Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - August 9,, 2016


מסר של Sheldan Nidle, מיום 9 באוגוסט 2016

1 קוף, 14 כוכב בוקר ונוס, 13 אדמה

Dratzo! המימונים הראשונים ההתחלתיים נמצאים במקום. מערכת האבטחה החדשה נמצאת עכשיו בתוקף מלא. נוסף על כך, הקרנות ההומניטריות, השפע והממשלה קרובות לסיום וממתינות לשלב האספקה למעשה. המימון הממשלתי כולל את מה שידוע כשערוך מחדש מסיבי של המטבע שעומד להיות אקדמה לאיפוס מטבע גלובלי. זה בתחילה הכרחי שהספר הישן על מטבע העולם ישקף את הערך האמיתי של כל מטבע, והמטבע החדש המונפק מחדש ממשיך תהליך זה. העולם צריך להיות מוחזר לערך האמיתי ולתקן הזהב הגלובלי. הליך זה שונה ממה שהתרחש כאשר האומות החדשות הכריזו על עצמאות. לאחר מכן האומות הישנות הקולוניאליות נצלו את תהליך הניצול שהונח במקום על ידי המערב. המערב, באמצעות הקרן המוניטארית הבינלאומית (IMF), הקים מערכת הלוואות אשר סבכה מיידית כל אומה חדשה בתוך המחזור של חוב תמידי, שסייעה למערכת הממשלתית שעודדה שוחד ושחיתות. זה עיצב מציאות מעיקה של יש לי ואין לי, והיתה בתוקף עד תחילת 2010.


המערכת החדשה מבוססת על מציאותיות לאומיות ויותר אפילו שדה משחק המעודד מסחר הוגן, יותר מטבע שוויוני ושיתוף פעולה בינלאומי. בעולם המגובה על ידי מתכות יקרות ועם חוקי בנקאות חדשים, העולם הישן של עוני ושל חלומות לא ממומשים סוף סוף חוסל. הממשל עומד להיות ממוקד על האנשים ומחפש לתמוך בשפע ובהפצת תשתית של כל אומה. יש מספיק זהב ומספיק תקנות בנקאיות כדי לעשות זאת לאפשרי. הפעילות הנוכחית ברחבי העולם עומדת ליצור מציאות נהדרת זו. מציאות חדשה זו, יחד עם הרפובליקה החדשה, היא רק ההתחלה של עולם אשר בסופו של דבר ישליך הצידה את המצבים המכבידים שהונהגו באמצעות קבוצת אוליגרכים מתועבים. עודדו מלחמה, שנאה ותחרות בין האומות של עולם זה. זו התכנית של המאסטרים הנעלים ואנו כדי ליצור ארץ שיכולה לאפשר את הגאון הבלתי ממומש של עמי העולם להתגלות. זה יכול רק להוביל לעולם שנחזה לפני זמן רב על ידכם. זה, למעשה, מה שהשמיים הביאו למטה אל גאיה. זה גם מקום המכין את עצמו לתנועה לכיוון של תודעה מלאה!

אתם צריכים לראות כי זהו הרגע לבחור לעצב מציאות חדשה, המבוססת על הנבואות שהוצהרו לראשונה על ידי לורד מיכאל (Lord Michael) בתחילתה של גלקסיה זו. כל גלקסיה היא ישות חיה אשר הולדתה מסמלת טקס מיוחד על ידי השמיים. זה היה המקרה לפני 14 ביליונים של שנים, כאשר לורד מיכאל הביא לידי ביטוי היסטוריה עבור מערכת כוכב מסתחררת חדשה זו. גורל זה עכשיו מוגשם כשהאור מסיים התמרה שעומדת להחזיר עולם זה אל האור. אנו בפדרציה הגלקטית מקדמים בברכה שינויים אלה, כיוון שהם מאפשרים לנו ליצור איחוד של כל הישויות בגלקסיה זו. איחוד מיוחד זה עומד לאפשר לנו להצטרף עם האחרים של האור, באלפי מערכות כוכב סמוכות אשר הינן שכנינו הקרובים, כדי ליצור מחזור אינסופי של חברים מלאי חסד. כל אחד עומד לספק את שירותי האלוהיים הייחודיים עבור האור. אתם מאוד בקרוב תצטרפו בחיפוש מיוחד זה לאחד את הכול באיחוד ההולך וגדל של האור. אנו שמחים עם מה שהאלוהות ציוותה עבורנו.

קחו רגע מיוחד זה של הנקודה בה גורלכם המקודש עומד לתת ביטוי. השתמשו בהצטרפותו של האור ברחבי גלקסיה זו כזמן בו איחוד נהדר בין אומת כוכב שלנו לבין שלכם נותן ביטוי הלאה לגורל גדול זה. אתם עומדים לראות ניסים אשר יתמירו את מערכת השמש הזו ויאפשרו לכם לגלות דברים מדהימים לגבי עצמכם ואבותיכם הרבים. אתם עומדים לגלות חוכמה עתיקה אשר מאפשרת לפירמידה הגדולה להיוולד ואשר תלמד את החשיבות של יחסית אירועים רבים שעכשיו הינם חלק לא מובן מההיסטוריה שלכם. אתם עומדים ללמוד על אגרטה ומסתורין אחר רב אשר צריך להתפענח. בעשותכם זאת, אתם עומדים לראות מה באמת התרחש לכם במשך מעל 13 אלף שנה הקודמים. הפוטנציאל שלכם הוא הרבה יותר מאשר אתם מדמיינים. זה חיוני שאתם תשחררו את האמונות התרבותיות הרבות שהאנונאקי נתנו לכם על מנת לשלוט ולהפעיל מניפולציה עליכם. בידע חדש זה, השתמשו בלבכם ובנשמתכם לקחת על עצמכם את דרכי השמיים. הושענא! הושענא!

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו שמחים מאוד! האספקות שהובטחו זמן רב נמצאות סוף סוף במקום כדי לתת ביטוי. פרויקטים אלה עוכבו במשך זמן רב על ידי האופל ועבדיו האינסופיים. המכשול הגדול הוסר, מכין את הדרך לנו להכריז שסדרות של כספים יכולים סוף סוף להיות שלכם. זה מתרחש רק כתוצאה מהחריצות הארוכה והממושכת של שותפינו. עבודה קשה זו שלהם ייצרה אמצעים המביאים סוף להתנגדותם הארוכה של האופל. זה גם ספק מערכת להפצת קרנות השפע. כלים פיננסים אלה מאפשרים ל-NESARA להיוולד ולאפשר את הקריסה הסופית של הממשלה האמריקאית הלא חוקית! פעולה בודדה זו מאפשרת לבחירות מבוימות ולסכום בלתי יאומן של תככים שיטופלו ויפסיקו להשתמש בהם. זה מאפשר, גם, שפע גדול לטפטף למטה על האנשים של עולם פני השטח זה. אנו והאגרטנים מאוד שמחים לראות זאת כעובדה מוגמרת. הללויה! הללויה!

זה נשאר חיוני, כשאתם סוף סוף מחזיקים בעושר זה בידיכם, שאתם תחוו את חזונכם ותתמקדו על עולם חדש זה. מה שמתחיל עכשיו זו רק ההתחלה. פעילויות רבות צריכות להיות מבוצעות בשקיפות מלאה. לכן, אנו מבקשים מכם להתחשב ולהיות מאושרים לגבי מה שסוף סוף מסתיים. אירועים מיוחדים רבים עומדים להיות הכרחיים. לכן, היו חרוצים יותר מאי פעם, ומוכנים להשגיח, ואם דרוש, לתקן את כל מה שעומד עכשיו להתרחש. בעבר, ניתנו לכם רעיונות לגבי מה שאתם רוצים. תפקיד "כלב שמירה" זה ניתן לכם בחינם. השמיים רוצים לראות את עמדתכם בפעולה. זה חיוני שאתם תלכו אחר מציאויות חדשות אלה ותהיו עדים למה שהכול שחלמו עליו הופך למציאות. בעשותכם זאת, אתם מראים לחונכים השמימיים שלכם כי אירועים חדשים אלה יכולים להיות מוגנים היטב על ידי כל אחד מכם. זה רק השחר של זמנים מנצחים מאד!

סוף סוף אנו יכולים ללכת בחופשיות ביניכם. אתם מבינים שהדברים שאנו עומדים לספר לכם הם רק ההתחלה של הליך שלם שעומד להיות חלק מפעולה שעומדת להמשיך עם עלייתה של מערכת חונכים גדולה. כולנו הגענו להראות לכם פיזית איך אתם עומדים להתמיר ולגלות איך הגעתם למציאות זו. רבים תיארו אותנו כלא אמיתיים או המצאה רחבה של מוחכם. כפי שאתם עומדים לראות בקרוב, אמונות אלה הן רק תעמולה. יקרים, אתם מוקפים על ידי אלה אשר מתכוונים מאוד לשנות עולם זה לטוב יותר. הרבה הושקע לתוך מה שעכשיו קורה בסוד. זה עומד להיות עידן של כוח, שפע וחזרה לתודעה מלאה. אתם עומדים לראות אותנו ותעריכו את מה שנעשה. העידנים של האופל והדואליות כמעט עברו. מכינים אתכם לקבל מערכת שלמה חדשה של תפיסות ושיטה לחיות חיים מודעים במלואם ביקום! הושענא! הושענא!

היום, המשכנו ליידע אתכם על מה שעומד להופיע. הלילה הארוך של החשיכה צפוי להסתיים. אתם עומדים לגלות זמן של שחר כאשר האור מתחיל להפוך למציאות החדשה שלכם. עידן חדש זה יחיה זמן רב!!!! דעו יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge