Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - July 10, 2012

July 10, 2012 Thrive

 12 מסר של Sheldan Nidle, מיום 10 ביולי 2012

7 אדמה, 10 (16 ביולי - 4 באוגוסט) Kumku , 8 יד

נשמות אהובות שלי! באנו עם הרבה מה לספר לכם! נכון לעכשיו, שותפינו מתכוננים לאירועים שתיארנו לכם. קבוצת קושרי האופל מתמודדים עם האשמות אשר מגיעות לאמצעי התקשורת העיקריים במספר מדינות אירופאיות. תיאורים אלה של מעשי עוולה כוללים את ההונאה היומית הכרוכה בקביעת שיעורי ריבית עבור מרבית עולמכם. ועם זאת, גילויים אלה הם רק ההתחלה של מה שעומד לקרות. עולמכם מוצף בגל גובר והולך של חובות שהינה תוצאה של פעילויות כזב אלה, ובשל כך ובשל סיבות רבות אחרות האופל הגיעו לסופו של השלטון הממושך שלהם על פני עולמכם. הם מנעו מכם זמן רב מגוון רחב של טכנולוגיות מתקדמות ומכשירים חשמליים קשורים, ובני הברית שלנו בכדור הארץ התעקשו כי אחת מהפעולות הראשונות של השלטון החדש היא להביא גילויים אלה אל אור הזרקורים. טכנולוגיות אלה יכולות להקפיץ את החברות שלכם לקראת נקודה בה החוזה הראשון יהיה יותר הגיוני. נוסף לטכנולוגיה שלנו, כעת ההתקנים המודחקים שלכם יכולים לגלות לכם את הדרך הטובה ביותר לשרת את הפלנטה שלכם ואת חבריכם האנושות.

שינוי זה בתודעה מעצם טבעו קשור לשירות אלוהי. אנו, בני האדם הינם מלאכים פיזיים אשר מטרתנו העיקרית היא לשרת המוני כוכבים חיים ופלנטות המרכיבים את גלקסית שביל החלב שלנו. אנו הגענו מעולמות רחוקים כדי להגדיר את השלב לחוזה הראשון איתכם, אשר יסתיים ברגע שאתם תותמרו חזרה לתוך מודעות עצמית מלאה שלכם. רק אז אתם יכולים להתחיל להבין מדוע נפלתם לתוך תודעה מוגבלת מלכתחילה, ובאיזה אופן החוכמה שאוחסנה שם יכולה לעזור לכם ליצור גופי אור עבור התושבים של אימפריות האופל של אנצ'רה Anchara לשעבר. זוהי משימה מכובדת המחייבת את החוכמה הייחודית שלכם ואת מאגריכם האינסופיים של אהבה. האגרטנס הבינו שברגע שאתם חוזרים לתודעה מלאה, יש לכם הרבה ללמד אותם, והם מחכים להיפגש אתכם כדי ליצור אומה של כוכבים גדולה. ישות חדשה זו היא תבטיח את השלום הגלקטי ותאפשר להעביר כמעט מחצית מהגלקסיה לתוך האור. זו תהיה השעה להוציא לפעול את הנבואה האלוהית!

רגעים נוכחיים אלה מובילים לשורה של אירועים אשר ישנו את עולמכם לעד. אלה אשר צריכים לעצור אנשים מסוימים בחברה שלכם, מתכוננים ובאמצעות הליכים שונים מסיקים את מסקנתם הפורמלית. ראשי מדינות של מספר מדינות מערביות שונות מודעים לכך שהתפטרויותיהם צפויות לקרות בקרוב ואנו עומדים להשתמש בטכנולוגיה שלנו כדי להבטיח שהמעצרים מתקדמים בדיוק כפי שתוכנן. המטרה של מעצרים אלה היא להפריד את חברי קבוצת קושרי האופל מעמדות הכוח שלהם ובכך ליצור אפשרות לרפורמה בבנקים ובמוסדות הפיננסיים המושחתים. זה ילווה באמצעות מחילת חובות מוחלטת. החוב ההולך וגודל של מרבית המדינות הינו תוצאה של בזבוז מסיבי, שנגרם על ידי מדיניות פוליטית ופיזיקלית של קבוצת הקושרים. מה שנדרש הינם אמצעים לתקן זאת ומחילת חובות מגשימה זאת. זה גם בונה את היסוד לשפע אוניברסאלי שיגיע במהירות בעקבות כך.

שפע זה הינו כלי פיננסי עיקרי. חשוב להעלות את הציפיות של העולם אשר במשך זמן רב האמין בעליונותם של המעטים והעוני העיקש של רבים. אמונה זה תוחלף בחדשה. אין צורך להיות עני, או להשלים עם חוסר ומגבלות כמובן מאליו. במקום זאת, אתם צריכים לראות כי העושר והחופש הניתנים הם רק קרש קפיצה לרמה חדשה של הוויה. רמות גבוהות יותר של תודעה מבינות כיצד ליצור ולהשתמש בכסף, ושפע פותח יכולת זו לכולם. עושר מסיים עוני, אך לא חשיבה על עוני. לכן, עלינו להבטיח שהשלטון החדש שלכם יטביע בכם את הצורך ולשנות את הבנתכם לגבי עושר ושגשוג, והעובדה שכסף הוא כלי מעבר בין הקיום העכשווי שלכם לבין הקיום החדש שמוכן להיחשף. אתם תראו שכסף לכשעצמו ייעלם בקרוב, כשטכנולוגיות חדשות יאפשרו לכולם להשיג מוצרים בסיסים עבור חיים נוחים. כמו כן, אתם תשתנו מלהיות מכווני עבודה למכווני תשוקה.

ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! באנו אליכם עם דו"ח התקדמות. חשוב שקבוצת קושרי האופל ומספר רב של חסידים נלהבים שלהם יהיו מבודדים מכם. עד שזה יתגשם, זה כמעט בלתי אפשרי לספק את השפע ללא השלכות חמורות. זו הסיבה מדוע התחלנו ליישם תכנית לבודד אותם, וברגע שזה נעשה, לקחת אותם למעצר. אתם בהחלט צריכים הפרדה פיזית נאותה מאלה אשר ממשיכים בכוונתם לפגוע בכם. כל אחד אשר שמו מופיע ברשימות המעצרים המאוד ארוכות, שדה ההילה שלו "מסומן" וזה זמנית מונע מהם להמשיך לפגוע קשות לפלנטה או בכם. עם זאת, צריך לרסן פיזית את אנשי האופל באמצעות הרשויות המתאימות. אנו עכשיו משלימים את ההליכים שיכולים לספק את מה שנדרש. אנו מבקשים מכם לחבר את האנרגיות האוהבות הגדולות שלכם למה שאנו עושים כיוון שהמועד לשחרור שלכם בהישג יד!

אכן, הגלים המבורכים של המלאכים ומועצות הניהול המקומיות של השמיים פועלות להביא את שחרורכם. עידן ועידנים האופל טיפח קבוצה של אנרגיות אופל חסרות גוף אשר התגוררו בתחום כדור הארץ וגרמו לכל מיני מעשי שובבות. אנרגיות אלה מרוכזות בנקודות מיוחדות ברחבי העולם וידידנו הגלקטיים מסירים שליליות זו, אשר מפנה את הדרך כך שכולם ינועו לתוך האור. אנו מסייעים, ומצטרפים עם המשפחה שלנו בכדור הארץ הפנימי לעזור לשחרר את גאיה מהבוץ הזה. אנו יכולים לדווח שאנו כמעט סיימנו עבודה זו. קבוצת הקושרים הבינו שכוחם נחלש, והמועד הגיע להתמיר עולם נפלא זה בחזרה לתוך המגדלור של אור שהיה קיים כאשר למוריה Lemuria נוסדה לפני כ-900,000 שנים.

כל אחד מאיתנו יודע את ההכרח בהשלמת השחרור של פני האנושות במועד האלוהי הנכון. אנו בקשנו את המשפחות הגלקטיות שלנו ואת המשפחות בפנים כדור הארץ לעשות את מה שנראה הכרחי כדי לשחרר אתכם מהשעבוד שלכם לאופל. אלה בחברות המקודשות השונות שמיקמו את הפלנטה שלנו עושים גם כול מה שהם יכולים, עם אינטליגנציה אלוהית, לסיים את הפרויקטים שלהם במועד האלוהי הנכון. השמיים והאור נשארים אחראים. המועד האלוהי שאתם עכשיו בו, קורס לתוך תקופת- מציאות יחידה, ומציאות זו כולה מלאה אור. האופל קולט היטב מה שמתרחש, ויכול רק לעכב זאת למשך זמן קוסמי קצר. אתם קרובים לנקודת המעבר כאשר פני שטח אלה הנשלטים על ידי האופל יותמרו לתוך עולם של אור, שפע ותודעה מלאה! לכן, האופל יודע שתקופת שליטתו עליכם באמת הסתיימה.

היום, סקרנו את פעילויות המעבר של המציאות שלכם לתוך האור. זהו גם הזמן לגילוי החוזה הראשון. היו מוכנים לכמה שינויים עצומים ולהודעות אשר ישנו לטובה את האופן בו אתם רואים את החיים על הפלנטה כדור הארץ. אנו בקרוב תהיה לנו חגיגה נפלאה ביותר. דעו יקירי, האספקה שלא ניתן לספרה והאין סופית של שפע של האלוהים היא למעשה שלכם! לכן היו זאת! סירנים היו אחד! ושמחו!
 

Website: Planetary Activation Organization
Translation: Giliן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge