Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - January 21, 2014

Sheldan Nidle - January 21, 2014

מסר של  Sheldan Nidle, מיום 21 בינואר 2014

 

7 לוחם, 19 אינסופי, 10 אדמה.


Selamat Jalwa! (היו בשמחה אינסופית!) אנו חוזרים עם חדשות נהדרות! בימים אלה, שותפינו הארציים הרבים עוצרים את אלה אשר עמדו זמן רב כמכשולים בנתיב של השפע הגלובלי שלכם. אירועים אלה הם רק ההתחלה של אירועים אחרים אשר יביאו לכם ממשל חדש שמאוד נחוץ. הממשל החדש יוכרז בקרוב. ראשית, יש צורך בשחרור כספים, איפוס מטבע גלובלי והצהרה רשמית על תקנות חדשות עבור תעשיית הבנקאות העולמית. דברים אלה, כשמוכפלים יחד עם אספקת כספי השפע שלכם, יהיו סימן לתחילתה של מערכת חדשה של ניהול בטוח של כספיכם. המפקח הגדול, כמובן יהיה הממשל החדש. אנו קבענו סדרות אירועים מיוחדות אשר יובילו בקרוב את מותה של המערכת הפיננסית הנוכחית שמנוהלת על ידי כמה בנקים גדולים. בנקים גדולים אלה בתורם הינם למעשה מכשירי כוח עבור משפחות מעטות מאוד עוצמתיות. אנשי הקשר שלנו הינם בקשר עם אנשים שונים אשר יש להם גישה למשאבים פיננסים ולאמצעים חוקיים אשר עכשיו מפילים את קנונית אופל זו.

רמז לכך הינו המאבק הגלובלי של גברים ונשים עוצמתיים מאוד המשנים את הטבע לפיו חברות רבות שלכם נוהלו, פשוטו כמשמעו, אלפי שנים. אנו שולטים בבריתות אלה על האמצעים להעברת הכוח. העמידה האחרונה של קנונית אופל זו קורית בחדרי ישיבות סגורים ובפגישות סודיות אשר מתרחשות על פני גלובוס זה. השריד האחרון של מאבק זה הוא עיכוב הפעולות על ידי קנונית האופל. האמברגו שלהם מנסה למנוע את מתן הביטוי לאיפוס מטבע גלובלי אמיתי הקשור באופן הדוק עם החזרתו של תקן זהב חדש. מערכת פיננסית חדשה זו מסיימת את אחיזת החנק שהוקמה כאשר הוכרז רשמית על האו"ם בחסות  וועידת דמברטון אוקס קרוב לסופה של מלחמת העולם השנייה. מערכת פיננסית חדשה אשר לוקחת בחשבון את הצרכים הפיננסים והמוניטריים של עולמכם, נדרשת עד מאוד. זה מה שנותנת לכך עכשיו ביטוי הקואליציה הגדולה של האור.

מערכת חדשה זו מכשירה את הקרקע לממשל חדש אשר ייעשה שפע של הודעות הכוללות גילוי מלא על קיומנו ועל החברה הגלקטית של אגרטה. בכוונתנו להשתמש בהודעות אלה כדי להקים את הקשר הקרוב הראשון ולפתוח בתקשורת עם אגרטה ועם המאסטרים הנעלים שלכם. זהו הזמן לרוח; זמן לדרכים חדשות. שמירת הסודות הארוכה הישנה, המעוותת לשביעות רצונם על ידי האופל, צריכה לראות את האור המלא של היום! המאסטרים הנעלים שלכם לקחו בשמחה את המשימה של גילוי בציבור של סודות אלה. שיעורים יינתנו אשר מאפשרים לכם להבין את מה שיש לומר. ממש עכשיו, דפי מחשב אינסופיים מוכנים לצורך קריאתכם ההמונית הקפדנית. אתרים אלה יהיו קשורים לשרתים שאנו נפקח, ומידע רב יועבר אליכם. קחו זאת וספגו אותו. יחד עם זה, תוכנית של שפע עצום תסיים את העוני, חוסר בית ורעב.

אתם צריכים להצליח לחנך את עצמכם באשר למה הכוונה באמת לכל זה. אנו הולכים להביא לכם חונכים שיאפשרו לכם להתחיל דיאלוגים אשר יכולים להתמיר את תחושתכם לגבי מציאות זו ולאן היא הולכת. רבים מכם לא בילו את זמנם בלימוד פרטים לגבי המקורות האמיתיים שלהם ומה בכלל עלייתכם בתודעה. אנו מתכוונים לתת לכם לוח תהודה נחוץ. לכל אחד מהחונכים שלנו ישנה המשימה הראשונית לתת לכם מידע רב ולאחר מכן לסייע לכם לעבד אותו. יש לנו את הטכנולוגיה אשר יכולה לאפשר לכם לראות ולחוות את העבר שלכם, וזה יכין אתכם לחזרה לתודעה מלאה. אנו ניתן לכם את ההזדמנות לבקר את הצי שלנו ולגלות בעצמכם מה צפוי מכם. ממלכתכם היא במעבר ואתם בעלי יכולות שאתם צריכים לפתחן במהירות. גם שותפינו וגם המאסטרים הנעלים שלכם רוצים לסייע לכם לקבל פלא גדול זה אשר עומד להתרחש סוף סוף.

הושענא! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו באים עם חדשות משמחות מבורכות! האירועים עכשיו קורמים עור וגידים לאלץ את אלה אשר שלטו עליכם במשך זמן ארוך "לוותר על רוח הרפאים". כוחם היה בשלטון יהיר ובעושר שהושג שלא כחוק שהם נהנו ממנו במשך אלף שנה. במשך זמן זה, אנו כולנו סבלנו משלטונם הברוטלי והאפל. תקופה זו עברה. הם ממשיכים להאכיל את האבוס שהוקם כדי ללכוד אותם, כשתאוות הבצע שלהם לא יודעת גבולות. שותפינו האלוהיים שמו רבים מהם בעמדה מאוד לא מתפשרת. השאר הינם בשותפות מזימתית. רבים שאינם קדושים חצו גבולות ועשו את עצמם אחראים למעצר, תפיסה של עושרם וגילוי ציבורי על מרבית פשעיהם הנתעבים כנגד האנושות. בעמדה זו, אנשי האופל גמישים ואנו יכולים בקלות לטאטא אותם בקלות באופן לא אלגנטי לתוך פח האשפה של ההיסטוריה! המשפטים הקרובים הם רק התוצאות של מספר פרטים די מכוערים.

הסיבות העיקריות לעיכובים הארוכים היו מה שאנו תארנו זה עתה. מכשולים אלה נמוגים במהירות. איפוס המטבע הגלובלי, הגבוי החדש של מתכות יקרות ותקנות בנקאיות חדשות, יכולים עכשיו להיחשף. אלה יהיו רק המבשרים לממשל חדש ומסירתה של תוכנית שפע גדולה. פריטים אלה יתירו לנו להתחיל ללמד אתכם לגבי נושאים מקודשים רבים שעוותו לפני זמן רב או הרחיקו אותם מכם. לאחר מכן, האמת יכולה להיחשף באופן מלא. אנו מתכוונים להראות לכם מערכת אמיתות מקודשות אשר ישנו את אמונותיכם הנוכחיות לגבי עברכם, מוצאיכם והפילוסופיות המקודשות שלכם. דעות אלה שאתם כעת מחזיקים, צריכות שינוי. שינויים אלה הם רק הצעדים הראשונים בדרככם לתודעה גלקטית אמיתית. אמיתות אלה בהישג יד יאפשרו לחברים הגלקטיים שלכם להוסיף על גילויים אלה.

הרגשתם במשך זמן רב אי נוחות לגבי מוות, הזדקנות, עוני וסבל. ישנה סיבה לספק הפנימי שלכם. בני אדם גלקטיים אינם חיים כמוכם. הם התעלו לאחר חיים פיסיים באמת שמחים אשר יכלו להימשך ממאות עד אלפי שנה. אנו עכשיו התעלינו, ובעשותנו זאת, גילינו מדוע זה כך. בכוונתנו להשתמש בשיעורים אלה כדי לענות על שאלות שהפליאו אתכם במשך זמן רב. כל חברה גלמה מסורות אשר צבעו תמונה אפלה עבור האנושות. החיים הרוחניים לא יכולים להיות מופרדים מכם באמצעות מוות. זה במידת מה עומד להיות משולב בכם באמצעות תודעה מלאה.  מסעכם הבין-דורי הארוך דרך מציאותיות מסוכנות של תודעה מוגבלת, עומד להיות מותמר. מהפיכה נוכחית זו היא רוחנית ותביא אתכם חזרה למי שהייתם פעם. זה יאחד אתכם עם מלאכים פיסיים אחרים וההמשך תהיה החשיפה של התוכנית האלוהית!

היום, המשכנו עם המטרה העיקרית של עלון זה. אנו נותנים לכם הצצה לתוך מה שקורה לכם. נוסף על כך, יש לנו את המשימה להכין אתכם לקשר הראשוני ולעלייתכם לתודעה מלאה. בכל החזיתות, נעשתה התקדמות, ומתן ביטוי למשימתנו עכשיו מתרחש! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: Gili


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge