Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - September 1, 2015

מסר של Sheldan Nidle, מיום 1 בספטמבר 2015

10 נחש, 17 התנהגות טובה, 12 יד

Selamat Balik! אנו נמצאים בזמן גדול של מעבר! קנונית האופל ממשיכה להיחלש. הסכמים נמצאים במקום אשר מתארים בתקיפות את מותה. האופל נאלץ לחתום על הסכמים המתארים איך הבנק המרכזי האמריקאי עומד לסיים ואיך השערוך עומד להתבצע. סדרת מסמכים אלה גם מסבירה איך שערוך המטבע הגלובלי עומד להעביר עולם זה לתוך תקן מותאם של זהב ועומד להתמיר את עולמכם למערכת חדשה של מטבעות המגובות בזהב ובכסף. מערכת מטבעות זו פועלת תחת מערכת בנקאית חדשה שהוצעה לראשונה על ידי סין ורוסיה. כלי שקוף ביותר עומד להיות האמצעי באמצעותו שפע עצום של כסף מאפשר שורה שלמה של פרויקטים הומניטריים ותשתיתיים שמאוד נחוצים. ביחד עם אלה עומד להיות שפע, אשר ישתמשו בו כדי לבטל בהדרגה את הכסף ככלי לצורך שווי. טכנולוגיות עומדות להיות מוצגות, אשר יעבירו את תודעתכם מעבר לעצם הרעיון של "כסף". אתם צריכים לתפוס את מציאותכם בווריד רוחני יותר. כשתודעתכם גדלה ואתם יושבים על קצה של "קשר", אתם עומדים לראות מציאות חדשה אשר משנה מאוד את מה שעכשיו אתם לוקחים בחשבון כאפשרי.

אנו מכבדים את האופן בו אתם מותמרים במהירות. כשאתם עוברים במהירות לקראת הקשר הראשון, אתם עומדים להיות עדים למספר דברים מדהימים. השמיים התחילו את אלף השנה האלה עם לוח זמנים. בתוך 15 שנים, אתם התקדמתם לנקודה בה לא אפשרית יותר התלקחות ברחבי העולם. בנוסף, אתם גברתם על מאמציה של קנונית האופל להיות מסוגלים לשכנע אתכם שצבאם באמת עושה את הדבר הנכון. אתם עצבתם סדרת אמונות אשר מקשות על כל אומה להשתמש בכל סוג של תירוץ כדי להתחיל מלחמה אזורית או עולמית. אמונות חדשות אלה הן עקב הרשת הגדלה של תודעה אשר מקיפה אתכם. כל יום, אתם גדלים בתודעה כשאו השמיים או צוותי הרפואה שלנו משנים את מבניכם. התמרות אלה של הצ'קרות שלכם או של מערכות העצבים העיקריות שלכם הן הסיבה שהאופל לא מסוגל לעצור את התפתחותכם. השמיים הצהירו לנו שאתם נמצאים מעבר לנקודה בה ניתן לעצור התמרה גדולה זו. רק סדרת עיכובים בהתייחס למערכת הפיננסית שלכם עדיין אפשרית. עכשיו זה מגיע לנקודה בה אפילו את זה האופל לא יכול יותר לעצרו.

אתם למעשה קרובים לקשר הראשוני. הממשלות הגדולות הנשלטות על ידי קנונית האופל מאבדות את היכולת לנווט אירועים עולמיים. האור ורכיביו הרבים מאוד קרובים לדחוף רברבנים עתיקים אלה הצידה. האירוע החשוב ביותר עומד להיות בקרוב החליפין בפועל של קרנות השערוך והבנת התוצאה, שערוך מטבע גלובלי. אלה הם רק הצעדים הראשונים שעומדים להוביל למטבע המגובה במתכות יקרות ולמערכת בנקאות חדשה מתוקנת. תמיד זכרו שעם אלה מגיעה שורה ארוכה שלמה של טכנולוגיות שעכשיו הן נחבאות. ביניהן ישנו מעבד, אשר יכול להתמיר את האופן בו אתם משיגים את מזונכם, בגדיכם ומקלטתכם. בנוסף, ישתנה האופן בו אתם מספקים אנרגיה חשמלית אשר מעצימה את חייכם. אתם עומדים להשתחרר מהצורך עתיק היומין לעבד אדמה, לכרות ואפילו לדוג. אתם עומדים להיות מסוגלים לעצב חברה שנמצאת על קצה מאוד לסיום תלותכם הארוכה בכסף. אתם עומדים על מורד תלול של מציאות חדשה גדולה. אתם קרובים לסוג של חברה עולמית שאנו די רגילים לה.

קשר ראשוני, כעת, יכול להיראות כמעט לא יאומן. עם זאת, הדברים שאתם המצאתם במשך המאה וחצי הקודמת הם מדהימים ביותר. אף על פי כן, מרביתם היו נחבאים על ידי הממשלות הגדולות בעולם בהתאם לבקשתה החזקה של קנונית האופל ואדוניה האנונאקי. תהליך זה שמר אתכם בקצב שנוצל בשמחה על ידי קנונית האופל. אפילו עם סוג זה של התקדמות נשלטת אתם עברתם מ"עידן הפלדה" לעידן המחשב במעט יותר מ-50 שנה. הצעד הבא עומד להיות די גדול. בפחות מעשור, אתם עברתם מעבר לעידן המחשב לעידן מוכוון רוחנית. צמיחת התודעה מביאה את כל הדרכים הישנות לידי ספק. אתם מעצבים סדרת תת תרבויות אלקטרוניות אשר משנות מאוד את הפער בין הנער הטיפוסי והאחד אשר נמצא בשלבים המוקדמים של חינוך במכללה. פערי דורות אלה גוברים ומשקפים את האופן בו אתם מתחילים במהירות להשיג ולהשתמש ברמות החדשות של תודעתכם. אלה רק ההתחלות הקטנות ביותר של מה שעומד לפנינו.

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! עולמכם נמצא עכשיו במעבר כשהצווים המקודשים של השמיים באים לידי ביטוי. בכל מקום האור וחלקיו רבי העוצמה הרבים מפרקים את האופל ודרכם הטועה. אנו רואים איך אלה אשר חשבו כה ביהירות להערים על השמיים נופלים לאלה אשר בצעו באומץ את פקודתם האלוהית. בקרוב, אתם עומדים לשמוח, כשברכותיכם הרבות וממשל חדש עומדים לנצח באדיבות את האופל ועוזריו הרבים. נוכלים אלה עומדים להיעצר ולהיות מופרדים מהציבור כך שהם לא יכולים להשפיע על עשייתה של מציאות חדשה זו. בנוסף, עומדים לשלול מהפרחחים את עושרם שלא הושג כחוק ולמנוע מהם כל צורה של אינטראקציה עם שותפיהם הקודמים. באמצעות בידוד זה, אתם סוף סוף יכולים לעצב אחודים אשר יצרו ממשל חדש. התפתחויות אלה עומדות לארגן מחדש את עולמכם ולאפשר את התוכנית האלוהית של השמיים.

מה שמתרחש עכשיו הוא הרגע בו אתם עומדים להשתחרר מהשעבוד של שלוש עשרה אלף השנה האחרונות. לאחר מכן, אתם עומדים באמת להפוך לילדו של הבורא האוהב תמיד. כאשר אבותיכם הגיעו לכאן לראשונה, הם היו חופשיים, ישויות עוצמתיות באופן מלא. ישויות אלה לא ידעו על מוות ולא על פחדים ודאגות רבים שעכשיו שולטים על חייכם. הם חיו את כל החיים באהבה ובמהות כחלק מהמחזור האלוהי של החיים. לישויות אלה היה גוף של אור והיו בקשר מתמיד עם מלאכים בני אלמוות ומדריכים מקודשים. כל יום היה מלא בשמחה ובהתרגשות יתר הניתנים על ידי השמיים ובאמצעות עולם פיזי זה. עכשיו אתם כמעט סיימתם עם התודעה המוגבלת שהעסיקה את חייכם בפחדים ודי בייאוש. זמן מגיע זה הוא זמן בו הכנו אתכם בזהירות. תורתנו היתה הגוף למה שאתם עומדים לפגוש.

לפני אלפי שנים רבות, השמיים קבעו איך האחים והאחיות של האור, אשר עמדו להיות מעוצבים מהנשמות המקודשות של האנושות. נבחרו מדריכים כדי לצפות ובזמן הנכון לנהל טקס כדי לשנות אלה שנבחרו לבני אלמוות. הם הוטענו בעזרה, מתן רחמים והשתדלות עבור נשמות אנוש אלה אשר עברו ו/או אלה שנדרשה להם הדרכה מיוחדת. זה נעשה כדי לעשות את כל החיים איכשהו נסבלים ולהראות שהבורא לא נטש אותם בכל דרך. כמאסטרים נעלים, יש לנו תפקידים מקודשים רבים להראות שכל החיים היו למעשה מקודשים לבורא. פעולות מבורכות אלה הן חלק וחבילה של מערכת חיובית של פעולות, אשר העבירו באדיבות את האנושות קדימה. הצעדים הבאים הם לחבר אתכם מחדש למקודש ולאלוהות. פעולה זו עומדת לסיים את חזרתכם לתודעה מלאה. הושענא! הושענא!

היום המשכנו עם תפקידינו השבועי, כלומר ליידע אתכם לגבי מה שקורה מסביב לכוכב כחול/ירוק מדהים ביותר זה. גאיה מכינה את עצמה לעשות מחדש מציאות על פני שטח זה בשעה שאתם משתנים לפרפר יפה ביותר ואלוהי! דעו יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge