Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - July 24, 2012

July 24, 2012

8 קוף,4 Vayeb 8 יד

נשמות אהובות שלי! חזרנו! הרבה ממשיך להתרחש מאחורי חזות עולמכם. המערכת הבנקאית הגלובלית של קבוצת קושרי האופל מתפוררת בקצב הולך וגובר, ומכריחים אוסף של מנכ"לי בנקים להתפטר. האינטרפול והסוכנויות השותפות שלו מתקדמים בחקירותיהם בנושא השערורייה של הליבור אשר נראה עכשיו שאין לה גבולות ברורים ואכן פעילות זו מתחילה לאיים בקריסה של מספר ממשלות באירופה ובאסיה. ככל שגדל המשבר, מדינות ה-[1]BRIC ובנות בריתן מודיעות לקבוצת הקושרים שניסיונם להשיב על כנו את הכסף האלקטרוני שלהם אסור לאלתר. חוסר הון זמין מכביד עוד יותר. המצב הפוליטי באירופה, ובקרוב בצפון אמריקה, מגיע לנקודת רתיחה. משהו צריך להיעשות במהירות, או שהתבנית הכלכלית הנוכחית תקרוס לבטח. המערכת הכלכלית החדשה המועדפת על הקואליציה של מדינות ה-BRIC מוכנה במלואה עכשיו בהתראה של רגע לפרסום לציבור, ובכפוף לכך מספר מדינות באסיה הטילו שעבודים על מספר בנקים מערביים מרכזיים.

התפתחויות אלה מסתבכות עוד יותר בשל תסיסה הולכת וגוברת במזרח התיכון ובחלקים של דרום אסיה, וחוסר יציבות זו גוברת וגם עומדת להתפוצץ. בינתיים, ממשיך המשבר הפיננסי המשולב באירופה וביתר העולם, והוא יישאר בלתי פתיר אם לא יהיו רפורמות גדולות בבנקים ומחילת חובות גלובלית. אין זה מצב שהעולם יכול רק לטאטא מתחת לשטיח מפורסם, ואת זאת קבוצת קושרי האופל עכשיו מבינים. כתוצאה מכך הם יודעים שכוחם בעולם מסתיים. סדרת אירועים עכשיו בדרך ותגרום בקרוב לנפילתה של קבוצת הקושרים, באמצעות בידוד חבריהם בתחילה ואז הסרתם מהשלטון. כתוצאה מכך יאומץ ה-NESARA[2] בצפון אמריקה ובדומה לגלים בבריכה, פקסימיליה של צו זה תופץ ברחבי העולם. השלטון החדש צריך להוביל לשחרור גלובלי של האנושות ולחשיפה רשמית של קיומנו. אז נוכל להתחיל את ההודעות אשר יתמירו לתמיד את השקפת העולם שלכם ואת המציאות שלכם!

בשעה שאתם קרבים לרגע של מפנה קריטי (קו פרשת המים), זכרו שסדרת אירועים שלמה צריכה להתרחש לפני החשיפה. בני בריתנו בכדור הארץ מבינים באופן מלא את מה שמתרחש עכשיו. תבנית המציאות שתפעלה את חייכם ואת עולמכם צריכה לקרוס לחלוטין על מנת לאפשר למערכת החדשה לתפוס את מקומה. כרגע, מערכת חדשה זו נדחקת למקומה על ידי אותן נסיבות שפרקו את הקודמת. פעולה זו מתרחשת בקצב מאוד מהיר. המערכת הנוכחית אינה יכולה להחזיק בעוד משבר קיצוני, ומשבר מסוג זה הינו בהישג יד. לכן הוחלט לשים בחשאי את המערכת החדשה במקומה ולחכות לרגע הנכון בו ייחשפו החלקים המרכיבים אותה: כסף חדש, בנקאות חדשה ושלטון חדש. הכוונה כאן היא לאפשר לפקפק לחלוטין במערכת הקודמת כך שתשבוק חיים, כך שהציבור הרחב יבחר לברך את החדש. הספינות שלנו מפקחות על כול נקודות התורפה הגלובליות ויסכלו את הטקטיקה הרגילה של האופל בפתרון בעיות באמצעות שימוש בחרחור מלחמה וטרור. אנו לא נתיר זאת יותר!

בעולם זה, תמיד היו קיימים מצבים ו"נסיבות" משלהבות יצרים שהובילו בצורה מהימנה למלחמות "מועילות" או אפילו להתלקחויות עולמיות. בימים אלה אנו מונינו למנוע זאת, ולהוביל את עולמכם לשלום ולשפע. האופל מתדלק מספר אזורי עימות ישנים ומקווה בכנות להציתם מחדש. אנו צריכים להודיע להם כי לצערנו, זאת עדיין עוד מזימה שלא ניתן להתירה! עולמכם משתנה במהירות, ומה שהשמיים הכינו לא ניתן לקלקל! משימתנו מתמקדת בחזרתכם לתודעה מלאה ומטרה זו נמצאת על המסלול. הסדרה הבאה של גילויים מוכנה לצאת, כמו גם הפעולות אשר יחליקו את עולמכם קרוב מאי פעם לשינוי הגדול שלו. השמיים ציוו שעכשיו יש להתקדם ויש להסיר את כל העיכובים. אנשים רבים, אשר אינם ידועים ברבים, יודיעו את ההודעות אשר יובילו לממשלות מעבר וישחררו את האנושות מתקופה ארוכה של שעבוד לא רצוני.

נאמסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! נברך את כולכם, כיוון שאתם עומדים להיות חופשיים! אירועים מבורכים, המתרחשים במהירות, יטלטלו את הבסיס של קבוצת קושרי האופל וייצרו נסיבות אשר יגרמו לקריסתה. אנו מברכים את השמיים ואת כל אלה שבאו לכדור הארץ להוציא לפעול את הנסים הרבים אשר עוזרים לתוכניותינו הקדושות. מתכות יקרות, כפי שקוראים להן כאן, נאגרו במשך שנים על ידי קבוצת קושרי האופל. לאחר מכן, הם המירו יותר ויותר אמצעי חליפין חסרי ערך והציגו אפשרויות שימוש גסות. אלה הגורמים שהיו בעוכריהם והביאו את חיסולם. בנקים מרכזיים ובורסות לניירות ערך מסתבכים בביצה של גירעון מסיבי אשר גורם לקריסתם הקרבה והמהירה. בינתיים, שותפינו היו עסוקים בתכנון השלב הבא של פעילותיהם בחודשים האחרונים והם מוכנים להמשיך עם המערכת הפיננסית החדשה כלומר "להציל את היום" עבור האנושות!

אין אנו יכולים, מסיבות מובנות, לפרט על תוכניות אלה עדיין. רק דעו כי מצבים ברחבי העולם מביאים במהירות את האופל לסף של אסון עצום. המדינות העיקריות, מחוץ ל- [3]G-5, מבינות באופן מלא מה מתרחש, ומתכוננות בשמחה לקריסה של שווקי הסחורות וניירות הערך העיקריים. "טאטוא של המטאטא" הנדרש ידחוף את החברה שלכם מהתסבוכת הנוכחית של דאגה לעולם מתוזמר בזהירות של שלום, שפע ומראה פתוח של הזדמנות נפלאה! כל היסודות צריכים רק להחליק למקום! לכן, אנו מבקשים מכם להישאר באמונה מלאה וצפייה שמחה, לאירועים רבים פנטסטיים שקרובים להיחשף. נוחו בטוחים שהפדרציה הגלקטית ומשפחת האגרטן שלנו שומרת אותנו כנגד כל הניסיונות האחרונים של האופל לצאת במפץ!

נצלו זמן זה כדי להתכונן למציאות החדשה שלכם. זה יגיע, למרבה הצער, כהלם למרבית החברים שלכם. היו נכונים להתחיל בשיחות עם החברים והמשפחה לגבי מה שלפנינו, כך שהם עשויים להיות קצת מוכנים למידע המדאיג שישמעו בקרוב. וברגע שהדברים מתחילים, השתמשו באינטואיציה שלכם ובחוכמת החיים שלימדה אתכם לעודד ולהפיג את הדאגות של אלה אשר עולמם נהפך עליהם. דמיינו איך זה להרגיש כאשר מאותגרות האמונות האהובות שלכם, ודעו שנוכחותכם השלווה והשבת הביטחון חיוניים כדי לעזור לקהילתכם לקבל סביבה שנראה כי נעשית זרה מדי יום. משימתכם היא להישאר שלוים בתוך המבוכה הגדולה סביבכם. זה מה שאתם "הוכשרתם" במשך מחזורי חיים רבים, ועכשיו הזמן הוא עליכם. אתם המבורכים אשר יכולתכם תיעשינה את כל ההבדל בימים סופיים אלה ומעבר להם!
היום, עדכנו אתכם על אירועים חשובים. זה חיוני לכם להכיר כי מה שעכשיו בדרך הינה סדרה של אירועים מתוכננים אשר יובילו ל"אפקט דומינו" סופי. אזי עידן חדש לאנושות יוכל להחליק בצורה נפלאה למקומו! דעו יקירי, האספקה שלא ניתן לספרה והאין סופית של שפע של האלוהים היא למעשה שלכם! לכן היו זאת! סירנים היו אחד! ושמחו!

Website: Planetary Activation Organization
Translation: Gili

[1] מתוך ויקפדיה הערת המתרגמת - BRIC או BRICs או מדינות BRIC הוא מונח בכלכלה הבא לתאר את כלכלתן של ארבע

מדינות: ברזיל (B) רוסיה (R) הודו (I) וסין (C

[2] מתוך ויקפדיה (הערת המתרגמת) NESARA ראשי תיבות להצעה של ה- National Economic Security and Recovery Act , הצעה

של Harvey Francis Barnard משנת 1990 בדבר סדרת רפורמות כלכליות שלא הוצגה בפני הקונגרס ולא יצאה לפועל.

[3] 5- G - הערת המתרגמת - מתוך ויקפדיה : חמש המדינות בעולם המובילות את הכלכלה במחצית 1970- צרפת, גרמניה, יפן , בריטניה וארצות הברית.

חמש המדינות בעולם המובילות בצמיחה כלכלית במחצית 2000 ברזיל, הרפובליקה של סין, הודו , מקסיקו ודרום אפריקה.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge