Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - July 16, 2013

Sheldan Nidle - July 16, 2013

מסר של  Sheldan Nidle, מיום 16 ביולי 2013

13 יד, 15 יושר, 9 אדם.

Selamat Jarin! אנו מגיעים לספר לכם יותר! עולמכם התחיל לתת ביטוי למציאותו החדשה! אלה שהרכיבו במשך זמן כה רב את החלקים הרבים של הממשל החדש ושל המערכת המוניטרית החדשה הם סוף סוף מתחילים לחשוף את התוצאה המהוללת. מוסכמות חדשות אלה, המשקפות מוסר חדש, תבאנה לכם שלום, שפע וסוף לפילוסופיה שאומצה בעולם ששמה עושר בידיהם של יחידי סגולה. בחברה חדשה זו, בבעלותו של כל אחד יהיה שפע ולכן ניתן לתת לנוח לאמונות הרבות המעוררות מחלוקת לגבי כסף. עושר יאבד את כוחו ואת יוקרתו, ויוחזר לשימושו המקורי כמכשיר להשגת מטרה שניתנה. בדומה, כוח יכול לחזור למקורותיו האמיתיים כשהריבונות מוענקת על ידי השמיים לכל פרט. תחת עקרונות אלה, האנושות תפרח, ותשתנה בהדרגתיות לתוך אחריותיה המקודשות כשהמסע שלה הינו לכיוון תודעה מלאה. זוהי הבטחה שניתנה לכם לפני זמן רב על ידי השמיים וכוונתנו לסייע באופן מלא לכל אחד מכם להשיג את ייעודכם!

 השינויים המגיעים מהווים רק תנאי מוקדם של הסביבה שעכשיו מורכבת על ידי השמיים. כל אחד מכם נאלץ להתפשר על חלומותיכם ולהסתפק בהרבה פחות ממה שבקשתם, וזה ניתן לתאר בצדק כ"חיים על כדור הארץ" בכל מקום. רק מעטים, אשר הינם חברי "משפחת" האילומאטי, יכולים לקוות להגשים את חלומותיהם או להיות בעלי האמצעים והאפשרויות לתת ביטוי לעושר גדול. זוהי קבוצת שליטה משולבת המכונה האילומינאטי, אשר היה כה קשה להסירם. משימתנו היא לסייע לארגוני השמיים להביס את אלה אשר עד עכשיו לא היו מודעים לקוראי תיגר לעליונותם. בתוקף הטכנולוגיה שלנו ומסירותינו,  אנו מנענו מאנשי אופל אלה מלשגר גל אחר גל של סוגי סערה גלובלית שונים שתוכננה מראש. כשמטרות אלה הפכו לעיי חורבות, כל אחד מהם מבין עכשיו מה נוצר סביבם. אלפים מהם נאסרו; ליבת בסיסיהם התת קרקעיים הפכו ללא-פעילים; הטכנולוגיות הסודיות שלהם נוטרלו, ואיומי ההשמדה שלהם הפסיקו מלהתרחש. הזמן שלהם באמת הגיע והלך, ועידן חדש סוחף על פני הגלובוס שלכם!

 הבסיס של הממשל החדש שלכם מכונה NESARA. זוהי תבנית כמו גם עיקרון מנחה עבור החברות החדשות שלכם. מאז תום מלחמת העולם השנייה, מגפות הטרידו את הממשלה בצורה של שוחד ותחושה שתלטנית על זכאות לשליטה. מגיפה זו גדלה באופן משמעותי עם כניסתו של פשע מאורגן ושותפיו הלא מוסריים הרבים. ממשלות אשר החזיקו במידה מסוימת של יושרה הפכו למעוותות ושוכנעו באמצעות סכומי כסף גדולים שסופקו להם. הפשע המאורגן חיבר את עצמו עם תאגידים גדולים, ביוצרו רשת מושחתת אשר התרחבה לכל קהילה קטנה ואשר הבטיחה כי הממשלה תהפוך למוציאה לפועל של אינטרסים מיוחדים ושל פעולות בלתי חוקיות אינסופיות. פרודיה זו של ממשל התחילה בשנת 1950 והתפשטה ברחבי העולם וכיום היא מזלזלת בגלוי בציבור אותו היא אמורה לשרת. כל הפוליטיקאים בעל הכוונות הטובות נכללו במהירות בתרבות מתפשטת של צביעות ואינטרסים אישיים, עם אפשרות מעטה שתהיה איזו השפעה חיובית על מה שהפך לכוח הרסני גלובלי.

השמיים ראו בברור שעולמכם היה מוכן להפיכה גלובלית שהיתה אמורה להקים דיקטטורה כלל עולמית והעלה לשלטון באופן קבוע את אותם פושעים ורשתות עם אינטרסים מיוחדים המרכיבים את האילומינאטי של האופל. באמצע סוף שנת 1990, קבוצה מגוונת זו היתה כולה מוכנה לבצע את ההפיכה, כאשר היכה אסון. פתאום, האופל מהאימפריות מחוץ לעולם שגיבו את האילומינאטי, עשו תפנית לא צפויה, ונטשו את עבדיהם על הפלנטה ועשו עסקה עם הפדרציה הגלקטית. העבדים הפסידו ונוצר אי-סדר, והפיכתם הגדולה נדחתה לפחות לעשור נוסף. עבדי כדור הארץ הנטושים יצרו מספר קבוצות והמשיכו להילחם אחד בשני על זכות השליטה בעולם. כתוצאה מכך, התרחשו מספר מלחמות גדולות וזאת על מנת לבסס את ההגמוניה הגלובלית ולבסוף הגיעו למבוי סתום איתנו לפני כעשר שנים. זו היתה עמדתו של האופל בעשור האחרון. עכשיו, הקיפאון הגלובלי נשחק; אנחנו ובני בריתנו נמצאים בחזית הקדמית, וזו הסיבה מדוע ניצחונכם בהישג יד.

 ברכות, יקרים! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! עולמכם משתנה אל האור וניתן לראות בברור שהמציאות של האופל היא בכל מקום על סף קריסה. כשהאור אשר עכשיו זורם למטה מהשמיים גדל, כוחו של האופל דועך ואני צופים בהיעלמותה של ממלכה קשה ומרירה זו. אלה שמונו על ידי האור כדי לשנות את עולמכם, עסוקים להביא להוויה את מציאותכם החדשה. הסכמים ואמנות חדשות מאושרים ובתי המשפט מתחילים לפרסם כתבי אישום כנגד אלה אשר מתעקשים לשרת את האופל. אנו מתפללים עבור גברים ונשים אלה. אנו סולחים לפשעיהם ומבקשים צדק מקודש ואמיתי שישרת אותם. כשדברים אלה באים לידי ביטוי, היו בשמחה וכן בהכרת תודה! אכן, הקדושה של החסד האלוהי יצאה ממחבואה! כאשר אנשי האופל נעלמים, משהו חדש ונהדר עומד להחליפם, מפיץ אווירה של ציפייה מבטיחה לסימנים הראשונים לשחר החדש של האנושות.

 המערכת הפיננסית החדשה של מטבע קשה מגובה באמצעות נכסים המוחזקים זמן רב בשמירה על ידי האור. אגירת הזהב, כסף ותכשיטים מקודשים תשמש כדי להביא שפע אינסופי לכולם על הפלנטה שלכם. עם זאת, תודעה מגיעה לנקודה בה עושר לא נמדד בזהב אלא בחוכמה ובידע, ואלה הם נושאים אשר אנו נדבר עליהם ביחד. בזמנים מסוימים בהיסטוריה שלכם, אחד או אחר מאיתנו יצא מהמחבוא וניתן לו זיכרון מטמון של חוכמה מקודשת, שלאחר מכן שוכתבה ועוותה על ידי האופל למטרותיו שלו. משימתנו הבאה היא להקנות מחדש אמיתות אלוהיות אלה ולהסביר איך הם נפגמו על ידי האופל. באור חדש זה, חוכמת השמיים תזרח בבהירות בשנית, וקודי חיים אלה ישרתו אתכם כמורי-דרך, בהביאם הגינות ושמחה בחזרה לחייכם. עם זאת, שיעורים אלה הם רק ההתחלה של מה שאנו עומדים להגשים ביחד.

 בעולמכם, רבים משתמשים מדי יום בתפקידיהם הטובים כדי לבצע את השינוי הגדול שאנו מספרים לכם עליו. קבוצות אלה ומשפחות מקודשות עושים זאת כחלק ממשימתם לסייע לנו להביא עידן חדש זה לאנושות. ממש עכשיו, ישנן הכנות מרגשות של פעילות למסור עושר גדול לכולכם. עושר זה ישמש לייצר ולהדחיק טכנולוגיות, שתוצאתן חשיפה גדולה אשר תגלה את כל ההתקדמויות  הפלאיות שהאנושות עשתה במשך השנים אבל נגנבו או הוחרמו. שחרור תגליות אלה  הוא רק תוצר לוואי  למה שהשפע שלכם יביא: אנו כאנשים בעלי יכולות אשר שולטי האופל של ממלכה זו מאוד מפחדים מהם ועושים הכול כדי לדכאם. דיכוי זה יסתיים עכשיו, ואמת, לימוד רב, חופש וריבונות יהוו התשואה העיקרית של השפע. מעל הכל, זמן זה יביא אותנו משפחה, ושמחה מסוג שלא ידענו קודם לכן!

 היום, סקרנו את מה שמתרחש ברחבי הגלובוס שלכם. אירועים אלה יובילו לאחרים, אשר בסופו של דבר יספקו לכם את הקשר הראשוני ואת נתיבכם לתודעה מלאה. אתם אף פעם לא הייתם לבד! אנו כולנו חיים ביקום המלא במשפחה ובשמחה גדולה המכונה חיים? המתנה המקודשת של הבריאה! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: Gili


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge