Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - October 20, 2015


מסר של Sheldan Nidle, מיום 20 באוקטובר 2015

13 מגשר העולמות, 19 שליטה, 12 יד

Selamat Balik! מציאות זו מפורקת במהירות באמצעות ההחלטות השונות של קבוצה חדשה של המשפחות העתיקות והמלכות החדשה של אירופה. החלטותיהם מאפשרות לפרק במהירות את המפלצת בת מאה הראשים שהינה הקנוניה. אלה המעורבים בהיבטים החוקיים של פעולה זו די מרוצים מכך שהחלטות חיוניות אלה נעשות סוף סוף. אנשי הקשר שלנו מדווחים שהמערכת הפיננסית החדשה וחלקיה הרבים הושלמו למעשה. אנו מצפים שחלקים גמורים חדשים אלה ייטלו על עצמם את הבנק המרכזי של ארצות הברית ואת בנות בריתו הבנקים המרכזיים הרבים. התקדימים הרבים שנבנו באמצעות הבטחותיה של המחלקה החוקית שלנו לעשות מכות אלה באופן מהיר ובקלות. לבנקים אלה חסרה התמיכה של המתכות היקרות המוצעת לעולם על ידי המערכת הפיננסית החדשה. לכן, אנו מרגישים שמערכת חדשה זו יכולה להיות אחראית על המציאות הפיננסית החדשה לפני שמסתיים ה-10 לחודש גרגוריאני זה. אירועים אלה יכולים לסמן בבירור ששערוכי המטבע הרבים ואיפוס המטבע הגלובלי הגדול יכולים להסתיים ולהיכנס לפעולה. זה עומד להיות הזמן בו שורה ארוכה של ממשל חדש עומד להיות מופעלת. ממשלות חדשות אלה עומדות סוף סוף לסיים את הטיוח של חוצנים במשך עשורים ארוכים!


כאשר הטיוח מורם גלובלית, אנו יכולים להתחיל לשדר מספר תוכניות שעומדות ליידע אתכם על מי אנו ולהסביר את מקורותיכם מחוץ לפלנטה שלכם. מה שאטלנטנס עשו למתנגדיה הפוליטיים היה סימן גובר של הציות שלהם לאופל. מדיניות זו היתה מוצגת במלואה שוב באמצעות מעשי האופל של יורשיהם, האנונאקי. אתם טופלתם מאז זמן זה בסדרות של שקרים ומידע מוטעה. אנו, באור, מתכוונים להסביר לכם היסטוריה זו ובמיוחד את הסיפורים המניפולטיביים שנרשמו בספרי ההיסטוריה שלכם. מאז הילדות, אתם בלעתם בשמחה את מה שהרשויות ספרו לכם. מערכת זו של תפיסות ליבה כוזבות חזרה שוב ושוב. מלחמה היא פעילות פסיכופתית. אותו הדבר ניתן לומר על שנאה ועל תחושה כוזבת הנובעת מעליונות של דעות קדומות על אלה שאתם למדתם לשנוא. עלייתה של תודעתכם היא תהליך, אשר מתחיל לשבור את מערכת השקרים בהתייחס לשנאה ולשאר הרגשות דומות שניתנו לכם. אתם עכשיו מתחילים להטיל ספק במה שמספרים לכם. אנו רוצים להשתמש בטכנולוגיה שלנו כדי להראות לכם מה באמת התרחש מאז תחילתה של המאה הקודמת!

עולמכם זה משתנה לטוב יותר. ראשית, זה נעשה בגניבה. לאחר מכן, בזמן הנכון, שינויים אלו יכולים להפוך לציבוריים. תהליך זה לשינוי חברתי מתרחש תחת אבטחה גבוהה כפי שהוחלט לפני זמן רב. נכון לעכשיו, פעולות ההכנה בעיצומן. פעולות אלה מכסות עכשיו את אמריקה, אירופה ואסיה. סדרה חדשה של מדיניות נובעת מהמשפחות העתיקות כשמשתתף דור חדש של חברי מועצותיהם השונות. מדיניות חדשה זו מאיצה את אותן פעולות, אשר הוסכם עליהן לפני כמה שבועות. לכן, אתם קרובים מאוד לראות ממשל חדש, את השפע שלכם ומערכת פיננסית חדשה פורחת לפניכם! אנשי הקשר שלנו די שמחים מאוד עם מה שקורה כעת. מציאות חדשה זו שבאה לידי ביטוי דורשת מכם לראות זאת באור חדש. ממשלות חדשות אלה עומדות להיות שקופות וצריכות תצפיות קרובות של כלב שמירה. יש באמת צורך בהשתתפותכם. יש צורך ודרישה יותר מאשר אי פעם במערכת היחסים החזקה בין הממשל ואתם!


כפי שאתם יכולים לראות, מהפיכה שקטה מתחילה לתת ביטוי. כל אחד מכם הוא סיבה אמיתית לשינוי דרמטי מאוד זה. אתם צריכים לראות את החוק הלאומי לביטחון כלכלי ולרפורמציה (National Economic Security and Reformation Act (NESARA) ) כצעד ראשון באירוע עולמי שעומד לסיים שיעבוד חוב ולהביא לכם שפע גדל. חלומותיכם העמוקים ביותר עומדים להתגשם בקרוב. בנוסף טיוח החוצנים עומד להיות מותמר לאירוע בו אתם יכולים לפגוש אותנו. אנו רואים רגע זה כנקודת הפרדה אמיתית בהיסטוריה שלכם. כמעט 13 אלפי שנה של בידוד עולמי עומדים להסתיים. החונכים שלכם עומדים לקחת את הזמן בתחילה כדי להציג את עצמם ולהסביר בפירוט מי אתם באמת. זו רק ההתחלה של הרפתקה גדולה, אשר מסתיימת בזמנכם האלוהי בתא האור הקריסטלי האישי. לאחר מכן, אתם עומדים להפוך למודעים באופן מלא ולהתאחד עם האגרטנס ואתנו. התקשורת שלכם לשמיים עומדת להשתקם במלואה. כוכב אומה חדש עומד להיוולד! אתם עומדים להשלים את גורלכם הגדול! הללויה! הללויה!

ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! בזמן הנוכחי, אתם עומדים להיות מופגזים באנרגיות מימדיות נוספות. אלה ממריצות בצורה מבורכת את העדכונים הרבים לגוף הפיזי והלא-פיזי שלכם. הכול מדובר באינטגרציה. הרכיבים הפיזיים החדשים צריכים שחלקיהם הרבים הרוחניים יתמזגו עם חלקכם הפיזיים והמנטאליים. זה האופן בו השמיים מתירים לכם במהירות לנוע בהצלחה לרמות גבוהות יותר ויותר של תודעה. תהליך אלוהי זה מתרחש באיחוד עם בעלות בריתנו ושותפינו. אתם עומדים גם להשתנות בעדינות בתפיסותיכם ובדרכיכם לטפל בעולם זה. זה האופן בו הכינו אותנו להתמרותינו. ראו שינויים יקרים אלה כנשיקה מקודשת מהשמיים. אתם באמת מבורכים ומטופלים. לפני זמן רב, התקדמנו באמצעות אותם סוגי שינויים. לקח מספר מחזורי חיים כדי להשיגם. התוצאה היתה מצב נהדר של חסד ושירות אלוהי.

כשאתם מתחילים לעבור דרך השלבים האחרונים, אשר מחזירים אתכם לעולם של המלאכים הפיזיים, דעו עמוק בלבכם את השמחה המופלאה הממתינה לכם. אתם קבוצת אנשים מיוחדת מאוד. אתם סבלתם צער לא יאומן ומוקמתם במחזורי חיים רבים אשר באמת בחנו אתכם. ראיתם מוות, מגיפה והשפעות שליליות של עריצות בלתי נדלית. למרות זאת, לא נפלתם מהתמיכה המקודשת באור. זוהי בחינה ארוכה, אשר מגיע לה הכרה נאותה. אנו חלק מחיים גדולים של אתגרים ללב ולדרכיהם של השמיים. דרך כל מחזורי חיים אלה שרדתם. עכשיו מגיעה המפלה הסופית של האופל והניצחון הגדול של האור! אנו צפינו וראינו את הזוועות בתוך החיים של שקרים אלה ושל עריצות גדולה. אתם מבורכים וניתן לכם היתר מקודש לתודעה מלאה ולחזרה אלוהית למלאכות פיזית!

אתם עומדים להינצל ממחזור חיים נוסף כלשהו באימה של האופל. אנו ממתינים לכם בהגיעכם בשמחה מתאי האור הקריסטלים. מעבר זה לקח זמן רב יותר כיוון שהאופל הטיל רשת עמוקה של צער בעולם זה. היא הוסרה! המטלה הבאה היא למלא ארץ זו בשמחה, חופש ושפע. שותפינו כבר מכינים את הדרך לדברים שיתנו ביטוי, אשר יהממו אתכם. לכן, דעו בלבכם שעולם חדש נוצר. עולם בו עובדי האופל מוסרים באופן רשמי. אלה אשר מעדיפים שאמת ושקיפות זו תשלוט בכם צריכים את השתתפותכם המלאה. לכן, היו מוכנים לממש את השגתכם החדשה של אור ושל אהבה. היו מוקירי תודה יותר מאי פעם והודו לשמיים עבור פעולה מקודשת מאוד של רחמים. כדור הארץ עומד להיות מותמר ואתם עומדים להיפגש מחדש עם המשפחות העתיקות רוחנית ומשפחות החלל שלכם באדמותיה של אגרטה. הושענא! הושענא!

היום, המשכנו עם דוחותינו השבועי. אתם קרובים מאוד לזמן בו ארץ נהדרת זו עומדת להיוולד מחדש. האופל סוף סוף מוכנים להתרכך ולהיכנע. אנו גם קרובים לנחיתתם של אלה אשר הגנו עלינו במשך זמן רב. רגע באמת גדול נמצא בהישג יד! דעו יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge