Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - July 19, 2016


מסר של Sheldan Nidle, מיום 19 ביולי 2016

6 נחש, 18 הגינות וצדק, 12 יד.

Selamat Jalwa! זהו באמת זמן עצוב עבורכם, ובייחוד, עבור אלה אשר שלטו עליכם כה ברשלנות וביהירות. ההתקפה בניס היתה עם זאת דגל שווא נוסף. זה היה ניסיון שווא להביא לתוך שדה הראייה את אלה אשר כה משתוקקים נואשות לגלות דרך כלשהיא בה הם יכולים איכשהו למנוע את הבלתי נמנע. הזמן של משטר בהמות מסיבי זה של מוות והרס כמעט עבר. שליטתם כברירת מחדל התבססה לראשונה בתחילת 1960 והובאה למלוא פוטנציאל שלה באמצע 1970. זה ניזון מאלימות, טירוף ופעולות שגעון אשר נראו בלתי אפשריות להבינן במלואן. בקרוב, הם עומדים להיאסר ואתם תראו איך הם בצעו זמן רב את מלאכתם המלוכלכת. הכלי האחרון של זוועה שרדף אותם הוא רשת נפשית עולמית המנוהלת על ידי קבוצה גדולה של אנשים, נשים ובנים מוטעים. זה הביא לנו אירועים מחרידים אשר הובילו למותם של ידוענים מפורסמים שקודם לכן היו קורבנות בלתי ידועים והיו חלק מאירועים של אימה מזעזעת בהודו, בישראל ובחלקים גדולים של מערב אירופה. בתחילה, הרעיון היה לזעזע, ולאחר מכן לקוות שפעולותיהם יובילו לפעולות "חקיינות" אשר מפיצות את האי שפיות. כל זה סוף סוף מצומצם כשהרשת המופרעת מורדת סוף סוף.


כאשר האופל למד על כוחו של המוח כפי שהודגם באמצעות חוצני האופל בתחילת 1950, הקנוניה בקשה את עובדיה לקחת טכנולוגיה נתעבת זאת ו"לרוץ עם זה". זהו המקור של תקופה פסיכדלית, ורשת מוזרה שנוצרה מתוך גיוסם של גברים ונשים צעירים ללכת אחר רצונותיה של קבוצה מושחתת מיסודה של אוליגרכים מטורפים, אשר רצו מאוד לשלוט עוד יותר על מוחם של נתיניהם המשועבדים. רצונות אלה ייצרו את התקופה של התמכרויות עוצמתיות וסוג של אלימות המיושרת באופן חזק עם שטות נוראה זו. אולם, להליך זה היתה פעולה מרושעת יותר. זה עמד להגדיל בתקווה את מידת שליטת האופל שעכשיו חבוקים על ידי אותם אוליגרכים לא קדושים. אף על פי כן, תוכניות שונות אלה התחילו להתפורר כשרמת התודעה עלתה. בסופו של דבר, עומדים להכיר לנו טכנולוגיות מוח שעומדת לסיים מערכת יחסים זו בין התמכרויות לבין מעשים שפלים רבים. עולמכם נתפס במלכודת מסוכנת זו במשך זמן רב מדי וזהו הזמן לסיים את אי הסדר שהיה קיים מאז סוף 1960.

עלייתה של התודעה האנושית עומדת להיות ההתפתחות החשובה ביותר של מאה זו. זהו חלק בלתי נפרד של הגעתנו בזירה ועלייתן של הממשלות במערב. זה עומד לציין איך האנושות עומדת סוף סוף לשנות את הדפוס הקבוע של שחיתות נפוצה ושליטה זרה. נכון לעכשיו, האירוע היחיד החשוב ביותר באומות ה- BRICS הוא הרפורמה האמיתית שמשנה את האופן בו הנוהגים הקולוניאליים הקודמים של השחיתות המכוונת במערב עומדים להסתיים. נוהג עצום זה עומד להיעצר כיוון שהמערב עצמו מבין פשוט איך שחיתות זו מחשלת ממשלות להיות נאמנות ל"כוחות שהיו" ולא לאנשים. דמוקרטיה היא שיטה שנולדה לראשונה שלמה ולאחר מכן היתה מוגנת בזהירות על ידי הכול. יש לנו צורה של זה הקרויה "דינמיקה זורמת". זו גרסה פרימיטיבית יותר של זה יותר מאשר NESARA וחשוב יותר, גרסה עולמית "GESARA" שעומדת לצמוח בחודשים הקרובים. אנו בטוחים שכלי זה עומד להשתנות במהירות לצורה מקורית של "דינמיקה זורמת". זה עומד להיות מושפע מאוד מהגעתנו המסיבית על חופיכם היפים.

כשאתם צומחים לאורך הזמנים המגיעים, אתם עומדים להשתתף ב- RV ולבסוף בחלק בינלאומי של ה- GCR . כספים אלה עומדים להיות סימן להתחלתו של שפע אינסופי, כמו גם למערכת פיננסית המגובה במתכות יקרות שעומדת להיות תוך שנה או פחות משנה, וזה עומד להוביל לטכנולוגיה שעומדת להיפטר מכספים ולאפשר לכם לתקן את הנזק לגאיה שנגרם במשך כ-13 אלפי שנה של המשאבים בכרייה, בחקלאות ובפעולות פרימיטיביות אחרות שצמצמו מאוד את פני השטח של עולמכם. לאחר מכן אתם יכולים לשקם את עולמכם ובעקיפין להכין את עצמכם להגירה המסיבית בסופו של דבר לפנים כדור הארץ (אגרטה). באותו זמן, אנו עומדים לנחות ולהתחיל בדיאלוג אשר עומד להוביל אתכם לתא האור הקריסטלי האישי שלכם. דיונינו, ביחד עם שיעורי המאסטרים הנעלים שלכם, עומדים להכינכם למה שעומד לבוא בעקבות כך. חמושים במידע חיוני זה ותשובתנו למספר שאלות חשובות, אתם עומדים להתחיל את הפעילות שעומדת להוביל אתכם לתא האור שלכם ולתודעה מלאה! הושענא! הושענא! הושענא!


ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו פונים אליכם בזמן מאוד מבשר טוב. קנונית האופל מתחילה להיסדק. בינתיים, הרפובליקה החדשה של NESARA מתכוננת להיות מוכרזת בגלוי. זמן זה, לכן, זה הרגע לו השמיים נבאו במשך זמן רב. האופל מאבד במהירות את תפיסתו בקצב של עולם זה. מאסטר חדש תפס את העמדה והיא מהאור. אנו פשוט מבקשים מכולם להאמין בכך ולאפשר למציאויות חדשות אלה להתגבש. השמיים הכינו סדר יום המלא בהפתעות ומגלים את מהות השמחה. לכן, היו מוכנים לראות סוגים שונים של פלאות וניסים המופיעים לפניכם. כתמיד, אנו מעוררים ברצינות את האנרגיות שהרוח החיובית שלכם הביאה לידי ביטוי. אתם עושים את חלקכם לחזק ולשמור על כך. השמיים מריעים לכם לדרך שאתם עושים זאת באופן חיובי כך שאנרגיות אלה תמשכנה, ותגדלנה לחזקות יותר כשאירועים אלה מבשילים ומגיעים לנקודות הרתיחה שלהם.

אתם, יקרים, קבוצה נהדרת מאור של עובדי האור. כאשר אנו עצמנו התחלנו מסע זה והתחילו להרחיב את קבוצתנו כשכל מאסטר חדש נוסף, ראינו באופן ברור כמה זמן רב נמשך מסע זה אל האור. התחלנו לערוך את כוחותינו ואת עלילתנו לזמן הרב שמסע מפרך זה עומד לקחת. מרביתנו חשבו שזה עמד להימשך רבע מאלף שנה נוסף בערך. אתם הדהמתם אותנו, כשדור אחרי דור היה רוחני ומודע אפילו יותר מאשר קודמו. לאחר מכן לתדהמתנו, הפדרציה הגלקטית חזרה והציגה לנו תוכנית חינוך מיוחדת והסכמים נעשו עם הצוות הרפואי על האופן הטוב ביותר לתאם את בנית תא האור ותוכנית שינויים מתמדת. אלה עומדים להבטיח שכל אדם עומד לחזור בקלות לתודעה מלאה. יש לנו עכשיו תוכנית ואמצעים לרדוף אחרי זה בהצלחה.

אתם נמצאים על הסף של הצעה פנטסטית מאוד! לפני זמן רב, האטלנטיים הפילו אתכם לתוך עולם מיוחד המוגבל בתודעה. השמיים הבטיחו שמציאות מיוחדת זו היתה רק מוגבלת. אתם נמצאים כעת בתוך פעילות באמת ייחודית, אשר מיועדת להחזיר את הפעולות שנכפו עליכם בתחילה על ידי האטלנטיים. אתם אפילו, בעתיד הקרוב מאוד, תציעו לאנשי האופל אשר כולם כפו במקור על כל אלה האטלנטיים, גוף אור נהדר ואת השמחה של תודעה מלאה. אירועים אלה עומדים להוכיח בשנית איך השמיים עובדים כדי להפוך את האור לכל יכול. אנו קרובים להיכנס לשנה גלקטית חדשה גדולה. בזמן זה, שלום גלקטי מלא עומד להיות מונחל. גלקסיה זו, אשר היתה פעם כה אפלה היא לכן הופכת למקום המלא עם אור ועם שפע של נבואות שמתגשמות!

היום, סקרנו את מה שמתרחש ברחבי עולם זה. קחו זמן זה כדי להוסיף את האור שלכם לאנרגיות הגדלות של עולם המוטבע בשכבה גדולה יותר מאי פעם של תודעה. היו מאושרים ושמחים! הזמן לחירות הגלובלית שלכם הגיע! דעו יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)

Brazil, Russia, India, China and South Africaברזיל, רוסיה, הודו, סין ודרום אפריקה ) המתרגמת -

RV שיערוך =
GCR שיערוך מטבע גלובלי =

Website: Planetary Activation Organization
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge