Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - December 19, 2017


מסר של Sheldan Nidle, מיום 19 בדצמבר 2017

Selamat Balik!.  ברוכים הבאים. לאחר עיכוב משמעותי אנו חוזרים כדי לתת לכם סקירה קצרה על מה שמתרחש מסביב לעולמכם במהלך זמן מקודש זה של השנה. לפעמים זה קשה לתפוס באופן מלא את מה שבא לביטוי בפלנטה שלכם. אנו מבקשים לקחת רגע כדי לסקור מה התרחש עבורנו  בפדרציה הגלקטית. סוף סוף הוזמנו על ידי בני בריתכם בכדור הארץ כדי לשחק חלק פעיל יותר בשחרור לציבור של השפע המובטח שלכם. לכן, אפשרו לנו להשתמש בזמן זה כדי לאסוף את עצמנו ולהתכונן לשינויים ענקיים  שעומדים להתגלות במהלך השבועות הקרובים. בני בריתכם בכדור הארץ ממתינים במוכנות כדי להשתמש באסטרטגיות שלנו אשר יסלקו את ההתפרצויות העקשניות של הקנוניה.

התערבויות קבועות על ידי אנשי הקנוניה ושותפיהם הרבים גורמות לעיתים קרובות ליצירת מדיניות קשה ביותר. למרות אתגרים אלה, האור חייב באופן בלתי נמנע להשיג  ניצחונות אלה שמגיעים לכם בשפע.  עובדי האור נועדו להשתמש בתחבולתם (תבונה אינטואיטיבית) כדי לגרום לתוצאות מעין אלה. באמצעות יצירת איזון קבוע בין האור לבין האופל, אנו מתכוונים להגשים הצלחה סופית.

ניצחונכם המוחלט הוא בעל חשיבות עליונה.  מותה של הקנוניה הוא קריטי לפני שאתם יכולים לנוע קדימה וליצור מציאות גלקטית חדשה ובתולית. לכן, אנו נוקטים באסטרטגיה ובזהירות כשאנו מייעצים לבניבריתכם בכדור הארץ איך להביס את הקנוניה בזמן אלוהי. זה הכרחי עבורכם להבין כי מותה של הקנוניה הוא במצב מתקדם יותר ממה שמרביתכם מאמינים.  תוכניתנו היתה להתקדם  בקצב איטי ויציב. אנו נחושים להשיג ניצחון לכולם בזמן האלוהי הנכון.

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! היום היינו רוצים לדבר על כך שתהיו עדינים עם עצמכם והשימוש ברחמים. רחמים זו איכות של אהבה המגיעה מהמאוד לב שלכם ושלנו הבוראים. השתמשו בכך להבחין טוב יותר איך אתם כאדם תופסים את העולם ואת מורכבותו הרבה. הלב נושא בתוך הרחמים רצון פנימי שמבטא את מי שאתם כיחידים. זה גם מבטא איך העולם מגיב אליכם. זכרו כי בכול הזמנים, לב יקר, כמה הוא דרוש עבורכם כדי ללמוד  להרחיק את עצמכם מעולם זה. עולם זה מגיב לעיתים קרובות בשוגג לאופן בו אתם רואים את אירועי העולם. זה חיוני לטפל בעצמכם בעדינות כשאתם מתעוררים לישויות העוצמתיות שהינן אתם. התחברו עם  לבכם, כיוון שזה המקום בו כוחכם שוכן. כשאתם עושים זאת, תתחילו לראות איך אתם יכולים להתמיר את לבכם ולשנות את מבטכם על עולם זה.

בנוסף רחמים, הוא תפקודו של הלב. אבל הסיבה לכך שונה. הקיפו עצמכם עם אהבתו של בוראנו. לבורא העליון אין גרזן לטחון (אין הוא אנוכי ובעל אינטרסים). אין זו נוסחה של "מידה אחת מתאימה לכולם" עבור ביטוי של אהבתכם הפנימית. רחמים, יחד עם אנרגית הלב, וחסד, יכולים להגיע ביחד כדי לעזור לכם להרוויח הבנה טובה יותר לא רק על עצמכם, אלא על איך קהילתכם רואה באופן כללי את העולם כולו.  הבחנו כי כאשר אתם מאפשרים ליכולתכם האישיות להתחבר עם יכולתנו, אתם מחבקים יותר את מי שאתם באמת. אנו נמצאים כאן כדי לסייע בהתעוררותכם. אתם נמצאים כאן כדי לשלוט באופן פיזי. מדובר בלב על אהבה טהורה. אהבה עושה אתכם את מי שאתם באמת. למדו איך עולם זה רואה חסד ורחמים.

נאמר, כי על ידי עבודה ביחד בעולם זה, אנו יכולים לגלות איך להשתמש באיכויות של עדינות ורחמים כדי לעזור אחד לשני. אלה המבינים איכויות אלה שומרים על כך כשאתם גדלים באהבה אחד לשני, אתם לומדים להבין טוב יותר את החשיבות של עדינות ורחמים.

זה חיוני בעולם של היום להבין איך שתי איכויות אלה נמצאות בזיקה אחת לשנייה. עבור רבים מאתנו, רחמים הפכו לחרב פיפיות. זה עוזר ליצור רעיונות כאשר רחמים יכולים לסייע לאחרים, ומתי הרחמים יכולים לעזור לפתור את דרכי העולם.  אחת מעבודתם הראשיות של המאסטרים היא להסביר לאחרים את תפקיד הרחמים בשיפור האנושות. רבים מתפללים לרחמים כדי ליפות את מצבם בעולם זה. אחרים מודאגים איך תפילותיהם יכולות להגדיל את תחומנו. רחמים הוא כלי שבו אנו יכולים להשתמש כדי לממש עולם נסבל יותר.

קיימת בעולם זה דוגמה חשובה על השימוש ברחמים. לפני זמן רב הגיע ילד אלינו, מודאג מאוד לגבי האופי והמצב של חייו וכול מה שהולך אתם. הוא שאל איך הוא יכול ליצור מצב טוב יותר עבור חייו. הוא בקש כי תפילותיו יתקבלו. הוא קבל תשובה זו: קח את מה שאתה יודע ושקול זאת מנקודת המבט של איך להיטיב לכול האנושות, לא רק לעצמך. האנושות מזמינה בעיות בכך שמתעלמת מדרכי הלב והרוח. כדי להוביל לחיים מוצלחים ומאושרים, למד את החוקים האוניברסאליים ויישם אותם בחייך. בעשותך זאת, אתה תהיה בזרימת הבורא.

היום, המשכנו את מסרינו אתכם. אנו מבקשים מכם להיות סבלניים ותקווה תקרן בתוככם! קבלו את העובדה כי זמן ניסים גדול עומד להגיע לקרשנדו!  דעו יקרים,  האספקה  העצומה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja(סירנים היו אחד! והיו בשמחה!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge