Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - November 3, 2015


מסר של Sheldan Nidle, מיום 3 בנובמבר 2015

8 יד, 0 תינוק של יגואר, 12 יד

Dratzo! נכון לעכשיו, עולמכם נמצא במעבר. האופל מאפשר סוף סוף לאור ובעלי בריתו הרבים להשלים את המטלה הגדולה של העברת הכספים בליווי אגרות החוב לנאמנים מיוחדים. הליך זה לקח זמן רב יותר מכפי שהיה צפוי בתחילה, עקב נקיטת אמצעי זהירות יוצאי הדופן שדורש משלוח גדול כזה. לכן, זה לקח שבוע יותר מאשר היה צפוי. האופל יודע שברגע כשמטלה מפחידה זו מסתיימת, המעצרים ההמוניים שהובטחו זמן רב של הדרג הגבוה של עובדי האופל עומדים להתחיל. עד אז, מפקחים מקרוב על נבלים אלה ורבים נמצאים במעצר בית. חוקי התנהגות מיוחדים הוסכמו ואלה הנמצאים בסניפי הביטחון של האור אוכפים בהתלהבות חוקים אלה. מאז שאבותיכם דרכו לראשונה על פני כדור הארץ כבני אדם, עם מחלת השכחה וזיכרון מטושטש על העצמי הקודם שלהם, עובדי האופל היוו את חייליהם של האנונאקי. הכוח שהם הפעילו נמצא עכשיו בסופו. הזמן של ספק ופחד עומד להיות מוחלף באהבה, בחופש ובשפע!


בזמן חדש זה, אתם עומדים לרכוש מחדש את האיכויות אותן גנבו מכם האטלנטנס. לראשונה, אתם עומדים ללמוד מחדש היסטוריה אשר שובשה בכוונה על ידי האנונאקי ועוזרי האופל. זה קל לראות איך נוצרה התבוננות מלאכותית על מקורותיכם. האמת כה עוותה את זה לכם, שזה נראה כמו מערכת של בדיות שלא הוכחו. כאשר אנשים מאבדים את ההיסטוריה שלהם, הם רגישים לכל סוג של מניפולציה או דייסה הניתנת להם על ידי המאסטרים האפלים שלהם. תהליך זה התמשך כמעט 10,000 שנה כדי שיתקבל באופן מלא על ידכם. במהלך תקופה זו, אבותיכם היו כפופים לשלוש תקופות של בניה ובניה מחדש של החברות שכביכול ניתנו להם על ידי האופל. ב- 6,000 שנה האחרונות, הותר לכם לעיתים רחוקות לבנות מחדש בעזרתם של משפחות הרוחניות והחלל שלכם. כל זה היה איטי ומדוד עקב החוקים הרבים של האנונואקי אשר היה צורך לציית להם. אף על פי כן, נעשתה התקדמות זעירה כלשהיא בתודעתכם. נכון להיום, קצב ההתקדמות עכשיו גבר מאוד. זמנם של האופל עבר!

בזמן הקרוב, אתם עומדים להפוך להיות מסוגלים להיות חופשיים ומשגשגים. השתמשו בזמן זה של תודעה גדלה כדי לקבל את עמדתכם החדשה וללמוד ליישם את חוקי האהבה והאור. היו בקבלה וחפשו שיתוף פעולה עם אחרים. למדו על כוחו של העושר ולאחר מכן היו מסוגלים לשחררו. הכוח החשוב ביותר הוא כוחה הלא ייאמן של הרוח. היו מסוגלים למלא את עצמכם באהבה ואפשרו לאור למלא אתכם בתודעה גדלה אשר מאפשרת לכם להרגיש את אנרגית הנשמה ואת כל הישויות החיות. הרגישו את האופן בו אינכם לבד, ואת האופן בו הבורא הרחום ומלא החן מחבר אתכם יפה אל השמיים! חלק ממשימתנו היא להראות את האופן בו האנושות הגלקטית התפתחה והתפשטה על פני גלקסיה גדולה זו. כשאתם רוכשים מחדש את הכושר המנטאלי האבוד שלכם, אתם יכולים לגלות שוב איך ומדוע נסיעותיכם הברוכות הובילו אתכם אל גאיה, ולמשימה מיוחדת שנועדה להציל ולחדש את עולמות האחיות של גאיה, נוגה, מאדים ופקס. אתם עומדים להתאחד סופית אתנו ולסיים מטלה מאוד מקודשת זו.

בשעה שאתם עושים זאת, אתם גם נותנים מזון לרצונותיהם של "ילדי אנצ'רה" לשעבר כדי לפתח גופי אור ולהצטרף להעברת גלקסיה זו בתקיפות לתוך האור. לפני שזה יכול להיעשות, אתם עומדים לגלות מוזרויות רבות שהיו הביטויים העתיקים הראשונים של אהבת החופש שלכם והכישרונות הטבעיים אשר עצבו פגישות קצרות עם יכולותיכם להמציא ולשאוף לסגנון חיים מפותח יותר. ניסיונות ראשונים אלה נשכחו במשך זמן רב על ידכם. בכוונתנו להחיות כישרונות אלה ולהסביר איך ניסיונות הקנוניה להשתיקן עומדות סוף סוף להיכשל. מסביב לעולמכם ישנן אנדרטאות של אבנים, אשר מציגות את גאונותכם הפנימית. חלק מכם הרהרו לגבי בנינים אלה שנהרסו בחלקם. הם מראים את זיכרונכם על כוחות החיים של גאיה ואיך אתם יכולים להחיות אותם. אלה הן רק כמה דוגמאות של מי אתם עומדים להיות בשנית. בבעלותו של כל בן אדם גלקטי יש מערכת כישרונות ייחודית אשר תורמת בחן ובצורה חופשית לשלם.

ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו שמחים! שותפינו הרבים מכשירים את הקרקע בחריצות למציאותינו החדשה. הסכמים שיש להם שיניים נחתמו כדי להקים מבנה פיננסי עולמי חדש כמו גם גיבוש סופי של המועדים להפצה של השפע והכספים ההומניטאריים. כדי להבטיח שלא ניתן יהיה לעצור את ההפצות האלה, נקבעו מועדים שונים לגבי ההודעות של NESARA ו- GESARA. עולם חדש נולד. אנו מבקשים מכם להתאזר בסבלנות כיוון שמספר רב של אירועים שלא ייאמנו מתכוננים לגילוי. אנו מודים לשמיים לגבי מה שעומד להיוולד! ברכה מלאת חן מוענקת לנו. לאחר נפילתה של אטלנטיס, האנונאקי השתלטו על עולם פני השטח הזה. נאמר להם שהוקצה זמן בו האור עמד לזכות מחדש בעולם זה. זה מה שהשמיים עכשיו עושים! אנו כה מוקירי תודה שפעולה גדולה זו של רחמים היא עלינו!

כשאירועים רבים אלה מתחילים לקרות, היו מוכנים לקבל סידור מחדש נהדר של מה שאתם חושבים שאפשרי. הסתכלו על ניסים אלה שמתרחשים כמתן תוקף חוקי לכוחם ולחסדם של השמיים. אתם אהובים מאוד. זה מתרחש בדיוק כפי שהשמיים הבטיחו לנו. אנו השלמנו תקופת לימוד. לימוד זה עומד להיות הבסיס לשירות האלוהי הגלקטי שלנו. יש לראות היסטוריה זו כזמן רחב בו עברנו דרך החשיכה וסבלנו. אנו חייליהם הקשוחים של השמיים. אנו עומדים להשתמש בידע זה כדי להסביר למרבית גלקסיה זו לא רק איך לשרוד אלא לשגשג. אתם גם עומדים לחזור למטלותיכם כמלאכים פיזיים. שירותינו האלוהי הוא ללמד ולהסביר פעילות שמימית שלמה זו. ביחד, אנו עומדים להפוך לקבוצת נשמות אהובה אשר עומדת להפיץ בחן את חוכמתנו בכל הפיזיות! הושענא! הושענא!

מצפים הרבה מאתנו! הורדנו מהשמחה של תודעה מלאה לעולם המלא בשורה שלמה של זוועות. למרות זאת, האנונאקי ועוזריהם לא יכלו לקחת מחשבות מקודשות אלה מאתנו. אנו שמרנו על זיכרונותינו. שירותינו האלוהי כמאסטרים נעלים היה לתת לכם רחמים וסיוע מהחורבן הנורא של האופל. ביחד שרדנו ומוכנים ליטול את העושר ואת החופש המסופקים על ידי השמיים. אנו נלהבים לגבי מה שמתרחש! אתם עומדים לחזור לאהבה, לאור ולידע הרב-חסד של העצמי האמיתי שלכם. חזרה זו עומדת להביא אתכם חזרה לאיחוד עם האגרטנס. אתם עומדים לחזור לעולם שכה נהרס באכזריות על ידי האטלנטס בתחילתה של השנה הגלקטית הגדולה המתרחקת. ביחד, יש לנו כה הרבה ללמוד מחדש וכה הרבה, ילדינו, ללמד אתכם! הללויה! הללויה!

היום, הסברנו מה קורה מסביב לעולם יקר זה! הרבה עומד להופיע בפתאומיות והרבה יתבקש בפתאומיות מכם. לכן, הישארו סבלניים וחיוביים. אתם עומדים שוב לחזור לגדולתכם. השתמשו זאת כדי לעצב עולם נהדר וללמוד כמה גאיה מדהימה! דעו יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge