Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - December 31, 2013

Sheldan Nidle - December 31, 2013

מסר של  Sheldan Nidle, מיום 31 בדצמבר 2013

12 עיט, 18 כף של יגואר, 10 אדמה

Selamat Balik! אנו חוזרים עם מידע נוסף על ההתמרה המתמשכת של עולמכם. מצב נוכחי זה תם ונשלם כששנה גרגוריאנית זו של 2013 מגיעה לסיומה. קנונית האופל מתוסכלת ומאולצת לוותר שטח אחר שטח משטחי הכוח הבלתי מוגבלים לשעבר שלהם. התהליך הדינמי הזה הוא מתמשך ועומד להסתיים בקרוב. מרכיבי האור השונים סיימו מספר הסכמים חיוניים אשר באמת "חותמים את העסקה". קנונית האופל מבינה זאת ומבינה ששלטונה הארוך בממלכה זו עומד להסתיים. לא רק שהם צריכים לטעום את חומרתם של מאסר משפטי רחב, אלא גם ישימו אותם בעמדה אשר תפקח הרבה על עושרם והפריבילגיות המיוחדות לשעבר שלהם ייעלמו. זו רק ההתחלה של מה שעומד להתרחש. הממשל החדש, כפי שציינו קודם לכן, יתמיר את חוסר הגילוי הנוכחי על נוכחותנו לתוך הצהרה רשמית של הכרה. מטבע חדש מבוסס זהב וחוקי בנקאות גלובלית חדשה יובילו לפשיטת רגל של מוסדות בנקאיים הכי גדולים. העתיד הקרוב עבור מציאות זו הוא באמת בהיר!

כל ההרשאות החשובות הדרושות כדי לעצור ו/או להגביל את החברים העיקריים של קנונית האופל, תקינות; מה שנותר זה לבצע את אלה ברצף הנכון. בנוסף, הפעולות השונות להצגת מערכת המטבע הגלובלי מסתיימות, כשקיימות החלטות רבות הדרושות כדי להחזיר את עולמכם לסטנדרט זהב חדש.  אלה עומדים להיות צעדי ביניים כששפע עולמי נכנס למקומו. כסף הוא מכשיר לקראת סוף ספציפי. זמן של שפע יסדר מחדש זאת ויתמיר את הכוונה לתוך עמדה עוצמתית עכשיו המוחזקת באמצעות כסף. בקיצור, ערכיכם יכוונו שנית כדי להתמיר את אמונותיכם בקצוות סופיים, ולשנות אותם למה שמשתוקק העצמי הגבוה יותר שלכם. דברים אלה ישקפו את הערכים הגבוהים יותר האמיתיים שלכם ויעודדו את האחדות עם אחרים ואת הריבונות האישית שנחה בתוכם. תקופה הבאה הזו תהיה מעבר מהיר להביא אתכם מאדמת הביצה הנוכחית שאתם חיים בה לזו אשר תכין אתכם לקשר ולעלייתה של תודעה חדשה.


מהלך זה לכיוון תודעה מלאה יאפשר לכם להבין טוב יותר את טבעה המורכב של התוכנית האלוהית, ולקבל באדיבות את הצווים המקודשים של הבורא. כשאתם חיים בממלכה המקודשת החדשה, אתם מתחילים לקבל את האחריות המקיפה את שירותכם האלוהי. אנו מעורבים עמוקות עם הצווים המיוחדים אשר שולטים על גלקסיה זו ועל פיזיות. דגמי החברה הגלקטית שלנו מושתתים על מציאות אשר משקפת בצורה הטובה ביותר את כל אחת מאומות כוכב הרבות שלנו. אנו רואים את עצמכם כצבעי קשת עצומה. לכל אחד מאתנו יש את אותם מרכיבים שלובים כדי לייצר את השלם האדיב ביותר. הגלקסיה שלנו, בתורה,  משתלבת באופן דומה עם האחרים כדי לעצב שלם גדול אשר מאפשר את הקדוש להיחשף בינינו.  חשיפה זו של רוח גם מניעה וגם מרגשת אותנו. הפדרציה הגלקטית קיימת כדי לשרת את השמיים ולחשוף את התוכנית האלוהית בכל הפיזיות. אתם עומדים לאמץ פעולה זו כאשר אתם לוקחים על עצמכם חובות חדשים כישויות אור מודעות באופן מלא!

הכמות של אינטגרציה והתמרה שגאיה והעולמות של אחיותיה עומדות ליטול על עצמן היא די מדהימה. לשמש יש גם תחומי פעילות רבים שהיא צריכה לבצע כדי להביא מציאות זו למלוא הפוטנציאל שלה. בכל יום, אנו משגיחים על מערכת השמש הזו ומסייעים לה במבצע הגדול של ההתמרה. חישבו על כך! אתם עדים לא רק למערכת שינויים חשובה בעולם זה אלא גם לסדרות של שינויים ייחודיים המתרחשים לכל פלנטה. כאשר שינויים רבים אלה נגמרים, אתם תהיו חלק ממערכת המכילה 5 עולמות מים ראויים למגורים המלאים עם מערכות אקולוגיות מגוונות אשר מתרחבות גם לאזורים בממלכות החיצוניים והפנימיות. אחריותכם כמנהלים של עולמות רבים אלה היא באמת עצומה. מאמצים אלה יתואמו על ידי המועצות השולטות שלכם יחד עם עצתם של המאסטרים הנעלים שלכם. כל אחד מכם יהיה בעל כישרונות אשר יאפשרו לכל זה להתרחש בקלות ובטבעיות. זרימה אלוהית זו מגיעה מהתוכנית האלוהית ומהאיכויות האלוהיות ששמו בכם!

הושענא! אנו המאסטרים הנעלים שלכם!  אנו הגענו לכאן עם כמה חדשות טובות להעביר לכם. בשעה זו,  שותפינו עובדים בחריצות להכין את המרכיבים הסופיים אשר יציגו בפומבי את המציאות החדשה שלכם. הראשון מביניהם כולל איפוס מטבע גלובלי המעורב עם  תקנות בנקאיות מחמירות וראשיתה של מערכת פיננסית "מגובית בזהב" בכל רחבי העולם. איפוס זה יאלץ בסופו של דבר את השכרתם מחדש של הבנקים העולמיים הגדולים. זה גם יגביל את האופן בו המטבע מוחלף לתוכניות שוק גדולות שונות אשר קיימות בין בנקים ב"שוקי כספים" רבים באירופה ובאמריקה. הכוונה כאן היא פשוטה שמערכת חדשה תחליף את הקיימת ותאפשר לשפע לזרום לכולם. זה יגרום לסיום התחבולות הפיננסיות הרבות של האופל אשר שמרו את רובכם עניים ולכן ניתנים למניפולציה בקלות.  כסף ייפול במהירות בשולי הדרך כשתודעה חדשה תעלה בכל מקום.

שינויים מבורכים אלה יתמירו את האופן בו אתם חיים את חייכם היומיומיים. בנוסף אתם תראו את עלייתו של ממשל חדש והופעתן של שורה ארוכה של טכנולוגיות שעכשיו הן מודחקות. זה, יחד עם הקשר הראשוני המגיע, יאפשר לנו להתחיל סדרת שלמה של שיעורי תודעה אלוהית. שיעורים אלו יאפשרו לכם לבחון בזהירות את מה שמרכיב מציאות זו ומה מרמזת באמת תודעה מלאה. יש צורך להסביר הרבה והרבה צריך להילמד על ידכם. כל שיעור בתוכנית הלימודים המיוחדת הזו יכלול דוגמאות, סיפורים ותרגילים פשוטים. בנוסף על כך, אנו מתכוונים להדגים מספר דברים שאתם תפגשו כאשר אתם חוזרים לתודעה מלאה. לכל אחד מכם יש חיים רבים בעבר שאתם תצטרכו לבחון ולהתקדם. אתם גם תצטרכו הדרכה בעל פה על מה שיקרה לכם.

השמיים תזמרו באופן מתודי את האמצעים שבעזרתם התמרה זו עומדת להתבצע. חלקנו בלוח זמנים מקודש זה הוא ללמד ולפקח. במשך אלף שנה אנו בחנו ויעצנו לכם. נדרש כרגע מצב מקיף יותר. את זה, אנו עושים בשמחה! אתם כאן לשנות את המאוד טבע של מציאות זו ולסייע לגאיה במעברה לתודעה מלאה. נוסף על כך, עלינו כולנו מוטלת המשימה שניתנה על ידי השמיים עם המעבר הפורה של מערכת שמש זו לתפארתה הקודמת. אומה כוכב החדשה שתנבע מכך תהיה מבוקשת מאוד על ידי רבים בגלקסיה זו. לכן, כל אחד מכם הגיע לכאן רק לאחר שעבר מבחנים רוחניים מיוחדים שניתנו לכם על ידי השמיים. זה עושה את חובתנו המקודשים חשובים ביותר להתגלותה של התוכנית האלוהית. אנו מקבלים את האחריות שלנו באדיבות ומתכוננים להצלחתנו המשותפת. הללויה! הללויה!

היום, המשכנו עם מסרינו. הסברנו בקצרה מה עכשיו מתרחש מסביב לגלובוס זה. אירועים נהדרים אלו יקימו את הבמה עבור השפע החדש שלכם ועבור הממשל החדש שלכם. הם מביאים התקנים חדשים ואחריות חדשה. אנו באמת בזמן של "ניסים ופלאות"! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: Gili


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge