Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - March 21, 2017


מסר של Sheldan Nidle, מיום 21 במרץ 2017

4 עיט, 18 אינסוף, 3 אדמה

Dratzo! ישנה דממה מוזרה שחודרת לכול דבר. הנבלים של הלילה, הקנוניה, מבינה שהתקופה הנוכחית של שום דבר מציינת איך הקנוניה יכולה, במידה מסוימת, לשלוט על מה שמתרחש. כתוצאה מכך הזקנים (the Elders) מפקחים בזהירות על קצב השינוי. בני בריתנו עדיין מדווחים כי התהליך שהתחיל מעצר מסיבי כמעט והסתיים. הממשל הדה-פקטו האמריקאי הנוכחי נשאר עדיין מודע באופן מלא על פגמיו הנוכחיים. הסוף מתקרב כשהממשל הנוכחי מציג את הריקנות שמאפיינת במידה רבה את תנועותיו הרשמיות. האור, כפי שצוין קודם לכן, מכין את עצמו לפריצת דרך אפשרית במועד. כרגיל, הדברים צצים פשוט מתחת לפני השטח. יסודותיה של מציאות מוזרה זו נשארים מפורקים כתמיד. סוג של מחלה הוא המצב השולט בזמן זה. כל זה אינו מיועד להימשך זמן רב יותר. האופל מתחיל להבין את הקצב הבלתי רגיל שאנו הקמנו ממש מתחת לרגליו. הכול בעיתוי אלוהי ומשהו שהקנוניה לא יכולה יותר להתעלם מכך.


אתם נמצאים בזמן שעדיין לא נמצא בסינכרוניזציה עם המציאות. אל תתבלבלו מכך. המקצבים הבסיסיים הקיימים זוכים בכוח הדרוש בקצב שנקבע על ידי האלוהות. אלמנט תת קרקעי מתוכנן להחליש ולהפוך את הפעילות של עולם זה. מעל שקט יחסי זה נמצאת דרכה המבולבלת של קנונית האופל. טונים כאוטיים אלה עומדים להרוס בקרוב את ניצחונם המשוער של האופל. סוג של קונצ'רטו מוזר לא מאפשר לאופל לבצע את מה שעכשיו הוא מציע. לכן, כוחות האור ממתינים לזמן הנכון כדי להתקדם ולהמיס במהירות את המצב הנוכחי שעדיין אוחז את החתיכות האחרונות של המציאות הישנה. לכן, בבקשה זכרו כי מה שאתם רואים לפניכם לא יכול להימשך הרבה יותר. קנונית האופל, כפי שצוין קודם לכן, מבינה את טיפשותה. זה בכל זאת חוסר מזל כי ההמשך המוזר של האופל עיכב את התקדמותו של האור. האור מתקן באיטית כל זה. דברים נהדרים נמצאים פשוט לפנינו.

מה שמתרחש באופן גלובלי הוא סימן למה שעומד להגיע. השמיים יעצו באופן מקורי לאור להמתין לזמן האלוהי הנכון כדי לפעול. זמן מיוחד זה הוא קרוב בהישג יד. האופל ראה את ניצחונו של הנשיא כסימן שהסוף המשוער המהיר לא יתרחש. הקנוניה, כפי שנאמר קודם לכן, מאמינה כי האור היה צריך לקבל את הקיום המדהים של USA, Inc, כסימן אמיתי כי העסקה הבלתי חוקית שנכפתה על אמריקה ב-1871 היתה כדי שתישאר. מה שהאופל לא ידע כי מציאות זו היא רק מצב זמני. כפי שציינו בדיווחים הקודמים, זה נעשה כדי לתת לאופל ביטחון כוזב. זה עבד, ובטווח הרחוק, גרם למשימתנו להיות קלה הרבה יותר. למעשה, קנונית האופל הכניסה לולאה סביב צווארה. פרויקט זה התקדם עכשיו רחוק מדי לטעמו של האופל. הכפור הוא באמת נמצא על הדלעת! אנו מצפים להיות מסוגלים להכריז כמה חדשות טובות בקרוב.

כפי שאתם יכולים לראות, התוכניות להפיל בפח את האופל עובדות היטב. החלק הקשה הוא עד כמה הרבה התפתחויות אלה עיכבו את הניצחון הבלתי נמנע. האופל סוף סוף סיים ורשתות הרשע הענקיות שלהם נחשפו במלואן. האור יכול לסיים בקרוב את עבודתו המסורה, ולאפשר לממשלה החדשה (רפובליקה NESARA) להתגלות והחגיגה המיוחדת שתתחיל רשמית. כול ההצגה הפומבית הראשונה הזו עומדת להתקדם בזהירות. הזקנים הבהירו כמה לאט הכול מתרחש. כרגיל, אנו חייבים למחות באופן רשמי. אנו יודעים שאירועים אלה היו מאפשרים באמת לנוע קדימה בקצב הרבה יותר מהיר וכן בטוח. גישה זהירה זו מעידה בבירור על מידת הדאגה הגדולה המבוטאת על ידינו באמצעות הקבוצות השונות של הזקנים והמלכים. דיכוטומיה (התפצלות) זו נעלמת במהירות כשמגיעים להסכמה כללית גדולה יותר על ידי כול אחת מהקבוצות השונות. התוצאות הנוכחיות הם עדיין סימן נוסף על הפשרה כללית זו. הללויה! הללויה!

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו מגיעים עם דברים טובים רבים לדבר עליהם אתכם. חזיונותיכם הנהדרים עדיין לגבי שמירת הסכמה כללית חיובית וההמשך להניע מציאות זו קדימה. הקשיים הנוכחיים בכל זאת, דברים שלא ניתן לעצרם. לכן, אנו מבקשים עמוקות שאתם תבינו את כל הצווים החיוביים של השמיים ותשתמשו בהם כדי להניע אתכם קרוב יותר מאי פעם למהויות האמיתיות של העולם לאהבה ולאור - להפיץ בכול כוכב לכת מקודש זה. אנו נשארים מבורכים ומכובדים על ידי תגובתכם הנהדרת למה שקרה לפני כמה חודשים. הבינו שתוצאה מסוימת היתה דרושה כדי לשמור על אנרגיה נהדרת זו מגובשת, ולהיות מוכנים לקבל את מה שעומד להופיע הלאה. זה באמת זמן עבור האור להתחיל לתת ביטוי לסדר יום חדש עבור עולם זה. זה לקח זמן רב יותר מאשר תוכנן לראשונה כדי לסיים את הפעולות המומלצות. זה גרם לכמה עיכובים דרושים שעומדים להסתיים בקרוב.

מה שיש לנו כאן הוא סדרת מצבים שעומדים בקרוב להסתיים. אנו עבדנו עם השמיים כדי לעצב מספר תרחישים מיוחדים שעומדים לשנות באופן דרמטי את הכאוס הגלובלי. סדר חדש של החברה על פני השטח הזו הוא כעת בעיצומו. אנו מברכים ומכירים מחדש בכול. זה זמן עבור שינוי באופן שבו ממשלות העולם פועלות. לפני זמן רב, עולם זה היה מיועד להיתקל בכמה מצבים קשים. תקופה זו, אשר נמשכה במשך אלף שנה רבים, מתקרבת לסיומה הנכסף מאוד. אלה שעדיין מאמינים באופציות הישנות עומדים להיות מופתעים מאוד. עומדים להיות אופציות חדשות שיעצרו את שלטון הטרור, אשר נראה שהוא עדיין קיים. למעשה, אלה שעכשיו מנהלים זמנית עומדים להיות מופתעים. מציאות חדשה לגמרי עומדת לתת ביטוי להפוך מאוד את עגלת התפוחים הנוכחית. אפשרו לנו לברך ולהריע למציאות חדשה זו.

זה זמן נדיר בו האופל סוכל ונושאי טרור רבים משתחררים ונתמכים באופן נהדר באופן פתוח על ידי משרתי השמיים הגדולים. זה, יקרים, עומד להיות כזה זמן. היו יותר מאי פעם סבלניים ומוכנים לעשות את מה שהשמיים מצווים. סדרות מיוחדות של מצוות מבורכות מוכנות לאכיפתן. עמדתו הנוכחית של האופל תתהפך וסדר חדש ונכון יותר ייכנס לתוקף. אנו המאסטרים שמחים על מה שעומד להתרחש. זה לא היה קל לצפות באופל המשחק אתכם. כול משרתי האופל עומדים לקבל את המגיע להם. בידיעה שזה יכול לעזור לכם לטפל טוב יותר בתסכולים שרבים מכם הרגישו. לכן, אנו מבקשים שוב שאתם תתמכו בזמן זה והבינו שזה גם עומד לחלוף. השמיים מתכוונים באופן מלא כי עולם זה ישתנה כפי שהבטחנו. עם זה במוחכם, היו שמחים ותכננו ליהנות ממה שעומד לחלוף! הושענא! הושענא!

היום, המשכנו את דיווחינו השבועי. זכרו, הרבה מתכונן למתן ביטוי. זמנים קשים אלה כמעט ועוברים. אנו מחכים לצפות בכולכם חוגגים את העידן החדש הזה. זה עומד להיות זמן גדול ונהדר! דעו יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! והיו בשמחה!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge