Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - December 20, 2016


מסר של Sheldan Nidle, מיום 20 בדצמבר 2016

7 זרע, 7 צבע אדום, 13 אדמה

Dratzo! אלה האחראים על תשלומי השערוך ועל חבילות השפע פועלים במהירות כדי לראות שהן מוצגות ביחד. נכון לעכשיו, השערוך מתגלה באמצעות הרמות השונות שהוקמו על ידי עובדיו השקדנים של האור. הם יודעים את חשיבותן של חבילות שפע רבות אלה. ברגע שמעל 70% מכספים מיוחדים אלה ניתנים, בריאתה של רפובליקת NESARA מובטחת כחוק. גורם אחד זה הופך תהליך זה לחיוני למה שמבוצע כעת על ידי שותפינו הארציים. בינתיים, ישנו תהליך השערוך. זה נעשה כדי להבטיח כי הסכומים הגדולים מאוד של כספים מועברים בהצלחה למקופחים בכול העולם הזה. פרויקטים הומניטאריים אלה מאפשרים לעולם זה לספק בקלות את החופש, המזון, התברואה, הדיור, הביגוד והחשמל הדרושים כדי שכול אחד יתפקד בקצב הרצוי. זה מספק את ההשכלה ואת לימוד האינטרנט הדרושים כדי להבין את מה שאנו עושים. כפי שאתם יכולים לראות, מידה רבה של התקדמות נעשית. עדיין נדרש הרבה יותר לפני שאנו משיגים את מטרותינו המומלצות.

שותפינו בעולם זה עושים עבודה נהדרת. אולם, ישנם עדיין רבים מהקנוניה שרק גילו את עצמם לאחרונה. מרביתם של הנוכלים מהרמה הנמוכה נלכדו. קבוצה זו עזרה במעט השבועות האחרונים לעצור את מרביתם של הנבזים מהרמה הבאה. תהליך זה עזר לנו, גם, לחשוף איך חולדות רעות אלה פועלות, מה שמאפשר לנו לזהות פעילות ערמומית זו כמעט עד לרמותיה הגבוהות ביותר. פועלינו עסוקים בלחבר יחד את החלקים האחרונים של פאזל רע זה. המטרה של הסדרה הסופית הזו של חקירות היא להכין את שותפינו לבצע את הפירוק הגלובלי הסופי של מפלצת משולבת ברוע זו. האנונאקי יצרו ארגון רע באופן מחריד של האופל. הוא חדר לכל פינה וסדק בעולם זה. לכן, גירושם של פושעים אלה הוכיח שהינו די מחקר בתהליכי המחשבה של חולדות רעות אלה. כוונתנו המשותפת היתה להבטיח את הכספים ולסיים את השחיתות הגלובלית המסיבית. מטרות אלה עכשיו נמצאות באופק. זה מהנה אותנו לדעת שכל יום מביא אותנו קרוב יותר לגילוי ול-NESARA!

הצי שלנו ממשיך לפקח על אדמות על פני השטח של גאיה. כל פינה בעולם זה נמצאת תחת התקפה על ידי שני כוחות עיקריים. הראשון הוא שינוי אקלימי. תהליך זה המונע על ידי גלובליזציה מהירה של התקופה התעשייתית הפרימיטיבית שלכם, פלטה כמויות עצומות של זיהומי אטמוספירה, אוקיאנוסים וקרקעות. פעילות נוראה זו זכתה בתאוצה גלובלית מסיבית בתקופה שבאה בעקבות סיומה של מלחמה העולם השנייה. בהביטנו מהחלל, היינו מסוגלים למדוד את כמויות הזיהום שנוספו רק בארבעים השנה האחרונות. אנו מכירים רק כמה מסוכנים באמת כל הרעלים האלה. הגורם השני הוא התהליך שגאיה השתמשה בו כדי להכין עולם על פני שטח זה לאיחודו העתידי עם גן העדן במימד החמישי של כדור הארץ הפנימי. פעילות עצומה זו מתרחשת ביחסית קצב איטי יותר מאשר הגורם הראשון. רמת הזיהום המלאכותי המשפיעה על שינוי טבעי זה היא מדהימה! זה גרם באופן הדרגתי להיווצרות טמפרטורה יוצאת דופן. זה ייצר סדרה של גושי פלסטיק שהופיעו באוקיאנוסים וגרמו לסטייה מהזרימה השוטפת הטבעית שלהם.

שינויים אלה נוטים להגדיל את הקצב לפיו הנקודות שלכם למגורים גלובליים מתדרדרות. זה מדאיג אותנו, כיוון שאנו רוצים לשחרר אתכם כדי לפתור בעיות אלה באמצעות טכנולוגיה משותפת הקשורה לתוך תודעתכם ההולכה וגדלה. רמת הקרינה הנשאבת לתוך האוקיאנוסים, המשולבת עם אבק חולי גובר מצפון אסיה, יוצרת בעיה שמצריכה באמת ביקורת נחוצה וסדרת פתרונות ברחבי העולם. הסברנו את דאגתנו למנהיגיכם ובקשנו שלוח זמנים עבור גילוי גלובלי יוקדם. זה חיוני שמספר קשיים שנראה שהתעלמתם מהם, יטופלו ביסודיות ותינקטנה רצף של פעולות דחופות באופן מיידי. רבים מהפוליטיקאים שלכם אוחזים באמונות, כי בטווח הקצר, הן מסוכנות לכולכם. לכן נקטנו בכמה פעולות קטנות ומקדמיות כדי לתת לכם מעט זמן נוסף כדי לפתור רבים משאלות רציניות אלה. זו תפיסתנו כי השינויים בממשל שלכם יכולים לטפל בתלונות אלה באופן גלובלי. זה חיוני שמרבית מבעיות אלה יותקפו ולא יתעלמו מהן!

ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! העולם נמצא בעיצומם של שינויים מבורכים. אלה שפיקחו על שינויים אלה מבינים שזה יימשך זמן ארוך יותר מאשר הוערך בתחילה. עם זאת, למרות זאת, שינויים אלה עומדים להתיר באמת לכל אחד לדעת צורה של חופש שלא נחווה מאז נפילתה שגורלה נחרץ של אטלנטיס. באור זה, השפע הגדול עומד לאפשר לכם להגשים סוף סוף את חלומותיכם הגדולים ביותר ולראות בבירור שיכולתכם שאבדה משכבר הימים שוקמה לכם. אנו המאסטרים עבדנו צמוד עם השמיים ושותפינו הארציים כדי להבטיח שעבודה זו מוגנת באופן מלא, ובטוחה ממה שהסדר הישן היה אולי מבקש לעשות. לכן, פרויקט שלם זה לקח לנו זמן ארוך יותר. למרות זאת, הישארו חיוביים, יקרים! דעו עמוק בלבכם שזמן חדש זה סוף סוף קרוב. זה עומד להיות זמן לחגיגה, בידיעה שאתם עומדים בקרוב לברך את שאר משפחותיכם השמימיות והגלקטיות!

זמן מגיע זה עומד להתוות בבירור את נתיבכם הסופי לתודעה מלאה. רגעים אלה הם, לכן, תקופה בה אתם יכולים להתחיל לבסס תמונה ברורה של איך אתם הייתם יכולים להימלט מהשעבוד של עובדי האנונאקי. אנו המאסטרים מעודדים ביותר מההתקדמות של תהליך זה ואיך הוא מתקרב במהירות לשלביו הסופיים. לאחר מכן הכספים עומדים להגיע במהירות, כיוון שזה הזמן המתאים להצהיר על עלייתה של רפובליקת NESARA. אנו והאגרטנס מטפלים בפעילות אלוהית זו. אנו מבינים את מורכבותה ומבקשים מכם פשוט לשמור על חזונכם החיובי. כפי שצוין לפני כן, יש להם אנרגיה נהדרת ביותר שעוזרת לכולם להצליח. פעולה משותפת זו היא רק מצליחה בשל מה שאתם ממשיכים להשלים. אירועים נהדרים רבים מוכנים להתרחש. התסבוכת האפלה נעה לכיוון סופה.

פרויקט זה כולו היה פלא לנו. המועצה המקודשת השמימית שלנו נוצרה לראשונה לפני כ-900,000 שנים כאשר מושבת למוריה היתה בדרכה אל גאיה. המטרה למושבה זו היתה לעצב בני אדם גלקטיים, שמימיים ואיחוד פלנטרי. זה היה כדי להכיר את הקשר המיוחד שנוצר, ולשתף פעולה עם אומת הלוויתנים הנהדרת. אבל מספר גורמים אפלים גרמו לציר הזמן המיוחד להיכתב מחדש. לכן, אנו מתקדמים לתוך ההווה בידע מלא שהאירועים שתוארו על ידנו מתרחשים. אחינו ואחיותינו הגלקטיים והארציים משלימים פעולות שעומדות לתת לכם מערכת מתנות מאוד מבורכת. אפשרו לסופה של שנה זו, והתחילו את השנה החדשה, יהיה זמן של שמחה ושל התחלות של כל מה שאתם התכוונתם לעשות עם תשוקותיכם הנהדרות. הושענא! הושענא! הושענא!

היום, כתמיד, דיווחנו על מה שקורה ברחבי עולם זה. נצלו את הזמן שנותר כדי לסיים את הכנותיכם הרבות. השמיים מתכוונים לתת לכם את המתנות שאתם משתוקקים לכם ביותר. דעו יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge