Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - January 7, 2014

Sheldan Nidle - January 7, 2014

מסר של  Sheldan Nidle, מיום 7 בינואר 2014

6 רוח, 5 אינסופי, 9 אדמה

Dratzo! אנו חוזרים עם הרבה מה לומר לכם. פריטי פעולה רבים הנדרשים לאיפוס המטבע הגלובלי, כבר הושלמו. הפריטים הבאים כרוכים בהיחשפות התחלתה של מערכת מטבע חדשה ברחבי העולם. יחד עם שינויים אלה ישנם אלה המטפלים במערכת הבנקאית החדשה. השינויים הנוכחיים הם רק המצומצמים ביותר לתחילתה של מציאות חדשה עבור האנושות. סדרת שינויים אלה תוביל לממשל חדש אשר ישים סוף לטיוח של עב"מים. טיוח זה התחיל ברצינות במלחמת העולם השנייה והמשיך עם התקרית המבישה של רוזוולט בקיץ 1947. ברגע שטיוח זה מורם, אנו יכולים לבסוף לתקשר איתכם ישירות. בזמן זה, אנו יכולים להסביר את אותם דברים שאתם צריכים לדעת לפני שמתרחש הקשר הראשוני שלנו. כל אחד מכם צריך להבין מספר דברים לגבי ההכנות שנעשו על ידי החונכים שלנו כדי לסייע לכם להיות מודעים באופן מלא. בעקבות זאת תהיה הדרכה אשר תכין אתכם להיות שותפים מלאים בחברה הגלקטית החדשה שלכם.

תנועה זו הרחק מהמצוקה הנוכחית של חברות הנשלטות על ידי חובות, היא חלק מתנועה גדולה יותר לקביעת האנרגיות עבור המציאות החדשה שלכם. לפני שאתם יכולים להיהפך למודעים באופן מלא, אתם דורשים הנחיה ומעל הכל, ניסיון עובד על מה  באמת השפע רומז. במערכת חדשה זו של אפשרויות, אתם יכולים לחקור על מה מממלכה זו באמת ומה מצפים מכם.  זה הולך מעבר לחוויה היומית הנוכחית. זהו הזמן לקרוא, לפעול באופן הדדי וללמוד על הרוח ומהו עולם זה. עסק המטופש אשר מקיף אתכם יותמר לזמן יומי של לימוד, קריאה והבנה את השינויים הרבים שעכשיו מתרחשים בכל מקום. כדי לסייע לכם, המאסטרים הנעלים עומדים להגיע ולהתחיל תוכנית לימוד מיוחדת שתגלה ותסביר את מה שמכונה "סודות החיים". תורות אלה יועשרו על ידי הידע שאנו נקנה לכם. עד הנחיתות, אתם תיחשפו למידע רב.

ברגע שהנחיתות המסיביות יושלמו, אתם תפגשו את החונכים שלכם ותלמדו על מה שקורה הלאה. מודעות היא חיים.  יש לה את היכולת לבטא את האחדות הגדולה של כל החיים ולהסביר בו-זמנית את הייחוד הנהדר שאלו אתם. מערכת מורכבת זו של ידע צריכה לקטון לסיפורים שאתם יכולים להבין ולהשתמש בקיומכם היומי. כל יום יביא אתכם קרוב יותר למימוש של איך אתם משנים ומשלבים את כל הידע שאתם נחשפים לו. החונכים שלכם יסייעו לכם, ויינתן לכם תיק מסמכים שלם עליכם. כל חונך הוכשר להשתמש בנתונים אלה כדי לחשוף את הנקודות העדינות שלכם ולטהר את התפיסות שהליליות שלכם. תהליך זה הינו מקדמי להגירתכם בזמן הנכון לכדור הארץ הפנימי. שם, בשעה שאתם בתוך חדר האור שלכם, אתם למעשה תותמרו לישות אור מודעת במלואה.

לכן, השנה הקרובה היא זמן מיוחד. אתם סוף סוף תראו את הפרי של כל אלה ששותפינו הארציים השלימו. זה גם כאשר אנו יכולים שתהיה לנו ההזדמנות לפנות אליכם ישירות. איחוד מחדש גדול זה המגיע משמעותו היא שהזמן בו השמיים יכולים להגשים נבואה, מחזירים אתכם למצב בו אתם זוכרים באופן מלא את עברכם, ובו אתם מתחילים להבין את האחריות שנחה בעתיד הקרוב שלכם. חובותינו הם לספק טכנולוגיה ותודעה שמכשירים אתכם שתהיו יכולים לקבל את הפלאות של תודעה מלאה. התרחיש שנותר מבוסס על ההבנה של כל אחד מכם על הגודל של מה שעומד לפניכם. לכן, זה יהיה תהליך צעד אחר צעד. כל נקודה בזמן היא נקודה בה אתם יכולים להשתמש לשפר את חוכמתכם ולהרחיב את יכולתכם הגדלות. הרגע יגיע בו כל זאת יהיה הגיוני וממלכה זו יכולה לשנות בקלות את המאוד טבע של רמת תודעתה.

נמסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם!  עולמכם והאנושות המבורכת על פני השטח נמצאים במעבר! התמרתכם האלוהית היא בדרך. אתם מרגישים מדי יום את המכאובים והכאבים של שינוי זה. גאיה גם עסוקה עם שינוייה הרבים. קרקעית הים עולה. אקלים הגלובוס לא יציב, היבשות משתנות ורועמות. כדור הארץ חדש מתכונן להיוולד. אתם יושבים על מושב זה של שינוי שאינו נגמר ומתפלאים איזה גורל  האלוהות אחסנה עבורכם. התמרה זו היא חיובית לחלוטין ותוצאתה היא לאחד אתכם עם אחיכם לאורך הקוסמוס ובכדור הארץ הפנימי. קבלת פנים זו תיתן לכם בחזרה תודעה מלאה, ואיתה, יסתיימו אלף השונה של שכחון שנכפה. הפרי הראשון של תהליך זה הוא המצעד המהיר לשפע. אתם לראשונה תהיו עדים לאיפוס מטבע מסיבי ולאחר מכן תקבלו מתנה שבמקור ניתנה על ידינו לפני מאות בשנים.

פעולה זו בתודעה תכין אתכם לקבל שורה של תחומי אחריות חדשים לגמרי. הזמן עבור זה הינו עכשיו. זו הסיבה מדוע מספר אירועים מנוהלים בדרך מיוחדת מאוד. דברים אלה שעכשיו הם מתרחשים יביאו רבים מכם לשפע גדול. השתמשו במתנות אלה לשפר את האנושות ואת עצמכם. צפו ביראת כבוד כשהמציאות שזמן רב נראתה כבלתי מנוצחת נמוגה במהירות ולאחר מכן נעלמת. כשהממשל החדש עולה, אנו יכולים להופיע ולהתחיל בסדרה שלמה של שיעורים על מי אתם באמת, ועל ההיסטוריה שהוכחשה לכם על ידי האופל. השתמשו באמיתות אלה ובשפע החדש שלכם להיות בעלי מציאות חדשה. קבלו בברכה את אחיכם ואפשרו לחדשות הטובות מהשמיים לשאת אתכם למלאות של הפוטנציאל המבורך שלכם. בכך, אנו מתכוונים להנחות, ללמד ולהביא חוכמה לכם. עתיד מפואר מחכה לכם!

האחריות המשותפת שלנו היא לגאיה ולמערכת השמש המופלאה הזו. אנו מגיעים מהרוח ומשתמשים במתנות מקודשות אלה שניתנו לנו כדי לגלות את הבריאה בפיזיות.  היו תמיד מודעים מי אתם ומדוע אתם כאן. בכך טמונה האמת האלוהית השולטת בחיינו ומתירה לנו לסייע לשמיים להביא אור למציאות זו ולכל המציאותיות האחרות. מרביתכם לא שמו לב לדברים אלה בתקופה מסוימת, והתחילו להטיל ספק. אנו מגיעים לאפשר לכם לנטוש דיעות אלה עכשיו ולפנות בשמחה גדולה אל האור ולאחריות זו שכה באדיבות ניתנה לנו על ידי הבורא. אנו נלך ביחד ונגלה את התוכנית האלוהית. אנו נביא אור למקום בו רק חשיכה מנצנצת ולאפשר לאמיתות גדולות שיסופרו לאורך גלקסיה זו, ובאמת, כל הפיזיות. לכן, רבים מבקרים אתכם עכשיו. בקרוב, הגעה גדולה פורמלית תשחרר את הפאר האדיר שלכם!

היום, אנו המשכנו עם המסר שלנו. כאמור, שינוי גדול יורד על פני ממלכת פני שטח זו. האחריות המשותפת שלנו היא להיות מודעים יותר מאי פעם על כך ולציין שהאלוהות מגלה את קסמה אפילו כשאנו מדברים! הזמן מגיע עבורינו לנטוש את הסקפטיות שלנו לאפשר לאור נהדר זה להיכנס. דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: Gili


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge