Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - November 22, 2016


מסר של Sheldan Nidle, מיום 29 בנובמבר 2016

9 לילה, 6 זרימת השמש, 13 אדמה

Dratzo! הרבה מתרחש עכשיו מסביב לעולם זה. הכספים השונים הדרושים כדי "לממן" את כל התוכניות מובאים בחשבון ויחולקו היכן שהם דרושים. מערכת זו של פעילויות מיועדת להוביל בסופו של דבר להכרזה רשמית של NESARA ולאחר מכן GESARA. המשמעות היא שאמריקה מתקרבת קרוב יותר להכרזה רשמית של רפובליקת NESARA החדשה שלה. מציאות חדשה זו תאפשר בסופו של דבר לתת ביטוי למערכת בנקאית עולמית חדשה. לאחר מכן כל האומות אשר אשררו את הסכמי פריז יתחילו לבצע סדרת פעולות משולבות מתואמות כדי לשנות את הזיהום המסיבי של מאתיים שנה האחרונות. אירועים אלה גם עומדים להתחיל סדרה של פרויקטים הומניטריים רחבים שעומדים להביא מים למדברות ותברואה מודרנית לכל האומות. נוסף על כך, כל אומה עומדת ליישם רשתות חשמליות אשר יכולות להביא את האינטרנט לכולם. זו רק ההתחלה של סדרת התפתחויות אשר עומדות לשדרג חינוך עולמי ולאפשר לאנשי העולם לדעת מה נעשה כדי לשנות את הדרך בה העולם הישן פועל. מציאות חדשה זו עומדת לאפיין שלום, שגשוג, חופש ושיתוף פעולה עולמי. זה עומד להיות זמן חדש ונהדר עבור האנושות על פני השטח!


שפע זה של שגשוג הוא רק ההתחלה של מה שנמצא לפניכם. לפני זמן רב, כאשר ניתנה הוראה לגבי זמן זה על ידי השמיים, ניתנה פקודה כי התקופה לפני ההתעלות עומדת להתחיל לחבר מחדש את האנושות על פני השטח עם אחיה הגלקטיים. זה גם עמד להיות זמן בו אנשי אגרטה פוגשים אתכם. הצטרפות זו ביחד עומדת להכיר אתכם מחדש עם האופן בו אחיכם התפשטו בהרחבה לאורך גלקסיה ענקית זו. מהרגע שנאלצתם לתוך תודעה מוגבלת, שכחתם שלא הייתם לבד. אתם אפילו לא ידעתכם שפדרציה של בני אנוש ענקית נמצאת שם כדי לעזור לכם. התהליך הראשוני הוא פשוט כדי להראות לכם כמה בני אנוש נוסעים בהיקף נרחב. לכן אתם צריכים להיפטר מפחדיכם ולהתרחק במהירות מקסנופוביה (שנאת זרים) הגדלה. באור זה, נאמר לנו לאפשר זמן לכם כדי להסתגל מחדש לתפיסתכם על מציאות גלקטית זו. אתם חיים במישור פתוח של קיום הכולל סוגים שונים רבים של ישויות בעלי כושר חישה למדי, אפילו גרסאות של זנים שונים שנראים לעיתים קרובות בעולמכם.

ישויות נהדרות אלה עומדות לפגוש אתכם רק לאחר שעשיתם את השינוי בחזרה לבני אנוש גלקטיים. במצב חדש זה, החשש הראשוני שלכם כבר הותמר ליראת כבוד. אנו מבינים עובדה אחת זו טוב מאוד ושמרנו את השימוש הנוכחי באלה שאינם בני אנוש גלקטיים למינימום. עבורכם, המוכרים ביותר מאלה הם, כמובן, הארקטוריאן (Arcturians). פלאי הריפוי שלהם ידועים היטב לנו והם מייצגים זנים עבורם היו לכם תמיד הרגשות טובות. תפקידינו הוא להציג את השלב הבא של מעברכם באור הטוב ביותר האפשרי. לכן צוותי הריפוי שלנו מורכבים רק מארקטוריאן ומרכיבים אנושיים. אנו מבינים, גם, שאנו צריכים לעבוד מקרוב עם אלה הנמצאים בפעולת עיבוד של השפע שלכם ויוצרים ממשל חדש. אתם עומדים לראות, להיות חלק מאירועים בלתי רגילים רבים. אירועים אלה עומדים להציגכם לטכנולוגיה חדשה ולסלול את הדרך למערכת הכרזות ראשונית אליכם. חשוב לנו בעיקר, כמובן, הגעתנו. המאסטרים הנעלים עומדים להכין את הדרך בכך שייתנו לכם מספר שיעורי היסטוריה חיוניים.

שיעורים אלה עומדים למלא את הפערים הגדולים שגישתכם הנוכחית להיסטוריה נכשלה להקנות. זה קל להפעיל מניפולציה על מה שאתם לא יודעים. אנו משתוקקים לראות כי למדתם באופן עמוק מהם פערים אלה ואיך הם מבלי יודעין השפיעו עליכם. אנו מגיעים כדי לקדם אתכם בברכה הביתה ולהציע דרכים עבורכם לבנות את כוכב אומה חדש שלכם. זה חיוני שאתם תעשו זו כקולקטיב מודע. זה חשוב לכם להתמזג באופן חופשי עם האגרטנס ולדעת בפירוט איך אתם עומדים להקים את בתיכם החדשים על ונוס, מאדים ועולם מעבר למאדים חדש שהוקם מחדש. בניית כוכב אומה דורשת גישה אורגנית. אתם גם נדרשים לידע על אופן הניווט בהצלחה את הקונגרס של הפדרציה הגלקטית של אור במערכת וגה. דברים אלה עומדים להיות בקרוב "מיושנים" לכם. אתם גם עומדים ללמוד דברים רבים מהחונכים שלכם, בתהליך, יותר על עצמכם. קחו זמן זה כדי להתחיל להבין מה מונח לפניכם כהרפתקה קוסמית מהממת בתודעה! הידד! הידד! הידד!

ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! מסביב לכוכב המקודש לכם, מערכת פעולות אלוהיות מאוד מתחילה לקבל צורה. אירועים מקודשים אלה הם השיגור הרשמי של השמיים כדי לדחוף את הכנסת תוכניות השפע, NESARA והרפובליקה החדשה. אירועים אלה עומדים לבטל את הפעולות הנוכחיות שנמצאות כעת בעיצומן מאז סיומן של הבחירות באמריקה ב-8 לנובמבר האחרון. אנו בשמיים ובכדור הארץ רוצים מאוד להביא לכם את מה שהבטחנו לכם לפני זמן רב. זה תפקידם של השמיים להביא קדימה מציאות מקודשת חדשה המשחררת אתכם משעבוד אליו הייתם כבולים באזיקים לפני כ-13 אלף שנה. נכון לעכשיו, כפי שצוין במסרים הקודמים, אנו מעריכים ברצינות את חזונכם הקולקטיבי ואת פעולותיכם החיוביות. אנו מברכים אתכם, ונחושים להפעיל אב-טיפוס ראשי על פני כוכב כחול-ירוק נהדר זה. לכן, אירועים מיוחדים נעים קדימה ומיועדים להביא לכם הצלחה נהדרת זו!

אנו המאסטרים ציווינו לשותפינו המקודשים שעולם זה של מחסור וכוח יותמר. קרקע זו ממוקמת על השטח המקודש של גאיה, אמנו המקודשת. רבים מחזיקים בדעה שהמשכיות ההווה נכונה: זה לא יותר מטיפשות. לאנושות יש עבר נהדר מאוד שעומד להוביל לשינוי צורה מהיר של מציאות זו. זו פקודתם של השמיים ממנה אנו מושכים שמחה ומחיה. עולם לא קדוש זה מיועד להיות משוגר במהירות לפח האשפה של ההיסטוריה! משמעותו של השפע החדש היא רק כדי ללבות מהפיכה שקטה של הלב! בתמורה תשוקם החוקה של ארצות הברית המקורית ותיתן לכם ממשל חדש. כלי זה עומד לעורר תהליך מחשבה אלוהי אשר תתפשט מסביב לעולם זה ותעורר השראה למציאויות חדשות, משגשגות וחופשיות. אלה עומדים לקדם בברכה את אחיכם ולשחרר אתכם כדי לטעום שוב את השמחה של תודעה מלאה!

אפוף בשמחה ההולכת ומהדהדת זו, אנו פונים אליכם. היו אמיצים וצפו לשום דבר פחות מאשר נדיבות לבם הנדיבה של השמיים. בזמן זה, אנו יכולנו ליצור ניסים רבים. הגדול ביותר קיים פשוט קדימה. אנו מכירים כי אלה המחפשים לשחזר את החשיכה רוצים ללכוד את נשמותיכם הנהדרות באפילה. זה אינו צריך להיות המצב. תפארת מלכותית ירדה על פני מישור זה והיא לא עומדת לנוח עד שניצחון אלוהי אמיתי הוא שלכם! השתמשו בזמן זה כדי להרגיש את הכוח הפנימי המרקיע שחקים שלכם. זרם חזק של אנרגיה אלוהית עומד לטאטא את כל מה שהוא מעבר לפרמטרים של העתיד החדש הזה עבור האנושות. מופגנת בשמחה, זו עומדת להיות מציאות מרוממת ואלוהית, המלאה בשמחה, בחופש ובשפע אינסופי. התבוננו בתשומת לב כשמהפיכה שלווה מקודשת זו מתגלגלת פנימה.

היום, המשכנו לדווח על מה שמתגלה מסביב לעולם זה. האירועים המתרחשים מבטיחים שינוי גדול באופן בו האומות בעולמכם פועלות. עולמכם נמצא על סף של מגע. הכינו את עצמכם להיות עדים לאירועים הבלתי רגילים ביותר! דעו יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge