Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - October 13, 2015


מסר של Sheldan Nidle, מיום 13 באוקטובר 2015

13 מגשר העולמות, 12 שליטה, 12 יד

Dratzo! מציאות זו ממשיכה להשתנות כשאתם נכנסים לתקופה של מעבר עצום. תוכניות השפע השונות משלימות את תנועת הכספים למרכזי ההפצה הסופיים שלהם. תהליך השערוך כמו גם האיפוס הגלובלי נמצא עכשיו במיקום שיש להחליפו. כל תנועות הקרנות האלה הם תזכורת לכך שהמערכת הפיננסית החדשה מוכנה לעבור למצב און-ליין. אנו רואים סוף סוף שההיבט הפיננסי של מציאות חדשה זו מוכן לתת ביטוי. קנונית האופל מציינים פשוט כמה קרוב עולם זה לדוחות גילוי רשמיים באמצעות ממשלותיכם העיקריות. אנשי הקשר שלנו הזהירו נבלי אופל אלה שהגל הארוך של טרור חסר דעה שלהם עומד להסתיים. אנו אסירי תודה מאוד לאלה אשר בילו את שני העשורים האחרונים כדי להבטיח שמספר פעולות הכנה חוקיות הושלמו בהצלחה בזמן. כתוצאה מכך, תרחישי האופל להשהות איכשהו את מותם בלתי זמינים כעת להם. לכן, מערכת השפע החדשה בשילוב עם מערכת פיננסית חדשה שלא ניתן יותר לעצרה. בנוסף, הסוף של הטיוח של החוצנים נמצא בהישג יד. יש לנו כמה חדשות נהדרות מבעלי בריתנו הארציים הרבים.


עד לאחרונה, ספינותינו הותקפו על ידי החלליות הסודיות של ארצות הברית, קנדה, בריטניה וגרמניה. כלי רכב אלה הם במציאות רק מטרד ואין אנו יכולים לחכות שמזיקי אופל אלה יקורקעו סופית. במשך השנה הגרגוריאנית האחרונה, התחלנו להציב כלי רכב גדולים יותר קרוב לכוכב הלכת כדור הארץ. ספינות אלה יכולות לפקח באופן עמוק יותר על האופן בו פני השטח של גאיה משתנים. גאיה מפעילה באיטיות מספר של צמתים עיקריים, אשר עומדים לאפיין פעולות העומדות לשנות מאוד את עולם פני השטח שלכם. אולם, מרבית שינויים אלה לא יופעלו באופן מלא עד שאתם יכולים להיכנס בביטחון לתוך כדור הארץ הפנימי. כאן, תאי האור הקריסטלים יכולים להשלים את תהליך החזרת כל אחד מכם למצב של מודעות מלאה. הקנוניה משתמשת ברעיונותיה האכזריים של מציאות ומנסה להבטיח דרך כלשהיא לדחות את הבלתי נמנע. לדוגמה, הרציחות חסרות הטעם של רופאים הומאופתיים רבים. בכל זאת, האופל נכשל. זה רק גורם לאחד לתהות לגבי הקבוצה המאיימת של נוכלים חסרי שיניים של עכשיו. התוכניות לעצור אותם ממשיכות להתקדם.

כשהמציאות הישנה של האופל מתפוררת לאיטה, אתם צריכים להעריך מחדש איך אתם תופסים את המציאות הזו בה אתם חיים. ממש עכשיו, התהליך קורה, תהליך אשר מטפל באופן בו אתם תופסים את העושר על פני עולם זה. תהליך זה הוא חלק משינוי גדול יותר, אשר עומד לשנות את האופן בו עולם פני השטח שלכם מורכב. המשפחות העתיקות והממשלה החדשה יודעים שיש להם פשוטו כמשמעו "שור בעל קרניים" כדי לשנות תפיסות רבות. אתם גדלתם בעיקר בעולם שלמעט עלייתה של אלקטרוניקה חדשה, נשלט על ידי אמונות, אשר נשארו מאז עלייתו של הרנסנס האירופאי. היו לנו דיונים ארוכים לגבי זה עם מספר גדול של קבוצות בעלי השפעה גדולה בין-תרבותית. במקרים רבים, אנו התחפשנו כך שדיונים אלה לא יושפעו על ידי מי שאנו. סדרות אלה של שיחות אמיצות הן ההתחלה של לימוד של מה שנדרש כדי למסד את השינויים ההכרחיים. אתם צריכים לשנות את אמונותיהם בקצב הרבה יותר מהיר מאשר אתם חווים עכשיו.

צפינו ממרחק איך חברות אחרות מחוץ לפלנטה שינו את תפיסות הליבה שלהן. לימודים אלה אמורים להעיד שמפתח עיקרי להצלחה של חברות מחוץ לפלנטה אלה היה שינוי מהיר באמונות הליבה שלהן. זו הסיבה מדוע החלטנו למסד את מערכת החונכים שלנו. למעשה, יציגו לכם איך התקדמותה הטבעית של חברתכם יכולה לתפוס מקום. המדענים שלנו ראו זאת כחיוני מאז שטכנולוגיה המלחמה שלכם עלתה כה מהר הרבה יותר מאשר כל חלק אחר של הטכנולוגיה החדשה שלכם. מגמת אופל זו צריכה שיפעלו נגדה. התוצאה היתה היצירה שלכם של NESARA והשינוי באמצעות מספר צוותיכם החוקיים האמיצים בגישתם להתמרת המערכת הפיננסית הישנה. הפעולה המשותפת שעומדת לשנות את תפיסות הליבה שלכם מתקרבת לזמן בו אנו יכולים לדון בצורה תמציתית על כך אתכם. תהליך זה הוא אחד מהנושאים הראשונים שעומדים להיות נידונים על ידכם עם החונכים שלכם. כפי שהצהרנו לפני כן, ידע מלא על ההיסטוריה האמיתית שלכם הוא די הכרחי. זהו משהו שצריך להיות מטופל בכנות על המאסטרים הנעלים שלנו ועל ידינו בעתיד המאוד קרוב!

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו מגיעים כדי לייעץ לכם במספר נושאים. נכון לעכשיו, ישנו המשך של זרימה פנימה ענקית של אנרגית הליבה הקוסמית. אנרגיה זו היא עצומה. זו התחלה של היערכות מחודשת של שדות האנרגיה שלכם. פעולה זו הינה אלוהית. אתם צריכים להרגיש פשוט כמה הרבה אתם משתנים. לכן, אתם מקבלים במידת מה הצצות ארוכות וארוכות יותר לתוך מציאותכם העתידית. אינכם יכולים לאחוז בתדרים אלה אפילו לרגע קצר מעין זה ללא עזרתה של אנרגיה זו. דברים אלה מאפשרים להראות לכם מה נמצא לפניכם עבורכם. מערכות רחבות של אחראויות נמצאות עבורכם ועבורינו. אנו מבינים פשוט כמה הרבה אתם צריכים ללמוד על פיזיות ועל מקומכם בה. לכן, התארגנו עם השמיים כדי לתת לכם מערכת שיעורים מיוחדת ברגע שממשל חדש מתבסס היטב. שיעורים אלה עומדים ללמד אתכם לגבי ההיסטוריות האבודות שלכם ואת האופן שהן השפיעו על אבותיכם. למעשה, להיסטוריות אלה ישנן השלכות שהינן חיוניות עבורכם לדעת.

כשאתם גדלים בתודעה וברוח, אתם הופכים מודעים על כמה שונות ומניפולטיביות החברות שלכם. אנו השתמשנו בהדרכתנו המבורכת כדי לעזור לרבים מכם להתגבר על רבים מהקשיים הנובעים בחייכם. הרוח בעיקר הופרעה לראשונה על ידי מעשיהם הנוראיים של האטלנטיים. מה שקורה עכשיו אלו הדרכים לשחרר את מה שהתרחש שם לפני כ-13 אלפי שנה. הפעולה היא חזרתכם לתודעה מלאה. אנו המפקחים הרוחניים שלכם. ככאלה, אנו מנהלים אתכם באופן קבוע ומציעים נתיבים חיוביים רוחנית כדי להתגבר על בעיותיכם. מעשים טובים אלה הם אחד מהדרכים שבאמצעותן אנו עוזרים לכם. אנו מתפללים ומדמים את האופן בו אתם יכולים לנוע קדימה עם חייכם. רחמים אלה הם חלק אחר של מטרתנו. אנו רוצים שאתם תבינו טוב יותר את האופן שזה פועל. אנו רוצים מכם לראותנו כחלק משותפות אלוהית. השמיים עכשיו מרחיבים דברים אלה. הושענה! הושענא!

רחמים וחסד הם חלקים חשובים של השירות האלוהי. אנו המאסטרים עובדים כדי לראות את העמידה בקפדנות במחויבות השמיים לא לנטוש אתכם אף פעם. כולנו עוקבים אחר המסר החיובי של הרחמים האלוהיים: אם ישנה דרך, היא תימצא על ידינו. אנו גם מגיעים לכל אחד מכם כדי להראותכם כמה הרבה חסד נמצא בבעלותכם האלוהית. יש לדאוג לכל נשמה החייה המתגלגלת על פני השטח הזה של גאיה, ומחפשים פתרון מבורך חיובי. אתם הגעתם לכאן לעולם שהיה בעבר מקולל. עכשיו האופל נסוג וגלי האור מביאים פלאות למציאות זו בכל יום. אנו שמחים ששירותנו האלוהי עזר לכם בדרך זעירה כלשהיא במסע מקודש זה לעולם חדש. אדמה זו של האור צריכה לברך את הפלנטות האחיות שלה בדרך חדשה, ולאפשר לכל אחד מכם להביא את הניסים ואת החסד שלכם ל-11 עולמות כוכב נפרדים של אור! הללויה! הללויה! הללויה!

היום, המשכנו עם מסרינו השבועי. רבים מאשימים אותנו בכך שאנו נשארים חיוביים מדי. אנו אומרים אהבה נמצאת כאן ומערכת ניסים חדשה עומדת לשחרר את כולם מהחוב ומחוסר של חופש! החלק הסופי של הריקוד כמעט עבר. הביאו את החופש שלכם ואת השפע שלא מסתיים אף פעם. עבור חופש ועבור האמת! דעו יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge