Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > SaLuSa - September 13, 2013

SaLuSa - September 13, 2013

SaLuSa  - מיום 13 בספטמבר 2013

ניקוי עוצמתי נוסף התרחש בקרב אלה אשר מוכנים לנוע קדימה. אנו רואים את האור שלכם זורח כה בבהירות ומעורר אחרים לעשות את אותו הדבר. הרגישו איך המציאות החדשה מחליקה לתוך הישנה שלכם ומביאה עימה את כל השינויים הדרושים, גורמת לכם להרגיש מאוד נוח ובשקט ובעיקר, היא נותנת לכם את הכוח לבטוח בעצמכם לחלוטין וללא ספקות כלשהן. אמון זה מגיע מהחיבור שלכם לעצמי הגבוה יותר שלכם כשכעת, עבור רבים מכם אין דבר העומד ביניהם, ואתם מתחברים כה בחופשיות לעצמכם לחוכמה שהעצמי הגבוה ביותר שלכם חולק איתכם. בבקשה האזינו בזהירות לו כיוון שזהו המדריך הקרוב ביותר בנתיבכם. הרגישו איך המידע שאתם מקבלים מהדהד כה עמוקות בתוככם ונותן לכם את הרגשת ההכרה שידועה כה טוב לכל אחד מכם וכאשר אתם לא מרגישים הדהוד כזה, זה עשוי להיות עקב נושא מסוים שאתם צריכים לעבוד אליו, והעצמי הגבוה יותר שלכם מראה לכם מהו. קבלו זאת ונקו זאת מחוץ לדרככם עם אהבה, ואפילו אם אתם לא מודעים לנושאים מסוימים שבתוככם, בבקשה דעו שהם עשויים להיות חבויים עמוק בתוך חלק מהמיינד הלא מודע שלכם ואתם מנקים זאת במהלך תהליך מצב החלום, או אתם מתבקשים לסייע למישהו אחר כיוון שהאנרגיה שלכם נושאת את הידיעה איך לעשות זאת. עם כאלה חיבורים, אתם מסוגלים ליצור אחדות מאוד עוצמתית אחד עם השני, אשר תאפשר לאחרים לעשות זאת, כאשר הם מוכנים.

כה רבים מכם מבקרים אותנו במצב החלום של המיינד שלהם המתחבר עם משפחותיהם ומקבלים הדרכה שהם מבקשים אותה, מקבלים ריפוי וצורה טהורה של אהבה הזורמת ללא חסימות שהם לעיתים מרגישים אותה כאשר הם במצב של מיינד שמתעורר. בשל ביקורים אלה, חסימות אלה נוקו ורבים מכם מרגישים את האהבה הטהורה הזו נכנסת לגופכם הפיזי, מרימה אתכם ושומרת אתכם במצב של מיינד גבוה יותר כל הזמן. שתפו הרגשה זו עם  אחרים שאתם איתם או רק הולכים לידם, ודעו שאתם גם מסייעים להם לגלות את כוחם מבפנים. אתם תהיו מופתעים לכמה אנשים רבים סייעתם באופן זה. אנו מרגישים שאתם מרגישים מאוד בנוח בהיותכם מסביבנו ואנו יודעם שזהו הזמן הנכון להגיע קרוב יותר לאלה אשר רוצים להיות איתנו. אנו מאוד שמחים לחיבור הזה בין כולנו ומרגישים את כל מחשבותיכם האוהבות. אנו רוצים לאפשר לכם לדעת שאנו חולקים את התרגשותכם ואת הנאתכם בהרגישכם שהרגע הנכון מגיע סוף סוף לתוך חיינו, ואנו עומדים לחוות את הרגעים הכי נהדרים בעכשיו.

זמן זה הוא גם נקודת מפנה לכל אלה שלא הייתה להם כוונה קודמת כלשהיא לשינוי ואנו גם מדברים על המנהיגים הישנים שלכם, שהם יודעים עכשיו בוודאות שהגיע הזמן לפרוש ולאפשר לדרך החדשה ולמנהיגים החדשים לקחת את כל המדינות ואת כל אנשיהן על הנתיב של אחדות ושלום, כדי ליצור אומה אחת עוצמתית של אמא כדור הארץ אשר תהיה מוכרת ומקובלת בכל היקום. זה מה שאנו עובדים עליו ביחד אתכם ובתוך זמן קצר עבודה זו תיראה בבירור ובגלוי לכל מי שרוצים לראות ששינוי זה מתרחש, לאפשר לאחרים להיפתח לידיעה של מה זה יכול להביא לחייהם ולהצטרף לאחדות העוצמתית של כל אלה אשר כבר מודעים לה.

אני SaLuSa מסיריוס, ומרגיש הנאה כזו על חיבורנו האינטנסיבי. אנו כה שמחים לחלוק את רגשותינו ואת הידיעה שלנו איתכם, כשאנו מכינים את עצמנו זמן מאוד רב לרגעים אלה, עם זאת אנו מופתעים ממהירות צמיחתכם בכל יום. אנו מוכנים לחלוק כה הרבה יותר איתכם כולכם.

 מתקשרת: MADAD

אתר  באינטרנט : SaLuSa in Love and Light


Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge