Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - March 11, 2014

מסר של Sheldan Nidle, מיום 11 במרץ 2014

4 נחש, 8 נקר, 10 אדמה

Dratzo! אנו חוזרים עם הרבה מה לומר! במהלך כמה שבועות האחרונים החלו אירועים לבוא לידי ביטוי. אירועים אלה הם המפתח לשפע העולמי שלכם וכוללים סדרת הערכות מחדש של מטבע בהכנה לאיפוס מטבע עולמי שציפו לו במידה רבה. זה ילווה באופן צמוד בחזרה כלל עולמית לתקן הזהב. כל הפעולות האלה טומנות בחובן את מותן של חברות אחזקה פרטיות המוכרות לכם כבנק הפדרלי בארצות הברית. הקיפול של ישות זו ייצור סיבה לסיים את "השטר הפדרלי". זוהי פעולת הכנה לעיצוב ממשל חדש עבור אמריקה והעולם. נקודת מפנה גדולה אחרת תהיה אספקת נאמנויות העולם של הרוזן סנט ג'רמן "כספי השפע". אירועים אלה יגרמו לכך שיהיה אפשרי הגילוי הפורמלי של הצי שלנו, ואנו צופים באירועים אלה עם הידע שהקשר הראשוני מתקרב יותר מאשר אי פעם מהיום להיום. הנחיתות ההמוניות שלנו הן רק ההתחלה של הצעדים הסופיים שלכם לפני ההתמרה הגדולה לתוך ישות אור מודעת במלואה.

הנחיתות יאפשרו לכם לפגוש את החונכים שלכם. כל אחד מהם מאומן באופן מלא ומוכן לסייע למעבר המוצלח שלכם לתודעה מלאה. הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות הוא לפתח אמון עמוק בחונך שלכם ולהתחיל תהליך לשנות רבים מתמצית אמונותיכם. זה יאפשר לכם לגלות דברים רבים על החיים שלכם בהווה ובעבר שאתם כרגע לא יודעים עליהם. מסע זה מיועד להתמיר את האופן בו אתם רואים את עצמכם ולתת לכם הבנה עמוקה על מה שלפנינו. זה חיוני שאתם מבינים מה התרחש במהלך מחזור חיים זה ואיך חייכם השונים בעבר השפיעו עליו. זה יכול להוביל לסדרת דיונים עמוקה עם החונך שלכם ועם השומרים השמימיים שלכם. לכל אחד יש חוזה חיים ואתם צריכים להתחיל ולראות מה הוא מרמז. מנתונים אלה, אתם יכולים לבנות בסיס למה שאתם עומדים להפוך. מידע זה יכול להכינכם טוב יותר לזמן בו אתם נכנסים לתא האור האישי שלכם.

כאשר אתם נכנסים לממלכה שלנו, אתם הופכים לחלק מהקולקטיב האנושי הגלקטי העצום. ישות חייה המחוברת באופן גבוה כוללת את כולנו. אנו עובדים בקביעות אחד עם השני כדי לגלות את התוכנית האלוהית עבור האנושות וגלקסית שביל החלב העצומה הזו. גלקסיה זו קיימת ברמות בין ממדיות רבות. עליכם לשאוב את האנרגיות האינסופיות של השמיים. לכן, אתם יכולים למצוא פתרון יצירתי לכל בעיה שאתם מתמודדים איתה. זה "עץ" הגדל יותר מאי פעם שאתם צריכים להשתמש בו. לכן, אנו מגיעים, רק כזרזים להאצת תנועתכם חזרה לכיוון תודעה מלאה. השמיים הרגישו שאתם הייתם צריכים אלמנט מיוחד כדי לסייע לכם לשנות את סביבתכם ולאורך הדרך עזרו לכם לפתור מספר בעיות אישיות שהיה להן את הפוטנציאל לעכב את תנועתכם לתוך מצב תודעה גבוה יותר. לבסוף, היו אלמנטים של אופל בממלכתכם שעדיין היה להם הפוטנציאל לחסום תנועה זו לתודעה מלאה. אנו עכשיו הסרנו באופן מלא אפשרות נתעבת זו.

אחד מהדברים שאנו כבר ידענו היה איך אלמנט אופל זה התכוון לשמור על שליטתו עליכם. מאז נפילתה של אטלנטיס, קבוצה זו הונהגה לראשונה על ידי האנונאקי ולאחר מכן על ידי קבוצת בני אדם המחוברים באופן מיוחד, שקשרה כדי לשבור את הצווים שניתנו להם על ידי השמיים לפני אלף שנה. משימתנו בתחילה היתה לסייע לכם בחשאי להיזכר במשהו לגבי מקורותיכם. עשינו זאת באמצעות הובלת רבים מכם למקומות מיוחדים כאשר האנונאקי סיימו את שלושת "עידני הזהב" שלכם. מאוחר יותר, סייענו לבחור וליצור תנאים המאפשרים לעיצוב שורה שלמה של המאסטרים הנעלים. אנו גם עזרנו לרבים מהאוואטרים שלכם ליצור את הבסיסים של מרבית "הדתות" המודרניות שלכם. האנונאקי ומשרתיהם סידרו מחדש את כל הדתות האלה. התוצאה היתה ערבוביה מחושבת שנעשתה כדי לגרום לפילוג, לחוסר אמון ולדאגה כללית בין החסידים של כל אחת מקבוצות אלה שסודרו מחדש. זה יתוקן תוך זמן קצר באמצעות השיעורים של המאסטרים הנעלים שלכם.

הושענא! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! זמן זה מסמן תקופת מעבר עבור כל האנושות. מעשים מסוימים יכולים להימשך זמן ארוך יותר כדי שיוגשמו בהצלחה, וכמה מהם נמצאים עכשיו במצב של חסד. דפוסי הצלחה מגיחים ואין לנו ספק שאלה יסתיימו במהירות. שותפינו המקודשים עבדו בחריצות כדי להביא אירועים אלה לכם. כאשר ההודעות על המטבע ייצאו מהמחבוא, הבינו שהתוצאה הסופית עומדת להיות תפנית גדולה באופן בו הממשל הארצי פועל. רמת השוחד והמרמה בכל הממשלים היא באמת מדהימה. עבירות גדולות אלה יותמרו. חוקים חדשים עומדים להיות מאומצים ואלה אשר היו חלק מההונאה הבלתי חוקית עומדים לפגוש את גורלם האמיתי. יום חדש המלא בשפע, בחופש ובדמוקרטיה אמיתית עומדים להיות הנורמה. מציאות חדשה זו דורשת את השתתפותכם המלאה.

הממשל החדש צריך אתכם כדי לתמוך בהפצת טכנולוגיה מדהימה שפותחה במשך מאה שנים וחצי האחרונות. אמצעי עזר מבודדים אלה יכולים לנקות במהירות את הסביבה של גאיה ולספק את העושר לו ראויות חברות רבות באנושות. חסד אלוהי זה נותן את ההזדמנות לבנות מחדש את האפוטרופסות שהאנושות הסכימה לה כאשר אנו הגענו לראשונה לפני כ-900,000 שנה. אנו אחוות האחיות והאחים האלוהיים של כוכב לכת מקודש זה מקדמים בברכה שינוי זה ללכת שוב במורד נתיב מאוד מעולה זה. ברכות לכל אלה שהתמקדו קשה בעבודה שעשתה את זה הכול למציאות נהדרת. אנו מודים לכם! אנו ידענו עמוק בליבנו שיום זה עומד להגיע! עכשיו אנו חוגגים את הגעתו ומתכוננים לזמן בו אנו יכולים להתייחס אליכם באופן גלוי בנושאים קריטיים רבים.

כל אחד מכם יודע בליבו מה עומד להגיע. האנושות כבר נגמלה לפני 13 אלף שנה מספר אמיתות מעוותות שהיו מאחורי תפיסות של אנשי אופל שונים. יש לתקן חצי אמיתות אלה. כדי לעשות זאת, אתם בתחילה דורשים לדווח על היסטוריה אבודה אשר הכשירה את הקרקע להתגלויות רבות שלנו. גילויים אלה עשויים לזעזע אתכם. כוונתנו היא להסביר מה התרחש ואיך זה מתייחס למה שאתם מאמינים לו כיום. זהו הרגע להכיר באחוותנו ולראות איך אנו מתכוונים לעבוד ביחד כדי לבצע את האלוהות; וללמוד לאהוב אחד את השני ואת הישות הגדולה הזו שכה נותנת לנו מחסה ברצון, למרות העבירות הרבות שבצענו נגדה. אנו אוהבים את גאיה! אנו אוהבים את האנושות ואנו אוהבים את חזרתנו מליאת החסד לתודעה מלאה! הללויה! הללויה! הללויה!

היום, המשכנו את מסרינו לגבי הפעילויות של היום. קנונית האופל הגיע למסקנתה הניתנת לניבוי. אחינו, מכדור הארץ הפנימי ומכל רחבי גלקסיה זו, מגיעים לקדם אותנו בברכה ולהכין אותנו לתודעה מלאה. אנו חוגגים זמן זה ומתכוננים לקבל היטב את האיחוד הזה המאוד אדיב ואוהב! דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: Gili


< previous message | next message >


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge