Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - August 25, 2015

מסר של Sheldan Nidle, מיום 25 באוגוסט 2015

3 אדמה, 10 התנהגות טובה, 12 יד

Selamat Balik! העולם הנוכחי הוא עולם בו הדרכים הישנות עדיין חזקות. גם אירועים פיננסים ותרבותיים מתכוננים לקרות. האופל מנהל את פני השטח של עולם זה במשך כ-13 אלף שנים. רמת שליטה מתמשכת מעין זו קבעה מספר תקדימים תרבותיים שיש צורך עכשיו להתאימם. אתם עומדים להשתחרר משעבוד חוב שלכאורה הוא אינסופי וצורך קבוע לשרוד. שני פריטים אלה עומדים להסתיים עם חגיגת חוב ושפע שמגיע. קנונית האופל מבינה שיסודותיה הבסיסיים עומדים להיות מותמרים ושהם עומדים להיות מבודדים מכם. דברים אלה הם תועבה עבורם. יחסם של מאבק עד המוות עשוי לעכב דברים, אבל גורלם באמת חתום על ידי השמיים. האופל יושב בפינה של ביצועיו. זוהי פשיטת רגל, המלאה במטבע פיאט חסר תועלת ולא מסוגל להחזיק את שקריו ורמיזותיו המסיביות. בקיצור, זה מכשיר במהירות את השטח למותו. הכוחות עכשיו סוקרים מספר תרחישים בהם כל זאת עומד להסתיים. זה כולל מעצרים, שערוריות ורפורמה בממשל שתאפשר לכם ללמוד את האמת על מה שהתרחש מאז סוף מלחמה העולם השנייה.

אמריקה נהפכה לעולם הכוח והפכה במהירות כל תרחיש שעקבה אחריו מאז סופה של מלחמת האזרחים. אמריקה נכשלה בלחבק את נטיותיה האזרחיות והבדלניות ובמקום זאת הפכה במהירות לאימפריה הבריטית החדשה. תהליך זה שינה ברצינות את האופן בו אמריקה עובדת. היא הפכה לאדמה המחפשת לבסס את עצמה כמגן עצום של האימפריה הישנה שהתנגדה לה. אנו צפינו כשאמריקה יצרה מערכת של שקרים אשר עיצבו את הטיוח הנוכחי של חוצנים. היא לחמה מלחמות בלתי חוקיות והתעקשה לשמור על טיוטה אשר משנה לחלוטין את חייהם של אמריקאים צעירים רבים. אמריקה הגישה הצעות של אוליגרכיה המכופפת את שריריה כדי לראות כמה עוצמתית היא הפכה להיות. אמריקה אבדה את נשמתה והחזירה את עצמה למשהו שג'פרסון ושותפיו הרבים הזהירו ממנו. אמריקה יצרה אימפריה כדי לעזור לעשירים ולחזקים. העוצמתיים גדלו במספרים רבים בעקבות שיאה של מלחמת האזרחים. בתחילת מלחמת העולם הראשונה, חבורה חדשה זו תפסה את עצמת הכוח הרשמית שלה.

שאר המאה העשרים היתה חזרה על מה שאנגליה עשתה כדי לשמור על מעמדה ככוח גדול. דיכאון המיוצר באופן מלאכותי היה למעשה הקדמה למלחמת העולם השנייה. אמריקה עזבה את המלחמה ככוח שולט ויצרה מלחמה קרה כדי להמשיך את שליטתה. כלומר מעקב אחר ההובלה האכזרית של האנונאקי שהיו בטוחים שזהו תפקידם כאומה גדולה ממנה האופל בחר את עוזריו הראשיים. אף על פי כן, הצהרותיה של אנצ'רה והעזיבה של האנונאקי באמצע 1990 יצרה מעידה, אשר בסופו של דבר הובלטה על ידי 9/11 וכתוצאה מכך נבעו המלחמות באפגניסטן ובעיראק. זה אפשר להם באופן זמני לתפוס יתרון בעשור נוסף ולהביא אותנו לדילמה הנוכחית. זהו הזמן הסופי בו הבלתי נמנע באמת קורה. העולם הנוכחי נמצא בנעילה באשר למה שבעלי בריתנו ואנחנו מקימים. הבטחנו גם לשמיים וגם לבעלי בריתנו הארציים לא לגלות הרבה יותר. האופל יודע שמספר מקרים נפסקו כנגדם ושכוח חוקי גדול מתכונן כדי לפרקם.

אנו כעת עומדים על סף תהום. מספר פעולות ממשיכות לנוע קדימה בקצב המוקצה להן. אנו צופים ברוב-קשב כשכל זה מסתיים. זמן זה עומד לסיים את השיפוט שלכם של עצמכם באמצעות התחושות שיש לכם מאז הילדות. עם נפילתם של האופל, אתם יכולים סוף סוף לדעת על מה באמת מדובר בחופש. כאשר האנונאקי עזבו לפני 20 שנה, הם בקשו ברצינות מהקנוניה לוותר על דרכם ובמקום זאת לאפשר שפע וממשל חדש לפרוח. הקנוניה החליטה נגד זאת ובעשור הבא, הקנוניה האמריקאית הבטיחה את שליטתה. שליטה זו נעלמה כשהעולם התאושש ממעשיהם של האמריקאים. אנו מבקשים מכם להיות סבלניים ולהבין מה מתרחש מאחורי הדלתות הסגורות ונשמר כסוד. הקנוניה מחפשת לבטל איכשהו זאת. ישנם רבים אשר הם חכמים באשר לדרכי הקנוניה כדי לאפשר להם לנצח בשנית. לכן, דעו עמוק בלבכם שאתם ניצחתם וזה יבוא לידי ביטוי בקרוב. לאחר מכן, אתם תשוחררו ויינתן ביטוי לפניכם לאזור חדש!

ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! עולם זה עכשיו נמצאה בהתמרה גדולה. לפני יותר משני עשורים, השמיים הכניסו צוות קשר ראשוני אשר מנהליו הגדולים היו צריכים להיות הפקודות המבורכות של האחיות והאחים, אשר כללו את הפקודות של המאסטרים הנעלים של גאיה. בתחילה, זה דרש מאתנו לנסח תוכנית אשר תחליף את האופל באור חדש עבור מציאות אלוהית זו. לאחר עשור של צעדים מוטעים, הנטייה פנתה באיטיות בחלק האחרון של העשור הראשון במאה ה-21. אנו הפכנו למסוגלים לעצב מספר אסטרטגיות מתאימות שדי מסוגלות להשיג את מטרותינו המגוונות. החלק החשוב ביותר של זה היה להסביר למשפחות העתיקות הרבות את האופן בו המשאבים הגדולים שנאספו במשך מאות השנים ישתמשו בהם כדי להתיר את הכוח ואת המשאבים של קנונית האופל. זה כעת מוסבר באופן מלא לסיעות רבות אלה ותוכנית נמצאת כעת בתוקף. ניתן לראות את המועד האחרון לסיומה של תוכנית מקודשת זו.

התוכנית מתקרבת למרות שהאופל מאיים למשוך את האזור על פני השטח חזרה לקראת אסון כלכלי. כאן, אנו מבקשים מכם להתמקד על הצלחה. אין מאפשרים לאופל לזרוק אזור זה לכל צורה של כאוס. גם אם זה כלכלי, פילוסופי או אפילו יומרה לכיסוי מלחמה נוספת. עד עתה, ניסיונותיהם נכשלים. האופל לא יכול להימלט מהגורל שבחר אותו. זמן השמיים לאפשר את טיפשותם ולשמור אתכם בחשיכה נמצא סוף סוף בסופו. המלכודות שהונחו בתוכניות האופל מתגלות להם כשהם צופים. לכן, מבורכים יקרים שלי, היו חזקים והאמינו בבורא וברבים שמונו כדי להגשים את התוכניות הגדולות של השמיים. המידע צריך להישאר סודי עד שהחלקים הבלתי נראים של תוכניותינו באים לידי ביטוי באופן מלא. יקרים, היו אסירי תודה כשזמן זה כמעט בהישג יד.

אנו מסיימים את מסרינו מלאים בשמחה ובהצלחה העומדת להתרחש עבור הכול. לפני זמן רב השמיים נתנו אדמה על פני השטח זו לאופל למספר קבוע של אלף שנים. "חכירה" זו עכשיו מוכנה לפקוע. לאור ניתן מנדט מקודש ומכין את עצמו לגרש את האופל ולהביא אתכם לאדמה חדשה בה אתם חופשיים ובאמת משגשגים. קחו זמן זה כדי להתכונן איך והיכן אתם עומדים להפעיל את הדרכים האלוהיות באמצעותן אתם יכולים להשיג את המטרות האמיתיות של לבכם. ביחד, אנו עומדים לעשות מחדש אזור זה ולאחד את המשפחות הרוחניות, משפחות כדור הארץ הפנימי ומשפחות החלל שלנו. בזמן זה של תודעה מלאה, אתם עומדים ללמוד לגבי יכולותיכם הרוחניות והאינטואיטיביות. שימו לב איך כוחות אלה גוברים ודעו, יקרים, שמכינים אתכם לזמנים מופלאים מאוד! אנו עומדים לראות איך גאיה מתכוננת לכך ואיך אתם עומדים לפגוש את אחיכם ואחיותיכם של האור! הללויה ! הללויה!

היום, מסר נוסף יצא. הצווים של הבורא באים לידי ביטוי. היו בשמחה והיו מוכנים לקבל מתנות רבות. היו מוכנים היטב להשתמש ביכולותיכם לעצב מציאות חדשה ונהדרת! דברים טובים מתרחשים לאלה הממתינים! דעו יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge