מספר פרויקטים הומניטריים. פרויקטים אלה עומדים לעזור להשמיד ניסיונות עתידיים של האופל להפיץ את המגיפות השפלות שלו ברחבי עולם זה. דבר נוסף הוא לאפשר לאיפוס מטבע גלובלי ולעלייתו של כסף המגובה במתכות יקרות. זו היא פשוט ההתחלה של מה שעומד להופיע לאחר מכן.

שינויים בעולם זה הם פשוט הצעדים הבאים אשר מסמנים את החלק הסופי של מסעכם להחזרתם של גאיה ושלכם למצב קיומכם הטבעי. לפני אלפי שנים אבותינו נדחפו לעולם דואלי, המנוהל על ידי האנונאקי. הם מטבעם ידעו שעולם זה עומד לקחת פשוט פניה קצרה לכיוון האופל. סיבוב זה היה חלק מתוכנית השמיים להביא שלום לגלקסיה זו. אולם, לאנונאקי היו מערכת של תוכניות אחרות. ישויות אלה רצו מאוד איכשהו לעשות את הסיבוב הזמני של האופל ליותר קבוע. השמיים ידעו שזה יכול בהחלט להתרחש. תשובתם היתה להתחיל להביא אוואטרים של האור לעולמות אלה כדי לסכל בסופו של דבר את תוכניתיהם של האנונאקי. אנו המאסטרים הנעלים הינם הצעד האחרון בתוכניתם הגדולה של השמיים להגיב לתוכניות האנונאקי ועבדיהם הנאמנים.

כפי שאתם יכולים לראות, השמיים והאור הצליחו באסטרטגיה שלהם לזרוע על פני השטח בעולם את אלה שעוקבים אחר האור. כתוצאה מכך, אתם על סף של שינויים רבים גדולים אשר עומדים לקבע אתכם בצורה נפלאה על מסעכם האחרון לתודעה מלאה. זמן זה שמגיע הוא בשעה שאתם יכולים לראות סדרות של אירועים מקודשים; אירועים שעומדים להתמיר את המאוד דרך שבה מציאות זו פועלת. עם הדרכתם של השמיים, משימתנו המבורכת היא לפקח על אירועים אלה אשר כבר מתחילים להיחשף. בתחילה, תהיה להם השפעה מפוזרת. לאחר מכן, עומדת להגיע מפולת אמיתית. בסיס המשימה הוא לרפא את גאיה ואת החברות שלכם מכל הנזק והרמאות שנוצרו על ידי האופל. קבוצה זו של פרחחים דחו את הברכה שהובטחה באמצעות שימוש בשקרים, התגרויות וכוח. זמן זה עבר. הושענא! הושענא! הושענא!
היום, הסברנו לכם את מה מתרחש. אנו מבקשים מכם להתאזר בסבלנות. האירועים מוכנים לקרות, לשנות את עולמכם ולהחזירו אל האור. המשמעות היא מערכת פיננסית חדשה וממשל חדש. זה ילווה בנחיתות מסיביות, אשר הינן חלק ממשימת הקשר הראשוני. דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)

Website: Planetary Activation Organization
Translation: Gili


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge