Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - September 8, 2015

מסר של Sheldan Nidle, מיום 8 בספטמבר 2015

4 קוף, 4 זכוכית געשית, 12 יד

Selamat Jarin! העולם ממשיך להשתנות באיטיות. התמרה זו מיועדת להסיר מחייכם את השרידים האחרונים של קנונית האופל. במהלך אלף שנה אלה, האופל התרומם לנקודה גבוהה עם האירוע של 9/11 ומאז דעך כה לאט. בנות בריתנו מתמודדים באומץ ברפש שפל זה ומאלצים אותו להימלט. אנו מאוד אסירי תודה למסירותן למטרת החופש והתמדתן ליצור באופן חוקי את האמצעים להצלחתנו המשותפת. בנוסף, המשפחות העתיקות משבחות את מאמציהן הגדולים. מספר הסכמים נחתמו ולאחר מכן שימשו את שותפינו האמיצים כדי לדחוף פושעים שפלים אלה חזרה לכיוון תהום הנשייה שבאמת מגיעה להם! נרגנים אלה נטלו על עצמם בחוסר היגיון מסכום המתכות היקרות הדרושות כדי להדוף אותנו והקדישו את האסטרטגיות שלהם להתחיל איכשהו סוג מסוים של התלקחות עולמית. אותו הדבר ניתן לומר לאופן בו הם הביאו בחשבון סדרת פעילויות פיננסיות בלתי חוקיות כדי לעקוף איכשהו את מאמצינו. כל מעשי הקונדס חסרי הערך האלה הביאו אותנו לסף מאוד של הצלחה. כישלונם המתמשך הוא הסיבה למותם הבלתי נמנע.

עולמכם מתמיר במהירות. העשור האחרון הוא עשור בו השמיים ועוזריהם הרפואיים הרבים מגיעים מרחוק כדי לסייע לכם במציאות החדשה. בשעה שהתמרה זו מתרחשת, גאיה מתכוננת גם היא לסדרת שינויים מסיבית לעולם פני השטח שלה. מלכתחילה, לגאיה היו שלוש יבשות גדולות מעל האוקיאנוסים שלה. כל אחת היתה מלכה של אחת מהאוקיאנוסים שלה. היתה מו (Mu) באוקיאנוס השקט, אטלנטיס באוקיאנוס האטלנטי וסרילנקה הגדולה באוקיאנוס ההודי. כל שלושת היבשות שקעו בתחילת שנת כדור הארץ האחרונה הגדולה ולפני כ-13 אלף שנה. טרגדיות גדולות אלה הן זיכרון חבוי. ניתן למצאן באגדות ובמיתוסים המפרטים את ההיסטוריה שלכם. כל אחת היא מחשבה גדולה שכול אחד בעולמכם זוכר מרחוק. אלה שעכשיו לומדים את האוקיאנוסים של העולם מציינים רק שהשרידים של יבשות אלו עולים. רבים יכולים לכן לומר שההופעה של אדמות עתיקות אלה אינה רחוקה. כשאנו לומדים את ההיסטוריה שלכם ומקבלים חשבונות מהאגרטנס, נראה שסדרת אירועים זו היא חלק גדול ממה שגאיה מתכננת כעת.

אנו נוטים להסתכל על כל התהליך הזה במונחים של מתי המועד לנחיתתנו אפשרי. כעת, מספר אירועים נוצרים, אשר מבטיחים אפשרויות אשר יכולות לעזור לנו לקבוע מועד אפשרי לכך. ראשית, אתם צריכים להיות בעמדה בה עלייתכם בתודעה יכולה לאפשר לכם לקבל את הגעתנו. תרחיש זה הוא, כמובן, קשור להכרזה הרשמית של ממשל חדש, במיוחד בארצות הברית. השלטון דה פקטו הנוכחי מתנגד עמוקות להגעתנו ולסוף של טיוח קיומם של חוצנים במשך עשורים רבים. הנפילה המגיעה של שלטון שהוא בלתי חוקי יכולה לאפשר למערכת אמיתות עמוקה לשקוע סוף סוף. אמיתות אלה הן: אנו נדיבים, אנו אמיתיים, ואנו מתכוונים באופן מלא לעזור לכם לחזור לתודעה מלאה. עד שרמת עוינות זו מוסרת, המצב הנוכחי לא יכול להשתנות. עשינו סדרת הסכמים עם בעלי בריתנו בכדור הארץ המבינים אמיתות אלה ומבקשים בכנות להביא מציאות חדשה והומנית מאוד. לישויות מוכוונות אור אלה יש את העושר ואת המשאבים לבנות מחדש את פני עולמכם בצורה נפלאה. חלום נוכחי זה הוא קרוב להפוך למציאות!

כפי שאתם יכולים לראות, השמיים ובעלי בריתם מכינים בחריצות מציאות זו לשינוי מסיבי. כל יום, אנו מפקחים על האופן בו הכוכב הכחול היפה שלכם משתנה. כשאתם מתבוננים על האופן בו הטבע מגיב לתוכניותיו הנוראיות של האופל, אתם גם רואים שרבים בעולמכם יוצרים תוכנית להכניע את האופל ולתקן את מה שהוא רוצה להגשים. עתידכם אמור להיות עתיד בו עולם זה עובר במהירות מצורתו הנוכחית הבלתי בריאה לצורה הרבה יותר שונה. עולם זה הוא עולם בו ממשלת דה-פקטו של ארצות הברית מתפטרת ומוכרזת NESARA. היו לנו משאי מתן עם רבים העובדים לכיוון סוף אצילי מאוד זה. לכל אותן שיחות היתה מטרה אחת בסיסית. המטרה היתה איך אנו יכולים ביחד לעצב עולם חדש עשיר, חופשי ושופע. לאחר מכן, זכויותיכם הטבעיות עומדות לשלוט והממשלה מתוכננת להיות "של, עבור ובאמצעות" העם. באור זה, אתם יכולים לעבור בקלות אתנו ובעזרתם של השמיים לעולם המלא בישויות מודעות באופן מלא. זהו עולם מוזהב שעומד לאחד אתכם מחדש עם כל האנושות הגלקטית.

ברכות, אנו המאסטרים הנעלים שלכם! עולם זה מותמר בהתאם לרצונותיה של אמא, גאיה. היא מובילה התמרה בה אתם עומדים לראות את המדד הרוחני שלכם מטפס לגבהים חדשים. כשאתם גדלים בתודעה, אתם הופכים מודעים יותר על האופן בו אנרגיות עולם זה גדלות ונעשות יותר ויותר דחוסות. בכך, אנו מתכוונים שאתם הופכים למסוגלים יותר לראות דרך העין של המיינד שלכם איך מציאות זו משתנה. צמיחה זו משקפת את מודעותכם על האקולוגיה ועל הצורך לספק את היסודות של אויר, מים ואדמה נקיים. טכנולוגיות שדוכאו במשך זמן רב יכולות לעבור במהירות לכיוון הצלחה. היסוד החיוני הוא כוח רוחני גדול שיש בבעלותכם. כשאנו לומדים לחשוב חיובי באופן קולקטיבי ולרכוש את האמצעים כדי לשים הצידה דעות קדומות ישנות שנלמדו, אנו מכינים את עצמנו לזמן בו יכולותינו לפעולות חברתיות חיוביות יכולות להביא אותנו ביחד בהרמוניה. זו מטרתנו, כך שאנו יכולים לעזור באמת לגאיה בשינוייה המגיעים.

הצורך לשנוי נמצא באוויר. לפני זמן רב, השמיים בקשו מאתנו כולנו להכין את האנושות על פני השטח למה שעכשיו מתרחש. אתם מרגישים את השינויים בגופכם ובמיינד שלכם, אשר הינם ההתחלה של חזרתכם לתודעה מלאה. תהליך גדול זה נכתב עליו במשך כמה עשורים אחרונים. עכשיו, אתם נמצאים בעיצומם של שינויים אלוהיים רבים אלה. אחד מהדברים שאנו עושים מדי יום הוא לעזור להרגיע את חלק מהשינויים, אשר יכולים לשנות את המקצבים היומיים שלכם השומרים עליכם באיזון. זה נעשה כדי לסייע לצוותים הרפואיים של הפדרציה הגלקטית ולהכין אתכם למה שיש צורך בו הלאה כשאתם דוחפים את עצמכם לקראת מטרותיכם האלוהיות של בריאות, עושר וחופש. אנו מספקים הנחיה נדרשת ומאפשרים לכם לרכוש מחדש את שרידי החופש והרצון שאבדתם במהלך הנפילה באטלנטיס העתיקה.

האופן בו אנו מייעצים לכם רוחנית משתנה כפי שרמת המודעות העולמית משתנה. כל זאת הוא חלק וחבילה של מערכת חשובה של תחושות אשר משנות את האופן בו אתם רואים עולם זה. בקיצור, חברה עולמית זו צריכה לשפר את האופן בו היא פועלת, במה היא מאמינה והחשוב ביותר, את האופן שבו אנו רואים אחד את השני. שינויים גדולים אלה הם תוצאה של כל השינויים הפיסיים והמנטאליים שאתם עוברים דרכם כעת. עמדתנו היא להעביר לכם איך הרוח, במהותה הרחבה רואה זאת. דרכים ישנות מתות ודרכים חדשות נולדות. בסביבה זו, אתם צריכים להבין טוב יותר מה המשמעות של כל זה ולהתחיל דרך חדשה, כוללת יותר לראות את ה"זרימה" האמיתית של עולם משתנה יותר מאי פעם. אנו המאסטרים רואים את תפקידנו בדרך חדשה ורוצים להקנות זאת לכם. הושענא! הושענא! הושענא!

היום, כתמיד, נתנו לכם את המסר שלנו. המסר הוא על האופן בו עולם זה משתנה ומשתנה לטוב יותר! אתם נמצאים על סף פגישה עם משפחות הרוחניות, כדור הארץ הפנימי והגלקטיות שלכם. זהו זמן בו אתם עומדים להאיץ מהות אבולוציונית שלא הרגשתם במשך אלפי שנים רבות! דעו יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge