Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - November 10, 2015


מסר של Sheldan Nidle, מיום 10 בנובמבר 2015

2 יגואר, 7 תינוקו של היגואר, 12 יד

Selamat Balik! המציאות החדשה מתחילה את השלב הסופי שלה של מתן ביטוי לה. לפני זמן רב, באטלנטיס העתיקה, התחלתם להבין שאתם צומצמתם באופן מסתורי לצעצועם הבלעדי של קנונית האופל האטלנטית. קבוצת מנהיגים, נסיכים ומלכים זו עשתה את עבודתה השפלה של מנהיגות אנצ'רה באוריון. הם הגבילו את יכולותיהם של מתנגדיהם לרמה בה הם אינם מהווים יותר איום למדיניותם השפלה. היה צורך לחזור שוב ושוב על מעשה פחדני זה במהלך 3,000 השנים האחרונות של האמפריה האטלנטית. אבותיכם הפכו למעשה ל"חולדות מעבדה" עבור תושבי האופל. אתם נהפכתם לפגיעים במיוחד כאשר אימפריה זו שקעה פתאום לתוך קרביה של ההיסטוריה. מאז אותו זמן, מערכת גדולה ועוצמתית של שושלות שפלות הוקמו על פניה של גאיה. שושלות אלה לא יכלו לכבות את אהבתכם הפנימית לאמת, לחופש ולידידות. זה אפשר לשמיים לתת את ההיתר לחזרה מלאת חסד לתודעה מלאה. איכויות אלה הביאו אותנו לחופיכם.


הזמן הנוכחי הוא זמן של התאמה גדולה לתפיסותיכם החברתיות. במשך 70 שנים האחרונות האופל בנה במיוחד שילוב מורכב של ממשלות סודיות התומכות אחת בשנייה בין אם הן ממוצא בריטי, אסייתי, אירופאי או אמריקאי. קן זה של נחשי צפע יהיה הראשון שיאולף לפני שהתקדמות אמיתית בשליטה עליהם תהיה אפשרית. בתחילה, גילינו רק מערכת קטנה של קבוצות ויחידים שהקדישה את עצמה לאותה מטרה. זה נמשך כשני עשורים כדי לזכות באופן מלא את האמון הנדרש על ידינו כדי באמת להתקדם. במהלך זמן זה, הגענו תחת פיקוחם המתמיד של האוליגרכים האפלים ובעלי בריתם החתרנים הרבים. אנו ספרנו סיפור זה פעמים רבות לפני כן. אנו עושים זאת שוב רק כדי להדגיש את מה שגילינו עכשיו. עכשיו זה עוסק באופן בו אנשי האופל פועלים כיום. בבעלותם של נבלים בלתי מוסריים אלה ישנם העניינים וההיבטים השונים של כך. מזימתם המתמשכת גרמה להאטה בתהליך של האופן בו ברכותיכם מועברות אליכם על פני עולם זה.

תוצאתה של בעיית תקשורת זו היתה בעיכוב קצר, אשר גרם לשינוי קל בלוחות הזמנים המקוריים. בעיות אלה עכשיו נפתרו מחדש והתקשורות הדרושות זורמות באופן חלק ממקום למקום. למרות תכניותיהם, הזרימה של הכספים וההוראות הדרושות ליצירת משטר חדש ממשיכות קדימה. אנו בטוחים שקנוניה זו הסתיימה כעת. השפלים החשובים בודדו ונעצרו באופן מלא. אתם מתקרבים במהירות לנקודה בה מספר אירועי מפתח יכולים סוף סוף לקרות. זה חשוב לתחום נבלים לא מוסריים אלה כך שהם לא יכולים יותר להפריע בכל דרך עם מה שעכשיו מתוכנן. למשפחות העתיקות ולבנות בריתן יש את האמצעים לשנות את התפיסות המולדות של האופן בו עולם זה עובד. הם מטפלים בתחילה בהפצה של עושר וכוח. פעולות אלה עומדות לתת לכם את החופש שחיכיתם לו זמן רב. זה גם מאפשר לממשל החדש להכריז על סוף הטיוח הארוך במשך עשורים של החוצנים!

חופש חדש זה משמעותו היא שאתם נוטלים על עצמכם אחראויות חדשות לקהילותיכם ולעצמכם כדי ליצור את האמצעים לפתור ביצירתיות את בעיות קהילתכם ועולמכם. בתוך כל אחד מכם נמצאת אנרגיה גדולה אשר יכולה לעזור לכם בקלות לגלות פתרונות קול. זה יכול לאפשר לכם לבוא ביחד ולעצב סדרות של תוכניות, אשר יכולות לפתור את כל מה שאתם עשויים להתמודד באופן מקורי. תהליך זה הוא האופן בו אנו, בהשתמשנו בניהול גמיש, מוצאים פתרונות מהירים וקלים. כשאתם מגלים איך תהליך זה יכול לעבוד עבורכם, זכרו שזו הדרך בה אבותיכם בלמוריה מצאו פתרונות לכל בעיה. השתמשו בכך כדי להכין את עצמכם לעבוד עם החונכים שלנו. אנו מעדיפים דיאלוג עמוק ביניכם. בכך, אתם עומדים לגלות כמה רבים ממנהגיכם ומהרגשותיכם נוצרו. בנוסף, אתם עומדים לחקור את החיים בעבר, ואיך הם משפיעים על חייכם בהווה. אנו גם צריכים ללכת לעומק לאופן בו הגנום שלכם עוצב ואיך כל הקשיים עומדים להיות מתוקנים.

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם. אתם חיים בזמנים מבורכים! שינוי גדול במציאות זו נמצא עכשיו בעיצומו. האופל ועוזריו האנושיים היו יכולים להמשיך את שלטונם ללא הפוגה עד לאחרונה. זה היה אז ששותפינו יכלו לאכוף שינוי בהיערכות לא קדושה זו. מספר מנהלי משא ומתן אמיצים מאוד היו יכולים ליצור ברית בין היסודות הממורמרים בצבא העולם. ישויות אמיצות מאד אלה השתמשו בברית חדשה זו כדי לגבות את המשפחות העתיקות ולבסוף לאכוף על האוליגרכים של האופל להתרכך. זה אפשר להליך גדול, אשר מאפשר את העברת הכספים ועיצוב של מערכת פיננסית בינלאומית חדשה. יש עכשיו שם נתק קצר עכב הפרעה של הרגע האחרון של מערכות התקשורת הארציות של האור. נכון לעכשיו זה תוקן במידה רבה. נאמר לנו שהפרעה זו לא הפסיקה לגמרי את הפעילות של נתינתן של ברכותיכם ושל חירותכם!

כשהזמן מגיע עבור הפצה גדולה זו של ברכותיכם, היו מודעים על כל הרבים בעולם זה שהקריבו הרבה כדי לתת ביטוי לעולם חדש זה. קחו זמן להתפלל או למדוט עבור נשמות נהדרות אלה! הישארו חיוביים ומסוגלים לשלוח את החזיונות ואת האנרגיות החיוביות, אשר מאפשרות לדברים אלוהיים אלה. הצטרפו ביחד כדי לברך את אלה אשר היו יכולים לאכוף על האופל ללכת לאחור ואפשרו לפעולות נהדרות אלה להתרחש! אנו כולנו ישויות מקודשות קולקטיבית אשר סבלו שנים רבות ועכשיו עם ההיתר של השמיים מסוגלים להיות על קצה מערכת הצלחות מבורכות ביותר. רבות עומד להיות מצופה מכם. השתמשו ברגעים אלה כדי להתפלל ולתכנן איך יינתן ביטוי לחזיונות נהדרים חדשים אלה. אתם ייחודיים ומיוחדים. אפשרו לנו להראות למציאות זו איזה דברים נהדרים אתם יכולים להם!

עולם זה היה תמיד מלא באכזבות מיותרות. בזמן זה, אתם עומדים לזרוח ולהראות כי ניתן לפסל מציאות חדשה מתוך הישנה. עולם חדש זה עומד להתמיר את הבידוד שהייתם תחתיו מאז נפילתה של אטלנטיס. רגע זה עומד להיות כאשר אתם תדרשו ותראו את הצורך בתודעה חדשה, שבה אתם מתגלמים. אתם עומדים לפגוש את קרובי המשפחה האנושים שלכם ולהתחיל תהליך מלא חסד אשר עומד להוביל לתודעה מלאה. אנו מכירים את מה שאתם עושים ומתכוונים באופן מלא להדריך אתכם על האירועים הרבים, אשר קרו בעבר. המפתח הוא אמת וסקרנות שאף פעם לא נגמרת לגבי מי שאתם באמת. אמת זו עומדת להיות מסופקת על ידינו במערכת חשובה של שיחות עם כולכם. לימודים אלה עומדים להיות ההתחלה למה שאתם בסופו של דבר צריכים לדעת. הושענא! הושענא! הושענא!

היום כתמיד המשכנו את דיווחינו על מה שמתרחש מסביב לעולמכם. האופל עכשיו נסוג ומציאות חדשה נוצרת במהירות לפניכם. המעצרים ועלייתה של NESARA קרובים. היאזרו בסבלנות והיו חיוביים! זמן חדש עבור כולם עומד להיות ואפשרו לו להיווצר עם כל האנרגיות החיוביות שאתם יכולים לתת להן ביטוי! דעו יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge