Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - February 14, 2017


מסר של Sheldan Nidle, מיום 14 בפברואר 2017

8 שמש, 3 קרן של השמש, 13 אדמה

Selamat Jalwa! אנו נכנסים לחלק נוסף במסענו המשותף. קנונית האופל, כפי שצוין במסרנו הקודם, מרגישה בטוחה מאז הסכמי היציאה הרבים שלה שנראה כי מעניקים לכך סוג של ביטחון זמני. למעשה, זו בכוונתנו להיפטר מהסכמים אלה ברגע שנקטנו בצעדים הראשונים בפעילות הפצה מסובכת זו. כאשר זה נעשה, החלק הבא הוא להכניס את הרפובליקה החדשה. פעולה זו מיועדת לסיים את הבנק המרכזי בארצות-הברית (Federal Reserve) ולשים קץ לתאגידים (USA, Inc). פעילות זו יכולה סוף סוף לסיים את הקונגרס הנוכחי ולפנות את הדרך להצהרה רשמית על ממשל ה-NESARA. זהו ממשל שיכול לאפשר למציאות חדשה של שלום לבוא לידי ביטוי ולהכשיר את הקרקע בהודעת גילוי רשמי. כמו כן הוא יכול לספק מציאות המלאה בשפע בלתי נגמר וריבונותכם האישית. בעולם זה כול האירועים המדהימים יכולים לקרות. ביחד אתכם, אנו מצפים ליצור שורה שלמה של מציאותיות חיוביות חדשות.


כול זאת מפלס את דרכו לאט לסיום מוצלח ביותר. הבעיות שנתקלו בהן הן תוצאה ישירה של המעברים הרבים שכוכב מיוחד זה עובר. אנו גם ראינו את הזהירות העצומה של אלה בשלטון. ברגע שמצב קשה זה נפתר, אזי אנו יכולים לחזור לאופן פעולה קל ומהיר יותר. עד אז, אתם יכולים לצפות להתקדמות לא חלקה. יסודות רבים מגיעים ביחד כדי לעזור לאפשר את הכול לעצב זמן התקדמות והחלטה חדש. זה נמצא במעקב כשאלה בשלטון עשו עסקאות שצריכות להיות מתוקנות תוך זמן קצר. כאשר זה קורה, צפו למעצרים רבים מאוד והליכים מיוחדים כדי לבודד את הקנוניה ממציאותיות חדשות אלה. עד אז, הקנוניה עשויה להרגיש שהיא איכשהו התגברה על הסערה. למעשה, זמן הפחד שלה נמצא עכשיו באופק המיידי. זה הכרחי לעצב עולם חדש, חופשי מעיכובים שנוצרו על ידי תככי הקנוניה וחסידיה הרבים. שינוי עומד להתרחש.

בעשורים האחרונים, כוחות הקנוניה התחילו להיות מוקטנים באיטיות. נראה כי האופל ועובדיו הרבים נמצאים במקום שבו היו בעבר. עם זאת, שינויים עדינים נצחיים שינו את הנוף. האנונאקי, בראותו מה עשה רצף אנצ'ראן (Ancharan), צריך היה פתאום לשנות את האופן בו דברים היו צריכים להסתיים. יש צורך לטפל בשינוי זה. כמו כן האופל היה צריך להעריך איך אנו היינו צריכים להשתלב בפאזל הכוח שסודר מחדש. הציים שלנו שהגיעו מרחוק ונדחקו במהירות לתוך הקלחת. משימתנו היתה מבוססת על ביצוע שורה של הנחיות שמימיות. הנחיות אלה ניתנו כדי לסייע לחזרתה של האנושות, בזמן האלוהי הנכון, למצבה הקודם כבני אדם גלקטיים מודעים. אלה שאחראים על מציאות עתיקה זו לא היו מוכנים להעניק כיאות לאנושות מערכת חדשה מרחיקת לכת כזו של יכולות. מטרתן העיקרית היתה לשמור על המצב הקיים (סטטוס קוו). לדעתם, התהליך של שינוי מהיר של עולם זה היה צריך להיות מבוצע על ידי התיישבות מהירה ולאחר מכן להיות מושלכים הצידה.

אז החל מאבק שנראה כי יוביל לכיוון של פתרון המעדיף את אלה של האור. הוא התבסס על שימוש באהבה ובאור כדי לסיים את רודנותו הארוכה של האופל ועובדיו. זה יצר בניה מחדש בסיסית שרמזה על חולשתו הגדלה של אנצ'ראן האפל. תהליך זה סידר מחדש את מבנה הכוח ואפשר באופן נהדר לאור ולכוחותיו להשיג את ניצחונו המבוקש זמן רב. בחלל גדול זה, נראה כי האור מחזיק באסטרטגיה שרמזה על הצלחה. זה היה זמן לחלום בחשאי על הצלחה ולחרוש קדימה עם אמצעים להשגתה. אנו נכנסים לעולם חדש זה והשתמשנו בחוכמתנו ובידע שלנו כדי לסייע לאור ולהביא את החברה בכדור הארץ הפנימי לתוך מאבק זה. מה שהתרחש עכשיו הוא שימוש בתמיכה שמימית כדי לאפשר לכול מטרות האור לבוא לידי ביטוי. זהו זמן מבטיח ביותר כדי לבצע עולם חדש ונהדר!

ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! זמן זה ידוע בשל השינוי העדין שלו מעולם המבוסס על עריצות תמידית לאחד שיסודותיו הם אהבה ואור. שינוי עדין זה נראה כאילו עדיין לא קרה. מבנה הכוח השתנה באיטיות. כאן המקום בו השמיים הבינו מדוע שינוי עצום זה דרש את מה שבתחילה נראה כה למראית עין מוזר ומוטה. לאלה השולטים על עולם זה היה סדר יום ליצור שורה של אסונות כלליים. השמיים היו צריכים לשנות זאת כך שנתיב חליפי יכול להפוך לנורמה חדשה. בדרך כלל זה לוקח זמן. אולם, אלה הם שינויים בהתאם לאסטרטגיה שבוצעה בצורה מבורכת על ידי המנהלים העיקריים של השמיים. אנו מכירים ומודים לחסד העצום ולאהבה העמוקה שצו מקודש זה דורש.

תהליך אלוהי זה קורה בדרך כזו שהכול מסתיים בזמן אלוהי. אלה המשיגים שינויים גדולים אלה מודעים באופן מלא על הדקויות המורכבות הנדרשות. מספר צווים ארוכים וכוללים מאוד הופעלו כדי לאפשר לכול להיעשות כפי שהתוכנית האלוהית כך דרשה. אנו גאים מאוד על אלה מכם שעזרו לנו להגשים חלקים רבים שלנו בחלק זה של המציאות הפיזית. מה שנותר הושלם כיוון שהשמיים כך שיוו לעצמם באורח נס. פרויקט גדול זה מצטרף ביחד באופן נהדר לחלקים רבים של עולם מודע זה. שוב, אנו צריכים להודות ולברך אתכם. זה היה מסע קשה ביותר עם זאת משמח. החלק הבא יכול בקלות להיות מספק ביותר. אנו המאסטרים מבינים את המורכבות והדקות של תוכנית זו. אנו יכולים רק לבקש מכם ליהנות מהפלא של זה. חלקים מדהימים רבים עומדים להופיע במהירות.

זמן זה הוא באמת ייחודי ביותר בצו המסובך מאוד הזה. כפי שצוין, אתם נמצאים במסע אלוהי והוא עומד ליטול על עצמו בקרוב פניות מוזרות רבות יותר. זה חיוני שאתם תשמרו על חושיכם לגביכם ושמרו על חזון חיובי ביותר. המטרה העיקרית היא לספק לכם שפע, ריבונות, והדרכה אלוהית. אנו עושים זאת עם עזרתן של החברות הסודיות והמקודשות שלנו ועם משפחות החלל והרוחניות שלנו. פרויקט זה, כפי שאתם יכולים לדמיין, הוא שינוי גדול מאוד מהמציאות הנוכחית שלכם למציאות הדורשת עולם הרבה יותר מודע. זה המקום בו אנשי אגרטה ומרחבי הגלקסיה נכנסים. כולנו נרגשים ממה שעשיתם. אל תמעיטו בחשיבותכם. אתם שרידים חיוניים של אלה ששרדו את הלחצים הגדולים והקשיים של 13 אלף שנה האחרונות. אלה אתם אשר עומדים בקרוב, בזמן אלוהי, לחזור בשמחה לתודעה מלאה! הושענא! הושענא!

היום, המשכנו את דיווחינו לגבי מה שקורה מסביב לגלובוס זה. אנו גאים בכם. למרות מה שנראה לרבים כסיכויים מכריעים, אמונתם וחזונכם הגדולים אפשרו לכם לנצח. דעו יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! והיו בשמחה!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge