Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - October 14, 2014

מסר של Sheldan Nidle, מיום 14 באוקטובר 2014

13 רוח, 0 איזון אינטלקטואלי, 11 רוח
Dratzo! אנו מגיעים עם הרבה מה לספר לכם! המימונים ממשיכים לנוע קדימה כשהתהליך עובר מקבוצה אחת לאחרת. בשעה שזה מתרחש, אנו מפקחים על כוחות הביטחון על מנת להבטיח שלא יקרו מעשי קונדס כשהכספים מועברים ממקום למקום. אלה המעורבים במעצרים ובהעברה של ממשל חדש גם הם משלימים את מסלולי העדויות אשר יהיו בשימוש כדי לבודד פרחחים אלה מהציבור. הליך זה כמעט מוכן להניב תוצאות. בינתיים, האופל כבר לא יכול להשתמש בפעילויות הסודיות השונות שלו כדי להתחיל מלחמה גדולה. האופל מבין פשוט כמה הפך לחלש. אף על פי כן, הוא עושה דברים קטנים ומעצבנים כדי למשוך את תהליך המימון בפועל עם השערוכים של המטבעות, ומונע את התחלתו של איפוס מטבע גלובלי. אנו רוצים להתערב בקנה מידה הרבה יותר גדול אבל ההפרעות הנבנות לתוך המערכת הפיננסית ממשיכות להאיט את פיזור הקרנות. בקרוב, עיכובים לא צפויים אלה יזוזו הצידה כך שניתן יהיה להכין את המערכת הפיננסית החדשה.

בחזיתות אחרות, אנשי הקשר שלנו מדווחים שהצוותים הרפואיים של הפדרציה הגלקטית הם כעת מפקחים עליכם, כמו גם על בריאותן של המערכות האקולוגיות המגוונות של גאיה. ההעתקה הגוברת של השדות המגנטיים של גאיה גם אחראית לנושאי הבריאות האישים שלכם. השדות המקומיים משפיעים על הצ'קרות החדשות שלכם, ובעיקר על לבכם. אנו מבחינים ביותר מקרים של פעימות לב מהירות או אי סדירות. גם המוח שלכם מושפע. צוותי הרפואה שלנו מדווחים שאנו נכנסים לזמן של כאבי ראש מוגברים וראיה מטושטשת. המוח שלכם מתקשה מכך, כפי שהוא על פני השטח הגלובלי של גאיה. בעיות אלה גם מובילות לחריגה בלחץ הדם ברבים מכם. תנו את הדעת לכך ו"פנקו" יותר את עצמכם. השמיים הודיעו לנו שקשיים אלה יגברו כשגאיה עוברת קרוב יותר לאירועים גדולים אשר ישנו מאוד את הופעתו של עולם פני השטח שלה. לכן זהו הזמן המושלם עבור המציאות הנוכחית שלכם להשתנות לכיוון האלוהות.

בשעה שכל זה מתרחש, אנו מכינים את הצי שלנו לנחיתות. לפעמים, זה נראה כה רחוק. עם זאת, הרגע לאירועים אלה מתקרב במהירות. המערכת הפיננסית הנוכחית שלכם היא על סף קריסה מוחלטת. הצבא האמריקאי מאבד במהירות את הטעם שלו למלחמות אינסופיות. לכן, אנו רוצים רק לנחות כאשר זה בטוח לעשות זאת. צי זה ניהל מלחמה בלתי פוסקת במשך כמעט 6 מיליוני שנים. בעשורים האחרונים ראו את הסוף לעימותים אלה ושלום הוכרז באופן רשמי. אנו שמחים עם זה ורוצים שתמשיכו עם סוף רשמי ללוחמה של ממשלות אלה לנוכחותנו בשמיים שלכם. זה יהיה נהדר לרחף בחופשיות מעל עיר גדולה ולקחת תמונות ומדידות מדויקות של השטח. לאחר מכן, אנו באמת יכולים לקבל תמונה שלמה של עולמכם. אנו מתכוונים להפנות תמונות חיוניות אלה למדענים הגיאולוגים שלכם ונוכל להשוות רשימות על כך ועל נתונים אחרים הקשורים להן באופן הדוק. גאיה צריכה שאתם תאהבו ותטפלו בה. יש לכם הרבה מה ללמוד על עולם זה, ואכן גם על כל מערכת השמש.

השמיים מכינים אתכם להפוך לדיילים ראשיים עבור מערכת השמש הזו. בקרוב, אתם תוכלו לנסוע על ספינותינו בכל רחבי המערכת הפלנטרית המאוד יפה הזו. כאשר 4 פלנטות המים יהפכו שוב לתפעוליות, אתם לאחר מכן תראו פשוט כמה ייחודי באמת ביתכם. השמש היא נוכחות רוחנית מושלמת ומטפחת אמיתית של מערכת פלנטרית זו. אהבתה מראה איך היא שומרת בעדינות על כל אחת מבנותיה בחיים באמצעות אנרגיה הניתנת באופן חופשי. מרקורי משדר אנרגיות אלה ומדריכן בשמחה לעולמות האחיות שלה היותר רחוקות. ונוס עומדת להיוולד כאשר האוקיאנוסים והימות הענקיים שלה יופיעו מחדש. היא החלוצה של עולמות המים. ציוויליזציה גדולה ואבודה עומדת להיראות ולהצטרף אליכם באכלוס עולמות רבים אלה. חברה זו בהשראתה של מצרים העתיקה ואכלסה את החברות העתיקות של אמריקה התיכונה. סיפוריהם יובאו לידיעתכם בקרוב. אנו נוסיף למה שהם יספרו לכם! גם הסיפור של Mu העתיקה הופך להיות ידוע לכם.

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו מגיעים עם מסר נלהב ביותר. הזמן הוא עכשיו עבור התחלת הופעתה של מציאות חדשה. יינתן לה ביטוי ותינתן לכם סיבה לשמוח. קחו אנרגיה זו והשתמשו בה להשתתף בגיבושה של מערכת פוליטית, שלטונית ופיננסית חדשה. שימו את שמחתכם הרוחנית בתהליך זה. זכרו מי באמת אתם. היו מוכנים לממש את רצונותיכם הפנימיים האמיתיים ולעצב עולם עשיר ברצונות שמימיים ונהדרים. תמכו אחד בשני וחפשו את האמת לגבי מה שמתרחש. השתמשו בכך כדי למצוא את חלקכם המיוחד במשחק נהדר ביותר זה. אנו עומדים להגיע ולהדריך אתכם בכמה אמיתות אשר יכולות לקדם את החינוך הרוחני המאוד נחוץ. ליבה של גאיה הוא אתכם. לכן, קחו עצמכם עמוק בתוך המציאות הרצינית הזו וחוו אותה במלוא האמצעים! ביחד, אנו אחד, ונחושים לשקם עולם זה למציאות הרוחנית הגבוהה ביותר הקודמת שלו.

כאשר אתם מתחילים להרגיש את האנרגיות הנהדרות של השמיים מברכות אתכם, השתמשו בתודעה הגבוהה ביותר וברטטים שהיא נותנת לכם כדי לדמיין עולם הרבה יותר טוב. ראו איך האנרגיות שלכם מרפאות גם את גאיה וגם אתכם. המלאכים השומרים שלנו מגבירים מדי יום את שדות החיים המקיפים אתכם. שדות אלה עושים אתכם יותר מודעים לברכות שאתם מקבלים מהשמיים ומאתנו. צבעים הקיימים בסביבתכם נהפכים ליותר חיים, ויכולים לעורר את השראתכם. היו באהבה עם הטבע וברכו אותו ואת הישויות הרבות החיות שלו. האלמנתלים העוקבים אחריכם מדי יום בשמיים שלכם ובסביבתכם. היו מוקירי תודה כתמיד עבור הריפוי שהם מציעים לכם, והברכות לבריאות טובה שהם שולחים לכם. ראו עולם זה כאחדות אשר עכשיו מגיחה מהחשיכה ונותנת ביטוי לאור הבאמת גדול!

אנו כאן, יקרים, לעזור לכם בתהליך זה. הגענו בשמחה להיות האמצעים שבאמצעותם אתם הופכים מודעים יותר על מי אתם באמת. יש לכם את הרצון האלוהי להתמיר באופן קולקטיבי מציאות זו. מה שחסר לכם הוא מיקוד אלוהי. תודעה מוגבלת משנה את אמונתכם העיקרית ביכולתכם הרוחניות. אתם בתהליך לאושש אותה ומחפשים במלוא המרץ את האמצעים לשקם אותה לפוטנציאל הקודם שלה. אנו מברכים אתכם על כך ושולחים לכם מדי יום אנרגיות כדי להעביר אתכם קרוב יותר למטרה אלוהית זו. אתם כולם ישויות נהדרות של אור המגיעות קרוב יותר לרגע בו אתם יכולים להבין באופן מלא בשנית פוטנציאל רוחני גדול זה. אתם מבורכים, אהוביי; כזה רגע מקודש מתקרב! עולם זה מותמר ומתכונן בשנית להפוך למכשיר של שינוי אלוהי!

היום, המשכנו את המסר שלנו. דברים גדולים מוכנים באמת לשנות עולם זה. כוחות רבים לטוב מנצחים במאבק הארוך וכוחו של האופל דועך בהתמדה. הזמן לגילוי מושך קרוב יותר מאי פעם. כמו גם שפע המוכן שיינתן לו ביטוי. דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gaju n! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)

Website: Planetary Activation Organization
Translation: Gili


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge