Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - December 6, 2016


מסר של Sheldan Nidle, מיום 6 בדצמבר 2016

9 לילה, 6 זרימת השמש, 13 אדמה

Selamat Balik! תהליך הבסת הקנוניה אינו קל. בבחירות אחרונות מאוד אלה, הם השתמשו בערמומיות כדי להכניס בשנית את שליטתם. החלק הטוב הוא ששקיפותם הגדולה לכיוון ממשל הבחירות הנוכחי הקלה את הכנת תרחישי המעצר למעשה. בינתיים, האסטרטגיה של חלוקת הכספים הגדולה ממשיכה לנוע קדימה! נכון לעכשיו, עלייתה של מערכת בנקאות חדשה שלכם נמצאת במקום. הבנקים הישנים גילו כי הם התכוונו לבנות מחדש את כספותיהם בשביל לנסות פעם אחרונה לחזור לעמדת שליטה. אסטרטגיה בוגדנית ביותר זו נכשלת. הבכירים ושותפיהם המלכותיים עוצרים עכשיו בחריצות את אלה שכה רוצים "להונות אותנו!". זה אפשר לשותפינו להשתלט של מספר משרדים ראשיים בבנקים בארצות הברית ושותפיהם באירופה. אנו מצפים כי התשלומים הראשוניים עומדים להתחיל להתקדם והחלק הראשון של עושר ענק זה יכול להינתן לרבים אשר המתינו זמן כה רב לקבל את הכנסותיהם המובטחות. בנוסף, שאר נהלים מסובכים אלה, נעים קדימה בהדרגה לסיומם המרטיט. העתיד הוא בהיר עבור האור ושותפיו הרבים. הישארו סבלניים! הטוב ביותר עדיין עומד להגיע!

זה חשוב עבורכם להבין באמת כי המצבים הנוכחיים שאתם עדים להם הם רק תחבולה. הרפובליקה של NESARA עומדת להיות מוכרזת בקרוב וסכומים עצומים הוקצו עבור כל הבורסות ועבור קרנות השפע המובטחות. השתמשו בזמן מקודש זה כדי להכין באלוהיות את מחשבותיכם למה שעומד להתרחש. אתם מיועדים לקבל כספים שמשמעותם היתה רק לאפשר לכם זמנית להשתמש בכוח ובטרור שכסף זה מסמל בעולם זה. התודעה הגדלה בכם עומדת להסתכל מעבר לאמונות אלה, ובתוך זמן קצר, מתקנים שונים כמו המעבדים המשדרים שלנו מיועדים לייצר כסף שאינו בשימוש. אף על פי כן, אנשים צריכים לעבור דרך תקופה בה הם יכולים לנקות את מחשבותיהם על האמונות הענקיות והמגוחכות לגבי כסף ועושר. כסף הומצא לפני זמן רב על ידי האנונאקי כדי להדגיש את ההבדל ביניכם ולבין עושי דבריהם. תרגיל זה עומד לשחרר אתכם מהשקרים ומהתפיסות המוטעות שהחזקתם זמן רב לגבי עושר. עשו את מה שאתם באמת רוצים, ואתם תלמדו כמה אמיתות בסיסיות לגבי נושא מסוים זה.

עולמכם סבל זמן רב מחלוקות כוזבות שעושר וכוח גרמו. זה יצר הבדלים מעמדיים ופיתח את הרעיון המטורף של זכות יתר. השימוש הנוכחי של חלוקה מחדש של עושר הוא דוגמה לכך. ממש עכשיו, מעלים אתכם בחריצות בתודעה כהקדמה למספר פרוטוקולי התעלות. נהלים שמימיים אלה דרושים לשינויים המקדמיים כדי לשנות אתכם בזמן הנכון עבור ההתמרות הגדולות יותר שיקרו בתא האור הקריסטלי שלכם. ישנם שלבים רבים בפרויקט זה. ראשית, אתם צריכים לחוות באופן קולקטיבי שגשוג כללי כדי להבין איך כספים אלה יכולים להתמיר במהירות עולם זה. שנית, אתם צריכים לחוות את האושר הכללי שנוצר באמצעות תהליך זה. לבסוף, אתם צריכים להבין פשוט כמה אתם עוצמתיים ומפוארים כקבוצה המחוברת הדדית. תהליך זה עומד לפתוח אתכם לקבל תפיסות חדשות של אחד על השני, באפשרו לעולם זה לתפקד בדרך שלמה חדשה. אתם מסמיכים את עולמכם להפוך לחברה גלובלית אמיתית! תפיסה חדשה זו משחררת אתכם לקבל בקלות אחד את השני!

כך בנקודה זו החופש שלכם, השגשוג והממשל החדש מצטרפים ביחד ומאפשרים לנו להתערב בעדינות. לאחר מכן, החונכים שלנו עומדים לראות כמה כל אחד מכם ביצע היטב. הרמה הבאה הזו עומדת להשתמש בידע העצמי החדש שלכם כדי להתחיל לפתח תיק פנימי עבור עצמכם. חוויותיכם צריכות להיות מוערכות מנקודת מבטכם האישית, ובאור של ההיסטוריות מהעבר שעכשיו ידועות מאטלנטיס עד עתה. ביחד, אתם והחונכים שלכם עומדים להחליט איך איסוף זה של נתונים משתלב ביחד. תהליך זה עומד ליצור פרופיל אשר יאפשר לכם, לבסוף, לקבל את "התמונה הגדולה" של איך אתם מתאימים לזו, כדי להבין איך תפיסותיכם הפנימיות משתלבות בתמציתיות לתוך עולם משוקם חדש זה. זהו תהליך אשר צריך חקירה עמוקה והערכה כנה, וזו הסיבה מדוע אתם נבחנים בקפידה בכל לילה על ידי צוותינו הרפואיים. אלה נתונים פיזיים שצריכים לחברם מחדש עם הנתונים הרוחניים שאתם והחונכים שלכם מחברים ביחד. תהליך זה דורש עבודה פנימית משותפת מסוימת, שבאה בעקבותיה סקירה כללית בסיסית של איך זה מתאים לתוך הקולקטיב. הידד! הידד! הידד!

ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! העולם שמקיף אתכם משתנה במהירות. השמיים מעבירים במהירות לתוך של המישור של גאיה כמויות של אש מקודשת. אנרגיה זו מתמירה את שדות החיים המקיפים אתכם. אנרגיות אלה, בתורם, משפיעות על האופן שבו שדות ההילה הפנימית שלכם פועלים. הבזקי אנרגיה אלוהיים אלה מכינים אתכם לשנות במודעות את תפיסותיכם לגבי האופן שבו החברה בעולם זה עובדת. תהליך זה מאפשר לכם לראות בקרוב את התוקף בשינוי של הממשלה דה-פקטו(למעשה) הישנה לתוך ממשלה דה יורה (להלכה) החדשה של NESARA. שינוי זה מתוכנן לקרות בקרוב ויכול לאפשר לממשלה חדשה זו להכריז רשמית על המציאות של העולם הפנימי של כדור הארץ של אגרטה, כמו גם על הגילוי הרשמי של משפחתכם הגלקטית. סדרת פעולות זו גם עומדת להשיק את הביסוס הרשמי של מערכת בנקאות גלובלית חדשה ואת כספי בנק אוצר החדשים. פעולות מבורכת אלה הם תוצאה של החזונות הגדולים שאחזתם בהם. הושענא! הושענא! הושענא!

מה שחלומותיכם וחזונכם הגשימו משתקף מחדש בחזרה אליכם באופן חיובי בסדרת פעולות שמימיות. אלה שעבדו בחריצות כדי לתת ביטוי לכך התחילו עם הסכומים הענקיים של כספים שנוצרו על ידי חברינו המאסטרים. בעקבות זאת עומדים להגיע במהירות הפירות שהובטחו לכם על ידי NESARA. השמיים רוצים לשחרר אתכם מהאנשים המושחתים אשר מנהלים ביהירות ממשלה אמריקאית בלתי חוקית נוכחית זו ובנות בריתה הרבים. שחיתות מוגזמת זו עומדת להיות מוגבלת באמצעות עלייתה הרשמית של הרפובליקה של NESARA ומערכת בנקאית חדשה והוגנת יותר. בצורה מבורכת, שותפינו המקודשים השיגו אמצעים להתיר הגשמת שינוי חשוב מעין זה. השתמשו בחופש ובשגשוג זה כדי לאפשר את חלומותיכם ואת רדיפתכם אחר שמחה פנימית. זרקו את כל הפחדים והדאגות אשר איכשהו עדיין מקיפים אתכם. אפשרו לזמן חדש זה להגדיר מי אתם באמת!

בעולם חדש זה, אתם עומדים סוף סוף להשתחרר מהמגבלות הנראות לעין שנכפו עליכם לראשונה על ידי האנונאקי ולאחר מכן על ידי עושי דבריהם. מלחכי פינכה אלה עומדים להיעצר ולהיות מבודדים מכם. אפשרו לכוח של לבכם ולנתיב המסופק על ידי הרוח להיות מדריך של נשמתכם. התאחדו ועצבו מציאות חדשה שלמה המבוססת על שיתוף פעולה פנימי. שיתוף פעולה היוצר עולם אשר מתמיר שנאה ופילוג לתוך אחדות רוחנית ומוביל אתכם בחזרה לרוח ולאהבה הנהדרים שנמצאים בליבה של כל האנושות. זו החברה המקודשת שאנו המאסטרים בנינו באיטיות מאז שניתן מנדט על ידי AEON לאחיותינו ולאחינו. אנו מעודדים על ידי חלק מהאירועים של זמן זה. זהו רגע בו עולם חדש שלם יכול להיבנות ואשר מכשיר את הקרקע עבור עלייתם מבני אדם פלנטריים לבני אדם גלקטיים ורוחניים! הללויה!

היום, המשכנו עם דיווחינו השבועי. חלק מכם מאמינים כי מה שאנו אומרים הוא היפותטי. במקום זה, מילותינו מתארות ארץ שעכשיו נולדת במקומות נבחרים ברחבי עולם ענק זה. להבטחה זו אנו מקדישים בשמחה דוחות אלה. דעו יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge