Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - March 4, 2014

מסר של Sheldan Nidle, מיום 4 במרץ 2014

10 מראה, 1 נקר, 10 אדמה.

Selamat Bratzo! (בשפת הסירנים "היו בשביעות רצון"). אנו חוזרים עכשיו עם קצת חדשות. נושא ה-RV (התחזקות המטבעות בעולם) ממשיך לנוע קדימה כשמספר מטבעות חדשים מוכנים להנפקה ולהחלפה. עם זאת, זהו סימן נוסף שכוח קנונית האופל דועך. בחזית אחרת, התקבל אישור על הנוסחים הסופיים של התקנות הבנקאיות הבינלאומיות החדשות. חוקים חדשים אלה יובילו לחקירות אשר תאפשרנה לממשלות לפרק את המוסדות הבנקאיים הגדולים הבלתי חוקיים אשר יצרו הונאה גלובלית אחרי תקופת מלחמת העולם השנייה (1945-2013). מניפולציות אלה המבוססות על תאוות בצע שתוצאתן טיוחים, היו הסיבה האמיתית ל"מלחמות" רבות שנלחמו בתקופת תקופת זמן זו. כיום, קואליציה בעלת בסיס רחב של ממשלות ואנשים הממוקמים היטב מוכיחה באופן חוקי את הסיבה להונאה זו ומספקת את הראייה הנדרשת למאסרים ולפירוקם של בנקים רבים. זה יואץ כאשר יופיע ממשל חדש ותכניות שפע מתחילות להתגלגל. אולם, סדרת פעולות אלה היא רק ההתחלה.

חגיגה גלובלית זו המלווה את עלייתו של ממשל חדש תטאטא גם את החוב האישי הישן וגם את החדש ותכין את הדרך לשפע שיהפוך לנורמה. חלוקה מחדש זו של עושר תצטרף לטכנולוגיות שדוכאו בעבר ותספק לכם אמצעים לתקן את הפלישות המצערות לעולם בו אתם חיים. פעולות אלה גם יתמירו את האוויר שלכם ויספקו אמצעים לנקות את האוקיאנוסים והיבשות המזוהמים. לאחר מכן, אתם יכולים להתכנס ובאמת לפתח את מה ששלום ושיתוף פעולה גלובלי יכולים לספק. ההתעוררות של כל זה הוא עניין של גילוי. אנו ניתן לכם אפילו יותר סיבות לשתף פעולה ולהתחיל להרוס את אותם נושאים אשר הפרידו אתכם במשך זמן רב. השיעורים המגיעים של המאסטרים הנעלים שלכם יכולים לתת דוגמאות נוספות לחשיבותן של פעולות שונות אלה. ביחד, אתם צוות אשר יכול בקלות לפתור את הבעיות המיידיות הרבות שעומדות בפניכם כעם מאוחד. לאחר מכן, אתם יכולים באמת להעריך את נפלאות העבר של למוריה ואטלנטיס.

בליבתה של אטלנטיס היו מספר אמונות שהיו בסופו של דבר צריכות להוביל למותה לפני כ-13 אלף שנה. בכל זאת, יש קצת טוב בתוך כל החשיכה הזו. אתם ילדים של שתי החברות הקדמוניות ואתם תתאחדו מחדש תוך זמן קצר עם אלה אשר שרדו בהרס של אטלנטיס ולמדו דברים רבים שאתם כרגע לא מבינים. בנוסף, אתם תלמדו מהחוכמה שנאספה על ידי האגרטה. אינטראקציות אלה יתנו לכם תחושה גדולה של ההיסטוריה שלכם ויתווספו לשיעורים הנפלאים שיילמדו על ידי המאסטרים הנעלים שלכם. אנו גם נוסיף את חוכמתנו לתמהיל זה. השתמשו במה שאתם גיליתם כדי לסנתז את החברה הגלקטית שלכם. עם זאת בהישג יד, אתם יכולים לאחר מכן ללכת קדימה ולתכנן בזהירות אג'נדה ברגע שאתם משלימים את התמרתכם לתוך תודעה מלאה. לאומת כוכב החדשה במערכת השמש זו תהיינה מספר רב של תחומי אחריות. אתם תסייעו להבטיח שלום גלקטי ותאיצו את התנועה של גלקסית שביל החלב הזו לתוך האור.

מה שמתרחש עכשיו בממלכתכם הוא מעבר מהיר אשר יגרש את האופל ויאפשר לכם ליצור פעילות גלובלית אשר תניע מציאות זו לתוך האור! פרויקט זה הוכרז על ידי השמיים ובוצע על ידי אחוות אחיות ואחים של אור שהוקצו לעולם יקר זה. לכל אחד מהם, יש בדרכם שלהם, השתלבו כדי לגרום לתוכניות אשר מעודדות רבים לנוע באומץ ולהתעמת עם האופל. אנו עזרנו להם באמצעות אבטחת האמצעים לפעולותיהם השונות כדי להוביל לרשת אשר תפיל את האופל ואת עבדיו הרבים. החברות הסודיות הרבות והמשפחות הקדמוניות גם מהמזרח וגם מהמערב סיפקו עוד יותר את המשאבים כדי להבטיח את ההצלחה הכוללת של פעילויות שונות מחוברות הדדית אלה. כיום, אירועים אלה נוצרים ומוכנים להיחשף. בזמן הקצר, אתם תראו פעולות שהם גם ידהימו אתכם ויתנו לכם שמחה פנימית עמוקה בהתייחס לאופן בו עולם זה שלם שלכם משתנה לטובה!

הללויה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו מגיעים בשמחה! עכשיו קורים אירועים שהינם ההתחלה הממשית של תהליך הנותן לכם חופש, שפע וממשל חדש. פעולה זו מאפשרת לנו להתחיל להסביר מספר אמיתות חיוניות. אתם בדרך כלל לא מגלים תפיסות נכונות אלה עד שאתם עוברים הלאה. תודעה מלאה תשנה זאת ותאפשר לכם להתחבר ישירות עם הרשומות האקאשיות של העולם הזה ושלכם. לכן, אתם צריכים להיות מוכנים לתפיסות כוזבות אלה המבוצעות עליכם על ידי האנונאקי ועבדיהם הארציים. מטרתנו בשיחות רבות אלה היא להסביר באופן מלא מה האופל עשה, להראות לכם מה נאמר, ואת ההקשר בו זה נאמר. ידע זה מאפשר לכם לקבל הבנה טובה יותר על מה שבאמת קרה לפני כה הרבה זמן. זה גם מאפשר לכם לראות איך מסרים אלו הניתנים על ידינו מהשמיים הם במציאות כה דומה בהיקפה.

זה חיוני לכל אחד מכם להבין את הפשטות המוחלטת הגלומה במסרים אלה. אנו כולנו חלק מקולקטיב מודע המוני. אנו משתמשים בהיבטים האישיים שלנו לעשות מעשים טובים ושירות אלוהי. אנו מבינים באופן מלא את הטבע של קולקטיב זה. אהבה ואור אלוהי הינם מרכיבים מיוחדים אשר מרכיבים את נשמותינו הרבות. כל היבט מכיל מערכת מיוחדת של צלילים. ביחד, אנו מיצרים הרמוניה מקודשת. מוסיקה אלוהית זו היא מה שאתם שומעים בשמיים. בפיזיות, אנו לוקחים זאת בהרמוניה בדרך ייחודית, לעיתים קרובות מכונה "מוסיקה שמימית". כל עולם שולט בטונים הייחודיים שלו. אנו משלבים אותם כדי ליצור מלודיה המעודדת את כל צורות החיים המודעים לפרוח. אנו הופכים לדיילים מבורכים של עולם הבית שלנו ושל הפלנטות האחרות שהינם מערכת כוכבי הלכת של השמש. אנו מביאים אהבה ואור לפיזיות.

אתם צריכים לשנות את התודעה המוגבלת שלכם ולדמיין בקנה מידה גדול מי ומה אתם באמת. משימתנו היא בתחילה לתקן את התפיסות האלה אשר שומרות אתכם קשורים לזה ולאחר מכן להכין אתכם לדמיין את המציאות שלכם כאחת המלאה עם אהבה, שמחה, חופש, ואחראויות אלוהיות. שירות הוא מעשה מלא בחסד. הוא מדגים איך ההיגיון המרגיש את הלב, עובד. כל אחד מאתנו, ברגע שקבלנו את האופי האמיתי של שירותינו, הוכשרנו על ידי המאסטרים הנעלים שחיו זמן רב בתוך מציאות נהדרת זו. אנו עכשיו מתכוונים ללמד אתכם את כל המאוד מהות של מה שלמדנו באופן קולקטיבי. זה ייעשה בעדינות ובאהבה. יש לכם ללמוד הרבה. שיעורים ראשוניים אלה הם רק ההתחלה. הפיקוח שלנו מתחיל בנקודה זו ועומד להמשיך להקנות חוכמה ואור למאמצים המשותפים הגדולים שלנו!

היום, נתנו לכם סקירה קצרה על מה שמתגלה. ממלכתכם היא בעיצומה של התמרה מואצת. מספר אירועים נכונים לקרות. אלה יתחילו את המהפך אשר יאפשר לנו לנחות ויאפשר למאסטרים הנעלים שלכם לתת מערכת שיעורים מאוד נחוצה. דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge