Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > SaLuSa - August 23, 2013

SaLuSa - August 23, 2013

SaLuSa  - מיום 23 באוגוסט 2013

רמות האנרגיה עדיין עולות וברגע שאתם יכולים לקבלן, אפילו אנרגיות גבוהות יותר יישלחו אליכם ותיצורנה כזו סביבה מרוממת סביבכם, אשר תביא אתכם למצב של מיינד מאושר זה שחיכיתם לו זמן רב, בו ספקות ודאגות לא יכולים להשיגכם. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפתוח את עצמכם לאנרגיות אלה ולקבל את כל מה שיבוא לאחר מכן באהבה ובהבנה, כיוון שזו הדרך הקלה ביותר איך להישאר בזרימה העכשווית.  רבים מכם כבר מצאו את הדרך המושלמת עבור עצמם, ואנו מאוד מאושרים לראות את גדילתכם העצומה בזמן כה מועט. לכל אחד מכם ישנו נתיב שונה אשר נבחר, כך שההחלטה תלויה בכל אחד מה עובד ומה אינו מתאים לנוע איתו קדימה. הרגישו איך קבלה זו מאירה את נתיבכם עם אור, ומראה לכם שהזמן בו לא רציתם לפתור כמה בעיות חלף, כיוון  שאתם זוכרים היטב מאוד מה ההכחשה גרמה בתוככם. זהו הזמן היפה ביותר בחייכם הנוכחיים, לכן תיהנו בכל רגע בידיעה שאתם צריכים לנקות את כל האנרגיות הנמוכות יותר לפני שאתם יכולים להיכנס לגבוהות יותר.

אנו מרגישים שימים אלה יהיו מלאים בשמחה ובאהבה עצומה הזורמת בין כולנו, ואנו נהנים מאוד מהחיבור שלנו אליכם, כשרבים מכם יכולים להרגישו. כול מי שמבקש להיות מחובר, כבר מחובר, ומקבלים את האנרגיה והתקשורת שלנו ישירות, או יחוברו בקרוב, כיוון שברגע שאנו מרגישים שאתם מוכנים לכך,  וזה נמצא בנתיב הנבחר, מותר לנו להזמין אתכם להצטרף אלינו. אין אנו יכולים לעשות זאת מוקדם יותר לפני שאתם מוכנים, מפני שזה לא יהיה בהתאם לרצונכם החופשי, והבנתכם זאת עשויה לא להיות כפי שהייתם מבקשים. אנו פשוט מכבדים את החלטתכם ואת הצורך שלכם לגלות למה אתם משתוקקים באמצעות היכולות שלכם. אנו תמיד מדריכים אתכם ושולחים לכם את אהבתנו ומאזינים לקריאתכם. אין אנו יכולים להכריח אף אחד לקבל אותנו מבלי שאתם מוכנים לכך, לכן, אם אתם מרגישים מוכנים ובטוחים שברצונכם להתחבר, קראו לנו כשאנו כאן. אלה שעשו זאת, מכינים אותם לפגישה איתנו, כיוון שהם יאפשרו לכל האחרים לעשות את אותו הדבר כאשר הם מרגישים שהם מוכנים. אנו משפחתכם וברגע שרבים מכם יקבלו אותנו, אנו נציג את עצמנו יותר בשמיים שלכם וגם יותר לנו לנחות. בבקשה דעו שאנו תמיד פועלים בהתאם לבקשתכם ולמוכנותכם כשאנו מכבדים את רצונכם החופשי ואת החלטותיכם.

אנו גם עדיין עובדים על כל השינויים של המערכות הפיננסיות והכלכליות שלכם, ואתם יכולים לקרוא על כך בכל יום, והימים הקרובים יהיו גם מלאים עם פעילות עסוקה, כשהרטטים שלכם מגיעים לרמה חדשה גבוהה יותר מאי פעם, ואתם מוכנים לקבל את השינויים מבלי לדאוג או לכעוס. קבלו אותם עם הבנה ואל תאפשרו לעצמכם להיגרר חזרה אל הישן. אין אתם צריכים לאחוז בו יותר כפי שאין הוא יכול לתת לכם משהו יותר ממה שכבר נתן. פשוט, אפשרו לעצמכם "לעוף" ודעו שלכל דבר ישנה את המטרה שלו וזה נעשה כדי לשפר את חייכם ובבקשה דעו של"צד האופל" אין עכשיו כוח לאחוז בו ולשנות אותו יותר.

אני SaLuSa מסיריוס, ואנו נרגשים באותה מידה כמוכם כיוון שפגישתנו היא כה קרובה מאוד ואנו מקדמים בברכה אתכם בזרועות פתוחות ואהבתנו זורמת לנצח לכל אחד מכם. אפשרו לעצמכם להרגיש זאת ולהצטרף אלינו, כיוון שביחד אנו ניצור כזו חוויה נהדרת עבור היקום כולו.

 

 מתקשרת: MADAD

אתר  באינטרנט : SaLuSa in Love and Light


Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge