Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - July 9, 2013

Sheldan Nidle - July 9, 2013

מסר של  Sheldan Nidle, מיום 9 ביולי 2013

6 שמש, 8 יושר, 9 אדם.

Dratzo! אנו חוזרים עם מידע נוסף עבורכם. המציאות שלכם משתנה! קנונית האופל בפניקה ומחפשים דרכים נואשות יותר מתמיד לפתור את הדילמות המתעצמות שלהם. כפי שציינו פעמים רבות, אין דרך עבורם לחלץ את עצמם ממצבם המדרדר על ידי שימוש בשיטותיהם הערמומיות הישנות.  האור הוא בתהליך שלא ניתן לעמוד בפניו של לקיחה בחזרה של ממלכה זו והחזרתה בבטחה לכיוונה הטוב. כיוון זה הוביל עד כה למספר החלטות אשר מתירות לכוחות האור השונים להכין מערכת פיננסית חדשה וממשל חדש עבור האנשים על פני כדור הארץ. גאיה מאוד מרוצה עם מה שהושלם. המאסטרים הנעלים שלכם מגובים על ידי קבוצה של פרטיים המקדישים עצמם להסרת  האופל מכוחם וייסוד תקופה חדשה עבור כולם. השלב הבא כרוך בסדרת הכרזות אשר מאפשרות למטבעות המגובות זהב לסיים באופן רשמי את עידן כסף הפיאט (fiat money) ואת מנגנון האשראי (tranching) המתוכנן לסייע למעטים לצבור עושר מהיר על גבם של רבים. עם זאת, זה רק אחת מהרפורמות הרבות המשולבות בתוך המערכת הפיננסית החדשה.

 הסיבה העיקרית להתהוותה של המערכת הפיננסית החדשה היא לספק שפע אוניברסאלי ולשבור את גבם של הקרטלים בתחום הבנקאות הפרטית. בעולמכם, תמיד היו אלה אשר השתמשו בבנקים כדי לאסוף עושר רב לעצמם ולהפקיע אותו לידיהם של מעטים מועדפים. עכשיו זה עומד להסתיים ולהיות מותמר לתוך מערכת אשר מייצרת עושר לכולם. המערכת החדשה הזו תיקח אתכם במהירות מעבר לתיאוריות הנוכחיות שלכם על יקום פיסי והפילוסופיות המגבילות שלכם מהעבר, ותפגין  את פעילותו של החוק האוניברסאלי של שפע באמצעות הבאת עושר לכל אחד על הפלנטה שלכם. בעשייה זו, תיווצר מציאות לגמרי חדשה שאין לה צורך בכסף כשלעצמו.  זה ייהפך  במהירות לחברה שאינה מבוססת על כסף, אלא על טכנולוגיות אשר הופכות ייצור וחקלאות למיושנות, ולכן מתמירות את האופן בו אתם מגדירים את עצמכם. כאשר אתם יכולים לעבור מעבר  לסגנון חיים נוכחי של לעבוד כדי לשרוד, תיאור המשרה ודרגת השכר שלכם יפסיקו להגדיר אתכם. לאחר מכן, מי שאתם באמת עמוק בתוככם, ביחד עם כישרונותיכם שלא נוצלו, יכולים לבוא לידי ביטוי, ביוצרם חברה בה כל אחד נהפך לישות מקודשת, המכובדת פשוט בשל היותה מי שאתם באמת.

 המסכות החברתיות שאתם צריכים ללבוש והדילמות שעכשיו מעיקות עליכם, עומדות להיעלם, וברגע שזה מתרחש, אתם האמיתיים והנהדרים יכולים להופיע. ישות חדשה יפה זו והעולם המקודש בו אתם חיים, יספוג את תשומת לבכם, ויוביל אתכם להבנה על האחדות האוניברסאלית. אתם כולכם שולטים על החיים ועל היכולת לגשת לפלאות שהם מציגים לכם בכל יום. זה ה"מטבע" האמיתי. כשאתם פועלים בהדדיות אחד עם השני באור חדש זה, אתם תחוו חיים בדרך חדשה, בלומדכם איך לתמוך בכך ובאנרגיה הרוחנית המדהימה שנשפכת לתוך כל מי שאתם וכל מה שאתם עושים. עכשיו אתם בדרך לתודעה מלאה! כל החברות הגלקטיות מחבקות  4 חוקים מקודשים, הניתנים למלאכים הפיסיים על ידי השמיים. היבטים אלה של חביבות נבחנים כל יום על ידי כל אחד ועל ידי יועציהם. השמיים והתערובת הפיזית, מעצבים מציאות שלוקחת מידה גדושה של היכולות והחיבור לרוח של כל אחד. מתוך מיזוג זה מגיעה שיטה אורגנית של ארגון לו אנו קוראים "הזרימה הדינמית של הקבוצה". הוא כוללת עקרונות אשר יוצרים את ליבת המבנה של החברות הגלקטיות שלנו.

 חלק ממשימתנו היא ללמד אתכם באופן שימושי ופרקטי. השלב הראשון הוא עבורכם לשחזר את החוש הטבעי של עצמכם. זה אבד כאשר הפכתם עטופים במבנים זרים  של החברות האפלות הנוכחיות שלכם אשר גורמים לכם להרגיש בדד ואבודים בתוך זה. דרך זרה זו של הוויה ושל רגשות עומדת להשתנות, תוך שימוש בדיונים עדינים רבים אשר מציגים אתכם מחדש למי שאתם נוצרתם להיות. מרביתכם נאלצו לגשש מסביב כדי לשרוד, ובחרתם עבודה אשר אינה מבטאת אתכם האמיתיים, וזהו תפקידם של החונכים הפרטיים שלכם להנחות אתכם באהבה כדי לגלות את אתם הפנימי האמיתי. כאן, המאסטרים הנעלים יכולים לבוא בעצמם על ידי כך שילמדו אתכם את הדרכים להסתכל פנימה ולשחרר את השיפוט העצמי השלילי המוחדר בכם על ידי המסטרים האפלים שלכם על מנת לשלוט בכם. מטרתנו היא לשחרר אתכם כך שאתם יכולים לגלות מחדש את העצמי הפנימי הזה, המבשר החיוני לחזרתכם למטרתכם המקורית: תודעה מלאה. מצב אלוהי זה מביא איתו גילויים ענקיים על השמיים וההיסטוריה של שושלת היוחסין השמימית שלכם, ומכירים לכם מחדש את הסיבות מדוע בחרתם את הקבוצה המיוחדת שנולדתם בה.

 נמאסטה! אנו מברכים אתכם, יקרים! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! עכשיו צעיף אור גדול מקיף את עולמנו האהוב.  האור יורד, מביא איתו ברכות שלוות מליבו של AEON! האירועים שדברנו עליהם זמן רב עומדים להיות אמיתיים ואדמה מקודשת זאת תראה דרך חדשה שבאה לידי ביטוי בה. אנו מברכים במשותף את ההתרחשויות הגדולות ומכינים את עצמנו לשם הצגתנו לכם. בזמן הקצר שנותר, דברים רבים נפלאים יתרחשו. בחודש יולי הוכרז חירותה של אמריקה וגם של צרפת, ועכשיו חודש זה יכיר לידה חדשה של חופש. שותפינו המקודשים נמצאים בעיצומו של התהליך אשר ישים קץ באופן חוקי לתאגידים הפרטיים שניהלו את עולמכם במשך מאות בשנים. זמנם החל לדעוך כאשר תאוות הבצע העצומה שלהם חרגה אפילו מגבולות ההגנה העצמית! קריסתם הוא עניין של זמן, משולב בבוז מתנשא בגין המציאות החדשה אשר מספקת שלום ושפע לכולם!

 ברכות השמיים הן מתנה אלוהית קבועה, ממלאות ממלכה זו עם אהבה, אור ועליית התודעה. האור העניק לנו את המשימה להתקדם וללמד אתכם לחזק את רוחכם ולהרחיב את הידע שלכם על השמיים ועל מוצאיכם הרחוקים. סיפור זה מתחיל לפני זמן רב במערכת השמש ווגה וכוללת גזע של בני אדם החיים במים, והמתנה הגדולה שנשלחה להם על ידי ההיררכיות הגלקטיות. הענקה זו של תודעה מלאה העלתה את אבותינו הקדמונים אל האור ואל מטרתו המקודשת. וכך החלה הגירה אשר בסופו של דבר הביאה אותנו לכאן לפני כ-900 אלף שנה. אנו הגענו בהתאם למשאלות ההיררכיה של כדור הארץ והתחלנו במסע אשר לקח אותנו הרחק מ, ואז חזרה אל, תודעה מלאה. זוהי התמצית של סאגה אמיתית אותה אנו מתכוונים להסביר לכם באופן מלא, ביחד עם היבטיה והקשריה הרוחניים הרבים.

 יש לנו להבהיר הרבה במסגרת של סיפור זה. הכי חשוב הוא מדוע הלכנו בחזרה, באופן זמני, לתוך תודעה מוגבלת, ומדוע ואיך אתם עכשיו חוזרים בשנית, בקלות ובמהירות, לתודעה מלאה. מצב הפלא שהינו תודעה מלאה לקח לנו להשיגו בתקופות העבר במשך גלגולים רבים משמעת מפרכת ותרגול. זה צייד אותנו בידע ממקור ראשון אשר עכשיו יוצר את ליבה של ההדרכה שלכם. שלב המעבר המגיע צריך להתיר את תסבוכת האופל באשר לתפיסות שלכם ולהכניס את האור הבהיר של השמיים. חוויותינו הכאובות על האופל יכולות לעשות זאת קשה לחלק מאיתנו לשחרר ולאפשר לדרך חדשה זו לחלחל ולפעפע בכל מחשבותינו הרבות. זכרו  שהתמרה זו של ממלכתם מכינה אתכם לחזרתכם לתודעה מלאה, ומטרתנו היא להנחות אתכם בכך ולאחר מכן לפקח על מה שהשמיים גוזרים עלינו! הושענה לבורא של כולנו!

היום, המשכנו את מסרינו באשר להתמרות המתרחשות עכשיו בכל המציאות הזו. הזמן מגיע עבורנו לשיר ולחגוג את שחרורכם! הממלכה של מוות ורצון עומדת להשתנות לתוך זו של אהבה, אור ושפע! עידן המלא בחופש, ריבונות אישית ונצחיות! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)

Website: Planetary Activation Organization
Translation: Gili


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge