Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - July 12, 2016


מסר של Sheldan Nidle, מיום 12 ביולי 2016

12 אדמה, 11 הגינות וצדק, 12 יד

Dratzo! הלך רוח לא קל קיים עכשיו בין הסדר הישן של עובדי האופל לבין אלה אשר יצרו סדר חדש של מציאות עבור עולם זה. מבוי סתום זה קרוב להיפתר ולכן, אנו הולכים להיענות למצב עניינים זה בטווח הקצר. אנו מבינים שישנם מספר פריטים המסוגלים לשבור מבוי סתום זה ולשנות אותו במהירות לטובתנו. עד אז, אנו הולכים לציית באופן זמני למצב העניינים הנוכחי. מספר אירועים העומדים להגיע מבשרים כי המציאות הנוכחית עומדת להשתנות למציאות המבטיחה להניב תוצאה הרבה יותר חיובית. מספר מימונים ראשונים אלה עומדים לקבוע תקדימים אשר יכולים לאפשר מספר של אירועים דומים אחרים כדי לראות סוף סוף את האופן שזה יכול להיות מושלם. ברגע שאלה מושגים, אנו יכולים להשתמש באירועים חוקיים שלנו כדי לכפות מספר של פריטי מפתח על האופל ובני בריתו הרבים.


המשמעות שפריטים ראשוניים אלה מאושרים היא שאנו יצרנו מצב משפטי חשוב עבור האסטרטגיות הנותרות הרבות שלנו. היינו צריכים לנוע בקצב של חילזון כדי להקים סוג מסוים של זרימה מוניטארית. אפילו עכשיו, פעילות זו מראה לנו את כושר ההתאוששות של הסדר הישן שבעיקרו מובס. אריסטוקרטים הדבקים במטרה אחת אלה השתמשו בעורמה המתועבת שלהם כדי לשמור במקום על חלקים מסוימים חיוניים של המערכת הפיננסית הישנה. למרבה המזל, שאריות אלה מתוקנות והאופל נאלצים להיענות לדרישתנו. עבורנו, תהליך זה עדיין מדי איטי. אולם, בני בריתנו על כדור הארץ רואים את מחצית הניצחונות כסימן לזמנים טובים יותר עבור הכול. לכן אנו הולכים ביחד בהליך מייגע מאוד זה. בינתיים, אנשי הקשר שלנו בונים מספר תרחישי מפתח אשר יכולים סוף סוף לשבור את המבוי הסתום הזה. מספר של מימונים נוספים מוכנים לשימוש כדי להשיג את התוצאות המוצגות לאנשי הקשר שלנו. היועצים המשולבים השונים שלנו אישרו תכוניות חדשות אלה. אנו די קרובים להעביר את חבילת המימון המסיבית יותר לאורך עולם זה.

התבוסה הסופית וההתמוטטות המוחלטת של אמריקה, בע"מ היא מבין הדברים האלה שאנו מסייעים. זה הוקם בתחילה ככיסוי לארגון מחדש של ממשלת עיר לגמרי המומה (וושינגטון די.סי.), אבל הפך לכלי העיקרי ליצירת ההנהלה הלאומית דה פקטו הנוכחית. כעת, ממשל מזעזע זה נמצא בשלבים הסופיים של התמוטטות מקודמת בברכה מאוד. למעשה, התקווה היא כי הנפילה של ממשל לא חוקי זה ממשמשת ובאה. העסקה נמצאת כעת במשא ומתן כדי להחליף ממשלה מוכת חוב זו עם רפובליקה משוקמת חדשה כמו גם כחזרה להצעות ההוגנות של המשפט המקובל. זו פשוט אחת הדרכים האחרות באמצעותה ניתן להפעיל סוף סוף באופן מלא את ה- NESARA. ביחד עם עלייתה של NESARA עומד להיות מודפס ומונפק על ידי משרד האוצר החדש של ארצות הברית מטבע אמריקאי מגובה זהב. הנשיא המיועד החדש הנכנס עומד לעצור ולבודד את כל אלה אשר הכריזו באופן לא חוקי על מדיניות המנוגדת לכוונתו של העם האמריקאי. זו עומדת להיות תקופה של שלום עולמי והרמוניה גלובלית.

זמן של ניסים, כאשר החוקים האלוהיים האמיתיים מלאי החסד, נוצרים עכשיו. אנו מצפים לאירועים אלה כיוון שהם מבשרים את אירוע הגילוי העולמי. באותו זמן, אנו יכולים להגיע ולהתחיל לעבוד עם ממשלות חדשות אלה כדי לפרסם שורה שלמה של טכנולוגיות שהשלטון האפל הישן הסתיר מכם במשך עשורים. זהו חלק מהמשימה לשתף התקנים רבים כך שאתם יכולים לנקות את פני השטח של פלנטה זו מזיהום ולסיים את תלותכם במשאבי המינרלים והצמחים של גאיה. טכנולוגיות אלה יכולות לשנות את חברתכם המתעללת במשאבי עולם אלה לאפוטרופסות אמיתית. זהו אחד מהדברים שאתם עומדים להשיג כשאתם עוברים מהמגבלות כדי להפוך לישות מודעת גבוהה. זו אחת מנקודות הצמיחה שאנו מתכוונים להשיג אתכם פשוט לפני ולאחר נחיתותינו. נקודה נוספת היא, כמובן, שיעוריהם של המאסטרים והגעתם של האגרטנס. אירועים אלה עומדים להיות השלבים הסופיים של המצעד לתודעה מלאה (דמוי אדם גלקטי)!


נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו מגיעים ביום זה עם חדשות נהדרות. התהליך של ניתוב הטפטוף הראשון של כספיכם אליכם התחיל. פעילות זו קרובה לסיום. שותפינו, ביחד עם התקדמות זו, נמצאים בשלב האחרון לסיים את הקנוניה ומשתפי הפעולה הנסתרים הרבים שלה. כספים אלה לקחו הרבה יותר זמן רב כדי להשיג שלב זה. לכן, אלה אשר הקדישו את עצמם לראות את סיומם משתמשים בפרויקטים האחרים כדי לסיים סוף סוף את השליטה הארוכה במשך אלף שנה של האופל בעולם זה. אנו אסירי תודה מאוד לשמיים ולמשפחות החלל שלנו אשר הכריחו את האופל לשחרר את אחיזתו במציאות זו. הליך מעורב מאוד זה אפשר סוף סוף את השינויים שאנו כולם עומדים ליהנות. אנו אסירי תודה מאוד שניתן ביטוי לכל האירועים הנהדרים האלה ברחבי עולם זה. הזמן שנובא במשך זמן רב על ידי השמיים, נמצא ברחמים עלינו! הושענא! הושענא! הושענא!

כשאירועים נהדרים אלה מתחילים לקרות, השתמשו ברגעים אלה כדי לשפר את עצמכם ולעזור לאלה שהם פחות ברי מזל מכם. אנו צריכים לטפח גם את הסבלנות וגם את האמונה אחד בשני. החזיקו בחזון החיובי שלכם ותמכו באמונות אלה כששותפינו עובדים בשם הבורא כדי להביא לכם את התחלתו של השפע. כשזה מתפשט ברחבי עולם זה, דעו, לבבות יקרים, שתמיכתכם מלאת החסד היתה אלמנט מפתח במה שמתרחש. אנו מודים לכם כולכם עבור תמיכה זו ועבור החסד והרחמים שממלאים אתכם. בעשותכם זאת, אתם מפחיתים את הנטל הגדול של כולם אשר עבדו ללא הרף לטובתנו. פרויקטים הומניטריים אלה צריכים באופן עמוק את תמיכתכם החיובית. לכן, אנו כולם נהנים מחריצות רחומה מאוד זו. אלוהים מברך אתכם, ומי ייתן שטפטופים ראשוניים אלה יהיו רק התחילה של משהו באמת גדול יותר בהיקפו!

כשדברים נהדרים מאוד אלה מתחילים להתרחש, היו אסירי תודה מאד! זמנכם מגיע! חשבו באופן עמוק בלבכם כמה זמן רב המתנתם כה בחסד לכך! היו מלאים בשמחה ובציפייה. אנו מבינים איך חזונכם העוצמתיים גרמו לכל זה להיות אפשרי. לפנינו נמצא זמן להשתמש במימונים אלה כדי להשיג את חלומותיכם, לרפא וליצור דברים גדולים. אירועים נוספים מתוכננים לאפשר ממשל חדש ומציאות מלאה עם שמחה ואור! אנו המאסטרים נלהבים לגבי מה שעכשיו מתרחש! החלומות על האנושות נהפכים לאמיתיים. כל האלף שנה המלאים ברעב ובביקוש כללי עומדים להסתיים! האופל מובס ותהליך הבידוד בעיצומו. אלה הם חדשות טובות שאנו יכולים סוף סוף למסור. אנו מודים לשמיים בלי סוף! אנו גאים מאוד על האנושות ומה שהיא סוף סוף מגשימה! הללויה! הללויה!

הידד! הדברים עומדים להשתנות ויינתן ביטוי לאירועים נהדרים! שמחו והבינו שהפעילות שלקחה עשורים להגשימה מתרחשת מסביב לכוכב לכת כחול-ירוק נהדר מאוד זה! השתמשו בזמנים המגיעים כדי לצפות בזהירות כאשר הניסים המובטחים מתגשמים. דעו יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge