Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - April 5, 2016


מסר של Sheldan Nidle, מיום 5 באפריל 2016

6 דרקון, 12 קוף, 12 יד

Dratzo! בדיווחינו האחרון, הזכרנו בקצרה את אחד משמונה מופעי הקרקס שהקנוניה האפלה השתמשה בהם כדי לשמור על רמה של כאוס בעולמכם. לכל מערכת הנסיבות הנוראה זו יש פתרונות, אחריהם רבים בעולמכם שואפים בחריצות. האופל בוחן כאשר אלה המתכוונים להעביר עולם זה למציאות בטוחה ושפויה יותר מפעילים את קסמיהם על כל אחת משש היבשות הגדולות של גאיה. "גיבורים" רבים אלה סוללים את הדרך עבור שורה שלמה של מדיניות, אשר עומדת בסופו של דבר לאחד את האנשים בעולם על פני השטח שלכם. בנוסף לשורה זו של תוכניות שמופיעות היא עלייתה של מערכת בנקאות ופיננסים חדשה. כאשר השפע החדש נוסף לכך, עתיד בהיר מתחיל להגיח. קנונית האופל נמצאת למעשה בפניקה לגבי תוכניות המבעבעות המונחות היטב. האופל היה רוצה להפעיל שורה של תקריות אלימות קטנות שאמורות היו להתפשט לתוך מספר של מלחמות גדלות. זה כפי שאתם יודעים לא התרחש. במקום זה, האופל רואה שהעיכובים שלהם הם רק עיכוב קטן למה שמתרחש כעת. בזמן קצר, מציאות חדשה צפויה להתבטא, שהינה המעבר לתנועתכם לתודעה מלאה.


אנו גאים מאוד על האופן בו אתם מקבלים את השינויים הגדולים שכעת מופיעים בקושי מסביבכם. בקרוב, תכניות המימון הרבות שעומדות לשנות את עולמכם עומדות להופיע. בסוף המאות ה-19 וה-20, מספר של המצאות שלא יאמנו התחילו להופיע והיו ללעג על ידי העיתונים והעלונים של האופל. זמן קצר לאחר מכן, תגליות ראשוניות אלה נעלמו. בנוסף במהלך המסלול של המאה ה-20, מתקנים רבים מעין אלה "נגנבו" ולאחר מכן הוחרמו על ידי הקנוניה. היפוך הדרגתי של תהליך זה מוכן לקרות עכשיו. כבר מספר אנשים התקדמו עם "גילויים מחדש". מתקנים אלה מבשרים את מה שעומד להגיע. בעולמכם ישנם אנשים מרשימים אשר יוצרים באיטיות את הבסיס למדע חדש המבוסס על התודעה המתקדמת שמשנה במהירות את העצמי הפיזי שלכם. שינויים אלה והמציאויות הנובעות מהם מאפשרים לכם להיות עדים לתחייה החדשה ולראות איך עתידכם באמת מופלא!

קנונית האופל היתה נחושה להמשיך לעכב את הופעתה של NESARA. עם זאת, אפילו כשהבסיס של מערכת פיננסית חדשה ורפורמה עולמית של המטבע שלה מתקדמת, זה הפך להיות ברור שהשלטון הנוכחי דה פקטו של ארצות הברית שואף למדיניות שמתנגדת בגלוי למה שרפורמות שונות אלה מתכוונות להשיג. בנוסף, ארגון פשע זה מימן את הפעילויות ואת חימוש של קבוצות מחבלים כמו אל קאעידה (Al Qaeda) ו-ISIS וסייע באופן לא חוקי למספר קרטלי הסמים. פעולות אלה היו חלק מהשחיתות וההזנחה ש"ממשלה" זו הגשימה בחשאי. לכן זה היה חיוני שארגון לא חוקי זה יוצא במהירות מהעסק. לכן, שורה של דיונים ארגוניים מיוחדים התחילו בתחילת האביב של 2016. זה כוון להחליף שלטון לא חוקי זה לפני הגעת סוף האביב. תרחיש להשיג תוצאה שדרושה מאוד זה הוסכם ותוכנית הופעלה על ידי צוות משימה מיוחד צבאי/אזרחי.

אנו מוקירי תודה מאוד לקואליציה של אור ולמה שהגשימה עד כה. המערכת הפיננסית החדשה נמצאת בשלביה הסופיים של החלפת מערכת ה-SWIFT המושחתת מאוד ויכולה עכשיו לאפשר לסכומים גדולים של כספים שיועברו בבטחה מיבשת אחת לשנייה. המטבעות הותאמו כך שהכספים מגובי מתכות יקרות יכולים להיות מוצגים בצורה עולמית. מערכת פיננסית חדשה מגיעה ביחד. כדי להשלים תהליך זה, נדרש בבירור שתיושם NESARA בארצות הברית, ומבנה זה יתרחב למספר משטרים מושחתים דומים ברחבי עולם זה. בעתיד הקרוב, אתם עומדים באמת להיות עדים לעלייתו של משטר חדש שלם. זה יכול לסייע מאוד לסיים את הטיוח ברחבי העולם של החוצנים (UFO). פעילות זו יכולה לעזור לנו להתגלות לכם כיאות. באותו זמן, אנו יכולים לסייע לאלה המעורבים בניקוי עולמכם מקרינה ומסוגים שונים של זיהום תעשייתי. זה יכול לאפשר לתושביה הרבים של גאיה לחזור למצב הבתולי הקרוב. אתם עומדים להיות חופשיים, שופעים ושומריה של גאיה! הללויה!

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! השנה האחרונה צוינה בגין עיכוביה הגדולים ובגין העובדה, יקרים שלי, שהמימון שיועד עבורכם המשיך להתעכב. זמן נורא זה כמעט עבר! מה שנשאר הכרחי הוא מיקוד חיובי. השתמשו ברגעים אלה כדי לדמיין תוכנית עבור השימוש בכספים אלה. הכריזו עמוק בליבכם שזה בדיוק איך כל זה עומד להתרחש. היו מוכנים לעבוד עם אחרים כדי ליצור קהילות לריפוי וליישם את החזון שאתם רואים עבור כספים אלה. היו מוכנים לפעול במהירות עם זאת באופן מחושב. זה חיוני שאתם רואים עצמכם כחזון וכמרכז אנרגטי. דעו עמוק בלבכם שתוכניתכם עומדת להצליח וזה ברגע שהמימון מתחיל. אתם עומדים למצוא את אלה שעומדים לסייע לכם במאמץ גדול זה. אל תהססו ברגע שהתכנון המפורט הזה נמצא במקום. אתם עומדים להראות לכל אחד את היעילות ואת המטרה של מה שאתם עומדים לעשות. הושענא! הושענא!

כשאנו נעים לכיוונם של ההסכמים הסופיים, זה חשוב לבקש מכולכם להישאר חיוביים ולהתמקד על ניצחוננו הסופי. מערכת מסובכת מאד של משאי ומתן מתרחשת כעת בין היבטים שונים של כוחות האור העולמיים שלנו. שיחות אלה מבססות את הפרוטוקולים שהם חיוניים עבור הדרכים בהן מערכת הבנקאות והפיננסים החדשה עומדת להתבטא. החלק הראשון של זה כולל איך אנו עומדים ליישם את תהליך העברת הכספים ומה צריך כל בנק לעשות כדי להתיר בקלות למערכת חדשה זו להחליף את פעילות ה-SWIFT הנשלטת על ידי ארצות הברית. לאחר מכן ישנו עניין של אופן אכיפתן הבינלאומי של התקנות הבנקאיות. אלה רק שניים מתוך דברים רבים שעדיין צריכים הבהרה מפורטת יותר. כפי שאתם יכולים לראות, ילדיי, דברים אלה צריכים להתקדם במהירות באמצעות תפילותיכם והדמיון שלכם. אנו מעריכים מאוד את כל הסיוע ש נתתם. ברכות גדולות לכולכם!

אחד מהפריטים הרוחניים העוצמתיים ביותר שנמצא בבעלותכם הוא כוחו של דמיונכם החיובי. כפי שנאמר, אנו מבקשים מכם להמשיך להשתמש בכך כדי להעצים את הניצחון שסוף סוף קרוב ובהישג יד. ביחד, אפשרו לנו להשתמש בכוח רוחני זה כנשק מוסרי עבור ניצחוננו. כאשר האנושות הושלכה כה בגסות על פני כדור הארץ באמצעות שקיעתה הפתאומית של אטלנטיס, האנושות היתה נתונה לרחמיהם של היסודות האפלים של עולם זה של פני השטח. הופעלה עליכם מניפולציה ושקרו לכם במשך כ-13 אלף שנה. עכשיו זה הזמן להפוך את הקערה על כל ההצגה הזו ולאפשר רק את אנרגית האור הגדולה לזרוח בבהירות על פני עולם זה. זהו הזמן להכיר ולהתיר את ניקוי חשיכה זו באמצעות השמיים. אנו המאסטרים, חושבים את עצמנו בעלי זכות ביותר שיכולים לעבוד עם כזו קבוצת נשמות נהדרת. אנו מברכים אתכם ויודעים שבקרוב מאוד אנו עומדים לפגוש ולחגוג ניצחון גדול זה! הללויה! הללויה!

היום, דנו על מה שמתרחש ברחבי עולם זה כדי להבטיח את הניצחון המגיע לכם ביותר! דברים רבים מוכנים לקרות, ואלה עומדים להביא לכם שמחה, שפע ואהבה רבה! זמנים אלה עומדים להביא לכם סוף לתקופה הארוכה של תסכול. העתיד מבטיח לכם הצלחה ופלאות שלא יפסיקו אף פעם. דעו יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge