Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - June 7, 2016


מסר של Sheldan Nidle, מיום 7 ביוני 2016

9 לילה, 16 מוזיקה, 12 יד.

Selamat Jalwa! מה שהמתנתם לו במשך זמן רב מתחיל לקבל צורה. הצווים ניתנו כדי לשחרר חלק גדול מהקרנות ההומניטריות והשפע. לוחות זמנים חדשים כדי לשחרר מציאות זו מהקנוניה וממספר עצום של נושאי כליה נמצאים עכשיו במקום. האופל מבין שזמנו הסתיים וכי כמה שכבות של מעצרי מפתח הם או שמתחילים או אחרת נמצאים במקום. הסכמים מתוקנים מיושמים כשהמערכת החדשה של העברת הכסף מופעלת. הבחירות באמריקה צפויות להתעכב כאשר ניתן יהיה להכריז באופן רשמי על ממשלת NESARA חדשה. כאשר התפתחויות אלה יבואו לידי ביטוי, מספר הודעות עומדות להיות מוכרזות בפומבי. פריטים אלה מתחילים עכשיו לצוץ בכל רחבי האינטרנט, כאשר, אחד אחר השני, מודיעי מפתח הופכים למודעים למה שעכשיו קורה. דיווחים אלה מופצים על מנת להודיע לחלק מכם על מה שאו מתבשל או רק נמצא באופק. הזמן עומד לסיים בקרוב את התקופה הארוכה של השפעה גלובלית של הקנוניה. תהליך זה ארך יותר ממה שצפינו בתחילה אבל מה שאנו מצפים מתחיל כעת להתפתח.


בעקבות המימון נוהל נתיב קפדני מאוד על ידי בני בריתנו השונים על כדור הארץ. לכן הדבר המגיע הוא לראות בפומבי מעצרים מאורגנים של דמויות עיקריות של הקנוניה. פריחה של מעצרים פתאומיים אלה נובעים מכך שהקנוניה האריכה תהליך זה לתקופה ארוכה ככל האפשר. האופל פחדו מאוד ממתקני המעצר שלנו. אנחנו פשוט לקחו מספר ממתקני המעצרים שלהם והתאמנו אותם כדי שיתאימו למפרטים שלנו. מרכזי מעצר אלה מיועדים להחזיק בהם עד שהחונכים שלנו מגיעים. באותו זמן, הם עומדים להיות מועברים למקום שהוא יותר עולה בקנה אחד עם מה שהם רוצים כדי להכין אותם לשינוי שלהם לתוך ישויות מודעות של אור. זמן זה בתודעה מוגבלת הוא למעשה "משחק" שבמקור נעשה בפיקוחם של האנונאקי. מטרתנו היא לשנות מציאות זו בעזרת עצתם של השמיים ובזמן האלוהי הנכון, להעביר את כולם לתודעה מלאה. לאחר מכן "משחקכם" הנוכחי יסתיים ויוחלף על ידי מציאות מודעת באופן מלא. מערכת חדשה של מטרות תודעה עומדת להפוך לנורמה.

שינויים אלה בנפש הינם חיוניים לתוצאה השלמה. כשאתם גדלים כלפי מעלה בתודעה, אתם הופכים שוב מודעים לאופן בו נבנו שכבות אלה שהינם מציאותכם. השמיים ארגנו מחדש איך אחד בעל יותר תודעה מלאה עומד להיות מונמך כאשר האטלנטיים ודומיהם עזבו את פני השטח של הכוכב שלכם. כתוצאה מכך המבנה נעשה בלתי שמיש למטרותיהם של האנונאקי. זה נשאר על ידי השמיים להיות בסופו של דבר הבסיס למה שאתם עכשיו עוברים דרכו. אנו בשונה מהאנונאקי, יש לנו את המפתחות ההכרחיים לשנות בגדול מציאות זאת במהלך שלושת הימים שלכם בתא האור הקריסטלי. מה שאנו רואים הוא שכשכל שכבה חדשה של תודעה מתווספת לכם, זה גורם להתאמה דומה לשכבת הדחיסות של מציאות זו. כאשר מציאות זו מוארת, השמיים משנים באיטיות את האופן שכל זה מתייחס לאיחוד של פני השטח של גאיה עם המציאותיות הפנימיות. כשהגענו והחונכים הוצגו לכם, רק לאחר מכן אנו נתחיל את היישור המיוחד שלנו של מציאות זו. כפי שאתם יכולים לראות, הטוב ביותר עדיין עומד להגיע!

לקח זמן רב לפרויקט זה כדי להתחיל. זכרו שהיינו רק במשימה זו החל משנת 1990. המשבר השמשי שלכם התחיל בתחילת 1970. לכן, השמיים המתינו כעשרים שנים לפני ששגרו את הצי הענק שלנו בתחילת שנת 1990. פער זה היה נבע משני עשורים של שינויים מוקדמים שנכפו על ידי השמיים בשל תלונותיהם של אדוניכם האנאנוקי. כשהגענו, היתה קיימת סוג של עובדה מוגמרת. השמיים הבהירו זאת די בבירור שאנו היינו כאן במשימה מיוחדת כיוון שלא ניתן להתערב בכבדות באיזון. עשור ראשון זה יצוין עם שלום עם אנצ'רה שהתחיל באמצעיותה של שנת 1990. מטרותינו הראשוניות היו להפוך בני ברית עם כוחות האור השונים שניקדו את עולם הקרקע של גאיה. בנוסף, פעמים רבות בעשורים העוקבים היה עלינו לשנות, מתי ואיך משימתנו עמדה להתפתח למעשה. בכל זאת, משימה זו היא עכשיו מעורבת באופן מלא ועוזרת למטרות השונות של כוחות האור בעולם זה! הזמן הגיע למהפכה גלובלית גדולה בתודעה!

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! החברות הסודיות המקודשות השונות שלנו מסכמות את השלבים המוקדמים שעומדים להוביל למספר של מעצרי מפתח ואת הסרתו של הממשל האמריקאי הנוכחי דה-פקטו שנוצר בתחילה באופן בלתי חוקי בשנת 1871. הסוף של רודנותו מבשרת את עלייתה של NESARA המתוכננת כרפובליקה. הממשל החדש, חבריי, הוא הכוח המאפשר באופן חוקי את השחזור של חוקתנו האמיתית וחזרה שדרושה מאוד למשפט המקובל. לפני מלחמת האזרחים, אמריקה הודרכה על ידי ההיסטוריה שלה והאזהרות החכמות של וושינגטון, ג'פרסון ומדיסון. פרישתן של מדינות הדרום, והצער והמאבק שהיוותה מלחמת האזרחים, שינו זאת בעדינות. האומה נשארה פתוחה לתנועה מזויפת המובלת באמצעות קבוצה של חדלי אישים וחיקוי פטריוטי שכפה מערכת לא צודקת של תיקונים, אשר בסופו של דבר הובילו לארגון מחדש של החקיקה עבור D.C. של 1871. קלון זה היה התחלתם של סדרת אירועים אשר סיימו שלטון חוקתי אמיתי בארצות הברית.

אנו המאסטרים נחרדנו ממה שקנונית האופל הגשימה. אלו היו ימי אופל כאשר התחילו להתעלם לחלוטין מהמטרות שקבענו בשנת 1776. זה לקח 90 שנים נוספות לפני שמישהו בנשיאות השתמשו בהשפעתם כדי לשקם מחדש את שלטון החוק הראשוני למראית עין. הרצח הבהיר זאת שהזמן עדיין לא הגיע לאמצעים לחסל את האופל ואת הרשת המושחתת שלהם בממשל האמריקאי. בסופו של דבר, NESARA נהפכה לחוק ועכשיו זה הזמן שניתן לאכוף זאת. אנו מודים לכם, כמקודם, עבור האנרגיות הנהדרות שלכם שעוזרות מאוד לסיבה נאצלת זו. מאז שנת 1990, קרנות השפע שלנו היו קשורות להכרזה הרשמית של הרפובליקה NESARA החדשה הזו. כוונתנו היא להבטיח שקרנות אלה יובילו לניקוי גדול של הרפובליקה האמריקאית החדשה ולאותה נסיעה לאורך עולם זה. הללויה! הללויה! הללויה!

תודעה חדשה שעולה מתרחשת בתוככם. זהו הרגע להתחיל את הניקוי של השקרים והכזבים שהאופל השתמשו זמן רב כדי להפעיל מניפולציה עליכם. תהליך זה עומד להגיע לרמה נוספת כאשר הצי סוף סוף נוחת ואתם תלמדו לגבי ההיסטוריה של אגרטה. גילויים אלה עומדים לשנות את האופן בו אתם תופסים את מקורותיהם כאשר אתם תלמדו בפירוט איך גאיה נולדה, ומדוע כל אחד מאתנו הגיע בהדרגתיות כמתיישבים להיות שומרי הקרקע הנבחרים של כוכב מקודש מאוד זה. סופר לכם לראשונה על ידינו על מערכת היחסים הארוכה שלנו עם הלווייתנים והדולפינים של גאיה, ולאחר מכן על ידי חונכיכם. הרבה עומד להיות מואץ כאשר ממשלים חדשים אלה נמצאים במקום. רבים מכם עדיין אין להם שום מושג איך אירועים מעטים אלה עומדים לשנות בהרבה את מושגיכם על מציאות זו. אנו מחכים להיות בחופשיות אתכם וביחד לברוא עולם חדש יפה ובתולי.

היום, המשכנו את דיווחינו לגבי המצבים שנפתרו על ידי האור. אנו מצפים באופן מלא מכם לראות בקרוב אירועים שעומדים ליצור את השינויים שדנו עליהם אתכם במשך זמן רב. לכן, אנו מבקשים מכם לאחוז באור חדש זה ולקדם בברכה את הממשל החדש המגיע ואת השפע שלא נגמר! דעו יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge