Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - November 11, 2014

מסר של Sheldan Nidle, מיום 11 בנובמבר 2014

2 כלב, 8 התינוק של היגואר, 11 רוח.

Dratzo! דברים רבים בעולמכם נמצאים עכשיו בתהליך של מתן ביטוי להם. פגישות הולכות לגבש באופן גלובלי מערכת פיננסית חדשה שקופה מאוד. חלק חשוב מאוד ממשא ומתן זה הוא הצורך לשערך ולאפס את המטבע הגלובלי ביחד עם זה ישנה נחיצות לחזור ביחד לתקן הזהב. אנו בוחנים ומפקחים על שיחות אלה. בבעלותן של המשפחות העתיקות כמות עצומה של פיקדונות של מטילי זהב שלא ניתן להסבירם בעבר. חלק גדול מאלה עומדים להינתן כדי לגבות מטבע זה ולהיות הבסיס לקרנות השפע הגלובלי. אלה הן בעיקר הומניטריות בטבען. הקרנות עומדות לאפשר פיצוץ של פרויקטים אשר יועילו מאוד לחברה הגלובלית. הן גם עומדות לאפשר לכם ללמוד על מהו הידע הסודי הנוכחי, ולהכינכם להבנה טובה יותר להבהרת המדיניות של השמיים. הן גם עוזרות בגילוי גלובלי. שפע זה הוא לכן עומד לסלול את הדרך למציאות חדשה ולמודעות על מה שעומד להתרחש בעתיד המאוד קרוב.

כשהתחלנו את משימת הקשר הראשונה שלנו לפני למעלה משני עשורים, חיברנו את ההיררכיה הרוחנית שלכם לכוכב לכת מקודש זה וגילינו את ההיסטוריה והמטרה של המאסטרים הנעלים שלכם. ידע זה הוביל אותנו ליצור איתם קשר ולהתחיל לגבש את האופן בו אנו תומכים אחד בשני. לאורך הדרך, התחלנו במשימה סגורה ומשולבת עם האגרטנים. בסופו של דבר, הקמנו שם בסיס גדול והתחלנו בפגישות ארוכות ומורכבות עם המועצה העיקרית שלהם. בקשנו מהם להגדיל את המשימות על פני שטח כדור הארץ, אשר הם ביצעו במשך אלף שנה. לאחר מכן, בקשנו מהם לסייע לנו בגיבוש משימות דומות עם צוותנו האישי. אנו בצענו כרגע עשרות אלפי מפגשים מעין אלה על פני שטחו של גלובוס זה. לאורך הדרך, סייענו באופן חלקי לאלה אשר התמסרו לגילוי. זה הכרחי שמשימות כאלה יבוצעו בחשאי. לכן, תוצאותיהן הניבו מידה גדולה של מידע שימושי לגבי החברות שלכם ולגבי עצמכם.

פגשנו את אלה אשר עובדים במלוא המרץ כדי להביא ממשל חדש זה לידי הווייה. אנשי הקשר שלנו התקשרו באופן סודי עם אנשים נהדרים אלה והשתמשו במשרדינו הטובים לעזור למטרתם. זה חשוב שהאופל יובס. מרביתה של עבודה זו צריכה להיות מלווה באנשים כפי שתיארנו לעיל. יש לכם את היכולת, פשוטו כמשמעו, לשנות את עולמכם. אנו כאן כדי לספק עזרה הולמת לטובתכם כאשר יש צורך בה. אנו מבינים שהשמיים עושים ומבקשים מאוד לתמוך בסדרות אלה של מטרות אציליות לשינוי. למעשה, הופענו במספר פגישות סודיות של קנונית האופל כדי להמריץ אותם ללכת אחר הנהגתכם. השמיים נתנו לנו מרחב פעולה גדול יותר בעניין זה. לכן, אנו מתכוונים להגדיל באופן מלא את תפקידי אנשי הקשר שלנו בפתיחה ובאבטחה של קווי תקשורת נאותים בין כוחות האור בעולמכם וגם להגדיל את תפקידם של כמה אגרטנים אשר מעורבים מאוד בתהליך זה.

המטרה מאחורי כל זאת היא פשוט להקל את האמצעים לבעלי בריתנו להבטיח את ניצחונם ולהכין את עולמכם לסוג חדש קיצוני של ממשל. לפני מעל 200 שנה, הרוזן סנט ג'רמן עזר לנסח זאת במילים כתובות בהצהרת העצמאות של ארצות הברית. אנו מחויבים בתוקף לראות כי מה שהאופל כה רוצה להרוס, יפרח עכשיו בכל מקום על עולמכם. תהליך זה הוא פשוט ההתחלה של מה שאנו מתכוונים שהחונכים שלנו יציגו לכם. חברה גלקטית יכולה להתחיל בקלות במסדרונות של ממשל אמיתי ופתוח. החילופין הנובעים מכך מתאימים ביותר למה שהחונכים שלנו עומדים לשוחח איתכם. לכן, אנו רואים ממשלים חדשים אלה ומדיניות של גילוי מלא כאמצעים עבורכם לפתוח דיאלוג גלובלי איתנו. גורלכם עומד להתחבר מחדש עם משפחותיכם הרוחניות והחלל. לאחר מכן, אתם יכולים להתחיל לזכור מי אתם באמת, ולחזור בשמחה לתודעה מלאה. במצב זה, אתם יכולים להיהפך לשומרים אמיתיים של עולם זה, ואכן של כל הפיסיות.

ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! הגענו עם חדשות טובות נוספות! נכון לעכשיו, אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם שותפינו במציאת דרכים לשחרר בצורה מסיבית את הקרנות ההומניטריות והמשגשגות שלנו. האגרטנים הבטיחו לנו שקרנות אלה מוגנות, ושחרורן הוא קרוב מאוד להתרחש. אנו מבקשים מכם להיות סבלנים ומוכנים לקבל את הברכות המאוד ראויות שלכם. בעלי בריתם של האופל מתפוררים לנוכח התקפה חוקית רחבה, אשר מאיימת על מאוד קיומם. לכן, השתמשו בתפקידים הפנימיים הטובים כדי לסייע לנו לתת ביטוי למציאות חדשה עבור האנושות. כשאתם עושים זאת, פתחו את לבכם אל האור והתמזגו איתנו, עם חסד. ביחד, אנו כוח שבאמת לא ניתן לעצרו, המיועד להביס את כוחה של קנונית האופל ועבדיה הרבים. המטרה העיקרית הנוכחית היא לעצור את הפושעים האלה ולבודד אותם מכם.

כשאתם מתכוננים לקבל את הברכות הרבות שלכם, היו מודעים לגורלם של חברכם. עולם זה הוא בצורך רב, לשפר את התשתית שלו. יש צורך לטפל בצרכים אלה. מה שאנו מבקשים מכם לעשות הוא פשוט להושיט יד אחד לשני. היו נכונים להתחבר עם האחרים. למדו כמה כל אחד מכם מגיב לשינויים המגיעים, ועזרו אחד לשני דרכם. אמונות פנימיות מאוד עוצמתיות עומדות להתנפץ בזמנים המגיעים. היו מסוגלים לעודד אחד את השני, היו מסוגלים לעזור, בתחילה למשפחתכם, לאחר מכן לידידכם. הבטיחו לכל אחד שהכול הוא באמת טוב. אנו עומדים גם להשתמש במשרדינו הטובים כדי לעזור ולעודד אתכם. סדרות עצומות של אמונות עומדות להיות מותקפות. חבקו את האנושות והשתמשו בתקשורת החברתית לעודד רבים. השתמשו בחוכמתכם להבטיח ולהסביר. המציאות החדשה עומדת לסיים את הרודנות של ממשלה ולהחליפה עם מוסד המסור לאנושות.

בעולם חדש זה, אתם עומדים להצליח, כמו גם להיות חופשיים. אתם סוף סוף יכולים לבטא את עצמכם לאחרים בחופשיות ובאופן גלוי. השתמשו בזמן זה כדי לשוחח אחד עם השני וללמוד על עולם חדש זה. אנו מוכנים להוסיף לדו-שיח זה, על ידי כך שנלמד אתכם, סדרת שיעורים חיוניים על החיים ועל האופן בו הגענו לכאן. מוסר אמיתי המבוסס על שיעורים אלה עומד להופיע. בכוונתנו לראות שהכוונה של האוואטרים, אשר אותה בטאו לעוקביהם הראשוניים, עכשיו נעשית ידועה לכם. החוכמה הגדולה היא כולה על אהבה ואור. היא על האופן בו כולכם יוצרים קהילה אנושית גלובלית. קהילה זו צריכה לבוא ביחד כדי לבטא אהבה זו באמצעות ההבטחה שכל ממשל חדש באמת משרת את הציבור ואת הקהילה שהופיעה מחדש. זהו זמן להגיע ביחד ולשרת את השמיים ואת גאיה.

היום, אנו נתנו לכם סקירה בסיסית על מה שמגיע כרגע, כמו גם על האחריות הגדלה שלכם לעזור לה לתת ביטוי. דברים נהדרים רבים מוכנים להתרחש. אף על פי כן, תנו להם זמן להיחשף בהצלחה! הישארו חיוביים, אפילו כשאתם מרגישים כמה תסכולים פנימיים. דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: Gili


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge