Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > SaLuSa - August 20, 2013

SaLuSa - August 20, 2013

SaLuSa  - מיום 20 באוגוסט 2013

אנו מודעים לרגשותיכם ולצפיותיכם הגדולות לעתיד אשר עומד לפניכם. הזמן הגיע עבורכם לצעוד לתוך העוצמה העצמית ולגרום לכל זאת להתרחש. התמקדו בידיעה שאתם נהפכים להיות הרבה יותר עוצמתיים עם האהבה והאור העצומים שקבלתם לתוך הווייתכם והרגישו אם אתם מוכנים לקפיצה גדולה נוספת קדימה. בבקשה שאלו שאלה זו את עצמכם, כיוון שהיא עשויה לתת לכם מידע נוסף למה שאתם מצפים. עשו זאת כשיש לכם מספיק זמן שקט וכשאתם לא עייפים ואתם תדעו,  אם התשובה תהיה לא, על מה אתם צריכים להמשיך לעבוד. אלה מכם אשר מוכנים, ירגישו כזה אושר בידיעה שהם מוכנים וזה יעביר אותם אפילו יותר קרוב לממלכה של שלוות המיינד המתמדת ודעו שזהו שער הכניסה לתוך רמת תודעה גבוהה יותר שממתינה מזה זמן רב עם כל האפשרויות הנהדרות המבוקשות האלה אשר באות לידי ביטוי. תמיד ביטחו בעצמי הפנימי שלכם וקבלו את מה שהעצמי הגבוה יותר מספר לכם ואתם תבינו שמציאותכם משתנה, זו עשויה להיות הבנה מאוד פתאומית או זו עשויה להגיע בסדרת גילויים נהדרים אשר יראו לכם מי אתם באמת. קדמו זאת בברכה וחברו אמיתות עצמיות אלה והצטרפו לאחדות של הכול ושתפו את רגשות האושר האלה בכל מקום שאתם הולכים.

זכרו שאתם בחרתם חוויות אלה וככל שאתם מקבלים יותר אמת זו, שאתם מסוגלים לעשות את כל מה שתכננתם בגלגול הנוכחי הזה, כך יהיה קל יותר עבורכם להגשים את כל המטרות הנחוצות לפני השגתכם את המטרה הסופית של תקופה זו בחייכם וזוהי השלמת ההתעלות. לא ניתן לתאר במילים תהליך זה וכאשר אתם שוקעים בשלמותכם לתוך האחדות של הכול, אתם תזרמו בכזו קלות, שזה יפתיע אתכם ואתם תופתעו מהמהירות שהכול יתחיל לנוע. הפתעה זו לא תהווה שוק עבורכם, כיוון שהיא לא תתרחש כשאינכם מוכנים, כיוון שאתם יכולים להתקדם רק כאשר אתם בטוחים לגמרי במה שאתם רוצים ונותנים לכך מספיק אנרגיה.  לא תהיה מבוכה בגין האופן שזה יבוא לידי ביטוי כשרבים מכם כבר יודעים שזה יקרה בדרך הטובה ביותר לכל המעורבים. אם פשוט אתם תאפשרו ליקום להגשים את בקשתכם בדרך הטובה ביותר האפשרית עבור הכול, אחת מהדאגות הגדולות ביותר תיעלם ולא תצטרכו לחזור בשנית. לכן, התמקדו במה שאתם רוצים וזה יגיע אליכם ברגע הנכון עם כל היופי אותו אתם מבקשים.

החיים הם שמחה ואושר וכאשר הניקוי המבוקש נעשה ומושלם, אתם תכנסו לממלכה זו עם הידע האישי שלכם אותו אתם עכשיו חולקים ותשתפו בשמחה את כל האחרים, כיוון שזוהי הנקודה של חווייתכם, לשתף וללמד  את כל האפשריות שנשמתכם מבקשת לחוות. תמיד תאמינו שאתם ישויות אור עוצמתיות והרגישו שאתם מחוברים למקור של כל היש ואתם יכולים לבקש סיוע במידת הצורך, אתם יכולים למצוא השראה, אתם יכולים לקבל מידע אם אתם צריכים אותו לצורך התפתחות נוספת ובדרך זו אתם מסוגלים להשתמש באור ובאהבה העוצמתיים ביותר אשר מקיפים אתכם ועושים את הקול הפנימי שלכם חזק ורם יותר מאי פעם. הקשיבו לו ואפשרו לו להיות המגדלור במסעכם חזרה הביתה.

אני SaLuSa מסיריוס, ואנו אוהבים את כולכם. אנו מסייעים לחבור שלכם למקור ואנו כה שמחים שעדיין רובכם יכולים להרגיש זאת וליהנות ממסעכם, שמוביל אתכם לביתכם האמיתי ולאושר. בבקשה אפשרו לעצמכם לשקוע ברגשות נפלאים אלה ואושר טהור יזרום בלי סוף לתוככם ויפתח את עצמכם ליותר. אתם כולכם מבורכים.

 מתקשרת: MADAD

אתר  באינטרנט : SaLuSa in Love and Light


Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge