Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - February 21, 2017


מסר של Sheldan Nidle, מיום 21 בפברואר 2017

2 יד, 10 קרן שמש, 13 אדמה

Dratzo! קצב איטי אבל קבוע נמצא למעשה עכשיו. תהליכים ממשיכים כך שזה מבטיח את האספקה. אלה המייצגים את הקנוניה הישנה נלחמים באופן קשה, ומייצרים סדרות של עיכובים ממושכים מדאיגים. זו אסטרטגיה שמחזירה את בעלי בריתנו לגישה זהירה יותר. מזכירים לנו כמה היטב האופל אוהב מורכבות. זו עמידתם האחרונה של אנשי אופל אלה והאמצעים האחרונים של עיכוב נוסף של האסטרטגיה שלנו. עם זאת חלק מלוח הזמנים החדש עומד להצליח בקרוב. מספר של פריטים ישנים דורשים את תשומת לבנו כעת. כל הנתיבים האחרים עומדים להיפתח. עובדי האופל עומדים להיאסר סוף סוף, פעילותיהם תתגלינה, ותיחשף מציאות משגשגת. עד אז, אנו צריכים לבקש מכם להיות סבלניים. גמולכם הגדול קרוב להבשלה. אלה שהיו בשלטון במשך זמן כה רב עומדים להיות מנוצחים. למרות שהתקדמותנו היתה איטית היא בכול זאת מצליחה. ממשל מושחת רודני ובלתי חוקי ייעצר מלפעול. זמן חדש קרוב להיות כאן!


תרחיש נהדר מכין מערכת פיננסית גלובלית חדשה. זה משהו שבאמת שווה את נוכחותו ואת טבעו החשאי. המשך הפעולה הנוכחית בדרך כה מיוחדת מבטיח את הצלחתה הכוללת. נכון לעכשיו, אנו ממתינים למספר צעדי מפתח אשר עדיין צריכים להיות מוכרזים. ברגע שמשימות אלה מסתיימות, אנו נסיים סוף סוף את הבנק הפדראלי (Federal Reserve Bank). צעד גדול אחד זה מאשרר את המערכת המוניטארית הגלובלית המגובה בזהב! עם זה מאחורינו, סדרת צעדים אמיצים יכולים לתמוך בהפצתן של המטבעות החדשות הנתמכות על ידי משרד האוצר (Treasury-supported). רק המטבע החדש לבדו יכול לסיים את כוחם הנוכחי של כספי הפיאט (fiat monies). אנו מחכים לצעדים אשר עומדים להוביל לקבלת פנים מבורכת ביותר ונדרש תהליך לשם כך. אזי זה יכול ליצור בקלות ביותר את התנאים לאספקה. זו בתורה תאפשר לנו להפיץ שפע ברחבי העולם. זה גם יאפשר לנו ליישם מספר סעיפים חשובים בברית פריס משנה שעברה.

ישנו כעת מאבק בין שרידיהם האחרונים של עובדי האופל ובין אלה המייצגים את כוחות האור. מדובר בעיקר בנושא החופש שלכם ואלה שאיכשהו מבקשים לשמור מציאות חדשה זו בתחושה מוזרה של זרימה. מאבק זה קיים רק כיוון שכוחות האור עדיין מטילים ספק בגורלם שנובא. כאשר ספק ממושך זה סוף סוף יחוסל, ניצחונו של האור מובטח. פעילות זו התחילה כסוג פעולה של "משאת נפש בלבד". הצלחתה היא משהו הדומה לאותו סיפור הוליוודי. במילים אחרות, עדיין הכוח אינו בבעלות בני בריתו של האור. מה שאנו רוצים הוא שיסודות שונים של האור יכירו בכוחם המדהים. עולם על פני שטח זה יכול עדיין לא להאמין במה שקרה. אתם אלה שנלחמים כנגד כול הסיכויים המייצרים ניצחון גדול באמת. השתמשו בכוח שנרכש מחדש כדי לקבל מי שאתם. היו אמיצים וחכמים. אפשרו לכול לדעת שאתם מבינים מה קורה ברחבי גלובוס ענק זה!

יש לנו עכשיו את ההתחלות של מבנה כוח חדש, מבנה שעומד ליצור רפובליקה דה יורה (מתוקף זכות) ומתוך הסכם חדש זה ליצור את NESARA. היו גאים כך שאתם יכולים לבצע כול זאת. האופל מיועד להישלח לפח האשפה של ההיסטוריה. העולם הישן למעשה הסתיים וקורית הבנה חדשה ונהדרת של מציאות זאת. אין זה קל לשחרר את העבר הלא קל והמפחיד, אבל בתוככם ישנה הדרך לעולם חדש. אפשרו לו להיות והגיעו ביחד בבהירות המתפשטת יותר מאי פעם של אור ואהבה חדשים אלו. דרכי האופל הישנות הלכו. קחו כוח זה ביד ואפשרו לו להיות. אתם חיסלתם את הרודנות הישנה. היו חכמים לגבי כל זה. הלכו אחר הצווים החכמים של המאסטרים. התרוממו והיו חופשיים! אתם אלה שסבלתם בשקט ומפחדים להכיר בכוחכם. שימו זאת בצד ופעלו כאילו ניצחתם. היו אמיתיים לכך ועשו מעשים אלה שמוכיחים את ההיקף הנהדר של כוחם. זהו הזמן למעצרים המוניים ולהכרזתה של רפובליקת NESARA! התרוממו והיו ריבוניים, משגשגים וחופשיים!

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! זמן זה הוא במיוחד רלבנטי להקמתם של היסודות המבורכים השונים לשערוך גלובלי שיתרחש. זו משימה מקודשת לכולם להתאחד ולהשתמש בחזיונות השונים שלנו כדי להבטיח שמערכת אמונות נפלאה ביותר תתרחש. אנו רוצים עמוקות לתת ביטוי לאירועים, כדי להוכיח את קדושתם של מאמצינו המשותפים. לפני זמן רב, הגענו ביחד והבטחנו אחד לשני שאמונותינו ההדדיות היו אכן אמיתיות. אנו עכשיו צריכים להוכיח זאת אחד לשני. עולם זה כבר הראה את הכוח שיש בבעלותנו במשותף. לאחר מכן, אנו צריכים להמשיך כך שהשערוך הגלובלי יכול להתרחש. בהליך זה של תקווה ושמחה, אנו יכולים להוליד את אומץ הלב הקולקטיבי שעומד להכניס במהירות תקופה אלוהית זו. זהו לכן הזמן הנכון המתאים לסיים את כל ההשערות ולתת ביטוי למציאות מקודשת חדשה זו.

לכן, זה חשוב ביותר שאנו נשתמש בחזיוננו החיוביים כדי לעצב מציאות שלבסוף תאפשר לאירועים גלובליים רבים להתרחש. קחו זמן להביא קדימה שמחה ובכך לאפשר לנו כולנו לחוות שפע, ריבונות ודברים אחרים. אפשרו לנו ביחד להתמיר מציאות זו. זמן זה משמעותו לניסים וחזיונות. האופל הוגדר כמטרה. הוא צריך להיות מסולק. עולם זה לא יכול יותר להמשיך במצבו הנוכחי. במידת מה, זהו רגע עבור חירותכם האמיתית. גלובוס זה מרענן מרד במימדים חסרי תקדים. צולע לא יכול להתבקש להבטיח את גמוליו של העיוור. התאחדו ביחד ילדיי! דרשו שאלה שהובסו יפעלו ככאלה. פרסמו את הבטחותיהם של השמיים. הבינו בלבכם מי אתם באמת והתאחדו כדי לקבל ברכה מקודשת זו.

כפי שנאמר קודם לכם, זהו הזמן לפעולה אלוהית, זמן שמסוגל להתמיר עולם על פני שטח זה ולספק תכנית-אב אלוהית לסוג השינויים שישימו את הרודנות במיטתה. גאיה מבינה מה מתרחש ומבקשת מאוד לתמוך במרד שקט שייעלה את האנושות לפוטנציאל שלה. האנושות הגיעה לנקודה בה דרכיה הנתעבות של הקנוניה ידועות לכולם והקנוניה מובסת. באור ובאהבה אלה צריכים להמריא ועמדותיהם המנצחות יתוגמלו כיאות. תקופה זו עומדת ליצור את הצעדים רק לפני הגילוי ולשנות את דפוס החשיבה של גאיה לנצח. האנושות צריכה להיות מודעת היכן היא נמצאת עכשיו ובדיוק לאן היא עכשיו מובילה. אנו מברכים זאת ומכינים אתכם למה שעומד להיות גורלכם הנהדר. לפניכם נמצאות סדרות של אירועים שעומדים לאפשר לכם לחיות שוב בקרב משפחותיכם הרוחניות ובחלל.

היום, המשכנו את דיווחינו השבועי הגלובלי. אתם נמצאים על סף של תקופה חדשה עבור האנושות, לעצב את ההזדמנות לחוות את מה שחלמתם עליו במשך זמן רב וסוף סוף להיות חופשיים מהחוב אותו ירשתם. דעו יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! והיו בשמחה!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge