Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - December 27, 2016


מסר של Sheldan Nidle, מיום 27 בדצמבר 2016

11 קוף, 14 צבע אדום, 13 אדמה

Selamat Jalwa! אנו מתחילים היום עם דיווח התקדמות קצר. פריטי מטבע המיועדים לחלוקה נמצאים בתהליך הכנה. אנו יודעים שזה היה מסע ארוך וקשה עבור הכול. לכן חשוב שתדעו שאלה הנמצאים בראש רמות ההפצה השונות נערכים ליזום תהליך מדהים ביותר. ברגע שמתחיל, וחוסם נסיבות בלתי צפויות, תהליך זה צפוי להימשך מעל חודש כדי לסיימו. כפי שאתם יודעים, זה היה באמת מסע מפרך עבור כולם. אספקת קרנות השפע היא פשוט השלב הראשון של פעילות מורכבת זו. אנו יודעים כי האורך הממושך של הליך זה היה מורכב בשל החובה לשמור על פעולות אלה מוגנות וגלויות. לכן זה יצר את המחויבות ללכת באיטיות כפי שהיה נדרש. מטרתנו היתה לעבוד עם בנות בריתנו ולשמור כי תהיינה שבעות רצון ממה שהתגלה. סדרת דרישות אלה אלצה אותנו לתוך מצב איטי ומחושב מאד. לכן, זה נמשך מעל שני עשורים כדי לסיים מכלול זה של הפרויקט הגדול והמורכב שלנו. זו שמחתנו לראות שתודעתכם ותחושתכם על משימה זו אפשרו הבנה טובה יותר על מה מדובר במסע זה.

כאשר הגענו לראשונה לחופיכם היפים, חשנו באופן מידי מה קרה. האנונאקי היו עדיין האדונים העליונים של עולם פני שטח זה, וטפלו בעובדיהם בכפפה תקיפה אבל קטיפתית. זו היתה עמדתכם לציית לאחדים או לא לשאול שאלות. המציאות הבלתי הוגנת גרמה לנו כאב רב על מה שסבלתם. אנו גילינו מיידית מי אחראי על האור הקדוש של הישגי השמיים. בתחילה, הם היו חשדנים בגין נוכחותנו אבל בהדרגה, הם התחילו לפתח אמון. המאסטרים הנעלים שלכם היו הפטרונים שלנו, ובאמצעותם הפרויקט המקודש שלנו הוסבר לכולם. אף על פי כן, זה לקח לנו יותר משני עשורים לפתח את מידת האמון הדרושה כדי להגשים בהצלחה את סדרת הפרויקטים שלנו. ברגע שהושגו, היינו יכולים ליישם פרויקטים שכללו גם את החברות המקודשות הסודיות של המאסטרים וגם את האגרטנס. במהלך זמן זה, הגדלנו את מספר הספינות בצי שלנו וסיימנו את הכשרתם של אלה שמונו לחנוך אתכם. פרויקטים אלה, כמובן, ממשיכים.

התחלנו לתכנן את הדרך הטובה ביותר להסיר את העובדים שהיו חלק ממספר ממשלות שלכם. תהליך זה קשור באופן כללי לתהליך חוקי מתמשך הקשור עם שחיתות ענקית ופעילויות לא חוקיות של השלטון האמריקאי הנוכחי. פרויקט זה נוצר בתחילה כדי לבודד היבטים חיוניים של אלה אשר ניהלו פעולה בלתי חוקית זו. החלק האחר של התוכנית היה כדי לתת ביטוי בהדרגה לרפובליקה חוקית חדשה, המבוססת על סדרת מסמכים שנודעו כ-NESARA. תוצאותיה של פעילות זו גרמה לכמה סיבוכים אשר עומדים להיפתר בהדרגה באופן מלא. ממשל חדש יכול היה לייסד את עצמו במהירות ברחבי העולם כמסגרת עבור הממשל האמיתי של אמריקה. המטרה בעדיפות ראשונה היא להתמיר את המצב הנוכחי באמצעות סדרה של הודעות עתידיות. מבחינה אסטרטגית, התזמון המדויק של הודעות אלה צריך להישמר חבוי מהציבור. לכן זה חיוני שזה, ופרויקט השפע, ממשיכים בסודיות עד הזמן הנכון לגילוי מלא. זו מדיניותנו המשותפת לשמור על כל זאת בסודיות עד שענייני הביטחון המשותפים עם זה נפתרים לגמרי.

כששלבים אלה של סודיות מסתיימים, אנו נעים קרוב מאשר אי פעם לגילוי. זה עומד להיות הרבה יותר קל עבורנו לפעול כאשר אנו יכולים לדבר בפומבי אתכם ולתאר את מה שהשמיים גזרו. אנו מבינים איך זה חיוני להיות מסוגל לפעול הרחק מהצללים הדרושים כעת. אנשי הקשר שלנו נאלצו לשמור על פרוטוקולים מסוימים שהיו קצת מגושמים. שמרנו עליהם בעיקר כדי להרגיע את שותפינו. בחודשים הקרובים, צורך זה יכול לדעוך כשאנו מתחילים לטפל בכם ישירות. היקף הזיהום והשינוי באקלים שמפורסמים רשמית על עובדי האנונאקי הם מדאיגים מאוד. אתם גרמתם למידה מדהימה של חוסר איזון באטמוספירה ובאוקיאנוסים ובאדמות שלכם. יש צורך לתקנם. עבורנו, משימות אלה הם מערכת פשוטה של פעולות. אולם, אלה השולטים על ממשלות אוחזים במדיניות שהינה בניגוד להליכים מעין אלה. אנו צריכים להמתין עד שיוכרז הגילוי באופן רשמי. כפי שאתם יכולים לראות, אנו מתקרבים לסדרת אירועים שעומדים לשנות את הדרך בה חברה גלובלית זו פועלת. הללויה! הללויה!

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! זמן מיוחד זה של השנה מוגבר בשמחה על ידי מה שעומד להיות מוכן להופיע. המתנה הרוחנית של חופש פיננסי קרובה. לכן, אפשרו לנו להיות שמחים ועליזים. זהו זמן, כמו גם, כאשר האנרגיה של התחדשות רוחנית באה לידי ביטוי. דעו שזו האנרגיה שהינה סמל של הבטחה חדשה של השמיים להרעיף עליכם חסד ופעולה. זה מסמל כמה מחויבים המארחים השמימיים לביטחונכם ולגאולתכם מזרימת האנרגיות שרועמות באופן חיובי ברחבי עולם זה. אפשרו לכל האנושות לשים לב שפיצוי מיוחד מאוד זה בא לידי ביטוי. אפשרו לעונת החג להיחגג בידע שהרע המפלצתי שהיה רעלכם מועלה. החגים השמחים ביותר לאחד ולכולם! זה באמת זמן שיש להסתכל עליו בשמחה ובתודות עמוקות לשמיים! הושענא! הושענא! הושענא!

כפי שזה תמיד עושה, זמן נהדר זה מתחיל להיראות מותקף בעיכובים ובתסכולים הרגילים. ברחבי עולם זה תחייה גדולה של תודעה דחפה את עולם השטח של גאיה לגבהים חדשים. רשימה ארוכה של פרויקטים הומניטריים גלובליים נצברו, יחד עם הכספים שהצטברו כדי לספק את סיומם. זהו זמן בו המתחים של צמיחת האוכלוסייה והברכות של מציאות חדשה עומדים להתמזג. פלנטה נהדרת זו עומדת לראות את לידתם של ניסים שעומדים להביא אותה לשחר של שלום עולמי, שנוסד על חזיונותיכם מרקיעי השחקים. ברכות אלה עומדות לבוא לידי ביטוי, ופיצוץ של פעילות עומדת לראות גישה חדשה שתתעורר ברחבי העולם, המונעת על ידי תודעת גדלה של פלנטה זו. השמיים זרעו לפני זמן רב זרעים מיוחדים כדי לאפשר אירוע נהדר זה. העיצוב של מציאות חדשה זו היא רק ההתחלה. לכן, עמדו מנגד בציפייה והביטו כשמציאות חדשה זו תופסת את צורתה החדשה הנהדרת.

כפי שאתם יכולים לראות, כה הרבה ניסים נהדרים נמצאים פשוט מסביב לפינה הידועה. אנו המאסטרים גאים על מה שאתם עומדים לעשות כאשר אתם מקבלים סוף סוף את החופש והשפע שלכם. סדרת תופעות אלה עומדות להראות לכם פשוט לכמה הרבה אתם מסוגלים באמת. אנו בחנו בסבלנות וראינו איך עובדי האנונאקי שלטו עליכם בברוטליות. כל זאת עכשיו עומד להשתנות כשאתם מתמירים כוכב לכת יפה זה שהינו ביתכם. אתם עומדים לפתח תוכניות לשימוש בטכנולוגיה חדשה כדי לנקות את המים, האוויר והאדמה שלכם. כאשר סוף סוף גילינו מספר של אמיתות מפתח לכם, אפילו יותר ניסים עומדים לבוא לידי ביטוי בפתאומיות. לאחר שמשפחת החלל שלכם נוחתת סוף סוף, אתם תוכלו להדגים את ההיקף בו תודעתכם גדלה. אפילו האגרטנס עומדים לשמוח על מה שהגשמתם. זהו מקום נהדר בו אתם יכולים עכשיו להתאחד עם העולמות הפנימיים כדי ליצור גאיה חדשה!

היום, המשכנו עם דיווחינו השבועיים. זמן קסם זה של השנה הביא לנו שמחה רבה! הזמן הקרב יביא לבטח את כל רצף הפלאות הזוהר. זה גם זמן לכם להשתמש בחזיונותיכם המדהימים כדי לתת ביטוי לפלא האמיתי שהוא האנושות! דעו יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge