Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - November 18, 2014

מסר של Sheldan Nidle, מיום 18 בנובמבר 2014

9 אדמה, 15 תינוק של יגואר, 11 רוח.

Selamat Jalwa! אנו נכנסים לתקופה בה עולה חשיבותן של המשפחות העתיקות בין בעלי הברית בכדור הארץ. הם אחראים כעת על מספר משאים ומתנים רגישים מאוד. מטרת שיחות אלה היא לחזק את התנאים לכניעתם הסופית של קנונית האופל. ברגע שהסכמים אלה נמצאים במקומם, עומדים להתחיל מעצרים ברמה הגבוהה ביותר, ותנאי קנונית האופל הם לפרוש במעמד טקסי. התהליך הוא אחד, אותם אלה המנהלים את המשא ומתן יודעים היטב. לא מדובר בכניעה זו על עושר; מדובר בוויתור על הכוח המוחזק בידם במשך אלף שנה. לפני זמן רב, האנונאקי בחרו בהם כמשרתים מיוחדים. בתפקיד זה, קבוצות אלה של אנשים פעלו כצינור להעברת כמות כוח עצומה. קנוניה זו עכשיו רואה כוח זה בטעות כזכות. למעשה, זו היתה זכות שניתנה להם על ידי האנונאקי. זהו הזמן עכשיו שעליהם לוותר על כך. שיחות אלה עומדות להבטיח שזה יתרחש במהירות ובקלות ככל האפשר. כניעה פורמלית זו עומדת לאפשר איפוס מטבע גלובלי, מטבעות מגובי זהב וממשל חדש.

ממשלות רבות במערב ויועציהם הפיננסיים מבינים שצריכה להיוולד מציאות חדשה. פעילות זו עומדת לאפשר חגיגה גלובלית ולהתיר לתוכניות השפע וההומניטריות ברחבי העולם לממן זאת. פעילות זו מיועדת להבטיח שיינתן ביטוי להתחלתה של מציאות חדשה. השמיים התכוונו שזה יתרחש לפני כעשור וחצי שנים. אולם, הקנוניה הצליחה לבצע את ה-9 בנובמבר, אשר אילץ את בעלי בריתנו בכדור הארץ להתארגן מחדש בקבוצות. פעולות שפלות אלה התירו לקנוניה לזכות מחדש בעליונותם. השמיים לא אפשרו לנו ללכת מעבר למספר תנאים מוקדמים. מגבלות אלה עומדות להיות מבוטלות במלואן כאשר הגילוי יוכרז על ידי מספר ממשלות גדולות עד אז, האגרטנים ואנחנו מוגבלים לסדרות של מה לעשות ומה לא לעשות. המאסטרים הנעלים קוואן אין ורוזן סנט ג'רמן מתבוננים בזהירות במה שמתרחש. אנו מצפים ששיחות אלה יהיו מוצלחות, וסדר יום להעברה פורמלית של הכוח היא למעשה די קרוב.

ברגע שהגילוי קורה, אנו יכולים לפרסם הודעות ולהתחיל באמת בפעילויות חדשות המתירות לנו להשלים יותר משימות הנראות בבירור באור יום. בנקודה זו, ספינותינו עומדות להתחיל לקחת את הגל הראשון של אנשים המעוניינים בכך לספינות האם שלנו - למקום בו נערוך סיור כללי, יחד עם הזמן בו אנו יכולים להתחיל בדיאלוג לגבי ההגעה למעשה של חונכי האנשים. אנו משתמשים בזמן זה כדי שתכירו אותנו. לאחר הנחיתות, האינטראקציה עומדת לגבור מיידית. התקופה הסופית הזו עומדת לאפשר לכם גם להיהפך כך שתכירו יותר את האגרטנים. כשאטלנטיס התקיפה את למוריה, האגרטנים נותקו באופן זמני מעולמות פני השטח שלהם. אטלנטיס השתמשה בזמן זה כדי להפוך למדינה השולטת על פני עולם השטח של גאיה. שליטה זו היתה צריכה להימשך עד שאטלנטיס נהרסה לפני כ-13 אלף שנה. האטלנטיים ברחו לסנטורוס (Centaurus - קבוצת כוכבים) ואתם נשארתם עם מאסטרים חדשים, האנונאקי. ישויות אלה נשארו אחראיות עד השלום עם רצף אנצ'רה באמצע 1990.

הזמן הנוכחי הוא הזמן בו דנים במשא ומתן על הכניעה הסופית, אפילו כשהקנוניה איכשהו מנסה מעשי קונדס כדי לשנות את הדילמה הנוכחית שלהם. אנו יכולים להבטיח לכם שזה לא יקרה. עושרם של האופל וכוחם קוצצו עד לנקודה שהתחדשות מעין זה אינה מאוד סבירה. בעלי בריתנו בכדור הארץ מנהלים מספר אירועים ברחבי הגלובוס. אירועים אלה הם בבסיסם משולבים כך שמפלתה של קנונית האופל מובטחת. השיחות הנוכחיות הן פשוט חלק נוסף מחלקי הפאזל החשובים האלה. החופש והשפע שלכם קרובים מאוד. השתמשנו בטכנולוגיה שלנו כדי למנוע אסון כלשהו, כך שהאופל לא ייזום דחיה של כניעתם. בנוסף השמיים נתנו לנו תוכנית רב עוצמתית מאוד להמשיך כגיבוי למתרחש עכשיו. אירועים אלה די מבהירים שכמה חגיגות תוססות מאוד קרובות להתרחש!

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! שותפינו ממשיכים לפגוש את הנציגים שמונו מקנונית האופל. שלטנו בשמם המבורך של השמיים ששיחות אלה יניבו הבעת תודה אמיתית לאנושות. חוקים מקודשים דורשים כי נטאטא כיאות ישויות מוטעות אלה לתוך פחי האשפה של ההיסטוריה. המשימה האלוהית דורשת ששותפינו יפרסמו רישום מוכח של חטאיהם ופשעיהם הגדולים. רשימה מיוחדת זו הופכת להיות ראיה על מה שנעשה. האופל, למרות מעשיהם המצערים, עדיין האחראים האנושיים שלנו. השמיים דורשים שהם ישוחררו מכוחם, כדי להכינם למה שעומד להגיע. לכן, כל אחד מהם צריך להיות מבודד לגמרי מהאנושות, עד שהשינוי למעשה לתודעה המלאה מתרחש. משמעותו של הצו האלוהי הוא ששיחות אלה יכולות שתהיה להן תוצאה אחת מתקבלת על הדעת, ניצחונכם הבלתי נמנע!

סדרות אלה של פגישות יקבעו את האופן לפיו המציאות החדשה שלכם תוצג באופן רשמי לכם. מנהיגי האופל הנבחרים של הממשלה צריכים להישאר מודעים לעמדתם הנוכחית. אין אנו מתכוונים לתת להם משאבים כלשהם, אשר יכולים בדרך כלשהי לעכב תהליך שינוי זה. השמיים מוכנים להאיץ את ההתמרות האלה שעכשיו מתרחשות לגוף הפיסי, המנטלי והרגשי שלכם. צרכי האופל מבינים באופן מלא שהם עכשיו מנותקים ממשאבים מסוימים אשר יכולים להוביל לעיכובים חדשים כלשהם. לכן, אנו צריכים ללכת על חבל דק מבורך. זה מה שמתרחש ברחבי גלובוס נהדר זה. מאוד בקרוב, אתם עומדים לרכוש משאבים אשר יכולים באמת לשנות את המציאות שלכם. השתמשו בהם בחוכמה. כדי לסייע לכם, זכרו שישנם משאבים זמינים לכם. אלה יכולים רק לעזור לכם להשיג את מטרותיכם המקודשות!

אנו צייתנו והשתמשנו כיאות בצווים הניתנים לנו על ידי השמיים. אנו מבקשים מכם לעשות זאת גם כן. היו חכמים יותר מאי פעם והבינו מציאות דועכת זו. השתמשו בכלים שאתם מכירים, והיו מוכנים להשתמש בכלים חדשים שעומדים להינתן ברוב פאר לכם. מציאות חדשה נוצרת. זה דורש מאנשי האופל להיות מפוטרים ראשונים ולאחר מכן לבודדם מכם. נחשים רעים אלה יכולים לשלול מכם בקלות את ברכותיכם. לכן, אנו צריכים לדחוף אותם הצידה, ולאחר מכם, בשמחה, לתת לכם את ברכות השמיים. אנו בטוחים, יקרים, כי בהינתן לכם סביבה חדשה אתם אכן נועדים לניצחון! התודעה העולה שלכם חיה בעולם המלא בסכנות. אנו מסלקים אותן ומוכנים להתחיל את הבידוד המסיבי של מזיקים אלה מכם. אנו מבקשים מכם בפשטות להיות סבלניים, ולהיות מוכנים לתת ביטוי לחלומותיכם המקודשים. הושענא! הושענא! הושענא!

היום, המשכנו את המסר השבועי לכם. אנו מבקשים ברצינות שאתם תישארו ממוקדים על הצלחה, ובבידוד של נבזי אופל אלה מכם. אפשרו למציאות החדשה לתת ביטוי ואפשרו לנו סוף סוף לפנות אליכם כיאות ובאופן חופשי. ניצחוננו הגדול נמשך יותר מאי פעם קרוב לכולנו! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: Gili


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge