Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - July 26, 2016


מסר של Sheldan Nidle, מיום 26 ביולי 2016

13 אדמה, 0 ונוס כוכב הבוקר, 12 אדמה

Dratzo! הגענו לדון על השינויים שהוכנו עבור כוכב כחול-ירוק יפה זה. במשך שנים רבות, השרידים הגדולים האחרונים של קנונית האופל עבדו כדי לעכב או למנוע את הבלתי נמנע. עכשיו, אלה אשר אחראים רשמית התאחדו סוף סוף אתנו וקבעו לוח זמנים לחלוקתן הראשונית של קרנות השפע ותוצאתן הישירה, השערוך. חלוקות גלובליות אלה עומדות להיות צלצול המוות עבור השלטון האמריקאי דה פקטו ושותפיו האפלים, האיחוד האירופאי. כשהתפרסמה יציאתם של האנגלים, מערכת מוניטארית חדשה זו יכולה סוף סוף להכין את עצמה לעלייתם של ה-[1]BRICS ומערכת בנקאית גלובלית הוגנת יותר. עבורנו, זה משמעותי שפעילות זו התחילה כשהשנה הגלקטית החדשה עומדת להיות מוכרזת! לכן, זמן עבור סדרת מציאויות חדשות המופיעות אפילו כשורה שלמה של האנרגיות החדשות, הופך לזמין. עובדי האור, כמו גם אלה אשר מפקחים על התנועה של הכספים החדשים, נלהבים ורואים זמן זה כהתחלה חדשה עבור עולם זה. כרגע, ניתן ביטוי לכמה אירועים נהדרים וסדרת אירועים זו משיגה את שיאה עם סיומו של האיפוס המטבע הגלובלי (GCR)!

כל הפעילות התחילה בימי הביניים המאוחרים באירופה ובאסיה. זהב וסחורות רבות אחרות נאגרו בשעה שתקופה ארוכה של אי שקט השחיתה יבשת מחוברת הדדית ענקית זו. מועצה מיוחדת, המורכבת מקבוצה נבחרת של המאסטרים הנעלים, בחרו במספר משפחות אמידות במידה מסוימת אשר היה להם רקע ארוך באמנויות הנסתרות. המנהיג המקורי של מאסטרים אלה היה לורד לנטו (Lord Lanto), אשר מונה לתפקיד זה על ידי מועצה שמימית מיוחדת בראשותו של המלאך מיכאל (Archangel Michael). ועדה שמימית זו בקשה מלנטו להתחיל לצבור עושר רב ולאחסנו בפיקדונות סודיים. המיקום של פיקדונות אלה היה צריך להישאר סודי כדי להגן עליהם מהאופל עד לרגע האלוהי הנכון. לורד לנטו בחר את תלמידתו היקרה ביותר, קוואן יין (Kuan Yin). לאחר מכן, התחיל חיפוש כדי למצוא חלופה מתאימה במערב. החיפוש הגדול הסתיים כאשר היא נפגשה עם המאסטר הנעלה, הרוזן סן ג'רמן (Count Saint Germain) בתחילת המאה ה-16. אזי, רצונותיהם של השמיים התחילו להתגשם באופן אלוהי.

במאות שלאחר מכן, נבנו הפיקדונות הגדולים. סן ג'רמן הוביל את המערב ואת בתי המלוכה הרבים לתוך התקופה המודרנית של בנקאות. הרפתקה זו אפשרה למערב להפיץ את המערכת המכוערת שלו ולעצב תקופה של אימפריה. הסחות דעת אלה אפשרו לקרן הנאמנות לגדול, לשקף את הסכומים החבויים על ידי קוואן יין ושותפיה. עם עלייתה של המאה ה-20, הוכשרה הקרקע לזמן בו שינויים גדולים בעולם היו באמת אפשריים. הזדמנות זו התממשה עם הסיום הפתאומי של מלחמת העולם השנייה במאה הקודמת. המוסדות החדשים שהוקמו על ידי המערב עקבו אחר סכסוך גלובלי זה שהכשיר את הקרקע למספר אסטרטגיות חוקיות שהיו צריכים להניב פירות באמצע 1990. באותו זמן, ה"אמנה של אנצ'רה" הפתאומית פתחה את קנונית האופל של פלנטה זו לתהליך שהיה צריך להוביל עולם זה לקראת תקופה של אור, שלום ושפע. זה מעביר אותנו לזמן הנוכחי, בו אנו נמצאים על סף של הסוף של הכוח הפיננסי של עובדי האופל ועלייתה של מערכת בנקאית חדשה ענקית עם איפוס מטבע גלובלי אמיתי.

זו גם תקופה המלאה בפעולות הכנה סופיות לנחיתות המסיביות שלנו הנמצאות בהמתנה זמן רב. נחיתות אלה עומדות להביא לכם את החונכים שלנו ואת הזמן עבורכם ללמוד לעומק אחד על השני. זה עומד להימשך עד שנה, כשמידה של אמון אמיתי והיסטוריה צריכים להתבסס. המאסטרים הנעלים עומדים לעזור בכך שיינתן לכם שיעור היסטוריה רלוונטי ביותר. צריך לגלות באופן מלא הרבה ממה שאטלנטיס דגלה בו בימייה האחרונים. יש לדון בדברים רבים, כמו לדוגמה איך האנונאקי הפעילו מניפולציה עליכם בכך שנתנו לכם שורה של תפיסות שהאמנתם זמן רב שהן אמיתיות. יש לבחון דברים רבים מעין אלה, ודיון כללי בינינו היה צריך לקרות. במובנים רבים, נשארתם להחליט בעצמכם את מה שאתם עושים, ומתבקש שיהיה מחקר איך התאפשר לאנונאקי ולעובדיו לשלוט בכם. אתם גם צריכים לדעת מה באמת התרחש לכם לאחר מה שמכונה "המבול התנכ"י". חיוני שזה ייבחן בגלוי יחד עם מספר דיונים חיוניים. תהליך זה ושפע השאלות מדוע אנו חושבים שעכשיו זה הזמן, עשוי להימשך כמעט שנה!

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! הגענו כדי להבהיר את מה שכבר סופר לכם. כשנוצרנו לראשונה, באור מלא החסד של השמיים, זה נעשה לצורך מטרה אלוהית. האנושות נמצאה בהחלטיות נתונה לחסדם של האופל האנונאקי. השמיים נתנו להם התר מוגדר לשלוט על עולם פני השטח הזה עד לזמן בו השמיים הכריזו אחרת. משימתנו היתה לפקח ויחד עם חסד ורחמים מיוחדים, לשכך את הרוע שנעשה על ידי האופל. את זה עשינו ובעשותנו זאת, זה התווסף לתהליך המקודש שתקף למעשה כעת. אנו שמחים לעובדה שמשפחות החלל שלנו נכנסו להדרכה המיוחדת של השמיים. אנו נמצאים עכשיו על סף אירועים שעומדים להתמיר עולם אפל זה ולאפשר לנו ללמד אתכם איך הגעתם למצבכם הנוכחי. אנו מודים לשמיים עבור פעולות אלה, ועבור התבוסה המתמשכת של האופל וההתמרות המבורכות שנמצאות כעת בעיצומן.

אנו גם מודים לכולכם, ומברכים מדי יום על מה שכעת קורה מסביב לכוכב נהדר זה. קנונית האופל דחפה את גאיה לקצה גבולותיה. אנו צריכים לתחזק את חזוננו הקולקטיבי ולהשתמש בכוונתנו הישרה להשלים פעולות מדהימות אלה של אומץ ורחמים נהדרים. כל אחד מכם מבין באופן מלא כי בשעה שלוקח זמן לאירועים אלה לבוא לידי ביטוי, הם בכל זאת מתרחשים. האנרגיות החיוביות הנהדרות שלכם גורמות להבדל. משולב עם אלה של אחיכם, הם מאפשרים לכספים להיות מופצים, ליצור מערכות פיננסיות חדשות ולתת גילוי לממשל חדש. אנו הפכנו לצוות שמגבה באופן נהדר את כל אלה אשר עבדו שעות ללא לאות כדי לגרום לאירועים רבי חשיבות אלה להבשיל. אנו עכשיו מתנדנדים על הקצה של תקופה שהמתנו לה זמן רב בה שולטים שלום, חופש ושפע.

קחו זמן יקר זה כדי להצדיע לעצמכם ולדעת עמוק בלבכם שהשמיים שמעו על מצבכם ופעלו כדין. יש צורך להבהיר דברים רבים ומצבים רבים שמתקיימים כדי להוסיף הלאה את הצווים הגדולים של השמיים. ישויות מקודשות רבות השתמשו בכוחות של הצווים כדי להניע את השמיים ואת כדור הארץ בכיוון הנכון לצורך שינוי משמעותי. זה עכשיו נעשה ועבודותיהם הגדולות מתחילות לאלץ את ההבדלים הדרושים כדי לסיים את סיוטכם הארוך של תודעה מוגבלת. אתם נמצאים על נתיב לכיוון תודעה מלאה, והבידוד של אלה אשר יהירותם הלא קדושה מנעה מכם את ברכותיכם המובטחות ואת החופש שדרוש ביותר. אנו גם מקדמים בברכה זאת, כיוון שזה מאפשר לנו לנוע אתכם לרמה הבאה של חופש ואחריות גלקטיים. פעולות אלה של אנרגיה אלוהית הם רק ההתחלה עבורנו כאנשים. יש לנו גורל שאנו נהנים לספר לכם עליו. הושענא! הושענא!

היום, נתנו לכם טעימה של מה שמוכן להתרחש. אנו אסירי תודה מאוד שכל זאת הושלם במינימום מחלוקת. אין זה קל להדוף כה נפלא את אנשי האופל ואת מחשבותיהם האפלות הפזיזות. היו אמיצים והמשיכו את חזונכם! דעו יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


[1] BRICS= Brazil, Russia, India, China and South Africa (ברזיל, רוסיה, הודו, סין ודרום אפריקה)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge