Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - October 27, 2015


מסר של Sheldan Nidle, מיום 27 באוקטובר 2015

13 סערה, 13 סימן המאיה של איזון אינטלקטואלי, 12 יד

Dratzo! הפגישות הסופיות נמצאות בעיצומן. לוחות זמנים נמצאים במקום כאשר מספר הסכמים אפשרו שחרור כללי של הכספים ולו רק התחלות של שינוי רשמי מהקנוניה לאור. פעולות אלה עומדות להניב את תחילת חשיפתה של מציאות חדשה. כפי שנאמר בשבוע שעבר, המערכת הפיננסית החדשה הסתיימה ועומדת לעבור באופן הדרגתי להיות מחוברת. אלה שאחראים על אבטחה מיוחדת של הרפובליקות החדשות בטוחים שישויות סודיות שקיימות זמן רב יכולות סוף סוף להיות מוכרזות כיאות. תהליך זה מתרחש רק בגלל שאנו הבהרנו שתוכניות השמיים מסתמכות על התהוותו של ממשל חדש וסוף לשימוש המתמשך של מטבע הפיאט שניתן בקלות להפעיל עליו מניפולציה. לכן, עומד להיות שפע גלובלי המבוסס על איפוס ברחבי העולם של מטבע וחשוב יותר מטבע, אשר יש לו ערך אמיתי. זה מבוסס על השימוש בגיבוי מתכות יקרות. זה לכל היותר מדידה זמנית כיוון שכספים עומדים להיעלם בקרוב כשהמעבדים ושאר טכנולוגיות קשורות מופיעות. מתקנים אלה עומדים להיות גם מבוססי כדור הארץ וגם טכנולוגיות של הפדרציה. אתם נכנסים לזמן של תודעה וידע מוגברים שאתם אינכם לבד.


הממשל החדש עומד להתבסס על התמרת שעבוד החוב לחירות. מה באמת המשמעות של זה? זה רומז שאתם התעליתם על סדרות שלמות של תפיסות ליבה שהוכנסו לכם באמצעות האנונאקי ועוזריהם לפני אלף שנה. אתם הגעתם לחופש ואתם שמים מאחוריכם את הרעיון של חוסר ואת ההרגשה של להיות חסרי תועלת. גברים ונשים מצליחים הולכים מעבר לאמונות אלה. אתם עומדים לקחת מערכת חשובה זו של תפיסות אשר עומדות לשנות את האופן בו אתם חושבים ואת האופן בו אתם רואים את המציאות הישנה הזו. שפע זה עומד להפוך מעוגן בתוככם. האישיות האמיתית המצליחה של אדם עומדת פתאום להופיע. מעורב עם זה מנה גדולה של ענווה וצורך לעזור אחד לשני. אתם עומדים לראות עולם זה באור חדש לגמרי! אתם עומדים לראות את חשיבותה של יצירת קהילה אמיתית. קהילה זו עומדת להיות גלובלית ולעזור בתהליך המבטיח שעולם שנוצר מחדש מעצב סוף לזיהום של האוויר, המים והאדמה. עולם חדש זה עומד להיות בקשר שמח עם גאיה והיבטיה הרבים של המשפחה האנושית הגלקטית.

כפי שאתם יכולים לראות, עולם חדש משגשג זה עומד לייסד סניפים רבים חדשים כדי לבטא את רחמיו ולהראות את חסדו. אתם נמצאים באופן פעולה נהדר זה כדי ללכת מעבר לכסף ולהבין באופן מלא מה שאתם. העידן של הישרדות ו"כל אחד עבור עצמם" עומד לעבור ולהסתיים. ישויות נהדרות אלה עומדות לחזור בשמחה לתודעה מלאה. אנו צופים בשעה שאתם משתמשים בתודעה גדלה זו כדי למנוע מלחמה, מלחמה עקבית כדי לשרת אתכם טוב יותר וגדלים באמונתכם באקולוגיה. פעולות הכנה אלה הן רק ההתחלה למה שהקולקטיב הגדול שלכם מסוגל לו. כל סוגי הכספים השונים הופכים להיות זמינים, אתם עומדים להשתמש בהם כדי לעזור אחד לשני באמצעות השימוש במרכזי ריפוי, עלייתם של פרויקטים גדולים של תשתית וגישה קולקטיבית של "כלב שמירה" של הממשלה. זו עלייתה של הרגשה גדולה בתוככם כדי לחיות "בעולם הגון" המלא בשמחה, חופש ומערכת איתנה של הגנות חוקתיות המבטיחות את זכויותיכם שלא ניתן להעבירן לאחר. התמרה זו תיעזר הן על ידי המאסטרים הנעלים שלכם והן על ידינו.

שינויים אלה של תודעתכם נעזרים מאוד באמצעות האנרגיות, אותן השמיים מעבירים לכאן במספרים הולכים וגוברים. אנרגיות אלו משנות באופן עדין מאוד את המבנה ההורמונלי של העצמי הפיסי שלכם. הם מאפשרים את השינויים האלה, אשר מגדילים את תודעתכם ויוצרים בתוככם תפיסות חדשות על מציאות זו ועל כל מה שבה. אתם מתכוננים להגיח מתקופת ילדותכם (עולם מימד שלישי זה) ולהתקדם לאט לתוך המאוד קצה של עולם המימד החמישי החדש שלכם. כאן, אתם צריכים את תאי האור הקריסטלים שלכם כדי להשלים פעולה זו. אנו בפדרציה הגלקטית מפקחים על כך יחד עם מלאכי הגוף הפיזי האישיים שלכם. תהליך זה עומד להשיג את השלב הקריטי הבא כשאתם נחשפים לשפע ספציפי העשוי לאפשר לכם לשנות את האופן בו אתם תופסים מציאות זו. עלייה בשפע זה מיועדת להפעיל ממשל חדש ואתו, לידה מחדש של זכויותיכם הטבעיות. זה גם כמו כן סימן להגעתנו. זה עומד להיות זמן חדש עבור הצגתכם המוקדמת להיסטוריה האמיתית שלכם ואחריותכם החדשה המגיעה!!!

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! יום זה מסמן נקודת מפנה במאבקה של האנושות על פני השטח כנגד האופל. השמיים נתנו את נתיבכם לתודעה מלאה. היום, אתם התגברתם על המכשול הראשון בצעדכם האיטי אבל היציב. לקראת השגת מטרה גדולה זו, ניתן לציין סוף סוף נקודת ציון. עוזריהם של האנונאקי וותרו על כוחם עליכם. לכן, הצעדים הראשונים מאוד לקראת שפע שמאוד נחוץ הושלמו עכשיו! בנוסף, השמיים הסמיכו את שומריהם המלאכיים השונים להכין מערכת נוספת של שינויים פיזיים, אשר עומדים לשנות את הראשון מבין השלבים הרבים שמכינים אתכם לתודעה מלאה. שלב זה שהסתיים מכין את העוגנים לצ'קרות החדשות שלכם ומשנה את האופן בו פועלת מערכת המרידיאניים בגופכם הפיסי. ספרו לנו ששלב בסיס זה עומד להוביל לשלב בו יותר משכבות האתריות שלכם עומדות להתאחד. זה יהיה בפיקוחם של צוותים רפואיים ושלנו.

אנו מבקשים כי במקום של מה שמתרחש עבורכם להישאר חיוביים וכאשר אתם צריכים סיוע בקשו אותנו. אנו נמצאים כאן כדי לספק רחמים וכדי לעזור לכם ללמוד חסד במצבים קשים מעין אלה. אנו צריכים לראות את עצמנו כקהילה רוחנית שמגיעה ביחד כדי לעזור אחד לשני דרך זמנים נוכחיים אלה. אתם ילדיי היקרים, מיוחדים ועומדים לעבור דרך פעולה מאוד לא רגילה שהתחילה לפני עשורים על ידי השמיים. תהליך מקודש זה עומד להמשיך ויפסיק ברגע שאתם מנווטים בהצלחה את הדקויות המופלאות של תאי האור הקריסטלי. לפני מעל 15 אלף שנה, הכמרים האטלנטיים ביצעו לראשונה את הראשון מניסויים נתעבים רבים עליכם. קבוצה זו של נשים וגברים מפורסמים התכוונו למנוע את התמוטטותן של החברות שלהם ובקשו להרוויח יחס מועדף מחבריהם האופל. התוצאה היתה ניסויים מוזרים על אבותיכם.

אנו מבקשים מכם להישאר חיוביים. בעתיד הקרוב מאוד, אנו מתכוונים להרחיב את מה שספרנו לכם עכשיו. ההיסטוריה המשותפת שלנו היא שטיח קיר רקום אשר צריך להתירו בעדינות. מטרתנו היא להנחות אתכם להבנה מלאה על האופן בו הפכתם לישות בעלת מודעות מוגבלת ולהסביר באופן מובן את האופן בו אתם עומדים לחזור למצבכם הקודם. כל אחד מאתנו חי כמוכם, מספר חיים של ייאוש שקט. לאחר מחזורי חיים אלה החסד נתן לנו דרך מוכרת שיהיה לנו טקס, המחזיר אותנו למצב שלנו של אלמוות. מצב זה הגיע כיוון שהשמיים רצו שנשתמש בחסד ובכוחה של אהבה כדי להנחות אתכם. השמיים רצו שאנו נייצג את האלוהות, מאז שחיינו, בהתאם לשיקול דעתו המקודש, חיינו חיים רוחניים רבים מופתיים. לכן, אנו עמדנו להיות מותמרים באמצעות טקס מקודש ולהפוך למאסטרים נעלים. נשלחנו ל"מחנה טירונות" רוחני וסיפרו לנו לגבי שירותינו האלוהי.

היום, המשכנו עם מסרינו. זהו מסר על שמחה ועל הבנה על אבן דרך החשובה שעברתם. אתם עכשיו הרבה יותר קרובים למטרתכם המקודשת של חזרה למצבכם הקודם כמלאכים פיזיים. עכשיו מסע זה מוכן להוסיף כמה יותר פיתולים משביעי רצון. דעו יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge