Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - January 28, 2014

Sheldan Nidle - January 28, 2014

מסר של  Sheldan Nidle, מיום 28 בינואר 2014

1 לילה, 6 סימני חיים, 10 אדמה.

Selamat Jalwa! מתרחש הרבה סביב הגלובוס שלכם. מנהיגי קנונית האופל מבינים באופן מלא ששלטונם הארוך עומד להסתיים. שותפינו הארציים עסוקים בליטוש האחרון של איפוס המטבע הגלובלי ומשתמשים באירוע זה כדי להתחיל במהירות מערכת בנקאית חדשה ברחבי העולם. נכון לעכשיו, דברים המתרחשים יביאו את הטעם הראשון של שפע גלובלי לממלכה זו. מטבע חדש המגובה בזהב  יבטל את ההגבלות הקודמות שנקבעו על ידי הסכמי דמברטון אוקס. העידן של דולר של הבנק המרכזי בארצות הברית, עבר. נוצר נוף פיננסי חדש על מנת לתת בחזרה את השליטה של כל מטבע לאומי בידיהן של מדינת האומות ממנה הוא מגיע. לאחר מכן, כל בנק יציית לחוק באמצעות מערכת חוקים קפדנית אשר יסיימו את ההונאה והתחבולה של העבר. בנקאות לא תהיה רישיון לגנוב, ותסתיים "הרמאות" הגדולה שהבנקים חרטו על דגלם. די במהירות, הממשל החדש יעלה כתוצאה משפע זה אשר יאכוף תקנות חדשות אלה. מציאות חדשה זו תהיה החלוץ של גילוי אשר יגבש את צעדכם לקראת תודעה מלאה.


המטלות הנוכחיות של צי זה נבנות מסביב לצורך להבטיח שכול מה שהוסכם להיעשות באמת יבוא לידי ביטוי. הזמן הנוכחי הינו זמן בו הסדר האפל הישן המורכב מתאוות בצע בלתי נלאית, יהירות וחוסר אחריות, יצליח באמצעות אלה אשר משתמשים בתודעה שלהם ובתחושת האחריות הגדלה להביא קדימה מציאות חדשה. זוהי מציאות חדשה מיוחדת אשר תיוולד באופן מלא כאשר התמרת התודעה הנוכחית שלכם מסתיימת. זה, כפי שאמרנו לפני כן, מחייב אותנו לספק חונכים רבים אשר משימתם העיקרית להחזירכם לתודעה מלאה. הנתיב יכלול את הערים של אגרטה. מקומות מיוחדים לאורך ממלכה זו מוקצים עבור השלב הסופי של מסעכם. אנו תאמנו את בנייתם והפעלתם של חדרי אור אשר עומדים לסיים משימה מאוד אלוהית זו. כאשר אתם תעזבו את מתמירי החיים האלה, אתם תהיו מודעים באופן מלא. אחרי הכשרה קצרה אתם תהיו מסוגלים לפעול היטב בתוך המציאות החדשה של המימד החמישי!

מה שעומד לפנינו עבורכם הינו קפיצה גדולה בתודעה. פעילות אלוהית זו מכוונת להעלות מציאות זו למימד החמישי ולהכין אתכם להיהפך לשומרים העיקריים של מגזר זה של פיזיות. אתם עומדים להתאחד עם אחיכם האגרטן, וביחד, ליישב את 3 עולמות המים האחרים. חברות גלקטיות חדשות אלה צריכות לעצב מועצה גלקטית אשר תנהל את האפוטרופסות המיוחדת הזו. נוסף על כך, אתם תביאו את הכוכב אומות המאוחד החדש לתוך הפדרציה הגלקטית ותגשימו את גורלכם המקודש. גלקסיות רבות, קרובות ורחוקות, שמעו על גורלכם הגדול ורוצות לשתף אירועים אלה איתכם. למעשה, אתם תיהפכו לאב טיפוס של שלום, שפע ואחדות! ספינות רבות מגלקסיות אלה נמצאות עכשיו, צופות ומסייעות לנו בהתמרתכם הנמשכת. בחזרתכם למצב של מלאכים פיזיים, נתתם לרבים את החזון של איך התוכנית האלוהית תתגלה בדרכיה המופלאות. זה נותן לכולם, בצי ענק זה, שמחה רבה.

כשכל מה שהצהרנו מתגלה, זכרו שמערכת זו של שינויים אלוהיים היא חלק משינוי אפילו גדול יותר הסוחף ברחבי גלקסיה זו. אנו יישבנו בתחילה את מערכת השמש הזו עם מתן אישורה המלא של ההיררכיה הרוחנית של אזור זה. אנו צפינו בהגעתו של האופל לפני זמן רב והשמדנו מושבה חדשה זו. לאחר מכן קבלנו אישור להתערב ונוצרה מדינתה של Mu. מאוחר יותר הגיעה אטלנטיס ותכנית באמת מוזרה של האופל להפוך את בני האדם לגזע עבדים. תהליך זה עכשיו נכשל. אתם עוזבים את אזיקי התודעה המוגבלת מאחור. אתם למדתם הרבה מהרפתקאותיכם במשך אלף שנה תחת ידם הקשה של האופל. זה נגמר. זהו הזמן לחזור לממלכה של תודעה מלאה ולהגשים את הגורל הגדול שניתן לכם על ידי השמיים. אנו ומשפחתכם הרוחנית והחלל, עכשיו באים ביחד ויבצעו אלכימיה מיוחדת מסודרת מראש. אירועים אלה עומדים לייצב גלקסיה זו באור ולאפשר לכם לעשות קסם גדול והכרחי. הללויה! הללויה! הללויה!

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אירועים שעכשיו מתרחשים ישנו מציאות זו. החברות הסודיות השונות הן מהמזרח והן מהמערב מסיימות משימות אשר מאפשרות לעולם להתחיל איפוס מטבע גלובלי ולתת ביטוי למערכת פיננסית חדשה. האוליגרכיה הבנקאית הנוכחית מורכבת מ"משמר ישן" אשר זמנם למפלה, הגיע. מאז הימים של רומא העתיקה, קבוצה נטולת הבעה זו שמרה את שליטתה על התמיכה והמשאבים הפיננסים של הגלובוס. צריך להשליך את המסוכנים והאגוצנטריים האלה ולתת להם לעשות כרצונם מבלי לסייע או לשלוט עליהם. המעצרים יגיעו בעקבותיהם, ועמם יגיע מותם. אירועים מבורכים אלה לקחו לנו לארגן במשך אלף שנים ועשור כדי ליצור מציאות! מה שיבוא בעקבותיהם היא מערכת המטוהרת מאי מוסריותם ומחוסר כבוד גדול לאנושות. בני אדם היו עבדיהם שלא רצו ונכשלו לראות את הכוחות הגדולים שהיו לכל אחד מכם. זהו הזמן לקבל שהשחרור שלכם בהישג יד.

שלב ראשון זה של השפע שלכם יבוא אחרי חלוקתם של כספי שפע שונים. זה אמור להיות תהליך בשני חלקים.  ברגע שהוא מסתיים, יינתן ביטוי לממשל חדש. כפי שאתם יכולים לראות, זה באמת זמן מבורך עבור כולם. המערכת הישנה השקועה בחובות עומדת ליפול. מערכת חדשה תחליף אותה ותשחרר אתכם מהחוב ותאפשר לכם להשיג את רצונותיכם המקודשים.  קחו זמן זה כדי להרהר. הסתכלו בזהירות בחברות שלכם. ראו איך ניתן לשפרן. הסתכלו גם על כדור הארץ. ראו אותו באור חדש. עזרו לו והתמירו במהירות את הדרך בה החברות שלכם מספקות את האנרגיות שלכם ואת התחבורה שלכם  של אנשים וסחורות. היו נכונים לאמץ טכנולוגיות מדהימות חדשות, ומעל לכול, עשו זאת בהקשר הרוחני של תודעתכם הגדלה! היו מודעים על כל דבר ואל תתנו להזדמנות זו להחליק!

אתם עומדים לפגוש את נציגיהם של אבותיכם. אתם גם תתמזגו עם הישויות הרוחניות של השמיים. ה"מסך" עומד להיפתח.  אנו כאן להדריך אתכם לתודעה מלאה וללמד אתכם את אותם דברים עיקריים שאתם צריכים שיהיו מוכרים לכם.  זמן זה יהיה זמן של שמחה ובחלק שווה של אחריות. פלאות רבים עומדים להיהפך ידועים לכם. השתמשו בזמן זה לשפר את עצמכם ולסלוח אחד לשני. למדו לגבי אחדותכם המשותפת עם כול החיים! הבינו את המתנה הגדולה שחייכם עליה, ובקרוב, בגאיה. היו מוכנים לנטוש את אמונותיכם הרבות ולהתרחב על אחרות. זו "מהפיכה" מאוד מוסרית ויחסית ללא שפיכות דמים. זה ישאיר אתכם במצב תודעה שלא נהניתם ממנה פיזית במשך 13 אלף שנה. היו אסירי תודה. היו אסירי תודה וברכו את הכול בגין מה שמתרחש בממלכה זו.

היום, המשכנו את המסרים הרבים שלנו אשר מסבירים לכם את מה שמתרחש כאן. אנו מבקשים שאתם תקבלו זאת ותעשו את מה שמייעץ לכם העצמי הגבוה יותר שלכם כאשר אתם בתפילה או במצב של מדיטציה. היו גאים על מה שנהפכתם והיו נכונים לקדם בברכה את כל מי שהגיעו להקנות פלאות אלה לכם! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: Gili


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge