Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > SaLuSa - September 10, 2013

SaLuSa - September 10, 2013

SaLuSa  - מיום 10 בספטמבר 2013

יקרים, אתם חיים עכשיו בזמנים כאלה נהדרים. אנו רואים את תדהמתכם להפתעות הכה רבות המתרחשות בחייכם היומיומיים ובבקשה זכרו שהן נמצאות כאן כיוון שאתם מסוגלים לנקות את עצמכם מהישן, אשר אנו מרגישים שאין לו כוח אמיתי עליכם, ואם ישנו משהו שלעיתים גורם לכם לחזור אחורה, אתם חוזרים חזרה במהירות לחוויה החדשה הנהדרת של אהבה ואור. אנו כה מאושרים שכה רבים מכם מגלים את החיבורים האמיתיים לעצמכם ולאחרים שהינם השותפים לנתיבכם אותו בחרתם. אתם יכולים להרגיש זאת בלבכם, ואתם תדעו בוודאות באמצעות לבכם אם אתם מרגישים נמשכים למישהו או לא. זוהי דרך ההתקשרות של אחד עם השני כיוון שאתם תמיד יודעים את הכוונה האמיתית של האחר, ואין זה משנה מה הוא או היא אומרים, כשהכוונה נושאת אנרגיה שלא ניתן להחביאה מאחורי מילים או פעולות. בבקשה התאמנו בדרך זו, ואתם תראו שהיא נהפכת תוך זמן קצר לכה קלה, ואתם תרגישו כזו נוחות בידיעה שאף אחד לא יכול לשקר לכם ומצד שני אתם לא יכולים לשקר להם, כיוון שהם גם ירגישו בכך. הכוונה אינה שאתם תמיד צריכים לספר "כל דבר לכל אחד", אבל אתם רוצים להציג את עצמכם באופן בו אתם מרגישים ובאופן שאתם באמת אתם, ולא צריכים להתחבא מאחורי מסיכה של "מה מישהו אחר יחשוב עליכם". אין אף אחד אשר שופט אתכם, ואתם חכמים עכשיו לדעת שאם מישהו מנסה לעשות זאת, הם מאשימים את עצמכם כיוון שהם לא מרגישים מספיק אהבה עצמית. שלחו להם את אהבתכם וחשבו על הבנה ובמוקדם או במאוחר הם גם יגיעו למצב נפשי בו הם יכולים לקבל את עצמם כפי שהם באמת.

אנו שומעים שלעיתים קרובות אתם שואלים מתי חלומותיכם וחזיונותיכם יתאמתו סוף סוף והתשובה היחידה היא כבר כה מאוד ידועה לכם - ברגע הנכון עבור כל אחד ואחד מכם. אפשרו ללבכם לספר לכם זאת, כיוון שאנו יודעים שאתם מסוגלים להרגיש זאת. חלק לא מרגישים זאת והמשמעות היא שהם אינם מוכנים, והם רוצים לעבוד יותר על נושאים שהם מעבדים בימים אלה, חלק מרגישים זאת מאוד חזק ברגע זה ושום דבר אחר לא נמצא במחשבתם (במיינד שלהם) והמשמעות היא שהם מוכנים ושולחים החוצה כוונה זו מאוד בעוצמתיות, הם יראו זאת מתרחש עכשיו. זהו הזמן לשינויים גדולים ואנו מתחילים לשחק את התפקיד הבא בתוכניתנו המשותפת והוא לסייע לכם להיכנס למציאות הגבוהה יותר, זו המלאה באהבה, שמחה חברות ואחדות של הכול שיש. הרגישו את האנרגיה מאחורי מילים אלה וזה יסייע לכם לדמיין להיכן אתם שייכים וכול מה שיש שם עבורכם במציאות הגבוהה יותר שאתם נוצרתם עבורה. הרגישו את הכוח של יצירתכם וחקרו את כל האפשרויות אשר מגיעות ממנה. אתם תרגישו בוודאי משיכה חזקה יותר לכיוון אחד או לכמה, לכן, התמקדו בהם והפכו אותם לכוונתכם. זכרו שאתם מאוד עוצמתיים עכשיו, לכן בקרוב אתם תרגישו שאתם הולכים בדרך ישר לאותה אפשרות על פי בחירתכם.

אפשרו לאור ולאהבה לזרוח על נתיבכם עם כוח מלא ועוצמתי, ובתוך זמן קצר, אתם תראו אנרגיות שקטות ואוהבות מקיפות אתכם בכל רגע של קיומכם. זה יאפשר לכם להרגיש כה קרוב את כל הישויות במימדים הגבוהים יותר, שיותר שום ספקות לא יחזירו אתכם מדרככם. הם כולם מחכים לכם ומקדמים בברכה אתכם והם יסייעו לכם להבין את כל מה שמתרחש לכם. בבקשה בקשו עזרה, בבקשה דברו אליהם והעזרה והתשובות ימצאו את הדרך חזרה אליכם ואתם תדעו זאת בוודאות.

אני SaLuSa מסיריוס, ואני יודע שכל בקשותיכם מתגשמות ממש עכשיו ואנו כולנו מאד מאושרים לראות את האור שלכם גדל במידה עצומה וכול מי שרוצה לפגוש אותנו, יעשה זאת בהתאם לרצונותיהם ולבחירתם ברגע הנכון. אנו מברכים אתכם כולכם.

 מתקשרת: MADAD

אתר  באינטרנט : SaLuSa in Love and Light


Translation: Gili WeizmanDear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s and SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge