Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - January 3, 2017


מסר של Sheldan Nidle, מיום 3 בינואר 2017

5 מראה, 1 התחלה אינסופית, 13 אדמה

Dratzo! לאחר מספר דיונים רציניים נוספים לגבי הסיבות ל"פילוסופיות של מלחמה" המשתנות ללא הרף, הפרויקטים של המימון ממשיכים לנוע קדימה. הבדלים חיוניים הקשורים באופן בו העולם החדש לאחר השפע עומד להיות נשלט. היעדר השקפת עולם יסודית נחשף, ובסדרות רציניות של דיונים מעמיקים, שנסקרו על ידי כל הצדדים, הוכרז סדר יום מפורט. אנו נכון לעכשיו מאוחדים במספר מטרות והתזמון ליישמם נכון. פרולוג נחוץ מאוד זה שקרה מיוחס למספר ניסיונות של תעלולים שנוצלו על ידי תאגידים בארצות הברית שאינם חוקיים. מה שמרגש הוא שאנו באמת נמצאים באותו הדף. הממשל החדש הוא מהפכני וקבוצה מגוונת של יחידים אשר לפעמים לא עבדו תמיד בצורה הרמונית ביחד. תהליך אורגני זה עבר דרך מהפכה שקטה משלו והופיע בשלמותו. אנו משנים תהליכים בסיסיים רבים ומגבשים דרך לקבוצה לנהל בהצלחה מצב מסובך מאוד זה. כתוצאה מכך נוצר סגנון שיכול עכשיו ליצר באמת מערכת נהדרת של פתרונות דרושים! נכון לעכשיו, אנו מכינים לוח זמנים כללי של אירועים ובטוחים שהטוב ביותר עדיין עומד להגיע.


העבודות הפנימיות של הפתרון המוחלט מיוחסים, בחלקם, לפגישה ארוכה ומאוחרת של מוחות. אנו עכשיו מרגישים עמוקות שהסכם חדש כללי זה הוא השלב הבא החיוני להניע את עולמכם מעבר למערכת הישנה שיוצרה על ידי האנונאקי, אשר היתה לתועלתם הבלעדית של עובדיהם. אנו יוצרים חברה גלובלית שתהיה בהרמוניה עם התודעה הגלובלית החדשה הגוברת. עולם עתידי זה עומד להיות משגשג, חופשי והחשוב ביותר ריבוני. דפוס החשיבה שלו עומד להיות מסוגל להבין את המטרות החדשות של חברה זו שעדיין נוצרת. הוא בעל גרסאות רבות שעומדות להיות נתמכות על ידי הממשל האזורי. תהליך זה עומד לאפשר רמות חדשות של סובלנות משותפת שתגדל ותשגשג. כל יום, זה גם מניע אתכם לכיוון אווירה של גילוי. עובדה אחת זו מראה לנו כמה מהר "מרדפכם לאושר" משנה את עולמכם. זה נמצא בעולם זה שבו אנו שמחים להופיע. הצגתנו, והצגתם של האגרטנס, עומדת להיות השלב הסופי הנדיר של שינוי זה המשתנה ללא הרף. אתם מתפתחים במהירות לתוך השלבים שצופים את עלייתה של חברה גלקטית באמת מצוינת!

כשאתם גדלים בתודעה, אתם גדלים בדרכים אחרות כמו גם שאתם משנים את האופן בו אתם תופסים מציאות זו שתמיד משתנה. האנושות התנוונה לראשונה בימיה האחרונים של אטלנטיס ולאחר מכן , לאחר עידני הזהב האחרונים, התחילה לאיטה להתפתח מחדש. זמן זה צוין על ידי תנועה הדרגתית כלפי מעלה, מהברבריות האינסופית של העולם במאה ה-20 לפני הספירה עד להיום. אנו צפינו בזהירות בתנועה זו קדימה כשאנו עצמנו דחפנו אליכם אוואטר אחר אוואטר. השמיים הוסיפו לתהליך זה כמו גם אחיות ואחים מיוחדים שמימיים שהוספו כדי להחיש תהליך נהדר זה. לכן, הזמן הנוכחי הוא מהווה פעילות סוחפת של השמיים כדי להבטיח שהאופל נוטש מציאות זו בזמן האלוהי הנכון. זה עכשיו מתגלה והתהליך המסובך אותו אתם מכנים "תסמיני ההתעלות" ממשיך יתר מאי פעם. זה לכן, זמן מיוחד להכין את האנושות על פני השטח למשימותיה הקרובות כך שהיא מסוגלת להתחיל מחדש את תפקיד השמירה שלה עם גאיה ועם המערכות האקולוגיות הרבות שלה. זמן זה הוא גם הכנה לכם כדי לקבל אותנו, ואת בני דודיכם האגרטן.

תהליך זה קשור עמוקות לשינוי שלכם כלפי מעלה בתודעה. השמיים מחויבים להעלות את תפיסותיכם על עולם זה ולגרום לכם להיות מודעים על כמה התהליך באמת מחובר הדדית. אתם כבר למדתם לגבי חיבור מקודש זה במסלול של התנועה האקולוגית הגלובלית. עכשיו, אתם צריכים ללכת הלאה ולגלות מספר חוקים אלוהיים על פיהם השמיים מתפשטים ושומרים על החיים, לא רק על גאיה, אלא בכול הגלקסיה הזו. כשאנו נעים דרך גלקסיה זו, אני נוכחנו בסוד לדרכים הרבות השונות שהרוח שומרת על החיים. סדרות פעולות מקודשות אלה עדיין מדהימות אותנו. חוכמה זו שאתם עומדים לפגוש אותה כשאתם הופכים לבן אדם גלקטי. היתה לנו הזכות לגלות כיוון אינסופי לכאורה של החיים. כל אחד היה מחובר לסדר מסוים של סביבה, בהראותו פלא חיים תמידי ואת כיווניו שהינם באמת אינסופיים. אנו מצפים לצפות בכם, כשאתם נוסעים דרך מציאות נהדרת זו.

ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! במשך העשורים המעטים הקודמים, ראינו סוג של תרחיש של רכבת הרים בתוקף. כוונתנו שהינה המטרות העיקריות של מהפיכה רוחנית שקטה זו להתקדם בכוח קדימה. השמיים, ברחמיהם האינסופיים, אפשרו לשותפינו להתקדם באופן חריג ביותר. לכן, הפרויקטים השונים נעו קדימה בדרכים אקראיות. אנו מהללים כל אחד מכם בכך ששמרתם על האנרגיות החיוביות שלכם, למרות שהתוצאות עדיין צריכות לבוא לידי ביטוי. זה חשוב לכם לדעת שהשמיים עובדים אתנו כדי לראות ששנת 2017 זו מתחילה במידה מסוימת של מתן ביטוי גלוי אשר יכול להפוך במהירות לברור לכולם. לפעמים, תהליך זה יכול להפוך לדי מדאיג. שותפינו יכלו לשחרר את כל הקשיים בעבר. לכן, הם הסכימו סוף סוף לתנאים אשר יאפשרו את שחרורם של מכשירים רבים שהם המקורות למימון. זהו סימן שאירועים קריטיים רבים מתקרבים לסיומם.

השמיים שחררו אנרגיות רבות בסוף השנה הקודמת כדי לנקות מערכת שמש זו ולהתחיל שינוי מהיר במציאויות נפרדות. במשך אלף השנה האחרונות, מערכת שמש זו הוחזקה בסוג של השעיה. מארחים מכוכבי לכת והמלאכים המלווים אותם נחסמו על ידי התערבותם המתמדת של האופל. מצב זה הפסיק עם אירוע נובה הקרוב למערכת השמש בתחילת 1970. מכינים עכשיו את וונוס, מאדים ופאקס לצורך השתלטותכם בעתיד הקרוב. פעילות שמימית זו היא סימן נוסף שהעיכוב שהיה התנאי המכריע של מציאות זו מתקרב לסיום שמגיע בזכות. נכון לעכשיו, הפלנטות העיקריות של חגורת החיים במערכת השמש הזו הן, למעשה, די פעילות. זה עדיין סימן נוסף על התקדמות חיובית. הרצון האלוהי של השמיים עומד להתגלות. לכן, זו עומדת להיות שנה שמחה ביותר עבור כול אחד!

אתם קבוצה יוצאת דופן של ישויות אשר התגלגלו על גאיה בזמן זה. השמיים עיצבו אתכם מערכת הסכמים ייחודית. משימתנו המקודשת היא לספק את החסד הדרוש הנדיר והאלוהי כדי לאפשר לכם להגשים את הסיבות העיקריות לסיבה שאתם נמצאים כאן. משימה זו ספקה הזדמנות לגלות איך אנו קשורים אחד לשני, ותהליך זה מתפתח בקביעות כשאנו מתקרבים לרגע בו כל הנקודות האלה מצטלבות. זה עומד לכלול לימוד שעומד לתת לכם את ההיסטוריה האמיתית של חברה זו, מהתחלתו המחוספסת ועד לנפילתה של אטלנטיס. זה יהיה הזמן בו אתם יכולים לראות את הסיבה מדוע אנו צריכים לחבק מציאות חדשה זו. זה עומד להוביל לפגישה עם האגרטנס, ובעיקר, עם המשפחות הרוחניות והחלל שלנו. הרבה נועד לקרות ודברים רבים עומדים להתגלות. היו בשלום ובעיקר היו בטוחים עם מה שעומד להתרחש בקרוב. הללויה! הללויה!

היום, היה לנו עדיין סיכוי נוסף לראות מה באמת מתרחש על פני השטח של כוכב לכת נהדר מאוד זה. הישארו סבלניים! זה לקח זמן רב להגיע למצבנו הנוכחי. מספר אירועים מתכוננים למתן ביטוי ולהתמרת כל התסכול שעד עתה הקיף ללא הרף אתכם. דעו יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge