Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - January 14, 2014

Sheldan Nidle - January 14, 2014

מסר של  Sheldan Nidle, מיום 14 בינואר 2014

13 ירח, 12 אינסופי, 10 אדמה

Dratzo! אנו חוזרים עם חדשות טובות! שותפינו על כדור הארץ עסוקים בלהבטיח כי מה שניתן לכם בא לידי ביטוי כפי שאנו רוצים. זה חיוני שאתם תהיו מצליחים, חופשיים ושמחרוזת החוב המחוברת אליכם, נעלמה. שפע זה אינו באמת מתנה; במידת מה זה איך שאנו מבקשים לבטא את הכרת תודתנו לכם בכך שאתם יכולים להישאר מוכנים ורוצים להביא מציאות חדשה לאנושות. לכל אחד מכם היה האומץ לסייע לנו באמצעות הצגת כוונותיכם כאשר קניתם או את מטבע  RV או באופן אחר השתתפתם בתוכניות שפע שונות. מה שאתם עכשיו מקבלים הוא אישור על ידי כולנו עבור שיתוף פעולה אלוהי שלכם במספר פרויקטים חיוניים. עוד עומד להגיע. שלבים מהירים אלה יאפשרו את עלייתו של ממשל חדש. בנוסף, כוונותיכם מאפשרות לנו לעצור באופן חוקי ולאחר מכן לנסות אירוח שלם של קנונית האופל "הפושעים". פעולה זו שוב תלויה בשיתוף פעולה נדיב מאוד שלכם. אירועים אלה עומדים להוביל תוך זמן קצר לגילוי. לאחר מכן, אנו יכולים להתייחס באופן ישיר יותר אליכם ולקבוע את השלב עבור נחיתתנו המסיביות. הרבה צריך להיות מועבר לכם בתקופת זמן מאוד קצרה.

הממשלות הנוכחיות שלכם בחסות קנונית האופל הציגו ברציפות סוג של אדישות ולוחמה רצינית כלפינו.  אנו צפינו במשך עשורים כשהם השתמשו בפעולותיהם הסודיות לשלוח ציים של ספינות לתוך מסלול הכוכב, מאתגרים אותנו במערכת השמש שלכם ועושים זאת ברור למדי שהם רוצים שנעזוב.  הגבנו בפגישות רבות על מחויבותנו העמוקה לצווים המקודשים של השמיים. לאחרונה, אנו אפילו הדפנו התקפות של כלי השייט שלהם ואולצנו להרוס בסיסים מסוימים תת קרקעיים אשר זממו את תחילתה של מלחמה כללית כנגדנו. אנו לא נמצאים כאן כדי להילחם. אנו כאן בהתאם לבקשתם של השמיים לחנך אתכם חזרה לתודעה מלאה. אף פעם לא התכוונו להיות נכס נייד של מישהו. כל תירוץ הניתן להם בגין כך, כבר אינו מקובל.  אנו נמצאים כאן כדי להגן על שינוי חוקי שאינו אלים בתודעתכם. קיימת עכשיו תנועה עצומה על פני השטח של פלנטה זו, המוקדשת לתודעה מלאה, חופש וריבונותכם האישית.

המשימה שניתנה לנו היא להגן על תנועה זו ולסייע לה לשגשג. את זה אנו עושים. אין אנו כאן בשביל לגרש את האופל באמצעות שימוש בעליונותנו הטכנולוגית. האומץ, העורמה והנחישות שלכם עומדים להבטיח ניצחון גדול מאלה אשר כה קשות המעיטו בערככם. משימתנו היא לצפות ולסייע באופן שהוחלט על ידי השמיים לפני עשורים. סדרה זו של פעולות מכוונות עומדת להצליח בשל כל אלה אשר עבדו כה בחריצות בשביל להפיל יהירים פרחחים אלה. בקרוב, ממשל חדש יתעורר לשקם כל מה שאבד במשך כמה עשורים אחרונים. שפע חדש ייהפך לנורמה אשר פשוטו כמשמעו תתמיר את חברתכם הגלובלית. יחידים שעדיין לא ידועים באופן נרחב ישתמשו ביכולותיהם הפקחיות להוביל את הממלכה שלכם על פני השטח לאיחוד גדול עם אגרטה ואיתנו. פגישות המוניות עומדות להיות הפתיחה לחוכמה חדשה אשר תיצור את האווירה לחזרתכם לתודעה מלאה.

זהו זמן גדול עבור כולנו. מה שמתרחש הוא באמת רק ההתחלה של ההתבססות הציבורית של "מהפיכה שקטה" נהדרת זו. היו עליות וירידות אשר כנראה יצרו מידה מסוימת של תסכול עבורכם. תסכול זה עכשיו עומד להסתיים. אנשים רבות בעמדות של כוח שקט השיגו התרת סבך מקסימה.  אנו רוצים מכם ליהנות ממה שיבוא לידי ביטוי ולהכין את עצמכם למידע אשר יכול בכמה דרכים לגרום להלם לכם, אבל באופן מאוד חיובי. הזמן הגיע עבורכם להגיח מצל הקרקע שנבנתה עבורכם על ידי קנונית האופל. אתם אמורים לחיות באור ולהתחמם באמיתות האלוהיות שניתנו לכם באופן חופשי על ידי השמיים. במציאות חדשה זו, אנו צריכים להוביל אתכם חזרה לעצמי המודע המלא שלכם. ביחד, אנו עומדים להביא את האור לגלקסיה זו, ביחד עם מסר מאוד מפואר. אנשי הקשר שלנו יפיצו זאת לכל פינה בגלקסיה זו!

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו מגיעים בנושאינו חדשות טובות! שותפינו התחילו את תהליך הכנת כספי השפע לאספקה. כספים אלה יגובו על ידי מתכות יקרות ומייצגים את הנתינה הגדולה של השמיים. הם צריכים לעקוב אחר איפוס מטבע גלובלי אשר יקבע את השלב לשפע הקבוע שלכם. נוסף על שחרור זה של כספים, יהיה סדר מחדש עצום של תעשיית שירותי הבנקים והפיננסים בעולם.  הדרכים השונות של מספר עשורים בעבר, עברו. אמנות בנקאיות ייעשו מחדש ותקנות חדשות ייאכפו בקפדנות. רבים אשר תמכו בנהלים מושחתים ולא חוקיים מאוד, ייעצרו. אירועים אלה יביאו במהירות ממשל חדש המוקדש להקמת מערכת יחסים אלוהית עם אנשים של ממלכה זו. לא ניתן לסבול יותר את  דרכי יצירת החוב של קנונית האופל. הזמן הגיע עבור האור שייקח אחריות על מציאות זו!

הממשל החדש יבטל את החוב הלאומי וישחרר אתכם מהחוב שנוצר באופן בלתי חוקי על ידי הבנקים וסניפיהם השונים. בסביבה נטולת חוב, תינתן לכם ריבונותכם הלאומית המקודשת. בנוסף, בזמן אלוהי, אנו עומדים להתחיל סדרת שיעורים ברחבי העולם. אלה נוגעות בפילוסופיות הדתיות הרבות המכות את המציאות על פני שטח זו. בדרך זו או אחרת, כולנו התנסינו בפרקטיקות אלה. אנו מתכוונים לגלות לעולם זה ממש כמה הם דומים כולם, ולתת לכם הסברים ישירים על אלה אשר מילותיהם מצוטטות לאורך טקסטים רבים אשר יוצרים את התורות הבסיסיות של פילוסופיות דתיות אלה. זה חיוני שאמיתות אלה ואחרות יינתנו לכם. יש צורך להקצות כראוי את ההפרדה והטענות המועלות על ידי רבים.  

גם אנו מתכוונים ללמד אתכם על "ההתעלות" ואיך אתם כולכם נזרקתם לתוך תודעה מוגבלת. תורות אלוהיות אלה הן ממש ההתחלה הקטנה ביותר של מה שאנו צריכים לספר לכם. זהו הסיפור המקודש של מדוע אתם כאן ואיך אתם עומדים לחזור לחיים על ידי השמיים. התעלות זו המגיעה תתרחש בשל מספר רב של סיבות. אתם צריכים לדעת אותן, כמו גם את ההיסטוריה המפורטת של משימה זו ומדוע השמיים אפשרו לכך ללכת זמנית בדרך הלא נכונה. אנו כאן כדי לקבוע קווי מנחה אלוהיים ולהסביר מדוע הם עכשיו בתוקף. אנו כאן כדי להרגיע ולסייע לכם. אנו כאן כדי לפקח על המעבר הגדול, אשר יתמיר ממלכה זו ויכשיר את הקרקע עבור איחודכם עם אחיכם מהרוח, מכדור הארץ הפנימי ומגלקסיה זו. מאוחר יותר, אתם תפגשו רבים אשר באור אבל שונים בצורה, בגודל ובעיצוב!

היום, באמצעות המסר שלנו, אנו מבטאים את השמחה של מה שעכשיו מתרחש מסביב גלובוס זה. הזמנים הגיעו עבורנו לנוע קדימה ולהתחיל להתמיר ברצינות את הממלכה המשתנה תמיד. זהו זמן לשפע, ממשל חדש וגילוי! לכן, אפשרו מתן ביטוי לפלאות אלה להתחיל! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: Gili


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge