Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - March 29, 2016


מסר של Sheldan Nidle, מיום 29 במרץ 2016

12 יגואר, 7 קוף,12 יד

Dratzo! העיכוב הקל סביב הפסחא עבר והכספים שוב עוברים הלאה. משחק חתול-עכבר של לעצור/להתחיל קשור לדאגתם של משפחות המלוכה העתיקות על הדרך הפתאומית בה האוליגרכים מכים ואיך הם לעיתים קרובות מדי מתעלמים ממה שהסכימו לו. זהירות זו היא לכן משתקפת בדרך המוזרה שהכספים עברו במשך מספר השבועות האחרונים. אנו חקרנו ברצינות טקטיקות אלה והצענו שיטות חליפיות להגיב על חוסר אמון מתמשך זה של הדרך בה תהליך זה עומד להסתיים. בכל מקרה, אתם בסופו של דבר תקבלו את הכספים הראשוניים ואתם תראו את נפילתם של השליטים אשר הרכיבו את שלטונם הרבים דה פקטו(למעשה). למעשה, אפשרו לכך להתפרסם כי הדגלים הכוזבים הקומיים גם בפריס וגם בבריסל הם רק דרכים בהם השתמשו האופל כדי להראות שימי המניפולציה שלהם עליכם לא עברו. כל עוד ממשלות הבובות שלהם שולטות, אתם יכולים לצפות אפילו לניסיונות רבים יותר להפחידכם. למרבה המזל, הרפובליקה האמריקאית החדשה שהוצעה על ידי NESARA היא קרובה למדי להגשמה בפועל. נשארו עדיין מספר סטיות שיש להבינן ומערכת חזקה של הסכמים תונח במקום.


קנונית האופל דומה לחיה לכודה. היא מיישמת באופן קבוע אסטרטגיות הישרדות שנראה כי עבדו בעבר. דגלים כוזבים אלה הם עדיין דוגמה אחרת לכך. ISIS הוא כלי של תהליך זה. תמיכתו מגיעה ממימון זהיר באמצעות ממשלה סודית, והיא משתמשת במיוחד בשכירי חרב מיומנים כדי להדריך את כוחותיה בטקטיקות לוחמה לא רגילות, אותן היא כרגע מפעילה. היא הקימה "תאים", הדומים לאלה שהשתמשו בהם במלחמות הקודמות כנגד הצרפתים באלג'יריה בשנת 1950, ומשתמשים במלחמות גרילה אחרות מאז אותו זמן. אסטרטגיות אלה מופעלות כדי לגרום לזה להיראות שחמושים אלה הם איכשהו ילידי המזרח התיכון. מה שהם עושים הוא לבחוש סיר של תסכולים אשר קיים מאז שהמערב חנק את המרד הפאן-ערבית כנגד האימפריה העותומנית בסוף שנת 1910. שורה של גירויים מתמשכים אלה, כמו גם גורלם של מיליוני מהגרים אסלאמיים לתוך אירופה, יש צורך עכשיו להתייחס לכך כיאות. בעיות אלה דורשות פתרון באמצעות האור ומערכת חדשה של ממשל.

בעיות אלה עדיין לא איימו על הכספים, אבל הם גרמו לאנשים רבים לדאוג בגין מעשי הקונדס המתמשכים של האופל וידידיו. כאשר הממשל החדש מוקם בקרוב, בעיות רבות אלה עומדות להיבחן בזהירות באמצעות נציגיו הרבים של האור. תוכניות אלה המיועדות לפתור דברים אלה עומדות להיות מאושרות ובמידת הצורך, נתמכות. המרכיבים העיקריים הם שלום ושיתוף פעולה. NESARA היא כל העניין בדבר עיצוב עולם חדש המבוסס על שלום, שפע ואמון. אנו מודעים למה שמתרחש כאשר תקופת "אחרי-אנצ'רה" התחילה בגלקסיה זו לפני כמה עשורים. בכוונתנו להמשיך לייעץ לכם מהי הדרך הטובה ביותר להכין עולם זה לקשר הראשוני. קנונית האופל היא סדרה של ארגונים ואנשים אשר רוצים עמוקות לשמור על אסטרטגיות "הפרד ומשול". ברגע שהם מובסים על ידי האור, אנשים מושחתים אלה צריכים להיות מבודדים וסוכנויות האופל שלהם יפורקו. זכרו שאתם כולם אחד ושהשמיים אוהבים אתכם כולכם מאוד!

אנו מגיעים כדי ליישם את השלבים הסופיים שלכם לתודעה מלאה. מעבר זה דורש מכם להפעיל את חוכמתכם המולדת כדי לשנות מציאות זו לטובה יותר. אתם רוצים מאוד ליהנות מהשפע הגלובלי שלכם ולהגיע ביחד כדי להראות לגאיה איך תודעתכם הגדלה השתנתה בדרך שאתם רואים אותה ואת בתי גידול המגוונים הרבים שלה. השתמשו בידע נרכש זה כדי לסיים את האופן בו האקלים, האוקיאנוסים, האטמוספירה והקרקע של גאיה מנוצלים על ידי האופל. השתמשו ביכולותיכם כדי להביא עולם זה לאיזון אשר מעודד את הפצתם של החיים. השתמשו באהבתכם כדי להכין עולם פני שטח זה לשיעורים הנהדרים של המאסטרים ועבור חזרה של בני דודיכם, האגרטנס. הם רוצים להסביר שישנן תרופות לכל מה שמביא לכם דאגה וחוסר הנאה. ולבסוף, עומדות להיות נחיתות וחונכים מיוחדים אשר מכינים אתכם למעבר הגדול שהינו תודעה מלאה. אתם באמת מבורכים! ראו את הזמן הנוכחי הזה כתוהו ובוהו סופי לפני שניתן ביטוי לפניכם סוף סוף לעולם חדש זה!

ברכות ושמחה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! ישנם זמנים בהיסטוריה הארוכה של האנושות כאשר מושגות נקודות מפנה בעלות משמעות גדולה. זמן זה הוא באמת אחד מהם! זה לא קורה לעיתים קרובות כאשר אלה אשר כה נושאים בעול בקשיחות המשיכו לנסוע במורד ללא גינונים מיותרים. זהו כזה זמן וזה מגיע במשך זמן ארוך. אתם יושבים על המאוד סף של זמן זה דואגים כמה זמן ארוך זה עומד לקחת. זה התחיל עם עצירות והתחלות כאשר זה עובר באופן בלתי נמנע לכיוון מטרתו האינסופית לכאורה. זה עומד להסתיים! מגיע לכם טוב יותר! אנו זוכרים, כאשר היינו בצורת אדם בן תמותה, בחנו את תלמידנו שנדחפו בפתאומיות מאתנו על ידי "יודעי דבר". אנו יכולים לראות איך חוסר זהירות זה של האופל השפיעה על כולנו. אנו מבינים את המקרים הרחוקים אלה כמו גם את התמונה הגדולה בעצמה. אנו המאסטרים עושים כמיטב יכולתנו כדי לשנות תמונה זו ולהביא לכם שפע, שלום ואהבה. אנו מבקשים מכם להיות חיוביים ולסייע לנו במשימה המקודשת ביותר מכל המשימות!

המשמעות של לדמיין עולם חדש היא שהישן חייב בדרך בלתי נמנעת משלו ללכת. פעולה זו יכולה לקחת זמן כיוון שיש צורך בשינוי התפיסות. הפרויקט המשותף שלנו הוא לראות שזה נעשה. לכן, ביחד אפשרו לנו לדמיין עולם זה ולתת לו ביטוי בבירור בליבנו. לאחר מכן זה יכול להיהפך לאמיתי. השתמשו בזמן זה, כשהכספים מתחילים נוצרים מדי יום, לפעול בתיאום אתנו כאשר אתם עושים טקסים יומיים אלה. אפשרו את התפילה המשותפת והמדיטציות כדי ליצור עולם חדש. אתם, נאמני, סבלתם זמן רב מדי. זהו הרגע לזנק קדימה ולעצב שותפות רוחנית שיכולה לעזור לדימוי זה. דברים מדהימים רבים מתרחשים. ביחד, אנו יכולים להבטיח שאירועים אלה הינם ההתחלה האמיתית של עידן האור. כיחידה של אהבה ושל אור אנו יכולים לשנות עולם זה! השתמשו באנרגיות הנהדרות שלכם כדי לאפשר לפלאות אלה להופיע. הרבה עומד להגיע כדי לסייע לכם!

עולם זה ראה את האופל בשליטה כ-13 אלף שנה. זה היה באותו זמן שהאנונאקי התחילו לראשונה את מסעם אתכם. רודנים אפלים אלה מאז שהותמרו ועד עכשיו אלה הם עוזריהם אשר מעצבים את הצללים העצובים עליכם. עכשיו התוכניות משתנות ואתם עומדים להראות להם איך רחמים וחסד אלוהי פועלים. למדו מכך וחשפו את האלוהי בכולנו! סדרת שיעורים זו עומדת להראות את כוחכם הפנימי ואהבתכם הגדולה של האחד! נתיב זה שניתן לכם הוא נתיב שנבחר באופן נדיר על ידי השמיים. כל הדברים שמכעיסים ומתסכלים אתכם הינם האשליות הסופיות שלכם במציאות פיזית מוזרה זו. אל תחשבו שעושר לכשעצמו יכול באמת לשנות אשליה זו. למדו חוכמה והשתמשו בה בכל הדברים. הבינו איך היקום ומציאות זו פועלים. מערכת פשוטה זו של שיעורים יכולים לקחת אתכם רחוק. תמיד היו מוכנים ללמוד חוכמה וליישם את זה בצורה הטובה ביותר. הושענא! הושענא!

היום, כרגיל, המשכנו את דיווחינו השבועיים. כפי שהצהרנו, מתרחש הרבה! אל תתייאשו כשהאירועים נוצרים ודברים רבים מופלאים מוכנים להיחשף. זה בוודאי זמן של פלאות! דעו יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge