Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - December 2, 2014

מסר של Sheldan Nidle, מיום 2 בדצמבר 2014

10 קוף, 9 זרימת השמש, 11 רוח

Selamat Balik! אנו מגיעים לפניכם עם הרבה דברים לומר אותם. אלה אשר דוחפים את עבדי האופל מהבימה העוצמתית של כוח, מוכנים עכשיו לסיים תהליך זה. עודכנו כי סדרות של מהלכים חשובים נמצאות בעיצומן, כדי להביא את מאסריהם של אנשי מפתח והתמרתן של מספר ממשלות גדולות. נכון לעכשיו, השלטון דה-פקטו של ארצות הברית חוסם את שחרורה של הודעת האוצר החדשה. הודעה המגבה זהב זו מאייתת את סופה של ההודעה מהבנק המרכזי של ארצות הברית וכתוצאה מכך, נפילתה של ממשלה מאוד לא חוקית זו. עבדי האופל האלה אשר שולטים על משטר זה עומדים להיאסר ולהיות מופרדים בחגיגיות מהציבור. כל זאת עומד להתרחש. האנשים אשר עומדים להיבחר לממשל המעבר נמצאים במקום בטוח ומוכנים באופן מלא לממש את הכוח. מספר ענק של המלצות מיוחדות יינתנו לקונגרס החדש בעת הישבעו, לאחר שתקופה של ארבעה חודשים של ממשל זה פגה. המלצות אלה יהפכו את הקונגרס ושני סניפיו האחרים למשרתים אמיתיים של העם.

סופה של ממשלה המנוהלת בחשאיות באמצעות אינטרסים מיוחדים היא רק ההתחלה. יש צורך בשחזורה של חוקת ארצות הברית לכוונתה המקורית. המשמעות היא שהתיקון ה-13 המקורי החסר ישוחזר, והתיקון ה-16 שאושרר באופן בלתי חוקי, יושבת. התאמות אלה ישונו בהמשך באמצעות חזרה למשפט המקובל. צדק לא יהיה יותר הגחמה של קבוצת נבלים אשר מאוד רוצים להעלות את מספר הנאלצים להיות נוכחים בבתי הכלא הפרטיים שלהם. פשע יוקצה למתן תשומת לב לצרכיה של כל קהילה. המפתח הוא ליצור תהליך שיקום אמיתי המכין את כולם לשפע גדול וקבוע. החברה צריכה להכין את עצמה להגעתם של חונכיה. קהילות אשר נקרעות לגזרים דורשות עכשיו אמצעים לריפוי. יש צורך בהתעמתות עם דעות קדומות ולהבנה של החשיבות של זה הבאה לידי ביטוי. במידת הצורך, יסופקו מגורים המביאים שלווה פנימית וחציונית ( שמחה פנימית ) לכולם.

יש צורך בביצוע פרויקטים ציבוריים כדי להביא כבישים, מערכות תחבורה, ביוב ואספקת מים לסטנדרט חדש גבוה יותר. הטכנולוגיה לעשות זאת במהירות קיימת בחברות השונות שלכם. הכספים אינם צריכים להיות הסיבה לעיכובים. ברגע שהכספים מתחילים לזרום, כל מיני סוגי פרויקטים הומניטריים מתחילים לצאת לדרך. ברגע שמודיעים עלינו באופן רשמי, אנו רוצים לעזור. אנו יכולים למעשה, בהרף עין, להשלים פרויקטים שונים אלה ולסיים את הפערים העצומים הקיימים כיום מסביב לעולמכם. יש חוסר במים מספיקים לחיים, או חוסר גדול בתברואה ראויה. התחבורה מפוזרת, ויש חוסר בדרכים סלולות. גם המגורים דורשים שדרוג גדול. לחיות בשדרוג המגיע של התודעה דורש רמת סטנדרט של חיים השווה לזו שלנו. אנו מתכוונים באופן מלא להבטיח שזה יתרחש די מהר. לשמיים יש לוח זמנים בו אנו מתכוונים לעמוד.

כשאתם משדרגים את סטנדרט החיים הגלובליים שלכם, אתם צריכים לעשות זאת באופן אשר אינו מבזה את הטבע. לחברות אנושיות יש את היכולת להשתמש בטכנולוגיה אשר יכולה למעשה לסייע לטבע ולשפר את חייהם של המערכות האקולוגיות מסביבכם. הערים שלנו פועלות בדרך כזו כך שהמערכות האקולוגיות לא מופרעות. אנו, בסופו של דבר, שומרי הפלנטה. אנו עובדים באופן קבוע עם האלמנטלים (elementals) כדי להבטיח שכל המערכת האקולוגית מסופקת ומצליחה. הליכים פורמליים שלנו להגדיל את עולם הבית שלנו ולתמוך בהיררכיה הרוחנית הפלנטרית מדגישים אינטראקציה זו. אנו שמחים שבבעלותנו טכנולוגיה השומרת אותנו מחקלאות, מכריה או משימוש במשאבים כלשהם הנחוצים למערכות האקולוגיות המגוונות בעולם שלנו. מטרתנו היא לעזור, אבל בשום דרך לא לפגוע בחיים, אשר קיימים גם על פני השטח וגם באזורים הפנימיים של עולם הבית שלנו. אנו מחליפים באופן קבוע ברכות ומחפשים הכוונה על אחריותינו מההיררכיה הרוחנית הפלנטרית.

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו נמצאים כאן כדי ליידע לכם על מספר אירועים חשובים. ראשית, אתם קרובים באופן מבורך לסופו של תהליך אשר עומד להביא לכם שפע רב. ברכות אלה מתירות לכם להגשים את החלומות היקרים ביותר ומאפשרים לכם להיות חופשיים וישויות ריבוניות. זהו רצוננו הקולקטיבי שכל אחד מכם יהיה שמח ובבריאות טובה. איזור זה מסיים עידן ארוך בו עבדי האופל ניהלו בברוטליות את חייכם. כל אחד מהנבלות הלא קדושות אלה גדל וראה אתכם כישות טובה פחות, אשר תפקידה העיקרי הוא במהותו לשרת אותם. מציאות לא שוויונית זו היתה האופן בו כל אחד מאיתנו גדל לבגרותנו. אנו יודעים בצורה אינטימית גם את השמחה וגם את העצב שאתם נתקלים בהם בחייכם. אנו מגיעים לעבוד עם יועצינו ושותפינו כדי להתמיר זאת ולתת לכם תנאים הרבה יותר טובים שבאמצעותם אתם יכולים לחזור בקלות לתודעה מלאה.

מה שעומד להתרחש הוא באמת די פשוט. הכוחות של החשיכה שנשארו על פני עולם זה עומדים להיכנע ולהסכים לדרישות השמיים. זה קשה בזמן זה להאמין במה שנראה שעומד להיות "חלום באספמיא" עצום. בכל מקום ישנם סימנים על אירוע זה, עם זאת זה קשה לדמיין את השלמתו. כאן, אהובים, זה חשוב לשאת זאת בלבכם ולתמוך באופן גלוי במטרה זו. בעזרת אהבתכם והחזון שלכם, אנו יכולים שיהיו ניסים. סוף צערכם הוא באמת בהישג יד. קחו בחשבון זאת כשיחת עידוד. התסכול משתולל ביניכם. זה באמת קשה לאחוז בחזיון בשעה שחסכונותיכם ובריאותכם דועכים. זה ברור לכול שצורה מסוימת של הקלה מיידית נדרשת. אלמנטים רבים עומדים להתמזג, אשר יאפשרו להקלה כזו . התעודדו בכך. דעו באמת שאתם לא לבד.

שותפינו הרבים מבינים שתקופת חגים זו היא תקופה של ייאוש עבור רובכם. מעשה טוב באמת נחוץ לעזור לכם. אנו נחושים באופן קולקטיבי ליצור אירוע רצוי ביותר כזה. חורף הוא זמן בו החשיכה גוברת כשאורך אור היום מצטמצם. זהו זמן מושלם מאוד למשהו אשר ייתן לכם עידוד, ויצביע בשמחה על הדרך לפלאות שעומדות להגיע בתחילתה של השנה החדשה. אתם צפיתם בציפייה, תקוותכם הפכה לעצב, כששום דבר חשוב נראה שמתרחש. אפשרו ששנה זו תסתיים באופן שונה. אפשרו מידה מסוימת של שמחה שתגיע אליכם. לכן, הסתכלו מקרוב וראו משהו נהדר מתרחש! השאירו עיניכם פתוחות והיו מוכנים לדעת שאכן ניסים יכולים באמת לקרות. השמיים מכינים הפתעה לכם. זה באמת עומד להביא לכם את השמחה שאתם צריכים!


היום, המשכנו את מערך המסרים השבועי שלנו. דיווחים קצרים מאוד אלה הם לגבי רמות הפעולה אשר יתנו לכם הרבה שמחה, ומעל הכול, קשר ראשוני ותודעה מלאה. אנו מגיעים להביא לכם איחוד גדול עם המשפחות הרוחניות והחלל השונות שלכם. אנו מגיעים להחזיר אמת להיסטוריה שלכם ולפרט את המקורות שלכם לפני זמן רב על פלנטת המים במערכת הכוכבים וגה. דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)

Website: Planetary Activation Organization
Translation: Gili


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge