Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > SaLuSa - August 27, 2013

SaLuSa - August 27, 2013

SaLuSa  - מיום 27 באוגוסט 2013

ניתן להרגיש ולראות את האהבה בכל מקום מסביבכם, קחו אותה בתוככם ואפשרו לה לנוע דרככם ולטאטא את הקטעים האחרונים של הישן, שאתם יודעים שאין להם כוח עליכם ולא יכולים לסייע לכם יותר. אנו יודעים שאתם מבינים את מסרינו, כיוון שהם נשלחים עם אהבתנו ועם האנרגיה שלנו בתוכם והם מסייעים לכם עם התמרתכם. אין הם רק מילים, כפי שמילים אינן יכולות לבטא באופן מלא את המשמעות והמידע הרצויים שלנו אותם אנו רוצים לחלוק איתכם. לכן, עם כל מסר שאתם קוראים, התמקדו גם באנרגיה שהוא נושא ותהיו מסוגלים להבין יותר ו"לקרוא בין השורות". זה אפשרי עבורכם עכשיו להבין גם את מה שלא כתוב במילים כיוון שהרטטים הגבוהים יותר שלכם מאפשרים לכם לחוש ולהרגיש כה הרבה יותר מאשר אי פעם לפני כן. כך אנו חיים ומתקשרים אחד עם השני, מרגישים את האנרגיות אשר מקיפות אותנו וזה מה שאתם מוכנים לתרגל, כשזמן רב אתם לא הייתם רגילים להרגיש ולחוש אחרים ורק להתמקד על הישרדות. עכשיו זה כמעט בלתי אפשרי לא להרגיש כשהנפש (מיינד) והגוף שלכם השתנו כה הרבה, שרק אלה אשר מבקשים להישאר ברטטים הנמוכים יותר מכחישים עובדה זו, אבל גם עבורם, יגיע הרגע בו הם יחליטו לנוע קדימה ובחזרה הביתה.

ישנן הפתעות רבות אשר מחכות לכם כשאתם הולכים לאורך נתיבכם ולמרות שרבים מכם מוכנים לכל השינויים שדובר עליהם, אתם עדיין תהיו מופתעים שכה הרבה יותר מתרחש ומשנה את מציאותכם ואת חייכם. אין אנו יכולים לדבר עליהם כיוון שהם יהיו הבחירה האישית שלכם ורצונותיכם שאתם תעקבו אחריהם, כך שזה תלוי בכם שתבחרו מכמות אינסופית של אפשרויות אשר קיימות לפניכם. ברגע שאתם רואים בברור את נתיבכם, יוצגו אפשרויות רבות ואלה שאתם תרגישו כי אתם נמשכים אליהן, אתם תבחרו שתהיינה חלק מחייכם. אם אינכם בטוחים איזו אפשרות היא הטובה ביותר עבורכם לחוות, תמיד יהיה מישהו אשר יסייע לכם להחליט, אבל אל תצפו שיהיה מישהו אשר יגיד לכם בדיוק מה לעשות, כיוון שעכשיו אתם ערים וגם צריכים לקחת אחריות מלאה על חוויותיכם.  אנו כאן איתכם כדי להדריך אתכם עד שאתם מסוגלים להאמין לגמרי בעצמכם בכל דבר שאתם בוחרים או עושים, ואנו רואים בברור שרבים מכם מאפשרים לעצמכם להדריך אתכם ושאמון זה נבנה בפנים וגם מתחילים להיראות מבחוץ. עם כל השינויים המגיעים אליכם, יהיה קל יותר עבור כל מי שערים, ואתם תראו את הפירות של עבודתכם הקשה בחיוכיהם ובביטוייהם האוהבים.

זהו כזה זמן נהדר להיות על אמא כדור הארץ ממש עכשיו, היא מרגישה שכה רבים אנשים מחזירים לה אהבה והיא, פשוטו כמשמעו, מתחילה לזהור, ואנו כולנו צופים בשינוי היפה הזה בפליאה ובאושר. בקרוב, חלק מכם יהיו גם מסוגלים לראות זאת, כשזה גם מאפשר לנו להגיע אליכם ולהציג את עצמנו לאלה אשר הינם מוכנים וזה גם יאפשר לאחרים להתכונן. הישארו באנרגיות וברגשות נהדרים אלה, כפי שאנו אומרים כה לעיתים קרובות, והשאירו מאחור את כל מה שאינו משרת אתכם. אמרו זאת לנפשכם (למיינד שלכם) כמספר הפעמים הדרושות ואתם תראו תוך זמן קצר שזה עובד באשר אלו תמיד כוונותיכם שמדברות לכוחות הבריאה.

אני SaLuSa מסיריוס, ואני כה שמח לחלוק את אהבתי ואת האנרגיה שלי עם כולכם ואני מודה לכולכם ששולחים אהבה בחזרה אלי, אני מרגיש זאת מכל אחד ואחד מכם שעושה זאת ומרגיש מבורך להיות מסוגל להיות בחיבור כזה איתכם. אנו כולנו מהפדרציה הגלקטית נהנים מנוכחותנו כאן, כה קרוב אליכם ומוכנים לקדם את פניכם בתוך המציאות שלנו.

 

 מתקשרת: MADAD

אתר  באינטרנט : SaLuSa in Love and Light


Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge