Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - July 17, 2012

July 17, 2012 Thrive

 12 מסר של Sheldan Nidle, מיום 17 ביולי 2012

13 לילה, 16 (16 ביולי - 4 באוגוסט) Kumku , 8 יד

נשמות אהובות שלי! אנו כאן! הגענו עם חדשות טובות עבור כולם! התהליך של החזרתכם לריבונות שלכם מתחילה להגיע לנקודת הגשמה. אנו מפעילים טכנולוגיה אשר תסתיים בקריסתם של האופל ושל האימפריה שלהם, ואנו מצפים במידה רבה להיות מסוגלים להסירם מעמדות הכוח ההולך ופוחת שלהם. משבר הליבור הגדל הינו סימן שהמערכות הכלכליות הנוכחיות לא יכולות יותר לתפקד כיוון שעכשיו מכירים באופן כללי שהן מושחתות עד היסוד. יש ליישם מערכת חדשה שניתן לבטוח בה, ומהר. מסקנה זו היא עתה מועדפת על מרבית הכלכלנים שלכם. אפילו האורגנים המתונים של העיתונות קוראים למעצרים של נוכלים אשר ביודעין גרמו לכישלון פיננסי זה. המערכת הנוכחית מגלה את כוונותיה בגלוי, וככל שהמשבר גדל לאי-סדר גלובלי, זה יכול להוביל במהירות לחיסול האופל. פתרון זה יאפשר לנו להתקדם, לטהר את קבוצת הקושרים מחוץ לדרך באמצעות צווי בית משפט מיוחדים שהושגו, וכך לסיים את התזוזה למערכת כלכלית לגמרי חדשה.

רבים מאלה אשר חתמו לפני כשנתיים על שורה של הסכמים באירופה משתוקקים להעמיד את עולמכם על בסיס פיננסי חדש. הבנקים שהינם "גדולים מדי מכדי ליפול" נמצאים על סף פשיטת רגל המונית בדומה למרבית הבנקים באיגוד האירופאי שאינם יציבים. האירו מתקרב לקריסה בדומה לדולר האמריקאי. הקרן הפדראלית ידועה כרצה על אדים. החוב הגלובלי הנצבר הוא כה גדול, כך שמאיים על קריסה מוניטארית פתאומית ברחבי העולם, אשר פוטנציאלית יכולה להפיל את העולם לתוך הרס פיננסי בלתי פתיר. הפתרון היחיד שנותר הוא מערכת מוניטארית חדשה, אשר בדומה לרעיונות שקודמו על ידי [1]NESARA, מחוקקת מחילת חוב אוניברסאלית כחלק של מדיניות בנקאית ופיסקאלית חדשה. זה יבשר את השלטון החדש, אשר ישולב עם מותו של הצו הישן והמתפורר. התפטרויות ומעצרים יתרחשו לצד הודעות רשמיות המגלות את השפע החדש, חשיפת העב"מים", והצגת הטכנולוגיות החדשות בקנה מידה עולמי.

התפתחויות מדהימות אלה יקודמו במהירות בברכה כאשר המהות וההיקף של המציאות החדשה תוסבר במלואה לעולם. המעבר החלק והמסודר לבחירה חדשה ילווה בחשיפה מפורטת לגבי האופן בו עולמכם הלך שולל על ידי מניפולציות של הקבוצה הגלובלית השלובות זו בזו, אשר נשלטה עד לאחרונה על ידי ישויות מחוץ לפלנטה בעלי כוח ויכולות עצומות. יסופר הסיפור המורכב על האנונאקי ומעורבותם אתכם שלאחר מכן יעודכן על ידינו. אנו מתכוונים לגלות לכם את ההיסטוריה האמיתית של מה שקרה בעולמכם מאז תום מלחמת העולם השנייה. בעוד שהתוכן של מידע זה עשוי לגרום הלם לרבים מכם, המטרה היא לספק לכם חינוך החיוני להכנתכם לשינוי המגיע באמצעות נפלאות התודעה המלאה. תחומים אחרים של מידע החיוני לכם הם העובדות באשר למי אתם, ומה מחכה לכם עכשיו, בהתאם לתוכנית האלוהית. אכן, לא פחות מאשר תור זהב חדש עליכם!

כאשר אנו נעשים מסוגלים לנוע לתוך מערכת יחסים קרובה יותר אתכם, נתחיל את סדרת ההודעות שלנו, אשר יכירו לכם את החוזה הראשון המתקרב ואת בני הדודים שלכם בכדור הארץ הפנימי. אנו מתכוונים להכיר לכם את צוות הפדרציה הגלקטית בשטחי מומחיות רבים, אשר ייקחו אתכם לצי הספינות שלנו ויראו לכם את טכנולוגית האור הקיימת אשר מפעילה אותן. אנו מבקשים להגדיר לוח זמנים של סיורים אשר יכולים לאפשר לכם לחוות טכנולוגיה זו, וזה יעזור לנו להפיץ זאת על בסיס גלובלי. טכנולוגית האור פועלת באמצעות שימוש בטלפתיה ואתם תהיו מסוגלים במהירות להשיג מחדש יכולת זו כחלק מהמבנה המקורי שלכם (לפני שהאנונאקי הקימו את מערכות האמונה המוגבלות אשר הרתיעו את יכולתכם הגבוהות). אכן, טכנולוגיות אלה, מעצם מהותן, יכולות לעורר את יכולתכם הסמויות ולאפשר לכם לגלות מערכת אמונות חדשה שלמה לגבי מהותה של המציאות ומהותה של התודעה. עולם מדהים ייפתח לפניכם, אשר יחשוף את האמת על הכישרונות והיכולות המדהימים שלכם!

אנו המאסטרים הנעלים שלכם! ברכות לכולכם!! באנו עם מסרים מיוחדים משותפינו ומאיתנו. עולמכם מסוחרר מחדשות רעות המוכרזות מכל פינה בעולמכם כאשר מזימות רעות רבות של קבוצת קושרי האופל יוצאות לאור במידה הולכת וגוברת. הרמאות של שיעורי הריבית היא רק החשיפה האחרונה של מעשי פשע נפוץ בשימוש הבנקאים לצורך השגת כמה שיותר רווח אפשרי מעסקם. אלה ושאר נהלים לא חוקיים מתחילים להתגלות, לא רק ככתבות המתפרסמות באינטרנט אלא כפעילות פשע הניתנת להוכחה שמפורסמת בעיתונים כלכליים יוקרתיים רבים. גילויים אלה היוו גורם מניע למומנטום גובר אשר יעזור די מהר להשיג את מטרותינו האלוהיות. הימים של הנוכלים ספורים, כיוון שחייבים לראות כי קיימת אחריות ציבורית ומיושמת מערכת פיננסית חדשה ומכובדת. שותפינו מכינים לשים את אלה המשרתים את עצמם במקום ממנו לא יכולים לגרום יותר נזק.

אלה בחברות הסודיות הקדושות, אשר חייהם היו בסכנה בגלל האופל כאשר עבדו בחשאיות להקים את המערכת הבנקאיות החדשה, הם עתה יותר מאשר מוכנים להזיז קבוצת קושרים זו למקומות מעצר מיוחדים. המשפחה הגלקטית שלנו הסכימה לשים אותם בבידוד בו הם יכולים להרהר ולהבין את הזוועה שהם עשו לכל אחד מכם. כאן, כיאה לעידן החדש שאתם נעים לתוכו, חשוב לזכור כי מחילה הינה תגובה מבורכת כלפי אלה שבאמת מלאי חרטה על פשעיהם. אכן, חרטה היא הנתיב האמיתי היחיד עבור בנקאים אלה, ואנו מתכוונים לתת להם את ההזדמנות להחזיר לעצמם איזון אלוהי בבדידות מבורכת. כל אחד מאיתנו מסוגל ללכת בעקבות נתיב החיים, ובבעלות כל אחד את האמצעים לשינוי אמיתי. אנו מבקשים מכול אחד להבין שבידוד זה הינו הזדמנות לראות שהם יכולים לבחור; שהם יכולים לעקוב אחר הנתיב האלוהי.

כפי שאתם יכולים לראות, הרבה נעשה כדי להכין את עולמכם לשינוי עצום, להוביל לאירוע הגדול של חזרתכם לתודעה מלאה. לאורך הדרך יהיו גילויים והודעות רבות אשר ישנו באומץ את העולם שאתם עכשיו יודעים. גם אנו, מחכים לבצע את שירותנו האלוהי באופן פתוח יותר כאשר יש לנו מידע קדוש רב להקנות לכם. שרותינו לכם יתחיל עם מגוון רחב של לימודים אשר יכינו אתכם לתודעה מלאה ואשר יכללו סדרה של הילינג אשר ידגימו את הכוח העצום שהבורא העניק לכם. תודעה מלאה מגיעה יחד עם אחראיות קדושות אותן אתם תבינו ותוקירו. בבעלות כל אחד מכם פוטנציאל כמעט אינסופי שעכשיו עומד להיחשף בתוככם!

היום הבאנו לכם מסר נוסף. מילים אלה מציינות את תחילתה של סדרת אירועים שבקרוב יקרו לכם. אנו מקדמים בברכה כול מה שהבורא גזר עבורנו! המועד הגיע להכרזה על נוכחותנו ועל האירועים המדהימים שייחשפו כך שהם יובילו אתכם במהירות לחזרתכם לתודעה מלאה. דעו יקירי, האספקה שלא ניתן לספרה והאין סופית של שפע של האלוהים היא למעשה שלכם! לכן היו זאת! סירנים היו אחד! ושמחו!

Website: Planetary Activation Organization

________________________________________
[1] הערת המתרגמת - מהויקיפדיה -
NESARA is an acronym for the proposed National Economic Security and Recovery Act, a set of economic reforms suggested during the 1990s by Harvey Francis Barnard. Barnard claimed that the proposals, which included replacing the income tax with a national sales tax (see also FairTax), abolishing compound interest on secured loans, and returning to a bimetallic currency, would result in 0% inflation and a more stable economy. The proposals were never introduced before Congress.


 

Website: Planetary Activation Organization
Translation: Giliן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge